2018 m. lapkričio 13 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: Iskaimo
Klausimas:

Kur kreiptis jei kaimynas degina lapus ir dūmai eina tau į kiemą ?

Atsakymas:

Pranešti apie rengiamą, daromą ar padarytą aplinkos apsaugos pažeidimą galima:
1. Apie skubaus reagavimo pranešimus informacija pateikiama:
• Bendruoju pagalbos centro telefono numeriu 112;
• Pranešimų priėmimo poskyrio (PPP) telefono numeriu (8 5) 273 2995
2. Informacija apie kitus pranešimus pateikiama:
Smolensko g. 15, 03201 Vilnius
Tel. Nr. (8 5) 216 3385
El. p. info@aad.am.lt
Pirmadieniais-ketvirtadieniais 8.00 - 17.00 val.
Penktadieniais 8.00 - 15.45 val.
(Prieššventinėmis dienomis – valanda trumpiau).

Ne darbo valandomis pranešti galite:
• Bendruoju pagalbos centro telefono numeriu 112;
• Aplinkos apsaugos kontrolės informacinėje sistemoje - AAKIS.
Daugiau informacijos: https://aad.lrv.lt/lt/pranesk-apie-aplinkosauginius-pazeidimus

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2018-10-25

Vardas: Vilma
Klausimas:

Laba diena, kažkokia anomalija vyksta Zarasuose su šiukšlių išvežimu tiesiog. Rugsėjį kaip visada ištempiau penktadienį konteinerį išvežimui, visą dieną laukiu kada išvež, ogi pasirodo nebeveža kaip anksčiau jau veža tik 2 kartus per mėnesį, nu gerai perteklių kol sulaukiau kito karto išvežiau į miestą. Atėjo spalis specialiai sulaukiau antro mėnesio penktadienio išvariau konteinerį prie gatvės - jis vėl paliktas pilnas. Klausimas toks ar taip vartotojai gerbiami yra komunalininko, negi sunku pranešti kažkokiomis priemonėmis juk yra sutartyse nurodyti rekvizitai? Galvojau gal aš viena tokia, bet einu miestan - ta pati velniava žmonės ištempę visur konteinerius pilnus ir jie pūpso ten, nu pasityčiojimas tiesiog ir vėl su maišais reiks šiukšles gabenti miestan, kur išveža konteinerius.

Atsakymas:

Nuo 2018-08-01 dienos Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje įsigaliojus vietinei rinkliavai už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų išvežimą, rinkliavą privalo mokėti visi nekilnojamojo turto savininkai. Dėl to padaugėjo mokėtojų skaičius ir atitinkamai mišrių komunalinių atliekų konteinerių skaičius. Dėl šių priežasčių atliekų išvežimo grafikai buvo koreguojami. Kiekvieną kartą pakoreguoti grafikai buvo skelbiami Zarasų rajono savivaldybės ir Utenos regiono atliekų tvarkymo centras internetiniuose puslapiuose. Atliekų išvežimo grafikai paskelbti adresais:
http://www.zarasai.lt/userfiles/Atlieku%20ve%C5%BEimo%20grafikas%202018-09-04.pdf ir http://www.uratc.lt/rinkliava . 
Atsiprašome, kad Jums teko patirti nepatogumų.
Dėl klausimų ar problemų, susijusių su atliekų išvežimu prašome kreiptis tiesiogiai į UAB „Zarasų komunalininkas“ tel. 8-652-47136. 
Visais klausimais dėl vietinės rinkliavos prašome kreiptis UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ rinkliavos administravimo skyriaus darbuotojus. Adresas - Savanorių g. 2, Zarasai, 1 aukštas, 4 ir 5 kabinetai. 
Tel. +370 670 28357; +370 670 28259; elektroninis paštas: zarasai.rinkliava1@uratc.lt ir zarasai.rinkliava2@uratc.lt.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2018-10-22

Vardas: Gyventojas
Klausimas:

Ar bus renovuojamas namas Vilniaus 55a ?

Atsakymas:

Zarasų rajono savivaldybės administracija namo administratorius UAB „Zarasų būstas“ informavo, kad daugiabutis namas bus renovuojamas, jeigu iki 2018 m. gruodžio 1 d. daugiabučio namo gyventojai turės pritars naujai parengtam investicijų planui. Kitu atveju renovacija daugiabutyje nebus vykdoma.
Dėl Vilniaus g. 55a, Zarasuose namo modernizavimo kreipkitės į UAB „Zarasų būstas“, kuri Jums pateiks išsamesnę informaciją tel. (8 385) 52 182, (8 385) 52 196 .

 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
vyresnioji specialistė
2018-10-05

Vardas: Anupras
Klausimas:

Laba diena,

Norėjau paklausti kaip dažnai yra išvežami rūšiuojamų šiukšlių konteineriai kaimuose? Nes pvz. Imbrade jie yra nuolat perpildyti. Šiukles tenka krauti šalia konteinerių, ten pilna duženų, privažiuoti neįmanoma. Kodėl šiukšlės nėra vežamos dažniau arba pagal poreiki, pvz kai praneša seniūnas, jog konteineriai pilni? Tikuosi dabartinę tvarką pakeisite, kadangi įsigaliojo nauja šiukšlių išvežimo kainodara? Be to Imbrade reikėtų bent dviejų vietų kur būtų minėti konteineriai, ned dabar jie perkelti prie daugiabučių, bet jie būtinai turi būti ir prie parduotuvės.

Atsakymas:

Pakuočių ir pakuočių atliekų konteineriai tuštinami ne rečiau kaip kartą per mėnesį. Imbrado kaime numatoma įrengti dar dvi antžeminių pakuočių ir pakuočių atliekų konteinerių aikšteles.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2018-10-05

Vardas: Gintaras
Klausimas:

Klausymas dėl šiūkšliu. Du mėnesius šiukšlės ( iš privačių namų) vežamos du kartus per mėnesį. Vežėjas liko kaip ir buvo Komunalininkas, kas už išvežimą ims pinigu taip ir neaišku ir kokia tai bus kaina. Dar naujiena nuo spalio šiukšlės bus vežamos vieną kartą per menesį? Kaip atrodys musų "kurortinis" miestelis kai neišvežtos šiukšlės bus paliekamos miete prie konteineriu, o gal turite kitokių pasiulimų kur jas galima bus dėti?

Atsakymas:

Nuo 2018 m rugpjūčio 1 dienos įvesta vietinė dvinarė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą. Vietinės rinkliavos administravimą, apskaičiavimą, apskaitą ir surinkimo kontrolę vykdo UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“. Visi nekilnojamojo turto savininkai paštu gaus mokėjimo pranešimus už 2018 metus, kuriuose bus nurodyta vietinės rinkliavos suma už 5 mėnesius (rugpjūtį, rugsėjį, spalį, lapkritį ir gruodį) ją apmokėti bus galima iki 2018-12-01. Atliekos vežamos pagal atliekų vežėjo parinkimo konkurso medžiagoje nurodytą dažnumą.

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2018-10-05

Vardas: Rima
Klausimas:

Kur Zarasuose galima padėti metalo laužą
?

Atsakymas:

Apie atliekų tvarkymą išsamiau gali atsakyti Statybos ir komunalinio ūkio specialistė Gitana Kolienė, tel. 8 385 37190


Zarasų mieste metalo atliekas neatligintinai priima URAC Stambiagabaričių atliekų aikštelė Statybininkų g. 11, tel. 861005198.

 
Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė
2018-10-04

Vardas: Asta
Klausimas:

Sveiki,
Kas organizuoja Zarasų miesto šventės prekybinę mugę?

Atsakymas:

Zarasų miesto šventės mugę 2018 m. rugpjūčio 15 -19 d. organizuoja Zarasų krašto muziejus (tautodailės) www.zarasumuziejus.lt ir Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras (prekybos ir pramogų) www.zkc.lt.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos 
Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja
Daiva Šukštulienė

 

2018-08-01

Vardas: gyventoja
Klausimas:

Labai jau nesirūpiname atliekų tvarkimu, gal prie konteineriu sudet rusiuotas siuksles? nes visada pilna, nieks neveza. 1 kart į memesį tikrai mazai. Ar kas keisis tuo klausimu? O dar sakoma kad reikia rusiuot....

Atsakymas:

Numatoma pastatyti daugiau ir didesnio tūrio pakuočių ir pakuočių atliekų surinkimo konteinerius.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2018-07-31

Vardas: As
Klausimas:

Sveiki. Ar bus renovuotas K.Donelaicio 7 namas?

Atsakymas:

Informuojame, kad namas gali būti įtrauktas į daugiabučių namų sąrašą su sąlyga, kad namo butų ir kitų patalpų savininkai dauguma balsų pritartų namo modernizacijai ir kad butų ir kitų patalpų savininkų susidariusios skolos už komunalines paslaugas neviršytų 10 proc. nuo visų butų, esančių name. 


Dėl K. Donelaičio g. 7 namo modernizavimo kreipkitės į uždarąją akcinę bendrovę „Zarasų būstas“, kuri Jums pateiks išsamesnę informaciją tel. (8 385) 52 182, (8 385) 52 196 .

 

Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
vyresnioji specialistė

 

2018-07-30

Vardas: Diana
Klausimas:

Laba diena,
S.Neries g.3 namo gyventojai rinko parašus, kad įtrauktų i renovuojamų namų sąrašą. Gal galite pasakyti ar bus renovuojamas mūsų namas? Ačiū.

Atsakymas:

2012-04-27 Zarasų rajono savivaldybės taryba sprendimu T-49 patvirtino programą „Zarasų miesto energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos „Zarasų enervizija“. Į Tarybos patvirtintą programą su vėlesniais pakeitimais Jūsų namas neįtrauktas, tačiau namo savininkai gali kreiptis į programą administruojančią UAB ,,Zarasų būstas“, kad inicijuotų namo savininkų susirinkimą dėl namo įtraukimo į programą „Zarasų enervizija“. 


Nuo 2018 metų Daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija skelbia kvietimus. Skelbdama kvietimus Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija įvertina lengvatinių kreditų suteikimo galimybes atnaujinimo (modernizavimo) projektams finansuoti pagal sutartis su bankais ar kitomis finansų įstaigomis ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto asignavimus valstybės paramai teikti. Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektams atrinkti kvietime nustatomi projektų atrankos kriterijai, skatinant atnaujinti (modernizuoti) daugiabučių namų kvartalus ir įgyvendinti daugiausia šiluminės energijos sutaupančius atnaujinimo (modernizavimo) projektus. Pagal 2018 metų kvietimą Zarasuose bus modernizuojami 5 daugiabučiai namai. 


Dėl S. Nėries g. 3 namo modernizavimo kreipkitės į uždarąją akcinę bendrovę „Zarasų būstas“, kuri Jums pateiks išsamesnę informaciją tel. (8 385) 52 182, (8 385) 52 196 .

 

Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
vyresnioji  specialistė

2018-07-30

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas