2019 m. birželio 20 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Kviečiame NVO ir religines bendruomenes teikti paraiškas Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir religinių bendruomenių dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: GYVENTOJAI
Klausimas:
Kada planuojama vesti kanalizaciją ir vandiantekį DONELAIČIO gatve?
Atsakymas:
Jau parengtas K.Donelaičio gatvės, Zarasuose rekonstrukcijos projektas, kuriame numatyta įrengti ir vandentiekio bei buitinių ir paviršinių nuotekų kanalizacijų tinklus. Šiuo metu ieškoma finansavimo šiam projektui įgyvendinti.
2011-07-18

Vardas: Dviratininkas
Klausimas:
Sveiki, visų pirmą labai ačiū, kad padarėte Vytauto gatvėje dviračių taką. Nuo "IKI" parduotuvės iki policijos galima puikiai važiuoti. Tačiau tarp policijos ir šaulių namų yra gan nemažas bardiuras, ant kurio turi užvažiuoti. Važiuodamas ant jų laužai ratus. Tai kodėl visur geras nuleidimas, o čia gan aukštas bordiūras.
Atsakymas:
Zarasų miesto D. Bukonto gatvės šaligatvio dangos ir asfalto dangos paviršių aukščių skirtumas ties įvažiavimu į automobilių stovėjimo aikštelę prie Zarasų rajono policijos komisariato susidarė todėl, kad šias dangas skirtingu laikų įrenginėjo skirtingos kelių statybos įmonės. Cemento skiedinys ar betonas nėra tinkamos medžiagos nuolydžiams tarp skirtingo aukščio dangų įrengti, todėl teko šiek tiek palaukti, kol kelininkai Zarasų mieste vykdys asfaltavimo darbus. Šiuo metu sklandžiam judėjimui šaligatviu ir įvažiavimo į aikštelę asfalto danga dviračio tako zonoje prie bordiūrų yra išasfaltuoti nuolydžiai.
2011-07-11

Vardas: Mokinys
Klausimas:
Sveiki, esu mokinys iš 8 klasės. Man kai kas sakė, kad jeigu valgai mokykloje nemokamai (už talonėlius pietus 4.20Lt) tuomet gali kartą į mėnesį ar į metus nueiti į Zarasų baseiną nemokamai. Tik reikia nueiti pasiimti jaunimo centre bilietą. Ar tai tiesa, ar ne?
Atsakymas:
Netiesa. Pagal rajono Savivaldybės tarybos patvirtintą visuomenės sveikatos programą, Jaunimo centras gavo finansavimą plaukimo programai vykdyti. Dalyvauti šioje programoje galėjo bet kurios rajono mokyklos organizuota vaikų grupė (visa klasė arba jos dalis).
2011-07-11

Vardas: klaplora
Klausimas:
Kodėl nėra specialių konteinerių drabužiams? Anksčiau drabužius priimdavo socialinių paslaugų centras. Gaila mesti drabužius į paprastą konteinerį, nes yra tvarkingi, švarūs. Utenoje yra jau konteinerių drabužiams.
Atsakymas:
Socialinės paramos skyrius informuoja, kad Zarasų rajono VšĮ Socialinių paslaugų centras priima tvrakingus, švarius, kitiems asmenims naudotinus drabužius iš gyventojų. Šiuo metu poreikis yra vaikiškiems drabužiams ir avalynei.
2011-07-11

Vardas: Dviratininkas
Klausimas:
Kodėl Zarasų miesto ir apylinkių asfaltuoti keliai yra nevalomi? Kas tuo rūpinasi? Su stiklais padangas durinėjamės ir stumiamės dviračius namo.
Atsakymas:
Savivaldybė atlieka vietinės reikšmės viešųjų kelių ir gatvių taisymo bei priežiūros darbų ir saugaus eismo salygų užtikrinimo užsakovo funkcijas, vykdo vietinės reikšmės kelių (gatvių) naudojimo priežiūrą, organizuoja techninę jų priežiūrą. Prašome tiksliau nurodyti kelio ruožą ar vietovę, kurioje kelias yra netvarkingas.
2011-06-22

Vardas: mama
Klausimas:
Norėčiau sužinoti kokios vaikų vasaros stovyklos vyks šią vasarą Zarasų rajone?
Atsakymas:
Vaikų ir jaunimo sporto ir sveikatingumo stovyklas Zarasų rajone 2011 metais organizuoja rajono visuomeninės organizacijos: VšĮ Gebėjimų ugdymo centras - „Sveikos gyvensenos ir sporto turizmo stovykla svEIKas”, asociacija „Dusetų jaunimas” – stovykla „Gamtos keliu”, Antazavės jaunimo klubas „Horizontas” – jaunimo stovykla „Antazavė 2011”. Dėl galimybės Jūsų vaikams dalyvauti stovyklose reikėtų tartis su stovyklų vykdytojais.
2011-06-22

Vardas: Mama
Klausimas:
Ar neplanuojama Zarasuose įrengti nors vieną normalią aikštelę vaikams, juk dabar yra tiek tvirtų ir saugių lauko žaidimo aikštelių įrengimų ir treniruoklių, Gal kai būtu graži vieta ir šiukšlintų ir laužytų mažiau, visi miestai kažkaip sprendžia šią problemą, o mūsų vaikai žaidžia sulūžusiose ir šunų prikakintose „aikštelėse“
Atsakymas:
Vaikų žaidimų aikštelę planuojama įrengti Bajorų gatvėje Zaraso ežero pakrantėje ties naujai įrenginėjimu dviračių ir pėsčiųjų taku.
2011-06-22

Vardas: Adis
Klausimas:
Laba diena, Norime paklausti kodėl nenorima sutvarkyti mikrorajone esanti Griežto ežero pakrantė. Kokiu pagrindu visa tai delsiama.Žmonės daug lėšų nereikalauja. Išpjauti medžius,privežti smėlio ar žvyro,pastatyti kelis suolus ir persirengimo kabiną. Ir problema išspręsta. Ačiū.
Atsakymas:
Griežto ežero pakrantė nėra įregistruotas paplūdimys. Gyventojams prašant buvome pastatę persirengimo kabiną, suolą. Tačiau viskas buvo išlaužyta, sugadinta. Pagal galimybes pakrantė yra prižiūrima - šienaujama žolė, surenkamos šiukšlės.
2011-06-21

Vardas: klaplora
Klausimas:
Kur galima atiduoti termometrus su gyvsidabriu?
Atsakymas:
Buityje susidarančios pavojingos atliekos priimos didelių ir pavojingų atliekų aikštelėje esančioje Statybininkų g.11, Zarasuose.
2011-06-13

Vardas: Rima
Klausimas:
Sveiki,
mano sunenui 21 metai ir jis dar nera dirbes.Labai noretu isigyti tolimu reisu vairuotojo teises,bet tam reikia 3000lt.Kadangi jis anksti liko be mamos ir reikiamos sumos neturi.Ar negaletu ji pasiusti darbo birza?Ar gal dar yra kokios galimybes lengvatinei paskolai?Zodziu,kas mums galetu padeti siuo klausimu?
Aciu.
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad dėl Darbo biržos vykdomų programų reikia kreiptis į Utenos teritorinės Darbo biržos Zarasų skyrių adresu Sėlių a. 24, Zarasai ar skambinti tel. (8 385) 38010. Dėl paskolos paėmimo sąlygų reikia kreiptis į Banko skyrius.
2011-06-13

« 1 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: