2020 m. gruodžio 3 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Gediminas
Klausimas:
Laba diena, ar priklauso kokia socialinė parama, ar šiap kokia parama dėl asmeniui gyvenančiam vienam, kurio pajamų nelabai pakanka apsirÅ«pinti kietu kuru, tai malkomis, anglimis ir kt. Mano mama gyvena viena nuosavame, dvieju aukstu, name. Ji yra pensininkė (išÄ—jusi į priešlaikinę pensiją) ačiÅ«.
Atsakymas:
Atsakydami į JÅ«sų paklausimą informuojame, kad asmenys, besikreipiantys dėl piniginės socialinės paramos, pateikia išsamią informaciją apie save ir bendrai gyvenančius asmenis, turimą turtą, gaunamas pajamas bei užimtumą. BÅ«stui šildyti naudojant kietąjį ar kitokį kurą kompensacija apskaičiuojama pateikus kuro įsigijimo išlaidas įrodančius dokumentus, seniÅ«nijos išduotą pažymą apie deklaruotus gyventojus tame name, bei to namo nuosavybės dokumentus. Išmokamos kompensacijos dydis negali viršyti nurodyto pateiktuose pirkimo dokumentuose sumos dydžio. Šildymo sezono laikotarpis yra nuo lapkričio 1 d. iki kitų metų balandžio 30 d.
 
Dėl išsamesnės informacijos suteikimo prašome kreiptis į Socialinės paramos skyrių, Savanorių g. 2, I aukštas, 1 arba 2 kab. tel. 8 385 37143, 8 385 37160, arba į seniÅ«niją pagal savo gyvenamąją vietą.
 
Pagarbiai,
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Socialinės paramos skyriaus
Vyriausioji socialinių išmokų specialistė
Nomeda Dimitrevičienė
 
2015-06-05

Vardas: Darzeli lankancio vaiko m
Klausimas:
Laba diena, vaiku darželio tėvelius pasiekė informacija,kad nuo birželio 1 dienos bus jungiamos vaiku grupes taupumo sumetimais. Kodel nepagalvota apie kruvi kuris atiteks auklėtojoms? Be to, vaiku amziaus grupes zymiai skiriasi, mažiukai kuriems nera 2 metukų bus grupėje kartu su didesniais vaikais. Kas atsakingas uz si sprendimą ir kodel taupymas vyksta tokiais bÅ«dais, visu pirma krÅ«vis aukletojoms ir grėsme patiems vaikams. Tam ir yra grupes pagal amziu...imkitės atsakingos institucijos priemoniu,kad toks sprendimas dėl grupiu sujungimo nebutu vykdomas. Pagalvokite apie vaikus ir tuos,kurie atsakingi uz ju priežiÅ«ra. Dėkoju ir manau, kad sis prašymas neliks nenagrinetas.
Atsakymas:
Pagal ilgametę Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos praktiką (vasaros laikotarpiu sumažėja mokyklą lankančių vaikų skaičius) bÅ«davo jungiamos grupės, tačiau šiemet įvykdžius ugdytinių tėvelių apklausą ir atsižvelgiant į tai, kad vasaros laikotarpiu kai kuriose sujungtose grupėse bÅ«tų labai daug vaikučių, ankstyvojo amžiaus (2-3 m.) „Zuikučių“ ir „Svirpliukų“, jaunesniojo amžiaus (3-4 m.) „Saulės zuikučių“, viduriniojo amžiaus (4-5 m.) „Žvaigždučių“ grupės nebus jungiamos.
 
 
Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos informacija
 
2015-06-02

Vardas: Mama
Klausimas:
ar yra jau soc. bustu sarasai?
Atsakymas:
Yra. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Zarasų rajono savivaldybės administracijos 310 kabinetą.
 
 
 
Pagarbiai
Ramutė Gaidamavičienė,
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Turto valdymo ir viešÅ³jų pirkimų skyriaus vyr. specialistė
Tel. 8 385 37101
 
2015-05-28

Vardas: Gyventojas
Klausimas:
Kada baigsis Dusetų miesto aikštės rekonstrukcija? Gėda žiÅ«rėti kaip keletas "meistų" vaikšto aplink paminklą ir "krapšto nosį".
Ar kas kontroliuoja rekonstrukcijos vykdymo eiliškumą ir išpildymo vientisumą? Aikštės centras jau "užbaigtas", bet kyšo laidų dalys, o šviestuvų nėra.
Atsakymas:
K. BÅ«gos skvero ir sporto aikštyno: krepšinio ir tinklinio/lauko teniso aikštelių įrengimo I-o etapo ir Nepriklausomybės aikštės Dusetų mieste rekonstravimo darbai pagal statybos darbų rangos sutartį turi bÅ«ti užbaigti 2015-06-01. Iki šio termino rangovas UAB ,,Tvirta" privalo užbaigti visus darbus, taip pat bus įrengti ir šviestuvai.
 
 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėja
Valentina Raubiškienė
 
2015-05-28

Vardas: Artūras
Klausimas:
Sveiki, dažnai tenka bÅ«ti Zarasuose ir kadangi propoguoju aktyvų gyvenimo bÅ«dą teko ne vieną kartą su dviračiu minti Gražutės mažuoju bei didžiuoju dviračių takais. Ä®gyvendinto projekto pradžioje šio tako bÅ«klė buvo puiki, tačiau šiuo metu mažojo žiedo ruože einančio pelkėtoje vietoje padarytas pervažiavimo lieptas apgailėtinas, sulūžęs, apaugęs krÅ«mais ir sunkiai net praeinamas nekalbant apie tai, kad juo bÅ«tų galima pravažiuoti dviračiu. Kai kurios krypčių lentelės persuktos ne į tą pusę dėl ko sunku susiorientuoti. Negi sunku vieną kartą per metus atsakingiems darbuotojams pažiÅ«rėti ir įvertinti tako bÅ«klę bei šiek tiek jį pakoreguoti. Toks šaunus projektas įgyvendintas, o jo priežiÅ«rai, kaip suprantu, dėmesys neskiriamas. Labai prašyčiau į tai atkreipti dėmesį.
Zarasų krašto svečias ArtÅ«ras Dilys
Atsakymas:
Atsakydami į elektroniniu paštu gautą paklausimą dėl dviračių trasos Gražutės regioniniame parke informuojame, kad Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. kovo 17 d. sprendimu Nr. T-18 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės 2015-2017 metų strateginio veiklos plano tvirtinimo“ patvirtintos lėšos tako priežiÅ«rai, ženklų atnaujinimui, dviračių tako žymėjimui ir kitiems smulkiems darbams, kuriems numatyta 5000 Eur. Dėl pelkėtoje vietoje esančio medinio tako ir įrengto tilto bÅ«klės problema išlieka neišspręsta. Medinių konstrukcijų remontui reikia apie 25.000 Eur, kurių rajono Savivaldybės biudžete nėra suplanuota. Gražutės regioninio parko direkcija ir Zarasų rajono savivaldybės administracija ieško galimybių dėl paraiškos teikimo Europos Sąjungos lėšoms gauti. Labai tikimės, kad problemą pavyks išspręsti 2016 m. – prasidėjus naujam paramos periodui.
 
 
Pagarbiai
Ramunė Šileikienė
Investicijų ir plėtros skyriaus vedėjo pavaduotoja
Zarasų rajono savivaldybės administracija
Sėlių a. 22, 32110 Zarasai
Tel. (8 385) 31 210, faks.(8 385) 37 172
 
2015-05-20

Vardas: Mama
Klausimas:
Sveiki,
norejau pasiteiruti del darzelio. kaip galima suprasti jeigu mama nedirba vaiko i darzeli nepriema. as turiu du vaikus, mergaitei 3 metai, o antrajai dar nera metuku, noreciau leisti, bet nepriema. ka daryti?
Atsakymas:
Zarasų „Lakštingalos“ mokykloje grupių komplektavimas vykdomas rugpjūčio, rugsėjo mėnesiais. Esant laisvų vietų, vaikai į darželį priimami ir metų bėgyje. Šiuo metu grupės pilnai sukomplektuotos, todėl priimti naujus ugdytinius į Zarasų „Lakštingalos“ mokyklą neturime galimybės. Tėvams reikia parašyti prašymą dėl vaiko priėmimo į ugdymo įstaigą ir palaukti rugpjūčio mėnesio, kai pradėsime grupių komplektavimą. Teikiant prašymą, reikia turėti vaiko gimimo liudijimą. Vaikų priėmimui į ugdymo įstaigą neturi reikšmės, ar mama šiuo metu dirba, ar ne.
 
Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos
Direktorė Irena Bagdanavičienė
 
2015-05-05

Vardas: Viktorija
Klausimas:
Sveiki. kada bus aiskus sarasai del socialiniu butu?
Atsakymas:
2015 m. gegužės antroje pusėje bus atnaujintas asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą išsinuomoti rajono Savivaldybės socialinį bÅ«stą, sąrašas. Tačiau užtikrinant asmens duomenų apsaugos reikalavimus, numatytus Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme, rajono Savivaldybės interneto svetainėje asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą išsinuomoti rajono Savivaldybės socialinį bÅ«stą, konkretÅ«s duomenys skelbiami nebus. Asmenis ir šeimas, pageidaujančius gauti asmeninę informaciją apie paramą išsinuomoti rajono Savivaldybės socialinį bÅ«stą, prašome kreiptis į rajono Savivaldybės administracijos 310 kabinetą.
 
 
 
Pagarbiai,
Ramutė Gaidamavičienė
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Turto valdymo ir viešÅ³jų pirkimų skyriaus vyr. specialistė
Tel. 8 385 37101
 
2015-04-22

Vardas: Marytė
Klausimas:
Laba diena,
kaip nuvykti ryte (po 8 val.) iš Turmanto į Daugpilį, o po 14 val. iš Daugpilio į Turmantą?
Atsakymas:
Visais rūpimais susisiekimo klausimais siūlome kreiptis tel. nr. 8 385 51333.
 
Pagarbiai
Svetlana Veikšrienė,
Informacinių technologijų tarnybos
Vyriausioji specialistė
 
2015-04-01

Vardas: GYVENTOJAS
Klausimas:
Norėčiau paklausti, koks bus elektros energijos tarifo dydis Zarasų rajono gyventojams nuo 2015-02-01? Pagal visą pateiktą informaciją elektros kaina turėtų mažėti 20 proc.
Atsakymas:
Informuojame, jog Vyriausybės sprendimu nuo balandžio 1 dienos iki šių metų gruodžio 31 dienos Visagino miesto, Ignalinos ir Zarasų savivaldybių gyventojams bus pradėta taikyti 20 proc. mažesnė elektros energijos kaina. Visa aktuali informacija apie elektros energijos kainas skelbiama www.lesto.lt arba paskambinus trumpuoju LESTO klientų aptarnavimo telefonu 1802.
 
 
 
Pagarbiai
Svetlana Veikšrienė,
Informacinių technologijų tarnybos
Vyriausioji specialistė
 
2015-04-01

Vardas: AÅ¡
Klausimas:
Laba diena noriu paklausti kada bus taikoma lengvata elektrai Zarasų miestui visur rašoma,kad bus,bet nėra kodėl?Buvo rašyta,kad vasario mėnesį bus lengvata.Gavom sąskaitą be lengvatos kur ji pradingo ar tik rinkimų agitacija? O gal visai nebus tos lengvatos nors ir 20 proc. Prašome atsakyti.
Atsakymas:
Informuojame, jog Vyriausybės sprendimu nuo balandžio 1 dienos iki šių metų gruodžio 31 dienos Visagino miesto, Ignalinos ir Zarasų savivaldybių gyventojams bus pradėta taikyti 20 proc. mažesnė elektros energijos kaina. Visa aktuali informacija apie elektros energijos kainas skelbiama www.lesto.lt arba paskambinus trumpuoju LESTO klientų aptarnavimo telefonu 1802.
 
 
 
Pagarbiai
Svetlana Veikšrienė,
Informacinių technologijų tarnybos
Vyriausioji specialistė
 
2015-04-01

« 1 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: