2024 m. gegužės 18 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: Gyventojas
Klausimas:
Sveiki, ar nenumatoma įvesti Zarasų butų įmonėje atsiskaitymo bankinėmis kortelėmis, žmonėms nesaugu ir nepatogu nešiotis dideles pinigų sumas. AčiÅ«.
Atsakymas:
Kaip mus informavo UAB „Zarasų bÅ«stas" juristas, „UAB „Zarasų bÅ«stas“ yra orientuota į greitą bei pigų įmokų surinkimą be papildomų mokesčių. Ä®diegus atsiskaitymo bankinėmis kortelėmis galimybę, vykdydama savo veiklą per trečiuosius asmenis, UAB „Zarasų bÅ«stas“ privalėtų rinkti papildomą aptarnavimo mokestį, ko pasekoje įmonės teikiamos paslaugos pabrangtų. Atsižvelgiant į gyventojų interesus, bei į teikiamos paslaugos kainą vartotojams, pažymime, jog UAB „Zarasų bÅ«stas“ nenumatoma teikti įmokų surinkimo elektroninėmis mokėjimo priemonėmis paslaugų.
2011-11-28

Vardas: pacientas
Klausimas:
Ar tiesa, kad sunkių specialių poreikių ligonį į ligoninę, polikliniką ar priimamąjį turi nuvežti ir parvežti namo greitosios pagalbos mašina?
Atsakymas:
Atsižvelgiant į Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Pirminės sveikatos priežiÅ«ros centro administracijos pateiktą atsakymą į JÅ«sų klausimą, informuojame, kad ligoniai, turintys didelius specialiuosius poreikius yra nuvežami į gydymo įstaigas ar parvežami namo Greitosios pagalbos transportu - jei yra grėsmė gyvybei ir pervežant reikia teikti bÅ«tiną pagalbą.
2011-11-24

Vardas: xxx
Klausimas:
Norėčiau paklausti, kada bus sutvarkytas kelias Taikos gatvėje? Lengvosioms mašinoms vis sunkiau yra apvažiuoti duobes, nes jų vis daugėja, ypač ties pirmu posÅ«kiu į kairę, važiuojant link garažų. Gatvės bÅ«klė jau netvarkyta daugiau nei metus laiko.
Atsakymas:
Gyventojų pastaba įvertinta. Bus svarstoma galimybė 2012 m. skirti lėšÅ³ gatvės remontui.
2011-11-24

Vardas: GYVENTOJAI
Klausimas:
Norime paklausti, kada bus daroma gera J.Gruodžio gatvės šaligatvių danga? Ten labai bloga danga. Mums šios gatvės gyventojams reikia vaikšÄioti ne šaligatviu, bet gatve. Prašytume kuo greičiau padaryti naują dangą, nes einant skauda padai ir jaučiasi kiekvienas akmenukas eini kaip su adatomis ant padų.
Atsakymas:
Artimiausiu laiku rekonstruoti šaligatvio J.Gruodžio gatvėje nenumatoma.
2011-11-24

Vardas: Vida
Klausimas:
Norėčiau sužinoti, kada bus išasfaltuotas kelias Baibiai-Vajasiškis?
Atsakymas:
Kelio Baibiai - Vajasiškis asfaltavimas 2012 m. nenumatomas.
2011-11-24

Vardas: Gyventojai
Klausimas:
Laba diena, jau parengtas Donelaičio gatvės rekonstrukcijos projektas vandentiekiui ir kanalizacijai įrengti. Ar bus vedama kanalizacija ir vandentiekis Donelaičio skersgatvyje?
Atsakymas:
Parengtas K.Donelaičio gatvės rekonstrukcijos projektas numato tik vandentiekio ir nuotekų tinklų atšakas į K.Donelaičio skersgatvį.
2011-11-24

Vardas: Zarasiškis
Klausimas:
Sveiki, kodėl nuo Zarasų pradžios „IKI" parduotuvės, iki pat Kauno gatvės pabaigos eina gražiai tvarkingai šaligatvis su dviračių taku, tačiau už Kauno gatvės apie 20 metrų pasikeičia dviračio takas su pėsčiųjų taku pusėmis, o po to vėl pasidaro normaliai. Tai ką turime toje vietoje važinėti X forma?

Atsakymas:
Kauno gatvės, sutampančios su magistraliniu keliu A6, rekonstrukcija atlikta pagal techninį darbo projektą 67-00-TDP. Projekto autorius UAB „Tiltų ekspertų centras“.
 
Dviračio takas pagal projektą numatytas ir įrengtas arčiau važiuojamosios kelio dalies. Kauno gatvės gale įrengtoje autobusų sustojimo aikštelėje dviračio takas keičia padėtį tam, kad netrukdytų keleivių įlaipinimui ir išlaipinimui.
 
