2019 m. birželio 17 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Kviečiame NVO ir religines bendruomenes teikti paraiškas Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir religinių bendruomenių dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: Neabejinga
Klausimas:
Šiuo metu Zarasų sav. perka nekilnojamą turtą. Perkamas turtas: butai Zarasų mieste. Prašome paaiškinti, kuo vadovaujantis perkami būtent du dviejų kambarių butai su patogumais, o du vieno kambario butai gali būti ir be patogumų? Taip pat, kodėl perkami būtent tiek kambarių (1,2,3) turintys butai, juk dažnai socialiai remtinos šeimos yra daugiavaikės, ir joms reikia daugiau kambarių?
Kada ir kur bus paskelbta informacija, kokie butai ir iš kokių asmenų buvo nupirkti?
Prieš kelis metus Zarasuose jau buvo perkami butai socialinio būsto fondui padidinti. Sakykite, prašau, kur paskelbta informacija apie tai, iš kokių asmenų buvo nupirkti butai ir už kokią kainą? Ačiū.
Atsakymas:
Rajono Savivaldybė butus soc. būsto fondo plėtrai pirks atsižvelgdama į šeimų ir asmenų, turinčių teisę į savivaldybės socialinį būstą ar jo sąlygų pagerinimą, įrašytų į sąrašus būstui išsinuomoti poreikį. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti bei daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) įstatymu (Žin., 1992, Nr.14-378), nustatyti rajono Savivaldybės socialinio būsto nuomos sąrašų eiliškumo prioritetai yra tokie:
1. Buvusių našlaičių ar be tėvų globos likusių asmenų (2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 18 šeimų (asmenų).
2. Neįgaliųjų asmenų ir šeimų, kuriose yra neįgalūs asmenys(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 28 šeimos (asmenys).
3. Šeimų, auginančių tris ar daugiau vaikų (įvaikių)(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 11 šeimų (asmenų).
4. Jaunų šeimų(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 79 šeimos (asmenys).
5. Bendrasis(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 39 šeimos (asmenys).
6. Socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į būsto sąlygų pagerinimą(2011 m. lapkričio 14 d. eilėje 8 šeimos (asmenys).
Viešai skelbti iš kokių asmenų nupirkti butai ir už kokią kainą, neįgalioja jokie teisės aktai, todėl tokia informacija neskelbiama.
Kiek ir kokių butų bus nupirkta šiais metais Savivaldybės socialinio būsto fondo plėtrai, bus paskelbta internetiniame puslapyje www.zarasai.lt po būstų įsigijimo.
2011-11-16

Vardas: zarasietis
Klausimas:
Norėčiau paklausti, ar bus kada nors tiesiamas naujas šaligatvis Šaltupės gatve? Ačiū.
Atsakymas:
2011 metais yra parengtas Šiaulių-Šaltupės gatvių rekonstrukcijos techninis projektas. Yra suprojektuoti nauji šaligatviai nuo Sėlių aikštės iki Šaltupės gatvės pabaigos. Šiuo metu ieškoma finansavimo šaltinių rekonstravimo darbams atlikti.
2011-11-07

Vardas: Elena
Klausimas:
Laba diena, norėjau paklausti kodėl Donelaičio gatvėje ne ant visų elektros stulpų dega elektros lemputės. Atėjo tamsus rudens metas, todėl darosi nesaugu vykti į darbą ir namo grįžti. Ačiū už atsakymą.
Atsakymas:
Siekdami užtikrinti Zarasų miesto apšvietimą tamsių paros metų buvome priversti priimti tokį sprendimą. Įjungti kiekvieną šviestuvą gatvėse neturime galimybės. Atsiprašome už nepatogumus.
 
2011-11-07

Vardas: Aldona
Klausimas:
Ar reikia kokio leidimo nupjauti obelį prie garažo, jei ji auga valstybinėje žemėje?
Atsakymas:
Norint nupjauti medį, augantį valstybinėje žemėje reikalingas leidimas. Prašymą medžiui pjauti galima parašyti Zarasų miesto seniūnijoje Savanorių g.2, tel.8 385 30 511.
2011-11-05

Vardas: Olga
Klausimas:
Sveiki, norėčiau pasiklausti, kada pagaliau pas mus degs šviesos rytais. Aš į darbą einu labai anksti, 6 ryte visiška tamsa. Negi mes taip ir taupysime mūsų saugumo sąskaita? Nė vienam mieste nėra taip kaip pas mus. Laukiu atsakymo.
Atsakymas:
Zarasų mieste rytais apšvietimas įjungiamas nuo 6 val. ryto.
2011-11-04

Vardas: Zarasiske
Klausimas:
Sveiki, norėjau sužinoti ar Zarasuose gyvenant daugiabučiuose reikia registruoti naminius augintinius, kates, šunis, ir kur reiktų kreiptis dėl registravimo?
Atsakymas:
Daugiabučių namų gyventojai privalo registruoti šunis, kates. Dėl registracijos prašome kreitis į Zarasų miesto seniūniją adresu Savanorių g.2, Zarasai.
2011-11-04

