2018 m. liepos 16 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: Sigita
Klausimas:

Sveiki,
norėčiau sužinoti, kada planuojama tiesti vandentiekio ir kanalizacijos sistemas Dusetose, Vilniaus gatvėje.
Turiu tenai butą.
Dėkoju už atsakymą

Atsakymas:

Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros Vilniaus gatvėje, Dusetose artimiausiu metu nenumatoma.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2018-06-20

Vardas: Vigimantas
Klausimas:

Gal galite aiškiai pasakyti, kuriuo Bendruojo duomenų apsaugos reglamento straipsnio nuostatomis vadovaujantis buvo nutraukta vaizdo stebėjimo kamerų transliacija?

Atsakymas:

Zarasų rajono savivaldybės administracija įgyvendindama ES Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą tiesioginio vaizdo stebėjimo transliavimo nevykdo. Vaizdo stebėjimas vykdomas vadovaujantis Europos parlamento ir Tarybos direktyva (ES) 2016/680  (26).

 
Zarasų rajono savivaldybės administracija
2018-06-05

Vardas: Vigimantas
Klausimas:

Kur dingo web-kameros Zarasuose ir Dusetose?

Atsakymas:

Vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu vaizdo stebėjimo kamerų transliacija buvo nutraukta.

 

Informacinių technologijų tarnybos 

Kompiuterių sistemų specialistas

Vitalijus Ščerbakovas

 

2018-05-28

Vardas: Rasa
Klausimas:

Norejau paklausti kodel jau kelinti metai nepriziurimi musu medziai mieste nei aikstej nei visam mieste?Sakos didziausios daug nudziuvusiu apleista labai..

Atsakymas:

Gegužės 7-18 d. atostogavau. Kiekvienais metais Zarasų mieste medžiai prižiūrimi. Komisija apžiūri medžius kuomet pradeda skleistis lapai ir jau matosi ar medžio pažeidimo mąstai. Prioritetas teikiamas avariniams ir pavojingiems medžiams. Sėlių a. darbai bus pradėti gegužės 28 d. Dėkojame, kad pranešate apie pastebėtas problemas.

 

Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė

Mieste pirmiausiai yra tvarkomi pavojų keliantys medžiai. Ačiū už Jūsų pastebėjimus, bus atkreiptas dėmesys ir į Sėlių aikštėje augančius medžius.
 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2018-05-23

Vardas: Lione
Klausimas:

Del kelio sutvarkymo norejaunsuzinoti kada bus patvarkytas asfaltas link dimitriskiu vien duobes neimanoma vaxineti lauzomos masinos nejau kelininkai netikrina keliu bukles ir nemato.?

Atsakymas:

Jūsų minimo kelio remontui 2018-04-27 Zarasų rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-80 yra skirtas finansavimas. Šiuo metu vyksta viešojo pirkimo konkursas, kurio metu bus nustatyta įmonė atliksianti darbus šiame kelyje. Įvertinant tai, kad pagal dabar galiojančias tvarkas net ir paprastojo remonto darbai negali būti atliekami neparengus projektinės dokumentacijos – paprastojo remonto darbų aprašo, o šį dokumentą pavedama parengti rangovui, darbai bus atlikti ne anksčiau, kaip šių metų liepos mėnesį.

 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
(8 385) 37178
(8 610) 24875
2018-05-15

Vardas: Gyventoja
Klausimas:

Kodel sustojo namo savanoriu g,8 renovacija

Atsakymas:

Namo atnaujinimo (modernizavimo) darbai bus pratęsti nuo balandžio 19 d.

 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
vyresnioji  specialistė
2018-04-24

Vardas: Gyventoja
Klausimas:

Ar yra tvarkaraštis, kas kiek laiko yra išvežamos rūšiuojamos atliekos(popierius/plastikas/stiklas)? Ypatingai domina Malūno g. ir Žaliosios g. sankirtoje esantys konteineriai. Pastarąjį kartą mačiau juos tuščius kovo mėn. pr., visuomet perpildyti ir mėnesiais neišvežami. UAB "Zarasų komunalininkas" į klausimą taip ir neatsakė. Ačiū.

Atsakymas:

Pakuotės ir pakuočių atliekos iš rūšiavimo konteinerių išvežamos kartą per mėnesį.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2018-04-19

Vardas: Laima
Klausimas:

Sveiki, kodėl Zarasų kultūros centre masiškai atšaukiami koncertai?

Atsakymas:

Anot Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro direktoriaus Aurimo Gudo  renginiai atšaukiami dėl kelių priežasčių: pirmoji, kai atlikėjai negali atvykti dėl ligos, nes koncertai planuojami iš anksto ir ligos numatyti negali; antroji, kai renginys sulaukia nedidelio lankytojų dėmesio, todėl organizatoriai priversti atsisakyti renginio dėl jo neefektyvumo - ir vienu, ir kitu atveju lankytojai, kuriems veikla buvo įdomi lieka nusivylę.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojos Daivos Šukštulienės komentaras:

Profesionalaus meno sklaida taip pat reikalauja vadybos įgūdžių, būtina nuspėti, kokie renginiai gali sulaukti susidomėjimo, o kurių reikėtų atsisakyti, ar ieškoti kitų sklaidos, ne tik komercinių, formų.  Lankytojams svarbu pasiūlyti tiek kultūrinei edukacijai , tiek pramogai skirtus renginius. Šie vadybos įgūdžiai auga per patirtį.

2018-04-18

Vardas: gyventojas
Klausimas:

ar bus renuovuojamas VYTAUTO1 G. 12 namas ir kada

Atsakymas:
2012-04-27 Zarasų rajono savivaldybės taryba sprendimu T-49 patvirtino programą „Zarasų miesto energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos „Zarasų enervizija“. Į Tarybos patvirtintą programą su vėlesniais pakeitimais Jūsų namas neįtrauktas, tačiau namo savininkai gali kreiptis į programą administruojančią UAB ,,Zarasų būstas“, kad inicijuotų namo savininkų susirinkimą dėl namo įtraukimo į programą „Zarasų enervizija“. 
Nuo 2018 metų Daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija skelbia kvietimus. Skelbdama kvietimus Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija įvertina lengvatinių kreditų suteikimo galimybes atnaujinimo (modernizavimo) projektams finansuoti pagal sutartis su bankais ar kitomis finansų įstaigomis ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto asignavimus valstybės paramai teikti. Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektams atrinkti kvietime nustatomi projektų atrankos kriterijai, skatinant atnaujinti (modernizuoti) daugiabučių namų kvartalus ir įgyvendinti daugiausia šiluminės energijos sutaupančius atnaujinimo (modernizavimo) projektus. Pagal 2018 metų kvietimą Zarasuose bus modernizuojami 5 daugiabučiai namai. 
Dėl Vytauto g. 12 namo modernizavimo kreipkitės į uždarąją akcinę bendrovę „Zarasų būstas“, kuri Jums pateiks išsamesnę informaciją tel. 8 385 52182, 8 385 52196 .
 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
vyresnioji  specialistė
2018-04-16

Vardas: Gyventoja
Klausimas:

Norėtume sužinoti ar numatomas kelio remontas Imbrado seniunijoje link šventos vietos.Per velykas teko vežti giminaičius, tai kelio būklė baisi,o bevažiuojant ratus gali pamesti. Šią vietą lanko daug svečių ir ar negėda dėl tokio kelio? Na pabandykit valdžios vyrai dabar pervažiuot šiuo keliu.

Atsakymas:

Vietinės reikšmės kelio ZR1605 Imbradas – Lankoma vieta būklė yra tokia pati arba panaši, kaip ir daugelio kitų Zarasų rajono kelių pavasarinio polaidžio metu. Šis kelias nėra suniokotas medienos vežėjų sunkiasvorio transporto, jame įrengtas masę ribojantis kelio ženklas ,,8 t“. Pradėti bet kokius priežiūros darbus Jūsų aprašomu laikotarpiu - per Velykas, buvo technologiškai neįmanoma dėl įšalo ir drėgmės. Tuo laikotarpiu buvo būtina tik pasirinkti saugų važiavimo greitį. Atsižvelgiant į tai, kad šiuo keliu vyksta intensyvesnis transporto eismas, jame ir priežiūros darbų atliekama ženkliai daugiau. Pavyzdžiui kelio profilis šiame kelyje taisomas net 7 kartus per metus, kai kituose keliuose tik 2 arba 3 kartus. 2018 metais šio kelio priežiūros darbams planuojama papildomai skirti 20000 Eur.


Kelių su žvyro danga priežiūros darbai visame Zarasų rajone prasidės tik nuo balandžio 16 dienos, o kai kuriose seniūnijose jau nuo balandžio 13 dienos. 

Zarasų rajono savivaldybės administracijos 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
(8 385) 37178
(8 610) 24875

2018-04-13

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas
Renginių kalendorius
2018 m. liepa
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31