2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Audronė
Klausimas:
Kas atsakingas už Aušros skersgatvį?Kur dar galima kreiptis dėl jo priežiūros,kada bus tvarkomas? Kelio būklė yra KRITINĖ.Tereikia mažo žingsnelio iki didelės nelaimės.
Atsakymas:
Nuslinkus šlaitui Aušros gatvėje į Griežto ežero pusę imtasi laikinų priemonių avarijai lokalizuoti ir eismo dalyvių saugumui užtikrinti - šlaitas laikinai sutvirtintas smėliu, įrengti įspėjamieji ženklai apie važiuojamosios dalies susiaurėjimą bei priešpriešinio eismo pirmenybę.
 
Problemos sprendimui yra numatyta per 2013 m. I ketvirtį nupirkti šlaito sustiprinimo projektą ir iš 2013 m. kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų atlikti šlaito stiprinimo darbus.
2012-12-04

Vardas: Vytas
Klausimas:
Labai prašome informuoti, kada gi pagaliau bus sutvarkyta Donelaičio gatvėje(atkarpoje tarp Smėlynės ir Birutės gatvių) bala, kuri jau ežeru pavirto.Po vandeniu išmuštos didžiulės duobės, žmonės laužo mašinas, pėstieji jau nebegali praeiti. Negi šiame gražiame mieste, dabar jau kurorto vardą gavusiame, tai yra priimtina. O gal tai toks miesto įvaizdis? Kiek kartų mynėme savivaldybės slenksčius,kiek kartų rašėme ir savivaldybei ir į laikraštį, viskas kaip žirniai į sieną. Žada ateity, tai 2011, tai dabar 2013 metais.O žmonėms juk dabar ten reikia gyventi, ir per vandenį bristi į savo namus. Kur žiūri miesto seniūnas, juk atrodo, turėtų matyti tokią betvarkę. Gal reikia kreiptis į televiziją, kad visai RESPUBLIKAI parodytų šį kurortinio miesto gatvės vaizdą?Aplinkiniai šios balos gyventojai jau nebeturi jokių vilčių, kad šią gatvę kada nors sutvarkys. O juk tvarkė aplink šią gatvę Žemaitės, Malūno gatves, ten ir kanalizacijas padarė, gal todėl, kad tose gatvėse gyvena valdžios atstovai - pinigų atsirado, o šią gatvę paliko, ten ponai negyvena.O prasti žmonės niekam nerūpi...
Atsakymas:
2010 m. UAB „Kelvista“ parengė K.Donelaičio gatvės rekonstrukcijos techninį projektą. Dėl didelės projekto apimties ir ribotų finansavimo galimybių Zarasų rajono savivaldybė šiuo metu negali įgyvendinti viso projekto. Tačiau atsižvelgiant į avarinę situaciją atkarpoje tarp Birutės ir Smėlynės gatvių yra planuojama 2013 metais įrengti lietaus nuotekų sistemą šioje gatvės dalyje. Šiuo metu yra atliekamai sąmatiniai skaičiavimai darbų apimčiai nustatyti. Nustačius darbų vertę bus ieškoma finansavimo galimybių bei vykdomi viešieji darbų pirkimai. Planuojama darbus atlikti iki 2013 metų liepos mėnesio.
 
2012-12-03

Vardas: Asta
Klausimas:
Norėčiau sužinoti kodėl ant autobusų stoties esantis laikrodis rodo neteisingą laiką.Jeigu jau nėra laikrodžio šeimininko gal geriau būtų jį visai nukabinti , nes jis labai klaidina keleivius ir miesto gyventojus.
Atsakymas:
Laikrodį esanti Zarasų autobusų stotyje prižiūri AB"Zarasų autobusai". Bendrovės direktorius p.Bakutis informavo,kad laikrodis buvo sugedęs rugsėjo mėn.Laikrodis buvo pataisytas ir dabar rodo laika teisingai.
 
2012-11-20

Vardas: Ramunas
Klausimas:
Laba diena,
Su kitais tėvais svarstome ar nebūtų galima kaip nors savo dvyliktokus perkelti mokytis iš Dusetų į kitą mokyklą (Antazavę), kurioje nevyksta mokytojų streikas.
Ką mums daryti?
 
Atsakymas:
Švietimo įstatymas suteikia teisę mokiniui rinktis bendrojo ugdymo mokyklą. Šiuo atveju, Jūs galite pasirinkti bet kurią kitą rajono mokyklą – reikia nuvykti į ją, pateikti direktoriui prašymą bei sudaryti mokymosi sutartį. Kitoje mokykloje galite mokytis laikinai, kol mokyklos streikuos arba nuolat. Streiko metu rajono Savivaldybė užtikrins pavėžėjimą į mokyklą. Vidurinio ugdymo programas rajone vykdo nestreikuojančios dvi mokyklos – Antazavės Juozo Gruodžio vidurinė mokykla ir Zarasų žemės ūkio. Pradinio ir pagrindinio ugdymo programas – Salako (tame tarpe ir Degučių skyrius) Turmanto pagrindinės mokyklos.
 
 
Švietimo ir kultūros skyrius
 
2012-09-13

Vardas: mama
Klausimas:
Sveiki, kada bus pastatytos nors šiokios tokios pramogos mažiesiems? Zarasuose (mikrorajone) nes nėra net kur vaikučio pasupti, ar visiems gyventojams grūstis iki salos, kad ant to laivo pažaisti?
Atsakymas:
Zarasų miesto seniūnija jau ne kartą prašė skirti lėšas vaikų žaidimų aikštelių įrengimui ir senųjų remontui, bet dėl lėšų trūkumo pinigai nėra skirti. Šiais metais atsirado nauja galimybė ir seniūnija įrengs dalį vaikų žaidimo aikštelės Širvio g. Zarasų mieste. Šiuo metu yra vykdomos viešųjų pirkimų procedūros.
2012-07-09

Vardas: Petras
Klausimas:
Gyvenu daugiabutyje, 4 a. iš keturių. Ar galiu įsirengti bute malkomis kūrenamą židinį? Jei taip, tai su kuo turiu suderinti ir kokius leidimus privalau gauti?
Atsakymas:
Siekiant tinkamai atsakyti į Jūsų klausimą reikia papildomos informacijos, todėl maloniai prašome kreiptis į Zarasų rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo skyrių.
2012-07-05

Vardas: Zarasietis
Klausimas:
Kelinti metai, taupant biudžeto lėšas ir siekiant užtikrinti racionalų finansų panaudojamą, yra reorganizuojamos ir uždaromos ugdymo įstaigos (Antalieptės, Lupenkos ir kt. mokyklos) Ar galima sužinoti, kiek dėl to buvo sutaupyta lėšų per 2011 m ir kur jos buvo panaudotos.
Atsakymas:
Išsamiai visą informaciją apie švietimo įstaigomsskiriamas lėšas bei jų panaudojimą galima rasti Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2012 m. kovo 2 d. sprendimu patvirtintame Zarasų rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2012-2015 metų bendrajame plane (27 psl. skyrius „Mokyklų pastatai“, 30 psl. – „Bendrojo ugdymo mokyklų biudžetas“ ir kt.).
2012-06-20

Vardas: Zarasiete
Klausimas:
Norėčiau sužinoti, kaip man susigrąžinti skolą. Laikinai nuomavau kambarį jaunai šeimai, jie man sugadino naują dulkių siurblį, elektrinį virdulį, dviratį ir sudauže šviestuvą, be to paliko dideles skolas už vandenį ir elektrą, sakė atsilygins, bet dabar nesileidžia į kalbas.
Atsakymas:
Jei taikiai sustarti neįmanoma, tuomet vienintelė išeitis - prisiteisti skolą ir žalą teismo tvarka. Prieš tai reikėtų parašyti tokį reikalavimą (raštą, nurodant konkrečiai kokia yra skola už nuomą, komunalinius mokesčius bei kokia suma vertinate sugadintą turtą) jiems dėl skolos ir žalos ir nurodyti terminą per kurį jie turėtų susimokėti, o nesusimokėjus nurodyti, kad bus kreipiamasi į teismą. Iki nurodyto termino jiems nesumokėjus, kreiptis į teismą.
 
2012-05-22

Vardas: piletis
Klausimas:
Kas atsakingas už valkataujančius, be priežiūros bėgiojančius šunis, kurie gazdina žmones ir teršia aplinką?
Atsakymas:
Zarasų savivaldybės teritorijoje nėra beglobių gyvūnų prieglaudos. Kitų rajonų įstaigos priimti sugautus gyvūnus atsisako. Todėl valaktaujančių gyvūnų problema Zarasuose yra neišspręsta.
2012-05-17

Vardas: Studentas
Klausimas:
Laba diena, norėjau Jūsų paklausti, kodėl kitų miestų savivaldybės skiria studentams vienkartines stipendijas už gerą mokymąsi ar panašiai, o Zarasai niekada neremia savųjų studentų?
Atsakymas:
Dėl sunkios ekonominės situacijos Stipendijų fondas sustabdytas, Švietimo programoje lėšos 2012 m. studentų stipendijoms nenumatytos.
2012-05-17

« 1 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: