2024 m. birželio 23 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: klausiančioji
Klausimas:
Vaikas mokosi universitete dieniniam skyriui, gauna stipendiją už mokslą, ar ši stipendija įsiskaičiuoja į bendras šeimos pajamas socialiniai stipendijai gauti?
Atsakymas:
Atsakydami į JÅ«sų klausimą, informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo (Žin., 2011, Nr. 155-7353) 17 straipsnio 20 punktu, skiriant socialinę pašalpą, stipendijos studentams, studijuojantiems pagal dieninės, nuolatines ar ištęstines studijų formų programas, į pajamas neįskaitomos.
2012-01-12

Vardas: Jauna Å¡eima
Klausimas:
Nesenai nusipirkome namą netoli Zarasų, esame jauna šeima, turime du vaikus 3 ir 5 metų. Vyras dirba, aš su vaikais namuose. Tam kad galėčiau dirbti, vaikus reikia leisti į darželį, bet... Ten nuėjus man beveik nesuteikė vilčių, kad mano vaikus priims, nes darželis perpildytas. Kaip elgtis tokioje situacijoje ir kaip galima ieškoti darbo tokiu atveju? AčiÅ«.
Atsakymas:
Zarasų mokykloje - darželyje „Lakštingala” 3 metų vaikai ugdomi dvejose grupėse, vienoje grupėje yra 22 sąrašiniai vaikai, kitoje grupėje – 23. 5 metų vaikai ugdomi dvejose grupėse, kiekvienoje grupėje po 24 sąrašinius vaikus.
 
Lietuvos higienos normos HN 75:2010 „Ä®staiga vykdanti ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklnio ugdymo programą. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai”, patvirtintos Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2010 m. balandžio 22 d. įsakymu Nr. V-313, 9 punkte nurodoma, kad ugdymo grupės formuojamos iš to paties arba skirtingo amžiaus vaikų, užtikrinant vaiko dienos ir ugdymo režimo fiziologinius ir amžiaus ypatumus: grupėse iki 1 metų amžiaus gali bÅ«ti ne daugiau kaip 6 vaikai, nuo 1 iki 1,5 metų – ne daugiau kaip 10 vaikų, nuo 1,5 iki 3 metų – ne daugiau kaip 15 vaikų, nuo 3 iki 7 metų – ne daugiau kaip 20 vaikų. Zarasų mokykloje - darželyje „Lakštingala” sąrašinis grupės vaikų skaičius viršija nurodytus reikalavimus, tačiau lankančių vaikų dienos skaičius neviršija 20 vaikų.
 
Šiuo metu priimti 3 ir 5 metų vaikus į Zarasų mokyklą - darželį „Lakštingala” nėra galimybės, tačiau Magučių ugdymo skyriaus ikimokyklinio ugdymo mišraus amžiaus grupėje yra laisvos 2 vietos, Suvieko ugdymo skyriaus ikimokyklinio ugdymo mišraus amžiaus grupėje - 4 vietos, Turmanto ugdymo skyriaus ikimokyklinio ugdymo mišraus amžiaus grupėje - 3 vietos.
 
Dėl vaikų priėmimo į Zarasų mokyklos - darželio „Lakštingala” ugdymo skyrius kreipkitės į mokyklos - darželio „Lakštingala” direktorių ar ugdymo skyrių vedėjus.
2012-01-11

Vardas: mama
Klausimas:
Man labai įdomu sužinoti kas priėmė tokį sprendimą dėl kaimo darželių uždarymo 2012-2015 m. Gal kokie beširdžiai ar neturintys vaikų? Gal nežino kaip žmonės gyvena kaimuose? Ä®domu dar sužinoti kur galima bÅ«tų kreiptis dėl šitos nesąmonės?
Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2012-2015 metų bendrąjį planą (toliau – planas) parengė darbo grupė sudaryta rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus 2011 m. spalio 14 d. įsakymu Nr. I-637. Plane numatyta atlikti mokyklų struktÅ«ros pertvarkymą įvedant ikimokyklinio ugdymo programos vykdymą bendrojo lavinimo mokyklose, todėl ikimokyklinio amžiaus vaikai kaimuose ir toliau bus ugdomi.
 
Visuomenė bei mokyklos taryba konstruktyvius pasiÅ«lymus, neprieštaraujančius Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintoms Mokyklų, vykdančių formaliojo švietimo programas, tinklo kÅ«rimo taisyklėms, galėjo teikti Zarasų rajono savivaldybės administracijai iki 2012 m. sausio 10 d.
 
Planuojama, kad galutinį sprendimą dėl mokyklų tinklo pertvarkos priims rajono Savivaldybės taryba 2012 m. vasario mėnesį. Ši informacija buvo ne kartą skleidžiama rajono Savivaldybės interneto svetainėje.
2012-01-11

Vardas: justas
Klausimas:
Ar prie Zaraso ežero apžvalgos rato dar ką nors padarysite? Ačiū.
Atsakymas:
Siekiant, kad 2012 m. vasaros sezono metu apžvalgos ratas bÅ«tų patraukli lankymo vieta - šiuo metu rengiamas apžvalgos rato teritorijos apželdinimo projektas, pagal kurį pavasarį bus vykdomi apželdinimo darbai. Taip pat prie rato planuojama sezoninė prekyba, veiks viešieji tualetai. Tolimesnėje ateityje planuojama įgyvendinti skvero rekonstrukcijos II etapo darbus pagal parengtą techninį projektą - po žeme įrengti patalpas kavinei, turizmo informacijos centrui, konferencijų salei.
2012-01-06

Vardas: Algimantas
Klausimas:
Ar planuojama Šaltupės gatvėje tiesti kanalizaciją?
Atsakymas:
Taip, šiuo metu darbų užsakovas UAB „Zarasų vandenys" vykdo darbų viešÅ³jų pirkimų procedÅ«ras.
2011-12-20

Vardas: gyventojai
Klausimas:
Laba diena, pasakykit prašom, kada bus vedama kanalizacija ir vandentiekis Žaliosios gatvėje? AčiÅ«.
Atsakymas:
Šiuo metu vyksta darbų viešÅ³jų pirkimų procedÅ«ros, tikimasi, kad darbai bus pradėti 2012 m.
2011-12-19

Vardas: Zarasų gyventoja
Klausimas:
Zarasų miestas gražiai tvarkosi ir gražėja, tik labai norėčiau, kad bÅ«tų nors truputį patvarkyta gatvelė Vytauto skg. Ten duobė ant duobės, baisu koją išsisuktį, gaila ir mašinų. AčiÅ«.
Atsakymas:
Zarasų miesto Vytauto skersgatvio asfaltbetonio dangos remonto darbai planuojami 2012 metais.
2011-12-15

Vardas: Gintaras
Klausimas:
Kokie buvo priimti sprendimai 2011-11-22 dėl mokyklų reorganizacijos? Ačiū.
Atsakymas:
2011 m. lapkričio 22 d. darbo grupė Zarasų rajono bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2012-2015 metų bendrajam planui parengti, posėdyje aptarė rajono švietimo bÅ«klę ir prognozės, esamos rajono švietimo bÅ«klės privalumus, trÅ«kumus, galimybės, suformulavo rajono mokyklų tinklo pertvarkos tikslą, nustatė rajono mokyklų tinklo pertvarkos prioritetus.
 
2011 m. gruodžio 6 d. darbo grupė sutarė dėl Mokyklų reorganizavimo ir struktÅ«rinių pertvarkymų 2012-2015 metais, Mokytojų kvalifikacijų atnaujinimo ir darbo vietų kÅ«rimo bei Mokinių vežiojimo užtikrinimo planų. Šiuos planus nei kitą informaciją apie mokyklų tinklo pertvarką galite rasti rajono Savivaldybės internetinės svetainės skyrelyje „Švietimas“.
2011-12-08

Vardas: Gyventojas
Klausimas:
Zarasuose Vytauto skg. gatvėje didžiausios duobės rudenį,o kas bus pavasarį? Mašinų laužymo trasa - galima taip pavadinti. Norėtume nors trupučio supratimo ir atsakymo.
Atsakymas:
Gyventojų pastaba įvertinta. Bus svarstoma galimybė 2012 m. skirti lėšÅ³ minėtos gatvės remontui.
2011-11-29

Vardas: Denis
Klausimas:
Dažnai važinėju keliu nuo krioklio, kuris yra už ligoninės link to mėlyno didelio fabriko. Tačiau nuvažiavus pusę kelio yra ženklas „kelio remontas“, čia kaip supratau platina kelią. Važinėju jau nuo pavasario iki dabar, o darbai stovi vietoje. Ženklas stovi, betvarkė ir niekas nieko ten nebedaro. Kodėl nebedirbate ten? Dabar važiuojant tą vietą galima nesunkiai padaryti avariją ypač kai dienos laikas trumpėja.
Atsakymas:
Minėtoje vietoje kelio remonto darbai nevyksta. Dėl atmosferinio poveikio suirusį šlaitą savo lėšomis aptvarkė Zarasų miesto seniÅ«nija. Minimas ženklas paliktas, kad įspėtų vairuotojus apie pavojingą kelio atkarpą. Šio kelio ruožo remontas bus traukiamas į 2012 m. planus.
2011-11-29

« 1 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Seniūnaičių rinkimai 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?