2019 m. birželio 27 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Kviečiame NVO ir religines bendruomenes teikti paraiškas Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir religinių bendruomenių dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: Denis
Klausimas:
Dažnai važinėju keliu nuo krioklio, kuris yra už ligoninės link to mėlyno didelio fabriko. Tačiau nuvažiavus pusę kelio yra ženklas „kelio remontas“, čia kaip supratau platina kelią. Važinėju jau nuo pavasario iki dabar, o darbai stovi vietoje. Ženklas stovi, betvarkė ir niekas nieko ten nebedaro. Kodėl nebedirbate ten? Dabar važiuojant tą vietą galima nesunkiai padaryti avariją ypač kai dienos laikas trumpėja.
Atsakymas:
Minėtoje vietoje kelio remonto darbai nevyksta. Dėl atmosferinio poveikio suirusį šlaitą savo lėšomis aptvarkė Zarasų miesto seniūnija. Minimas ženklas paliktas, kad įspėtų vairuotojus apie pavojingą kelio atkarpą. Šio kelio ruožo remontas bus traukiamas į 2012 m. planus.
2011-11-29

Vardas: Gyventojas
Klausimas:
Sveiki, ar nenumatoma įvesti Zarasų butų įmonėje atsiskaitymo bankinėmis kortelėmis, žmonėms nesaugu ir nepatogu nešiotis dideles pinigų sumas. Ačiū.
Atsakymas:
Kaip mus informavo UAB „Zarasų būstas" juristas, „UAB „Zarasų būstas“ yra orientuota į greitą bei pigų įmokų surinkimą be papildomų mokesčių. Įdiegus atsiskaitymo bankinėmis kortelėmis galimybę, vykdydama savo veiklą per trečiuosius asmenis, UAB „Zarasų būstas“ privalėtų rinkti papildomą aptarnavimo mokestį, ko pasekoje įmonės teikiamos paslaugos pabrangtų. Atsižvelgiant į gyventojų interesus, bei į teikiamos paslaugos kainą vartotojams, pažymime, jog UAB „Zarasų būstas“ nenumatoma teikti įmokų surinkimo elektroninėmis mokėjimo priemonėmis paslaugų.
2011-11-28

Vardas: pacientas
Klausimas:
Ar tiesa, kad sunkių specialių poreikių ligonį į ligoninę, polikliniką ar priimamąjį turi nuvežti ir parvežti namo greitosios pagalbos mašina?
Atsakymas:
Atsižvelgiant į Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Pirminės sveikatos priežiūros centro administracijos pateiktą atsakymą į Jūsų klausimą, informuojame, kad ligoniai, turintys didelius specialiuosius poreikius yra nuvežami į gydymo įstaigas ar parvežami namo Greitosios pagalbos transportu - jei yra grėsmė gyvybei ir pervežant reikia teikti būtiną pagalbą.
2011-11-24

Vardas: xxx
Klausimas:
Norėčiau paklausti, kada bus sutvarkytas kelias Taikos gatvėje? Lengvosioms mašinoms vis sunkiau yra apvažiuoti duobes, nes jų vis daugėja, ypač ties pirmu posūkiu į kairę, važiuojant link garažų. Gatvės būklė jau netvarkyta daugiau nei metus laiko.
Atsakymas:
Gyventojų pastaba įvertinta. Bus svarstoma galimybė 2012 m. skirti lėšų gatvės remontui.
2011-11-24

Vardas: GYVENTOJAI
Klausimas:
Norime paklausti, kada bus daroma gera J.Gruodžio gatvės šaligatvių danga? Ten labai bloga danga. Mums šios gatvės gyventojams reikia vaikščioti ne šaligatviu, bet gatve. Prašytume kuo greičiau padaryti naują dangą, nes einant skauda padai ir jaučiasi kiekvienas akmenukas eini kaip su adatomis ant padų.
Atsakymas:
Artimiausiu laiku rekonstruoti šaligatvio J.Gruodžio gatvėje nenumatoma.
2011-11-24

Vardas: Vida
Klausimas:
Norėčiau sužinoti, kada bus išasfaltuotas kelias Baibiai-Vajasiškis?
Atsakymas:
Kelio Baibiai - Vajasiškis asfaltavimas 2012 m. nenumatomas.
2011-11-24

Vardas: Gyventojai
Klausimas:
Laba diena, jau parengtas Donelaičio gatvės rekonstrukcijos projektas vandentiekiui ir kanalizacijai įrengti. Ar bus vedama kanalizacija ir vandentiekis Donelaičio skersgatvyje?
Atsakymas:
Parengtas K.Donelaičio gatvės rekonstrukcijos projektas numato tik vandentiekio ir nuotekų tinklų atšakas į K.Donelaičio skersgatvį.
2011-11-24

Vardas: Zarasiškis
Klausimas:
Sveiki, kodėl nuo Zarasų pradžios „IKI" parduotuvės, iki pat Kauno gatvės pabaigos eina gražiai tvarkingai šaligatvis su dviračių taku, tačiau už Kauno gatvės apie 20 metrų pasikeičia dviračio takas su pėsčiųjų taku pusėmis, o po to vėl pasidaro normaliai. Tai ką turime toje vietoje važinėti X forma?

Atsakymas:
Kauno gatvės, sutampančios su magistraliniu keliu A6, rekonstrukcija atlikta pagal techninį darbo projektą 67-00-TDP. Projekto autorius UAB „Tiltų ekspertų centras“.
 
Dviračio takas pagal projektą numatytas ir įrengtas arčiau važiuojamosios kelio dalies. Kauno gatvės gale įrengtoje autobusų sustojimo aikštelėje dviračio takas keičia padėtį tam, kad netrukdytų keleivių įlaipinimui ir išlaipinimui.
 
2011-11-17

Vardas: rima
Klausimas:
Laba diena, girdėjau kad Vosiliškių kaime bus tiesiamas vandentiekis, ar tai tiesa? Jei taip - tai kada?
Atsakymas:
Infrastruktūros plėtros planuose vandientikis Vosiliškių kaime yra numatytas. Kol kas nieko negalime atsakyti dėl terminų.
2011-11-17

Vardas: Įdomu
Klausimas:
Gyvenu daugiabutyje, reguliariai moku komunalinius mokesčius „Zarasų būstui". Penktadienį 14.40 val. trūko šalto vandens vamzdelis, vanduo liejosi ant apačioje gyvenančių kaimynų. Paskambinau į „Zarasų būstą", gavau atsakymą, kad darbo laikas baigėsi ir budintis santechnikas dirba tik per išeigines. Paskambinau į „Zarasų vandenis", ten gavau atsakymą, kad avarinių paslaugų neteikia. Prašau paaiškinti, kur reikėjo kreiptis, kad sutaisytų prakiurusį vamzdelį. Gyvenu viena, pažįstamų santechnikų neturiu.
Atsakymas:
Informuojame, kad UAB "Zarasų būstas" yra atsakinga už šalto vandentiekio tinklo priežiūrą nuo apskaitos prietaiso namo įvade iki įvadinio ventilio bute.
 
UAB "Zarasų būstas" darbo laikas:
pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7 val. iki 16 val.,
penktadieniais nuo 7 val. iki 14 val. 45 min.,
pietų pertrauka nuo 11 val. iki 11 val. 45 min.
 
Darbo dienomis iškviesti UAB „Zarasų būstas" specialistus galima paskambinus tel. nr. (8 385) 51457. Esant avarinei situacijai savaitgalį, - bendrojo naudojimo objektų avarijų likvidavimą vykdo budintis įmonės santechnikas, kurį galima išsikviesti tel. nr. 8 600 23672.
 
Atsižvelgiant į Jūsų skundą, informuojame, kad šalto vandens vamzdelis bei visas vandentiekio vamzdynas nuo ventilio, esančio bute, yra privati buto savininko nuosavybė, už kurios priežiūrą bei remonto darbus yra atsakingas pats buto savininkas.
 
Neturint galimybių pašalinti gedimą pačiam buto savininkui, UAB „Zarasų būstas" meistrai gali šiuos gedimus pašalinti įmonės darbo valandomis. Nespėjus atlikti šių darbų įmonės darbo valandomis, gedimas yra šalinamas kitą darbo dieną.
2011-11-16

« 1 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: