2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Milda
Klausimas:
Laba diena, esu skaičiusi, kad rengiamas Šaltupės ir Šiaulių gatvių rekonstrukcijos planas. Noriu sužinoti, ar bus tiesiamas vandentiekis ir kanalizacija Šiaulių gatvėje (nuo buvusio karinio komisariato iki Palaukės gatvės toje atkarpoje) ar taip ir būsime be vandens nors ant ežero kranto beveik?
Atsakymas:
Informuojame, kad Lietuvos Respublikos aplinkos ministras 2011 m. liepos 28 d. įsakymu Nr.D1-613 patvirtino priemonės ,,Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra" valstybės projektų sąrašą Nr.2, kuriame Nr.55 įrašytas projektas ,,Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Zarasuose". Šiam projektui planuojama skirti 2,662 mln. Lt. ES Sanglaudos fondo, LR valstybės biudžeto ir Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų. Paraišką dėl projekto finansavimo iki 2011-10-03 turi pateikti UAB ,,Zarasų vandenys". Projekto metu bus nutiesta 3,8 km naujų nuotekų tinklų ir 3,1 km naujų vandens tiekimo tinklų. Nuotekų tinklai bus tiesiami Smėlynės, Šiaulių, Žaliojoje, Šaltupės, Pakalnės, Vilniaus gatvėse. Vandentiekio tinklai bus tiesiami Smėlynės, Šiaulių, Žaliojoje, Pakalnės, Vilniaus gatvėse. Planuojama, kad projekto įgyvendinimas prasidės 2012 metų pavasarį. Jūsų pateiktame klausime minimoje Šiaulių-Šaltupės gatvėje šio projekto metu bus įrengti vandentiekio ir nuotekų tinklai.
 
2011-08-22

Vardas: a
Klausimas:
Vilniaus gatvėje , buvusios senos ligoninės kieme buvo nugriautas senas garažas ir palikta kalnai nuolaužų.Tame tarpe ir pavojino šiferio sutrupinti gabalai.Norėčiau sužinoti kada bus išvežtos visos šiukšlės.
Atsakymas:
Šiukšlės išvežtos. Atsiprašome už nepatogumus.
2011-08-16

Vardas: iii
Klausimas:
Norėčiau paklausti, ar vykstant į Latviją reikalingas pasas nepilnamečiui vaikui jei jis vyksta su vienu iš tėvų? Čia kalbama apie trumpą nuvykimą.
Atsakymas:
Remiantis Valstybės sienos apsugos tarnybos pateikta informacija, nepilnamečiui vaikui, vykstant į Latviją asmens tapatybę bei pilietybę patvirtinantis dokumentas (pasas arba asmens tapatybės kortelė) yra būtinas.
2011-07-26

Vardas: Kristina
Klausimas:
Laba diena, norėčiau sužinoti ar šeimai, gyvenančiai nuomojamame bute, gali būti kompensacija už šildymą?
Atsakymas:
Informuojame, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymu (Žin. 2003, Nr. 73-3352; 2006, Nr. 130-4889), kompensacija už būsto šildymą apskaičiuojama pagal visų šeimos narių vidutinių mėnesio pajamų dalį, tenkančią būste gyvenamąją vietą deklaravusiems šeimos nariams.
Jei Jūsų šeima nuomuojamame būste yra deklaravusi gyvenamąją vietą ir turi teisę į būsto šildymo kompensaciją pagal įstatymą, kompensacija bus skaičiuojama.
Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Socialinės paramos skyrių, adresu Sėlių a. 22, Zarasai, arba telefonu 8 385 37143, 8 385 37160.
2011-07-22

Vardas: GYVENTOJAI
Klausimas:
Kada planuojama vesti kanalizaciją ir vandiantekį DONELAIČIO gatve?
Atsakymas:
Jau parengtas K.Donelaičio gatvės, Zarasuose rekonstrukcijos projektas, kuriame numatyta įrengti ir vandentiekio bei buitinių ir paviršinių nuotekų kanalizacijų tinklus. Šiuo metu ieškoma finansavimo šiam projektui įgyvendinti.
2011-07-18

Vardas: Dviratininkas
Klausimas:
Sveiki, visų pirmą labai ačiū, kad padarėte Vytauto gatvėje dviračių taką. Nuo "IKI" parduotuvės iki policijos galima puikiai važiuoti. Tačiau tarp policijos ir šaulių namų yra gan nemažas bardiuras, ant kurio turi užvažiuoti. Važiuodamas ant jų laužai ratus. Tai kodėl visur geras nuleidimas, o čia gan aukštas bordiūras.
Atsakymas:
Zarasų miesto D. Bukonto gatvės šaligatvio dangos ir asfalto dangos paviršių aukščių skirtumas ties įvažiavimu į automobilių stovėjimo aikštelę prie Zarasų rajono policijos komisariato susidarė todėl, kad šias dangas skirtingu laikų įrenginėjo skirtingos kelių statybos įmonės. Cemento skiedinys ar betonas nėra tinkamos medžiagos nuolydžiams tarp skirtingo aukščio dangų įrengti, todėl teko šiek tiek palaukti, kol kelininkai Zarasų mieste vykdys asfaltavimo darbus. Šiuo metu sklandžiam judėjimui šaligatviu ir įvažiavimo į aikštelę asfalto danga dviračio tako zonoje prie bordiūrų yra išasfaltuoti nuolydžiai.
2011-07-11

Vardas: Mokinys
Klausimas:
Sveiki, esu mokinys iš 8 klasės. Man kai kas sakė, kad jeigu valgai mokykloje nemokamai (už talonėlius pietus 4.20Lt) tuomet gali kartą į mėnesį ar į metus nueiti į Zarasų baseiną nemokamai. Tik reikia nueiti pasiimti jaunimo centre bilietą. Ar tai tiesa, ar ne?
Atsakymas:
Netiesa. Pagal rajono Savivaldybės tarybos patvirtintą visuomenės sveikatos programą, Jaunimo centras gavo finansavimą plaukimo programai vykdyti. Dalyvauti šioje programoje galėjo bet kurios rajono mokyklos organizuota vaikų grupė (visa klasė arba jos dalis).
2011-07-11

Vardas: klaplora
Klausimas:
Kodėl nėra specialių konteinerių drabužiams? Anksčiau drabužius priimdavo socialinių paslaugų centras. Gaila mesti drabužius į paprastą konteinerį, nes yra tvarkingi, švarūs. Utenoje yra jau konteinerių drabužiams.
Atsakymas:
Socialinės paramos skyrius informuoja, kad Zarasų rajono VšĮ Socialinių paslaugų centras priima tvrakingus, švarius, kitiems asmenims naudotinus drabužius iš gyventojų. Šiuo metu poreikis yra vaikiškiems drabužiams ir avalynei.
2011-07-11

Vardas: Dviratininkas
Klausimas:
Kodėl Zarasų miesto ir apylinkių asfaltuoti keliai yra nevalomi? Kas tuo rūpinasi? Su stiklais padangas durinėjamės ir stumiamės dviračius namo.
Atsakymas:
Savivaldybė atlieka vietinės reikšmės viešųjų kelių ir gatvių taisymo bei priežiūros darbų ir saugaus eismo salygų užtikrinimo užsakovo funkcijas, vykdo vietinės reikšmės kelių (gatvių) naudojimo priežiūrą, organizuoja techninę jų priežiūrą. Prašome tiksliau nurodyti kelio ruožą ar vietovę, kurioje kelias yra netvarkingas.
2011-06-22

Vardas: mama
Klausimas:
Norėčiau sužinoti kokios vaikų vasaros stovyklos vyks šią vasarą Zarasų rajone?
Atsakymas:
Vaikų ir jaunimo sporto ir sveikatingumo stovyklas Zarasų rajone 2011 metais organizuoja rajono visuomeninės organizacijos: VšĮ Gebėjimų ugdymo centras - „Sveikos gyvensenos ir sporto turizmo stovykla svEIKas”, asociacija „Dusetų jaunimas” – stovykla „Gamtos keliu”, Antazavės jaunimo klubas „Horizontas” – jaunimo stovykla „Antazavė 2011”. Dėl galimybės Jūsų vaikams dalyvauti stovyklose reikėtų tartis su stovyklų vykdytojais.
2011-06-22

« 1 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: