2018 m. liepos 16 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: Tomas
Klausimas:
Ar bus šiemet festivalis Mėnuo Juodaragis?
Atsakymas:
Renginys „Mėnuo juodaragis" 2011 m. vyks rugpjūčio 26-28 d. Zaraso ežero Didžiojoje saloje. Zarasų rajono gyventojams sudaryta galimybė įsigyti specialiuosius bilietus į šį renginį.
2011-06-01

Vardas: Laima
Klausimas:
Laba diena,
Noriu pasiteirautiar galima tikėtis, kad būtų remontuojamasar tvarkomas Suvieko sen., Meiriškėlių km kelias.Ten yra apie 10 kaimo turizmo sodybų,norime plėtoti šią poilsio zoną, tačiau dėl blogo privaziavimo prarandama daug klientų.
Gal galime su savivaldybės pagalba tikėtis Europos Sąjungos paramos?
Atsakymas:
Kapitališkai remontuoti vietinės reikšmės kelią Suviekas-Meiriškėlės artimiausiu metu nenumatome. Dėl ribotų finansinių galimybių taisome tik svarbiausius, didesniu eismo intensyvumu pasižyminčius kelius, pagrindines rajono gyvenviečių gatves. Kituose keliuose, taip pat ir kelyje Suviekas-Meiriškėlės, vykdomi tik būtinosios priežiūros darbai: greideriavimas, išdaužų užtaisymas, valymas nuo sniego.
 
Kaimo vietovių gyventojai, siekiantys įgyvendinti gyvenamosios aplinkos gerinimo projektus ir pasinaudoti Europos Sąjungos, Lietuvos Respublikos bei Zarasų rajono savivaldybės finansine parama, turi burtis į bendruomenes. Registruotos bendruomenės gali rengti ir teikti paraiškas Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupei (VVG). Smulkesnės informacijos teiraukitės Zarasų rajono VVG, tel. 8 609 97118
2011-05-17

Vardas: Ona
Klausimas:
Laba diena,noreciau suzinoti kodel yra visiskai nesirupinama ,daugebucio namo ,esancio Seliu a.18,kiemu,auginame mazamecius vaikus,cia kiemas visiskai nepritaikytas zaisti vaikams,namas stovi ant kelio,kuriuo nuo ryto iki vakaro,vaziuoja sunkesvores masinos,be to kodel, namas neturi savo konteinerio,siuksles reikia nesti i ikita kelio puse,i pries, esanciu daugebuciu kiema.Aciu
Atsakymas:
Dėl eismo apribojimo turėtumėte kreiptis į Zarasų r. savivaldybės administracijos Saugaus eismo komisiją raštu.
 
Jūsų namo kieme nėra vietos, atitinkančios buitinių atliekų konteinerių aikštelei keliamus reikalavimus. Konteinerių pastatymo vietą buvo suderinta su namo gyventojais.
2011-05-11

Vardas: Mama
Klausimas:
Laba diena,
Noriu paklausti,ar šiemet yra planuojama leisti jaunų šeimų sąraše esantčioms šeimoms išsinuomoti būstą? Pernai eilė nei truputčio nepajudėjo.
Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės socialinis būstas nuomojamas vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės socialinio būsto suteikimo tvarka, patvirtinta Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2010 m. balandžio 30 d. sprendimu Nr. T-104 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės socialinio būsto suteikimo tvarkos patvirtinimo“, laikantis eiliškumo pagal šiuos sąrašų prioritetus:
 
1. Buvusių našlaičių ar be tėvų globos likusių asmenų 2.Neįgaliųjų asmenų ir šeimų, kuriose yra neįgalūs asmenys;
3. Šeimų auginančių tris ar daugiau vaikų (įvaikių);
4. Jaunų šeimų;
5. Bendrasis;
6. Socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į būsto sąlygų pagerinimą.
Informuojame, kad rajono Savivaldybė neturi lėšų naujų gyvenamųjų namų statybai ir butų pirkimui, taip pat neturi tuščių butų, priklausančių nuosavybės teise, todėl šiuo metu negalime išnuomoti butų jaunoms šeimoms ir ar pasislinks eilė šiemet atsakyti negalime.
2011-05-09

Vardas: Denis
Klausimas:
Sveiki, ar šiais metais bus 300Lakes Rally? Ar bent planuojamas?
Atsakymas:
Tarptautinis sporto projektas „300 lakes rally“ Zarasuose vyks 2011 m. rugpjūčio 13-14 d. Visų renginių sąrašą galima rasti savivaldybės puslapyje www.zarasai.lt skiltyje „Renginiai".
2011-05-03

Vardas: Gyventojas
Klausimas:
Kada bus sutvarkytas šaligatvis prie įvažiavimo į Dnb Nord banką? Nors savivaldybė skelbia kad darbai šioje gatvės dalyje baigti. Kada bus šluojamos miesto gatvėse nuo žiemos likęs smėlis?
Atsakymas:
Šaligatvis Zarasų miesto Savanorių gatvėje prie įvažiavimo į AB DnB NORD banko automobilių stovėjimo aikštelę buvo išardytas dėl ne dėl minėtos gatvės rekonstrukcijos darbų, bet dėl S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje vykdomų elektros apšvietimo tinklų rekonstravimo darbų. Jų metu išardytų dangų atstatymas užtruko šiek tiek ilgiau, negu Savanorių g. atkarpos rekonstrukcija, apie kurios pabaigą ir buvo viešai paskelbta. Šiuo metu išardyta šaligatvio danga jau sutvarkyta.
 
Kaip praneša Zarasų miesto seniūnija, pagrindinės miesto gatvės jau yra šluotos du kartus. Po žiemos likęs smėlis nebuvo išvežamas tik iš tų gatvių, kuriose šiuo metu vykdomi arba netrukus turi prasidėti jų rekonstrukcijos darbai, pvz. K. Būgos g., Bajorų g. ir kitose.
2011-05-03

Vardas: Gyventojai
Klausimas:
Laba diena,
Norėtume pasiteirauti ar bus rekonstruojama šiais metais K.Būgos gatvė?Kada tai numatyta?
AČIŪ.
Atsakymas:
Rangos darbų sutartis dėl K.Būgos gatvės rekonstrukcijos su rangovu AB „Eurovia Lietuva“ pasirašyta 2011 m. kovo mėn. Šiuo metu rangovas rengia darbo projektą, darbai turėtų prasidėti gegužės mėn. Numatoma darbų pabaiga - 2012 m. gegužės mėn.
2011-05-03

Vardas: D
Klausimas:
Noriu paklausti ar „Santarvės“ mokyklinis autobusiukas turi teisę išleisti mokinius ant perėjos į mokyklą Vytauto gatvėje, bei užtverti kelią į mokyklos kiemo įvažiavimą? Ir kada bus sutvarkyta aikštelė prie mokyklos, žiemą nevaloma, vasarą duobėta, neįmanoma rytais vaikų išleist.
Atsakymas:
Dėl saugaus mokinių vežiojimo bei laipinimo iš autobuso kalbėta su mokyklų vadovais ir mokyklinių autobusų vairuotojais. Dariaus ir Girėno skersgatvis (kelias prie mokyklos) nėra mokyklos teritorija. Miesto seniūnija žada pagal galimybes kelią prie mokyklos sutvarkyti.
2011-04-29

Vardas: ***
Klausimas:
Norėtume sužinoti,kodėl pas Zarasų poliklinikos stamatologus tokios skirtingos kainos už padarytą tą patį darbą.
Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės viešoji įstaiga Pirminės sveikatos priežiūros centras paaiškino, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2008 m. gegužės 15 d. įsakymu Nr. V-450 “Dėl Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 1999-07-30 įsakymo Nr. 357 “Dėl mokamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų sąrašo, kainų nustatymo ir jų indeksavimo tvarkos bei šių paslaugų teikomo ir apmokėjimo tvarkos “, Zarasų rajono gyventojai (išskyrus vaikus ir vyresnius, besimokančius dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose, profesinių mokyklų dieniniuose skyriuose, bet ne ilgiau iki jiems sukanka 24 metai, ir socialiai remtinus asmenis, kai jie pateikia gyvenamosios vietos savivaldybės Socialinės paramos skyriaus atitinkamą pažymą) moka už plombines medžiagas, kitas odontologines medžiagas ir vienkartines priemones, atsižvelgiant į šių medžiagų ir priemonių kiekį ir tuo metu galiojančias kainas.
 
Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Pirminės sveikatos priežiūros centro direktorės 2011 m. sausio 5 d. įsakymu yra patikslinti odontologinių medžiagų ir vienkartinių priemonių įkainiai. Visi rajono gyventojai už tą pačią odontologo atliktą procedūrą moka vienodą sumą. Skirtingai moka, kai:
1. Odontologai naudoja skirtingas plombines medžiagas ar jų kiekį.
2. Dantų ekstrakcijai naudojamos skirtingos nejautros rūšys.
3. Burnos higiena apima vieną ar kelis dantis ir skirtinga esanti patalogija.
2011-04-20

Vardas: Gyventojai
Klausimas:
Kodel savivaldybes administracija nieko nedaro gyventoju naudai, kodel mes zarasiskiai turime moketi ,,Panevezio energijai" ir padengineti ju skolas.Ar nebutu paprasciau atsijungti nuo Panevezio.O katilines tarsa siaubinga,visas mikrorajonas skendi sodziuose.
Atsakymas:
AB „Panevėžio energija" yra regioninė šilumos tiekimo bendrovė ir tiekia šilumą šešiems rajonams, tarp jų ir Zarasų, nuo 1998 metų, kai šilumos ūkis buvo atskirtas nuo AB „Lietuvos energijos" ir perduotas tvarkyti savivaldybių įsteigtoms šilumos tiekimo įmonėms. AB ,,Panevėžio energija" šiemet vykdys Zarasų miesto katilinės modernizaciją. Bus pastatytas dar vienas biokuru kūrenamas katilas bei įrengtas kondensacinis ekonomaizeris. Kondensacinis ekonomaizeris ženkliai sumažins aplinkos taršą.
 
2011-04-11

« 1 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas
Renginių kalendorius
2018 m. liepa
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31