2011-11-17

Vardas: rima
Klausimas:
Laba diena, girdėjau kad Vosiliškių kaime bus tiesiamas vandentiekis, ar tai tiesa? Jei taip - tai kada?
Atsakymas:
InfrastruktÅ«ros plėtros planuose vandientikis Vosiliškių kaime yra numatytas. Kol kas nieko negalime atsakyti dėl terminų.
2011-11-17

Vardas: Įdomu
Klausimas:
Gyvenu daugiabutyje, reguliariai moku komunalinius mokesčius „Zarasų bÅ«stui". Penktadienį 14.40 val. trÅ«ko šalto vandens vamzdelis, vanduo liejosi ant apačioje gyvenančių kaimynų. Paskambinau į „Zarasų bÅ«stą", gavau atsakymą, kad darbo laikas baigėsi ir budintis santechnikas dirba tik per išeigines. Paskambinau į „Zarasų vandenis", ten gavau atsakymą, kad avarinių paslaugų neteikia. Prašau paaiškinti, kur reikėjo kreiptis, kad sutaisytų prakiurusį vamzdelį. Gyvenu viena, pažįstamų santechnikų neturiu.
Atsakymas:
Informuojame, kad UAB "Zarasų bÅ«stas" yra atsakinga už šalto vandentiekio tinklo priežiÅ«rą nuo apskaitos prietaiso namo įvade iki įvadinio ventilio bute.
 
UAB "Zarasų būstas" darbo laikas:
pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7 val. iki 16 val.,
penktadieniais nuo 7 val. iki 14 val. 45 min.,
pietų pertrauka nuo 11 val. iki 11 val. 45 min.
 
Darbo dienomis iškviesti UAB „Zarasų bÅ«stas" specialistus galima paskambinus tel. nr. (8 385) 51457. Esant avarinei situacijai savaitgalį, - bendrojo naudojimo objektų avarijų likvidavimą vykdo budintis įmonės santechnikas, kurį galima išsikviesti tel. nr. 8 600 23672.
 
Atsižvelgiant į JÅ«sų skundą, informuojame, kad šalto vandens vamzdelis bei visas vandentiekio vamzdynas nuo ventilio, esančio bute, yra privati buto savininko nuosavybė, už kurios priežiÅ«rą bei remonto darbus yra atsakingas pats buto savininkas.
 
Neturint galimybių pašalinti gedimą pačiam buto savininkui, UAB „Zarasų bÅ«stas" meistrai gali šiuos gedimus pašalinti įmonės darbo valandomis. Nespėjus atlikti šių darbų įmonės darbo valandomis, gedimas yra šalinamas kitą darbo dieną.
2011-11-16

Vardas: Neabejinga
Klausimas:
Šiuo metu Zarasų sav. perka nekilnojamą turtą. Perkamas turtas: butai Zarasų mieste. Prašome paaiškinti, kuo vadovaujantis perkami bÅ«tent du dviejų kambarių butai su patogumais, o du vieno kambario butai gali bÅ«ti ir be patogumų? Taip pat, kodėl perkami bÅ«tent tiek kambarių (1,2,3) turintys butai, juk dažnai socialiai remtinos šeimos yra daugiavaikės, ir joms reikia daugiau kambarių?
Kada ir kur bus paskelbta informacija, kokie butai ir iš kokių asmenų buvo nupirkti?
Prieš kelis metus Zarasuose jau buvo perkami butai socialinio bÅ«sto fondui padidinti. Sakykite, prašau, kur paskelbta informacija apie tai, iš kokių asmenų buvo nupirkti butai ir už kokią kainą? AčiÅ«.
Atsakymas:
Rajono Savivaldybė butus soc. bÅ«sto fondo plėtrai pirks atsižvelgdama į šeimų ir asmenų, turinčių teisę į savivaldybės socialinį bÅ«stą ar jo sąlygų pagerinimą, įrašytų į sąrašus bÅ«stui išsinuomoti poreikį. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės paramos bÅ«stui įsigyti ar išsinuomoti bei daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) įstatymu (Žin., 1992, Nr.14-378), nustatyti rajono Savivaldybės socialinio bÅ«sto nuomos sąrašÅ³ eiliškumo prioritetai yra tokie:
1. Buvusių našlaičių ar be tėvų globos likusių asmenų (2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 18 šeimų (asmenų).
2. Neįgaliųjų asmenų ir šeimų, kuriose yra neįgalÅ«s asmenys(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 28 šeimos (asmenys).
3. Šeimų, auginančių tris ar daugiau vaikų (įvaikių)(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 11 šeimų (asmenų).
4. Jaunų šeimų(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 79 šeimos (asmenys).
5. Bendrasis(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 39 šeimos (asmenys).
6. Socialinio bÅ«sto nuomininkų, turinčių teisę į bÅ«sto sąlygų pagerinimą(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 8 šeimos (asmenys).
Viešai skelbti iš kokių asmenų nupirkti butai ir už kokią kainą, neįgalioja jokie teisės aktai, todėl tokia informacija neskelbiama.
Kiek ir kokių butų bus nupirkta šiais metais Savivaldybės socialinio bÅ«sto fondo plėtrai, bus paskelbta internetiniame puslapyje www.zarasai.lt po bÅ«stų įsigijimo.
2011-11-16

« 1 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Darbas jaunimui vasarą
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?