2023 m. rugsėjo 24 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: zarasietis
Klausimas:
Norėčiau paklausti, ar bus kada nors tiesiamas naujas šaligatvis Šaltupės gatve? AčiÅ«.
Atsakymas:
2011 metais yra parengtas Šiaulių-Šaltupės gatvių rekonstrukcijos techninis projektas. Yra suprojektuoti nauji šaligatviai nuo Sėlių aikštės iki Šaltupės gatvės pabaigos. Šiuo metu ieškoma finansavimo šaltinių rekonstravimo darbams atlikti.
2011-11-07

Vardas: Elena
Klausimas:
Laba diena, norėjau paklausti kodėl Donelaičio gatvėje ne ant visų elektros stulpų dega elektros lemputės. Atėjo tamsus rudens metas, todėl darosi nesaugu vykti į darbą ir namo grįžti. Ačiū už atsakymą.
Atsakymas:
Siekdami užtikrinti Zarasų miesto apšvietimą tamsių paros metų buvome priversti priimti tokį sprendimą. Ä®jungti kiekvieną šviestuvą gatvėse neturime galimybės. Atsiprašome už nepatogumus.
 
2011-11-07

Vardas: Aldona
Klausimas:
Ar reikia kokio leidimo nupjauti obelį prie garažo, jei ji auga valstybinėje žemėje?
Atsakymas:
Norint nupjauti medį, augantį valstybinėje žemėje reikalingas leidimas. Prašymą medžiui pjauti galima parašyti Zarasų miesto seniÅ«nijoje Savanorių g.2, tel.8 385 30 511.
2011-11-05

Vardas: Olga
Klausimas:
Sveiki, norėčiau pasiklausti, kada pagaliau pas mus degs šviesos rytais. Aš į darbą einu labai anksti, 6 ryte visiška tamsa. Negi mes taip ir taupysime mÅ«sų saugumo sąskaita? Nė vienam mieste nėra taip kaip pas mus. Laukiu atsakymo.
Atsakymas:
Zarasų mieste rytais apšvietimas įjungiamas nuo 6 val. ryto.
2011-11-04

Vardas: Zarasiske
Klausimas:
Sveiki, norėjau sužinoti ar Zarasuose gyvenant daugiabučiuose reikia registruoti naminius augintinius, kates, šunis, ir kur reiktų kreiptis dėl registravimo?
Atsakymas:
Daugiabučių namų gyventojai privalo registruoti šunis, kates. Dėl registracijos prašome kreitis į Zarasų miesto seniÅ«niją adresu Savanorių g.2, Zarasai.
2011-11-04

Vardas: Jolanta
Klausimas:
Sveiki, labai džiaugiamės, kad Zarasų miestas ir apylinkės taip gražiai tvarkosi. Dažnai atvažiuojame į šÄ¯ kraštą, iškylaujame prie ežerų. Noriu paklausti, kur Zarasų mieste ar jo apylinkėse yra visuomeniniai konteineriai šiukšlėms išmesti. Juk pailsėjus prie ežero nesinori šiukšlių vežti į Vilnių. ŠÄ¯ savaitgalį buvome prie naujai įrengto fontano, čia pat pakrantėje gulėjo keli maišai šiukšlių. Važiuojant plentu iš Utenos į Vilnių yra gražus pavyzdys - Eco stotelė - daug tvarkingų konteinerių, aplink nei vienos šiukšlės. Gal vertėtų ir Zarasams skirti lėšÅ³ ir įrengti panašią aikštelę bei ją prižiÅ«rėti?
Atsakymas:
Dėl eko aikštelės konsultavomes su Zarasų r. savivaldybės ekologe Gitana Koliene. Ji informavo, kad eko aikštelė yra įrengta Degučių kaime, Zarasų rajone. Klausimą dėl papildomų aikštelių išvažiuojant iš miesto apsvarstysime komisijos posėdyje.
2011-10-24

Vardas: Kestas
Klausimas:
Kodėl savivaldybės internetinėje svetainėje nebeskelbiami direktoriaus įsakymai?
Atsakymas:
Kaip paaiškino Informacinių technologijų tarnybos vedėjas, įsakymai nebuvo skelbiami dėl elektroninių dokumentų valdymo sistemos techninių nesklandumų. Nesklandumai pašalinti, buo šių metų spalio 1 d. įsakymai skelbiami sklandžiai.
2011-10-24

Vardas: Marija
Klausimas:
Aš gyvenu savivaldybės nuomojamame bute, o mano vaikinas nuomojasi mažą kambariuką priemiestyje, naudojasi ta pačia virtuvėle kartu su šeimininkais. Norėtume gyventi kartu. Jo pajamos neviršija minimumo, ar susituokus galėčiau priregistruoti? Anksčiau,kai butai priklausė Zarasų bÅ«stui, vyrą ir vaikus registruodavo,o dabar man kaimynė aiškino,kad negalima vyro registruoti. Norėčiau gauti tikslų atsakymą.Tai aktualu dar keliems žmonėms.
Atsakymas:
Nuomininkas turi teisę įstatymų nustatyta tvarka apgyvendinti nuomojamose gyvenamosiose patalpose savo šeimos narius. Pasikeitus šeimos narių skaičiui, nuomininkas turi per 10 dienų informuoti nuomotoją. Šeima –sutuoktiniai, taip pat susituokęs asmuo, su kuriuo teismo sprendimu dėl sutuoktinių gyvenimo skyrium yra likę gyventi jų vaikai, arba vienas iš tėvų, jų vaikai iki 18 metų. Ä® šeimos sudėtį taip pat įskaitomi nedirbantys asmenys nuo 18 iki 24 metų, kurie mokosi dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose ir kitų formaliojo švietimo įstaigų dieniniuose skyriuose (mokiniai ar studentai), taip pat asmenys laikotarpiu nuo dieninių bendrojo lavinimo mokyklų baigimo dienos iki tų pačių metų rugsėjo 1 dienos. Šeimos nariais taip pat laikomi asmenys, teismo tvarka pripažinti šeimos nariais. Šeimos nariais gali bÅ«ti laikomi sutuoktinių ar vienišo asmens kartu gyvenantys tėvai (įtėviai). Dviejų, trijų asmenų šeimos grynosios metinės pajamos neturi bÅ«ti didesnės 22000 litų ir turtas neturi bÅ«ti didesnis 39000 litų. Duomenys apie turtą ir pajamas pateikiami vieną kartą per trejus metus rajono Savivaldybės administracijai. Nepateikus pajamų ir turto deklaracijos nuomos sutartyje nustatytu terminu, nuomos sutartis nutraukiama ir gyvenamosios patalpos per mėnesį laiko turi bÅ«ti perduotos gyvenamojo namo, jo dalies ar buto valdytojui.
2011-09-23

Vardas: Indrė Dalia
Klausimas:
Laba diena, noriu pasiteirauti apie rÅ«šiuojamų šiukšlių konteinerius ir jų priežiÅ«rą Zarasų rajono miesteliuose. Deja, šią žiemą daugelis jų buvo užpustyti, neprieinami ir netuštinami, aplinkui sukrauti kalnai maišÅ³ su šiukšlėmis. Taip pat dingo ir konteineriai prie "Norfos" parduotuvės Zarasuose. Kaip spręsti rÅ«šiuojamų šiukšlių problemą atokesnių kaimų gyventojams, norintiems gyventi ekologiškai?
Atsakymas:
Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija dar šiais metais mÅ«sų rajonui žada nemokamai perduoti 12 komplektų antrinių žaliavų rÅ«šiavimo konteinerių. Šie konteineriai bus pastatyti kaimuose, kuriuose gyvena apie 100 gyventojų. Tuo bÅ«dų bus suteikta galimybė rÅ«šiuoti atliekas ir atokesnių kaimų gyventojams.
2011-09-21

Vardas: Dobilas Penkialapis
Klausimas:
Buvo labai geras sprendimas, kai Širvo g./Birutės g. sankryžoje (link Dimitriškių) buvo nuimta kalvelė, kuri mažino matomumą, važiuojantiems iš Širvio gatvės. Dabar gi vėl užvežtas papildomas sluoksnis žemių, ir apaugo aukšta žole, vėl matomumo nebeliko. Sankryža pasidarė pavojinga, ir iki nelaimės vienas žingsnis.
Atsakymas:
Žolė P.Širvio g. ir Dimitriškių k. sankryžoje išpjauta.
2011-09-21

« 1 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Renginių organizatoriams
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?