2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Jolanta
Klausimas:
Sveiki, labai džiaugiamės, kad Zarasų miestas ir apylinkės taip gražiai tvarkosi. Dažnai atvažiuojame į šį kraštą, iškylaujame prie ežerų. Noriu paklausti, kur Zarasų mieste ar jo apylinkėse yra visuomeniniai konteineriai šiukšlėms išmesti. Juk pailsėjus prie ežero nesinori šiukšlių vežti į Vilnių. Šį savaitgalį buvome prie naujai įrengto fontano, čia pat pakrantėje gulėjo keli maišai šiukšlių. Važiuojant plentu iš Utenos į Vilnių yra gražus pavyzdys - Eco stotelė - daug tvarkingų konteinerių, aplink nei vienos šiukšlės. Gal vertėtų ir Zarasams skirti lėšų ir įrengti panašią aikštelę bei ją prižiūrėti?
Atsakymas:
Dėl eko aikštelės konsultavomes su Zarasų r. savivaldybės ekologe Gitana Koliene. Ji informavo, kad eko aikštelė yra įrengta Degučių kaime, Zarasų rajone. Klausimą dėl papildomų aikštelių išvažiuojant iš miesto apsvarstysime komisijos posėdyje.
2011-10-24

Vardas: Kestas
Klausimas:
Kodėl savivaldybės internetinėje svetainėje nebeskelbiami direktoriaus įsakymai?
Atsakymas:
Kaip paaiškino Informacinių technologijų tarnybos vedėjas, įsakymai nebuvo skelbiami dėl elektroninių dokumentų valdymo sistemos techninių nesklandumų. Nesklandumai pašalinti, buo šių metų spalio 1 d. įsakymai skelbiami sklandžiai.
2011-10-24

Vardas: Marija
Klausimas:
Aš gyvenu savivaldybės nuomojamame bute, o mano vaikinas nuomojasi mažą kambariuką priemiestyje, naudojasi ta pačia virtuvėle kartu su šeimininkais. Norėtume gyventi kartu. Jo pajamos neviršija minimumo, ar susituokus galėčiau priregistruoti? Anksčiau,kai butai priklausė Zarasų būstui, vyrą ir vaikus registruodavo,o dabar man kaimynė aiškino,kad negalima vyro registruoti. Norėčiau gauti tikslų atsakymą.Tai aktualu dar keliems žmonėms.
Atsakymas:
Nuomininkas turi teisę įstatymų nustatyta tvarka apgyvendinti nuomojamose gyvenamosiose patalpose savo šeimos narius. Pasikeitus šeimos narių skaičiui, nuomininkas turi per 10 dienų informuoti nuomotoją. Šeima –sutuoktiniai, taip pat susituokęs asmuo, su kuriuo teismo sprendimu dėl sutuoktinių gyvenimo skyrium yra likę gyventi jų vaikai, arba vienas iš tėvų, jų vaikai iki 18 metų. Į šeimos sudėtį taip pat įskaitomi nedirbantys asmenys nuo 18 iki 24 metų, kurie mokosi dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose ir kitų formaliojo švietimo įstaigų dieniniuose skyriuose (mokiniai ar studentai), taip pat asmenys laikotarpiu nuo dieninių bendrojo lavinimo mokyklų baigimo dienos iki tų pačių metų rugsėjo 1 dienos. Šeimos nariais taip pat laikomi asmenys, teismo tvarka pripažinti šeimos nariais. Šeimos nariais gali būti laikomi sutuoktinių ar vienišo asmens kartu gyvenantys tėvai (įtėviai). Dviejų, trijų asmenų šeimos grynosios metinės pajamos neturi būti didesnės 22000 litų ir turtas neturi būti didesnis 39000 litų. Duomenys apie turtą ir pajamas pateikiami vieną kartą per trejus metus rajono Savivaldybės administracijai. Nepateikus pajamų ir turto deklaracijos nuomos sutartyje nustatytu terminu, nuomos sutartis nutraukiama ir gyvenamosios patalpos per mėnesį laiko turi būti perduotos gyvenamojo namo, jo dalies ar buto valdytojui.
2011-09-23

Vardas: Indrė Dalia
Klausimas:
Laba diena, noriu pasiteirauti apie rūšiuojamų šiukšlių konteinerius ir jų priežiūrą Zarasų rajono miesteliuose. Deja, šią žiemą daugelis jų buvo užpustyti, neprieinami ir netuštinami, aplinkui sukrauti kalnai maišų su šiukšlėmis. Taip pat dingo ir konteineriai prie "Norfos" parduotuvės Zarasuose. Kaip spręsti rūšiuojamų šiukšlių problemą atokesnių kaimų gyventojams, norintiems gyventi ekologiškai?
Atsakymas:
Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija dar šiais metais mūsų rajonui žada nemokamai perduoti 12 komplektų antrinių žaliavų rūšiavimo konteinerių. Šie konteineriai bus pastatyti kaimuose, kuriuose gyvena apie 100 gyventojų. Tuo būdų bus suteikta galimybė rūšiuoti atliekas ir atokesnių kaimų gyventojams.
2011-09-21

Vardas: Dobilas Penkialapis
Klausimas:
Buvo labai geras sprendimas, kai Širvo g./Birutės g. sankryžoje (link Dimitriškių) buvo nuimta kalvelė, kuri mažino matomumą, važiuojantiems iš Širvio gatvės. Dabar gi vėl užvežtas papildomas sluoksnis žemių, ir apaugo aukšta žole, vėl matomumo nebeliko. Sankryža pasidarė pavojinga, ir iki nelaimės vienas žingsnis.
Atsakymas:
Žolė P.Širvio g. ir Dimitriškių k. sankryžoje išpjauta.
2011-09-21

Vardas: anonimas
Klausimas:
Kur galima gauli leidimą automobiliuj į Didziąją salą, kiek tai kainuoja?
Atsakymas:
Leidimai įvažiuoti į Didžiąją salą išduodami tik specialios paskitries transportui.
2011-09-16

Vardas: zarasietė
Klausimas:
Jau greitai sueis vieneri metai, kai prie Malūno g. 75 nebedega lauko šviestuvas ir nemaža šios gatvės dalis tamsiu paros metu lieka visiškai neapšviesta. Kada planuojama tai sutvarkyti?
Atsakymas:
Dėl lėšų trūkumo ir elektros energijos taupymo sumažintas degančių šviestuvų skaičius visose miesto gatvėse ir viešosiose teritorijose.
2011-09-16

Vardas: 300 ežerų ralis
Klausimas:
Norėčiau sužinoti, kada bus greideriuojami keliai po įvykusio 300 ežerų ralio?
Atsakymas:
Vis keliai po ralio yra suremontuoti. Kadangi nenurodomas konkretaus kelio ruožas, sudėtinga atsakyti į šį klausimą.
2011-09-16

Vardas: Svecias
Klausimas:
Dažnai tenka atvykti į Zarasus tvarkyti kapus. Tačiau labai paibaisėjome kapinių nepriežiūra,ypač nesutvarkyta į Turmanto pusę kalnas, visas apaugęs krūmokšniais, tikras šabakštynas.
Atsakymas:
Zarasų miesto kapines prižiūri UAB „Zarasų komunalininkas", darbų kontrolę vykdo Zarasų miesto seniūnija. Akreipsime dėmesį į Jūsų pastabas.
2011-09-13

Vardas: kristina
Klausimas:
Sveiki, norėčiau sužinoti, ar galiu gauti soc. pašalpą socialinio būsto remontui, esu soc. remtina ir auginu du vaikus, išsiskyrusi, ačiū.
Atsakymas:
Informuojame, kad neužtenka Jūsų pateiktos informacijos dėl teisės gauti socialinę pašalpą. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Socialinės paramos skyrių, adresu Savanorių g.2, Zarasai arba socialinius darbuotojus seniūnijose.
2011-08-29

« 1 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: