2024 m. kovo 3 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: As
Klausimas:

Sveiki. Ar bus renovuotas K.Donelaicio 7 namas?

Atsakymas:

Informuojame, kad namas gali bÅ«ti įtrauktas į daugiabučių namų sąrašÄ… su sąlyga, kad namo butų ir kitų patalpų savininkai dauguma balsų pritartų namo modernizacijai ir kad butų ir kitų patalpų savininkų susidariusios skolos už komunalines paslaugas neviršytų 10 proc. nuo visų butų, esančių name. 


Dėl K. Donelaičio g. 7 namo modernizavimo kreipkitės į uždarąją akcinę bendrovę „Zarasų bÅ«stas“, kuri Jums pateiks išsamesnę informaciją tel. (8 385) 52 182, (8 385) 52 196 .

 

Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
vyresnioji specialistė

 

2018-07-30

Vardas: Diana
Klausimas:

Laba diena,
S.Neries g.3 namo gyventojai rinko parašus, kad įtrauktų i renovuojamų namų sąrašÄ…. Gal galite pasakyti ar bus renovuojamas mÅ«sų namas? AčiÅ«.

Atsakymas:

2012-04-27 Zarasų rajono savivaldybės taryba sprendimu T-49 patvirtino programą „Zarasų miesto energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos „Zarasų enervizija“. Ä® Tarybos patvirtintą programą su vėlesniais pakeitimais JÅ«sų namas neįtrauktas, tačiau namo savininkai gali kreiptis į programą administruojančią UAB ,,Zarasų bÅ«stas“, kad inicijuotų namo savininkų susirinkimą dėl namo įtraukimo į programą „Zarasų enervizija“. 


Nuo 2018 metų Daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija skelbia kvietimus. Skelbdama kvietimus Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija įvertina lengvatinių kreditų suteikimo galimybes atnaujinimo (modernizavimo) projektams finansuoti pagal sutartis su bankais ar kitomis finansų įstaigomis ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto asignavimus valstybės paramai teikti. Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektams atrinkti kvietime nustatomi projektų atrankos kriterijai, skatinant atnaujinti (modernizuoti) daugiabučių namų kvartalus ir įgyvendinti daugiausia šiluminės energijos sutaupančius atnaujinimo (modernizavimo) projektus. Pagal 2018 metų kvietimą Zarasuose bus modernizuojami 5 daugiabučiai namai. 


Dėl S. Nėries g. 3 namo modernizavimo kreipkitės į uždarąją akcinę bendrovę „Zarasų bÅ«stas“, kuri Jums pateiks išsamesnę informaciją tel. (8 385) 52 182, (8 385) 52 196 .

 

Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
vyresnioji  specialistė

2018-07-30

Vardas: Ala
Klausimas:

Labas vakaras,
Analizuojant viešai skelbiamą informaciją tinklapyje www.zarasai.lt kyla klausimas, kodėl nėra sukurta atskira skiltis KARJERA. Susipažinus su Zarasų direktoriaus pastaruoju metu priimtais įsakymais, kurie yra viešai skelbiami skiltyje "Teisės aktai", matyti, kad artimiausiu metu savivaldybėje bus organizuojamas nė vienas konkursas užimti pareigas tam tikrame skyriuje. Taip pat kyla klausimas, kodėl nėra publikuojama galimybė užimti laisvas pareigas tarnybinio kaitumo bÅ«du, nors Valstybės tarnybos įstatymo 20 straipsnio 3 dalis ir numato galimybę valstybės tarnautojams, atitinkantiems specialiuosius reikalavimus pasinaudoti tarnybiniu kaitumu, kas sudarytu sąlygas greičiau bei paprasčiau užimti laisvas valstybės tarnautojo pareigas įstaigoje.

Atsakymas:

Dėkojame už JÅ«sų pastabas bei pasiÅ«lymus, tačiau atkreipiame dėmesį, kad visi skelbimai apie priėmimą į valstybės tarnautojo pareigas pagal galiojantį teisinį reglamentavimą yra skelbiami viešai valstybės tarnybos departamento tinklalapyje bei Zarasų rajono savivaldybės tinklalapyje www.zarasai.lt. Paskelbimas apie konkursą į valstybės tarnautojo pareigas neužkerta galimybės asmeniui teikti prašymą įstaigai dėl galimybės užimti pareigas tarnybinio kaitumo bÅ«du (jei pretendentas atitinka reikalavimus ir vadovas sutinka priimti tarnybinio kaitumo bÅ«du, tai gali bÅ«ti pagrindas atšaukti konkursą).


Savivaldybės internetinės svetainės struktÅ«rą nustato Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašas, patvirtintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. balandžio 18 d. nutarimu Nr. 480. JÅ«sų įvardijama skiltis „karjera“ nėra privaloma, todėl informacija apie atrankas ar konkursus į valstybės tarnautojo pareigas skelbiama matomoje vietoje skiltyje „naujienos“.

 
Juridinio ir personalo skyriaus
Vedėja
Laura Kviklienė
2018-07-16

Vardas: Sigita
Klausimas:

Sveiki,
norėčiau sužinoti, kada planuojama tiesti vandentiekio ir kanalizacijos sistemas Dusetose, Vilniaus gatvėje.
Turiu tenai butą.
Dėkoju už atsakymą

Atsakymas:

Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros Vilniaus gatvėje, Dusetose artimiausiu metu nenumatoma.

 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2018-06-20

Vardas: Vigimantas
Klausimas:

Gal galite aiškiai pasakyti, kuriuo Bendruojo duomenų apsaugos reglamento straipsnio nuostatomis vadovaujantis buvo nutraukta vaizdo stebėjimo kamerų transliacija?

Atsakymas:

Zarasų rajono savivaldybės administracija įgyvendindama ES Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą tiesioginio vaizdo stebėjimo transliavimo nevykdo. Vaizdo stebėjimas vykdomas vadovaujantis Europos parlamento ir Tarybos direktyva (ES) 2016/680  (26).

 
Zarasų rajono savivaldybės administracija
2018-06-05

Vardas: Vigimantas
Klausimas:

Kur dingo web-kameros Zarasuose ir Dusetose?

Atsakymas:

Vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu vaizdo stebėjimo kamerų transliacija buvo nutraukta.

 

Informacinių technologijų tarnybos 

Kompiuterių sistemų specialistas

Vitalijus ŠÄerbakovas

 

2018-05-28

Vardas: Rasa
Klausimas:

Norejau paklausti kodel jau kelinti metai nepriziurimi musu medziai mieste nei aikstej nei visam mieste?Sakos didziausios daug nudziuvusiu apleista labai..

Atsakymas:

Gegužės 7-18 d. atostogavau. Kiekvienais metais Zarasų mieste medžiai prižiÅ«rimi. Komisija apžiÅ«ri medžius kuomet pradeda skleistis lapai ir jau matosi ar medžio pažeidimo mąstai. Prioritetas teikiamas avariniams ir pavojingiems medžiams. Sėlių a. darbai bus pradėti gegužės 28 d. Dėkojame, kad pranešate apie pastebėtas problemas.

 

Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė

Mieste pirmiausiai yra tvarkomi pavojų keliantys medžiai. AčiÅ« už JÅ«sų pastebėjimus, bus atkreiptas dėmesys ir į Sėlių aikštėje augančius medžius.
 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2018-05-23

Vardas: Lione
Klausimas:

Del kelio sutvarkymo norejaunsuzinoti kada bus patvarkytas asfaltas link dimitriskiu vien duobes neimanoma vaxineti lauzomos masinos nejau kelininkai netikrina keliu bukles ir nemato.?

Atsakymas:

JÅ«sų minimo kelio remontui 2018-04-27 Zarasų rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-80 yra skirtas finansavimas. Šiuo metu vyksta viešojo pirkimo konkursas, kurio metu bus nustatyta įmonė atliksianti darbus šiame kelyje. Ä®vertinant tai, kad pagal dabar galiojančias tvarkas net ir paprastojo remonto darbai negali bÅ«ti atliekami neparengus projektinės dokumentacijos – paprastojo remonto darbų aprašo, o šÄ¯ dokumentą pavedama parengti rangovui, darbai bus atlikti ne anksčiau, kaip šių metų liepos mėnesį.

 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
(8 385) 37178
(8 610) 24875
2018-05-15

Vardas: Gyventoja
Klausimas:

Kodel sustojo namo savanoriu g,8 renovacija

Atsakymas:

Namo atnaujinimo (modernizavimo) darbai bus pratęsti nuo balandžio 19 d.

 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
vyresnioji  specialistė
2018-04-24

Vardas: Gyventoja
Klausimas:

Ar yra tvarkaraštis, kas kiek laiko yra išvežamos rÅ«šiuojamos atliekos(popierius/plastikas/stiklas)? Ypatingai domina MalÅ«no g. ir Žaliosios g. sankirtoje esantys konteineriai. Pastarąjį kartą mačiau juos tušÄius kovo mėn. pr., visuomet perpildyti ir mėnesiais neišvežami. UAB "Zarasų komunalininkas" į klausimą taip ir neatsakė. AčiÅ«.

Atsakymas:

Pakuotės ir pakuočių atliekos iš rÅ«šiavimo konteinerių išvežamos kartą per mėnesį.

 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2018-04-19

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Tikime laisve 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?