2019 m. spalio 21 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Loreta
Klausimas:
Laba diena,noreciau paklausti .Kas turetu rupintis vaziuojamo kelio kokybe,kuris issuka is zvirkelio link sodybos?Jo ilgis apie 2 km.Kelias eina per laisva valstybine zeme.
Pagarbiai
Loreta
Atsakymas:
Norint atsakyti į Jūsų klausimą būtina tiksliai žinoti apie kokį konkretų kelią kalbate. Jeigu Jūsų minimas kelias yra priskirtinas vietinės reikšmės keliams bei yra įtrauktas į Zarasų rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintą vietinių kelių sąrašą, tuomet šiuo keliu privalo rūpintis Zarasų rajono savivaldybė. Kitu atveju juo rūpintis privalo kelio savininkas. Kad galėtume teisingai atsakyti į jūsų klausimą prašome jį patikslinti ir tiesiogiai kreiptis el. paštu: evaldas.stanys@zarasai.lt
 
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
 
2015-08-27

Vardas: Anonimė
Klausimas:
Sveiki. Norėtusi, kad šiais mokslo metais Zarasų ,, Ąžuolo gimnazija ir vėl atidarytų bendrabutį. Ką reikėtų daryti, kad jis vėl būtų atidarytas ? Kiek reikia surinkti mokinių parašų ? Kiek mokinių turi būti grupėje, kurie norėtų, kad vėl būtų atidarytas bendrabutis ? Manau, kad tuos mokinius, kurie gyvena toliau nuo Zarasų, būtent tai ir juos atbaido.
Atsakymas:
Jei atsirastų 10 mokinių, norinčių gyventi Zarasų ,,Ąžuolo“ gimnazijos bendrabutyje, būtų sprendžiamas gimnazijos bendrabučio atidarymo klausimas.
 
Stanislovas Kaulavičius,
Zarasų savivaldybės administracijos
Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas
 
2015-08-24

Vardas: Klausimas
Klausimas:
Laba diena, kaip supratau iš Jūsų tinklapio, Griežto ežero vandens kokybė nera tikrinama. Ar šis ežeras tinkamas maudytis vaikams?
Atsakymas:
Primename, kad stebimas vanduo Zarasų rajono savivaldybėje yra Zaraso, Zarasaičio ir Sartų ežerų maudymosi vietose. Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija informuoja, kad liepos 29 d. paimti Zarasų rajono maudyklų vandens mėginių mikrobiologinių tyrimų rezultatai atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybės“ reikalavimus.
 
Apie vandens kokybę, trumpalaikės taršos arba išskirtinių situacijų atvejus gyventojai bus informuojami – nesimaudyti, jei nustatyta neleistina tarša.
Informaciją apie maudyklų vandens kokybę kiekvienoje apskrityje rasite Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos cento interneto svetainės skiltyje „Aplinkos sveikata – Maudyklos – Maudyklų vandens kokybė“. Ji atnaujinama iš karto gavus duomenis iš savivaldybių ir laboratorijų
 
Pagarbiai
Neringa Šedytė,
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Socialinės paramos skyriaus
vyriausioji specialistė
 
2015-08-24

Vardas: Danguolė
Klausimas:
Laba diena,
Antazavėje Klevų gatvėje prie daugiabučių namų yra daug nelegalių statinių. Koks bus Jų likimas ateityje?
Atsakymas:
Lietuvos Respublikos statybos įstatymo normos numato galimybę nelegalių statinių statytojams parengti projektinę dokumentaciją teisės aktų nustatyta tvarka, ir sumokėjus įmoka už savavališkos statybos įteisinimą, gauti statybą leidžiantį dokumentą. Savavališkos statybos prevenciją ir padarinių šalinimą atlieka Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos.
Pranešti apie galimai savavališkas statybas galima
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėja
Valentina Raubiškienė
 
 
2015-08-21

Vardas: Dangira
Klausimas:
Laba diena.Ką daryti,jei kaimynų šuo loja dieną,naktį.Kaimynai čia negyvena,atvažiuoja tik pašertį,vieną kart į dieną.
Atsakymas:
Jeigu loja šuo kaimynų bute – reikia kreiptis į kaimynus ir pasisakyti savo pretenziją. Jeigu Jūsų kaimynai į pretenziją neatsilieps ir šuo nesiliaus loti, galite raštu kreiptis į Zarasų policijos komisariato įgaliotinį arba į seniūniją pagal savo gyvenamąją vietą. Prašyme būtinai nurodykite šuns savininkų pavardę ir adresą, taip pat kontaktus (pvz., telefono numerį arba el. pašto adresą).
 
Zarasų miesto seniūnė
Olga Podolskienė
2015-08-20

Vardas: Justas
Klausimas:
Laba diena, norėčiau paklausti: ar Zarasai galėtų tapti miestu kurortu , ar tik miestu, turinčiu kurortinę zoną?
Atsakymas:
Zarasai jau nuo 2008 m. rugsėjo 18 d. turi kurortinės teritorijos statusą. Kol kas dar neturime kurorto statuso todėl, kad kurortai privalo turėti specialią infrastruktūrą, sudarančią sąlygas naudoti įvairius gydomuosius veiksnius gydymui, profilaktikai ir poilsiui.
 
Netolimoje ateityje planuojama plėsti Zarasų turistinę infrastruktūrą, sudarančią sąlygas naudoti įvairius gydomuosius veiksnius gydymui.
 
VšĮ Zarasų rajono turizmo informacijos centras
 
2015-08-14

Vardas: Robertas
Klausimas:
Noriu sužinoti, kokiu teisiniu aktu vadovaujantis yra taip kaitinamas ,,gyvatukas", kad net neįmanoma jo paliesti. Lauke 30 laipsnių karščio. Ar kas nors prašo ,,gyvatuką" kaitinti rūbams džiovinti,ar vonioje šalta, ar šilumos tinklų ,,palaikymui"?
Atsakymas:
Vadovaujantis higienos norma HN 24:2003, karštas vanduo turi būti pašildytas iki higienos normomis nustatytos temperatūros (+50º- +52º) . Tam, kad karštas vanduo tekėtų iš čiaupo bet kuriuo metu ir reikiamos temperatūros, šaltas geriamasis vanduo turi būti pašildomas ir namo vidaus vamzdynuose pastoviai turi būti palaikoma cirkuliacija. Daugiabučio namo karšto vandens cirkuliaciniame kontūre be karšto vandens vamzdynų yra pajungti ir vonių patalpose esantys rankšluosčių džiovintuvai („gyvatukai“), kuriais cirkuliuodamas tas pats karštas vanduo ir atiduoda šilumos dalį, reikalingą vonios patalpų sanitarinių higienos sąlygų užtikrinimui.
 
Jeigu bute nepatenkinama karšto vandens temperatūra, reikia kreiptis į pastato karšto vandens sistemos prižiūrėtoją t. y. į Zarasų šilumos tinklų rajoną raštu arba tel. (8 385) 52 284 arba (8 385) 51 533.
 
Pagarbiai
Jurgis Prakas,
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyresnysis specialistas
Tel. (8 385) 37 178
 
 
2015-08-03

Vardas: Kristina
Klausimas:
Laba diena,
Noreciau paklausti kur kreiptis del socislines pagalbos senyvo amziaus zmogui. Moteris yra nesavarankiska, vaziuoja tik vezimeliu,negali pasigaminti silto maisto, nusiprausti, neiseina is namu. Artimieji gyvena toli.
Ar butu imanoma jai skirti slaugytoja?
PS(atsiprasau uz klaidas)
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą informuojame, kad dėl pagalbos į namus paslaugų asmuo ( vienas iš suaugusių šeimos narių), jo globėjas, rūpintojas raštišku prašymu kreipiasi pagal gyvenamąją vietą į Zarasų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Savanorių g. 2, Zarasai) ar į specialistus socialiniam darbui seniūnijose. Dėl smulkesnės informacijos skambinti tel. (8 385) 30738.
 
2015-07-31

Vardas: poilsiautojas
Klausimas:
Laba diena,
Norėčiau sužinoti, kur Zarasų mieste ar netoli jo yra maudymosi vietos vaikams, atitinkančios visuomenės sveikatos priežiūros teisės aktuose nustatytus reikalavimus (maudymosi ribos, gylio matavimas, vandens kokybės tyrimų užtikrinimas ir skelbimas viešai, persirengimo kabinos, tualetai ir kt.)?
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad visą maudymosi sezoną yra stebimas vanduo Zarasų rajono savivaldybės Zaraso, Zarasaičio ir Sartų ežerų maudymosi vietose. Apie vandens kokybę, trumpalaikės taršos arba išskirtinių situacijų atvejus gyventojai informuojami viso maudymosi sezono metu. Informacija yra skelbiama Zarasų rajono savivaldybės internetinėje svetainėje www.zarasai.lt.
 
2015-07-31

Vardas: socialiniams darbuotojam
Klausimas:
Sveiki gerbiamieji, noreciau paklausti pagal kuriuos istatymu reglamentus, galite neduoti bedarbio pasalpos , idomu kas sprendzia suteikti bedarbio pasalpa? uogas ar grybus miske rinkti ir juos parduoti, skaitosi darbas del ko jus galite tiesiog paskamb ir pasakyti kad nebus mokama pasalpa, nes neva girdejot kad as dirbau? nesuprantu veidas nepatinka tai neduosiu ane? Dusetu seniunija.
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą informuojame, kad dėl bedarbio pašalpos skyrimo ir mokėjimo reikia kreiptis į Utenos teritorinės darbo biržos Zarasų skyrių, Sėlių a. 14, Zarasai, 32106, tel. (8 385) 38000.
 
2015-07-31

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERAS
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
  
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?