Vardas: Jolanta
Klausimas:
Sveiki, labai džiaugiamės, kad Zarasų miestas ir apylinkės taip gražiai tvarkosi. Dažnai atvažiuojame į šį kraštą, iškylaujame prie ežerų. Noriu paklausti, kur Zarasų mieste ar jo apylinkėse yra visuomeniniai konteineriai šiukšlėms išmesti. Juk pailsėjus prie ežero nesinori šiukšlių vežti į Vilnių. Šį savaitgalį buvome prie naujai įrengto fontano, čia pat pakrantėje gulėjo keli maišai šiukšlių. Važiuojant plentu iš Utenos į Vilnių yra gražus pavyzdys - Eco stotelė - daug tvarkingų konteinerių, aplink nei vienos šiukšlės. Gal vertėtų ir Zarasams skirti lėšų ir įrengti panašią aikštelę bei ją prižiūrėti?
Atsakymas:
Dėl eko aikštelės konsultavomes su Zarasų r. savivaldybės ekologe Gitana Koliene. Ji informavo, kad eko aikštelė yra įrengta Degučių kaime, Zarasų rajone. Klausimą dėl papildomų aikštelių išvažiuojant iš miesto apsvarstysime komisijos posėdyje.
2011-10-24

Vardas: Kestas
Klausimas:
Kodėl savivaldybės internetinėje svetainėje nebeskelbiami direktoriaus įsakymai?
Atsakymas:
Kaip paaiškino Informacinių technologijų tarnybos vedėjas, įsakymai nebuvo skelbiami dėl elektroninių dokumentų valdymo sistemos techninių nesklandumų. Nesklandumai pašalinti, buo šių metų spalio 1 d. įsakymai skelbiami sklandžiai.
2011-10-24

Vardas: Marija
Klausimas:
Aš gyvenu savivaldybės nuomojamame bute, o mano vaikinas nuomojasi mažą kambariuką priemiestyje, naudojasi ta pačia virtuvėle kartu su šeimininkais. Norėtume gyventi kartu. Jo pajamos neviršija minimumo, ar susituokus galėčiau priregistruoti? Anksčiau,kai butai priklausė Zarasų būstui, vyrą ir vaikus registruodavo,o dabar man kaimynė aiškino,kad negalima vyro registruoti. Norėčiau gauti tikslų atsakymą.Tai aktualu dar keliems žmonėms.
Atsakymas:
Nuomininkas turi teisę įstatymų nustatyta tvarka apgyvendinti nuomojamose gyvenamosiose patalpose savo šeimos narius. Pasikeitus šeimos narių skaičiui, nuomininkas turi per 10 dienų informuoti nuomotoją. Šeima –sutuoktiniai, taip pat susituokęs asmuo, su kuriuo teismo sprendimu dėl sutuoktinių gyvenimo skyrium yra likę gyventi jų vaikai, arba vienas iš tėvų, jų vaikai iki 18 metų. Į šeimos sudėtį taip pat įskaitomi nedirbantys asmenys nuo 18 iki 24 metų, kurie mokosi dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose ir kitų formaliojo švietimo įstaigų dieniniuose skyriuose (mokiniai ar studentai), taip pat asmenys laikotarpiu nuo dieninių bendrojo lavinimo mokyklų baigimo dienos iki tų pačių metų rugsėjo 1 dienos. Šeimos nariais taip pat laikomi asmenys, teismo tvarka pripažinti šeimos nariais. Šeimos nariais gali būti laikomi sutuoktinių ar vienišo asmens kartu gyvenantys tėvai (įtėviai). Dviejų, trijų asmenų šeimos grynosios metinės pajamos neturi būti didesnės 22000 litų ir turtas neturi būti didesnis 39000 litų. Duomenys apie turtą ir pajamas pateikiami vieną kartą per trejus metus rajono Savivaldybės administracijai. Nepateikus pajamų ir turto deklaracijos nuomos sutartyje nustatytu terminu, nuomos sutartis nutraukiama ir gyvenamosios patalpos per mėnesį laiko turi būti perduotos gyvenamojo namo, jo dalies ar buto valdytojui.
2011-09-23

Vardas: Indrė Dalia
Klausimas:
Laba diena, noriu pasiteirauti apie rūšiuojamų šiukšlių konteinerius ir jų priežiūrą Zarasų rajono miesteliuose. Deja, šią žiemą daugelis jų buvo užpustyti, neprieinami ir netuštinami, aplinkui sukrauti kalnai maišų su šiukšlėmis. Taip pat dingo ir konteineriai prie "Norfos" parduotuvės Zarasuose. Kaip spręsti rūšiuojamų šiukšlių problemą atokesnių kaimų gyventojams, norintiems gyventi ekologiškai?
Atsakymas:
Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija dar šiais metais mūsų rajonui žada nemokamai perduoti 12 komplektų antrinių žaliavų rūšiavimo konteinerių. Šie konteineriai bus pastatyti kaimuose, kuriuose gyvena apie 100 gyventojų. Tuo būdų bus suteikta galimybė rūšiuoti atliekas ir atokesnių kaimų gyventojams.
2011-09-21

« 1 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: