2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: rima
Klausimas:
Laba diena, girdėjau kad Vosiliškių kaime bus tiesiamas vandentiekis, ar tai tiesa? Jei taip - tai kada?
Atsakymas:
Infrastruktūros plėtros planuose vandientikis Vosiliškių kaime yra numatytas. Kol kas nieko negalime atsakyti dėl terminų.
2011-11-17

Vardas: Įdomu
Klausimas:
Gyvenu daugiabutyje, reguliariai moku komunalinius mokesčius „Zarasų būstui". Penktadienį 14.40 val. trūko šalto vandens vamzdelis, vanduo liejosi ant apačioje gyvenančių kaimynų. Paskambinau į „Zarasų būstą", gavau atsakymą, kad darbo laikas baigėsi ir budintis santechnikas dirba tik per išeigines. Paskambinau į „Zarasų vandenis", ten gavau atsakymą, kad avarinių paslaugų neteikia. Prašau paaiškinti, kur reikėjo kreiptis, kad sutaisytų prakiurusį vamzdelį. Gyvenu viena, pažįstamų santechnikų neturiu.
Atsakymas:
Informuojame, kad UAB "Zarasų būstas" yra atsakinga už šalto vandentiekio tinklo priežiūrą nuo apskaitos prietaiso namo įvade iki įvadinio ventilio bute.
 
UAB "Zarasų būstas" darbo laikas:
pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7 val. iki 16 val.,
penktadieniais nuo 7 val. iki 14 val. 45 min.,
pietų pertrauka nuo 11 val. iki 11 val. 45 min.
 
Darbo dienomis iškviesti UAB „Zarasų būstas" specialistus galima paskambinus tel. nr. (8 385) 51457. Esant avarinei situacijai savaitgalį, - bendrojo naudojimo objektų avarijų likvidavimą vykdo budintis įmonės santechnikas, kurį galima išsikviesti tel. nr. 8 600 23672.
 
Atsižvelgiant į Jūsų skundą, informuojame, kad šalto vandens vamzdelis bei visas vandentiekio vamzdynas nuo ventilio, esančio bute, yra privati buto savininko nuosavybė, už kurios priežiūrą bei remonto darbus yra atsakingas pats buto savininkas.
 
Neturint galimybių pašalinti gedimą pačiam buto savininkui, UAB „Zarasų būstas" meistrai gali šiuos gedimus pašalinti įmonės darbo valandomis. Nespėjus atlikti šių darbų įmonės darbo valandomis, gedimas yra šalinamas kitą darbo dieną.
2011-11-16

Vardas: Neabejinga
Klausimas:
Šiuo metu Zarasų sav. perka nekilnojamą turtą. Perkamas turtas: butai Zarasų mieste. Prašome paaiškinti, kuo vadovaujantis perkami būtent du dviejų kambarių butai su patogumais, o du vieno kambario butai gali būti ir be patogumų? Taip pat, kodėl perkami būtent tiek kambarių (1,2,3) turintys butai, juk dažnai socialiai remtinos šeimos yra daugiavaikės, ir joms reikia daugiau kambarių?
Kada ir kur bus paskelbta informacija, kokie butai ir iš kokių asmenų buvo nupirkti?
Prieš kelis metus Zarasuose jau buvo perkami butai socialinio būsto fondui padidinti. Sakykite, prašau, kur paskelbta informacija apie tai, iš kokių asmenų buvo nupirkti butai ir už kokią kainą? Ačiū.
Atsakymas:
Rajono Savivaldybė butus soc. būsto fondo plėtrai pirks atsižvelgdama į šeimų ir asmenų, turinčių teisę į savivaldybės socialinį būstą ar jo sąlygų pagerinimą, įrašytų į sąrašus būstui išsinuomoti poreikį. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti bei daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) įstatymu (Žin., 1992, Nr.14-378), nustatyti rajono Savivaldybės socialinio būsto nuomos sąrašų eiliškumo prioritetai yra tokie:
1. Buvusių našlaičių ar be tėvų globos likusių asmenų (2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 18 šeimų (asmenų).
2. Neįgaliųjų asmenų ir šeimų, kuriose yra neįgalūs asmenys(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 28 šeimos (asmenys).
3. Šeimų, auginančių tris ar daugiau vaikų (įvaikių)(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 11 šeimų (asmenų).
4. Jaunų šeimų(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 79 šeimos (asmenys).
5. Bendrasis(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 39 šeimos (asmenys).
6. Socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į būsto sąlygų pagerinimą(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 8 šeimos (asmenys).
Viešai skelbti iš kokių asmenų nupirkti butai ir už kokią kainą, neįgalioja jokie teisės aktai, todėl tokia informacija neskelbiama.
Kiek ir kokių butų bus nupirkta šiais metais Savivaldybės socialinio būsto fondo plėtrai, bus paskelbta internetiniame puslapyje www.zarasai.lt po būstų įsigijimo.
2011-11-16

Vardas: zarasietis
Klausimas:
Norėčiau paklausti, ar bus kada nors tiesiamas naujas šaligatvis Šaltupės gatve? Ačiū.
Atsakymas:
2011 metais yra parengtas Šiaulių-Šaltupės gatvių rekonstrukcijos techninis projektas. Yra suprojektuoti nauji šaligatviai nuo Sėlių aikštės iki Šaltupės gatvės pabaigos. Šiuo metu ieškoma finansavimo šaltinių rekonstravimo darbams atlikti.
2011-11-07

Vardas: Elena
Klausimas:
Laba diena, norėjau paklausti kodėl Donelaičio gatvėje ne ant visų elektros stulpų dega elektros lemputės. Atėjo tamsus rudens metas, todėl darosi nesaugu vykti į darbą ir namo grįžti. Ačiū už atsakymą.
Atsakymas:
Siekdami užtikrinti Zarasų miesto apšvietimą tamsių paros metų buvome priversti priimti tokį sprendimą. Įjungti kiekvieną šviestuvą gatvėse neturime galimybės. Atsiprašome už nepatogumus.
 
2011-11-07

Vardas: Aldona
Klausimas:
Ar reikia kokio leidimo nupjauti obelį prie garažo, jei ji auga valstybinėje žemėje?
Atsakymas:
Norint nupjauti medį, augantį valstybinėje žemėje reikalingas leidimas. Prašymą medžiui pjauti galima parašyti Zarasų miesto seniūnijoje Savanorių g.2, tel.8 385 30 511.
2011-11-05

Vardas: Olga
Klausimas:
Sveiki, norėčiau pasiklausti, kada pagaliau pas mus degs šviesos rytais. Aš į darbą einu labai anksti, 6 ryte visiška tamsa. Negi mes taip ir taupysime mūsų saugumo sąskaita? Nė vienam mieste nėra taip kaip pas mus. Laukiu atsakymo.
Atsakymas:
Zarasų mieste rytais apšvietimas įjungiamas nuo 6 val. ryto.
2011-11-04

Vardas: Zarasiske
Klausimas:
Sveiki, norėjau sužinoti ar Zarasuose gyvenant daugiabučiuose reikia registruoti naminius augintinius, kates, šunis, ir kur reiktų kreiptis dėl registravimo?
Atsakymas:
Daugiabučių namų gyventojai privalo registruoti šunis, kates. Dėl registracijos prašome kreitis į Zarasų miesto seniūniją adresu Savanorių g.2, Zarasai.
2011-11-04

Vardas: Jolanta
Klausimas:
Sveiki, labai džiaugiamės, kad Zarasų miestas ir apylinkės taip gražiai tvarkosi. Dažnai atvažiuojame į šį kraštą, iškylaujame prie ežerų. Noriu paklausti, kur Zarasų mieste ar jo apylinkėse yra visuomeniniai konteineriai šiukšlėms išmesti. Juk pailsėjus prie ežero nesinori šiukšlių vežti į Vilnių. Šį savaitgalį buvome prie naujai įrengto fontano, čia pat pakrantėje gulėjo keli maišai šiukšlių. Važiuojant plentu iš Utenos į Vilnių yra gražus pavyzdys - Eco stotelė - daug tvarkingų konteinerių, aplink nei vienos šiukšlės. Gal vertėtų ir Zarasams skirti lėšų ir įrengti panašią aikštelę bei ją prižiūrėti?
Atsakymas:
Dėl eko aikštelės konsultavomes su Zarasų r. savivaldybės ekologe Gitana Koliene. Ji informavo, kad eko aikštelė yra įrengta Degučių kaime, Zarasų rajone. Klausimą dėl papildomų aikštelių išvažiuojant iš miesto apsvarstysime komisijos posėdyje.
2011-10-24

Vardas: Kestas
Klausimas:
Kodėl savivaldybės internetinėje svetainėje nebeskelbiami direktoriaus įsakymai?
Atsakymas:
Kaip paaiškino Informacinių technologijų tarnybos vedėjas, įsakymai nebuvo skelbiami dėl elektroninių dokumentų valdymo sistemos techninių nesklandumų. Nesklandumai pašalinti, buo šių metų spalio 1 d. įsakymai skelbiami sklandžiai.
2011-10-24

« 1 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: