2020 m. birželio 4 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: klaplora
Klausimas:
Kur galima atiduoti termometrus su gyvsidabriu?
Atsakymas:
Buityje susidarančios pavojingos atliekos priimos didelių ir pavojingų atliekų aikštelėje esančioje Statybininkų g.11, Zarasuose.
2011-06-13

Vardas: Rima
Klausimas:
Sveiki,
mano sunenui 21 metai ir jis dar nera dirbes.Labai noretu isigyti tolimu reisu vairuotojo teises,bet tam reikia 3000lt.Kadangi jis anksti liko be mamos ir reikiamos sumos neturi.Ar negaletu ji pasiusti darbo birza?Ar gal dar yra kokios galimybes lengvatinei paskolai?Zodziu,kas mums galetu padeti siuo klausimu?
Aciu.
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad dėl Darbo biržos vykdomų programų reikia kreiptis į Utenos teritorinės Darbo biržos Zarasų skyrių adresu Sėlių a. 24, Zarasai ar skambinti tel. (8 385) 38010. Dėl paskolos paėmimo sąlygų reikia kreiptis į Banko skyrius.
2011-06-13

Vardas: zarasiete
Klausimas:
laba diena,norejome paklausti ir tikimes atsakymo,kodel kai raso jusu puslapi apie maisto parama ir apacioj isvardinti maisto produktai kurie bus dalinami bet ju visu neduoda kaip ir si karta balandzio menesi buvo 7 maisto produktai isvardinti o dave 6.ir cia taip ira jau ne pirma karta.aciu.
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą informuojame, kad vykdant Maisto iš intervencinių atsargų teikimo programą, visos gautos maisto produktų rūšys dalinamos rajono gyventojams, atitinkantiems Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2005 m. gegužės 26 d. įsakymo Nr. A1-150 „Dėl labiausiai nepasiturinčių asmenų atrinkimo kriterijų nustatymo" kriterijus.
 
 
Š. m. balandžio mėn. iformacija apie paramos maisto produktais dalinimą internete ir rajoniniame laikraštyje buvo paskelbta iki balandžio 20 d. Maisto teikimo programos organizatoriai pavėluotai informavo Socialinės paramos skyrių (kuris rūpinasi informacijos pateikimu rajono gyventojams apie maisto produktų gavimą) apie dribsnių su džiovintais vaisiais dalinimo sustabdymą, kadangi buvo nustatyti pakuotės neatitikimai reikalavimams. Tiekėjas jau pristatytus dribsnius su džiovintais vaisiais atsiėmė iš sandėlių.
 
Todėl dėl aukščiau išdėstytų faktų š. m. balandžio mėn. buvo nesklandumų vykdant maisto teikimo programą.
2011-06-13

Vardas: anonimas
Klausimas:
Kur galima skųstis dėl Darbo biržos neteisėtų veiksmų? Pvz. neišmokėtos pašalpos.
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad dėl Darbo biržos darbuotojų veiksmų galima kreiptis į Utenos teritorinės Darbo biržos Zarasų skyriaus administraciją, adresu Zarasai,Sėlių a. 24, tel. (8 385) 38010 arba Utenos teritorinę Darbo biržą, adresu Lauko g. 19A, LT -28203, Utena, tel. (8 389) 63993 arba Lietuvos Drabo biržą prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos adresu,Geležinio Vilko g. 3A,LT - 03131, Vilnius, tel. (8 5) 2360793.
2011-06-13

Vardas: slapta
Klausimas:
noriu paklausti vasara bus ralis ?
Atsakymas:
Renginys „Lakes 300 rally" vyks 2011 m. rugpjučio mėn.
2011-06-13

Vardas: xxx
Klausimas:
Laba diena, norėjau pasiklausti, kas bus daroma E.Pliaterytės ir Bajorų gatvės sankirtoje, prie senosios pirties? Ačiū.
Atsakymas:
Laisvame sklype, esančiame Bajorų ir E.Pliaterytės g. sankirtoje, bus įrengta mašinų stovėjimo aikštelė, vaikų žaidimo aikštelė ir pastatytas laikinas statinys, kuriame bus laikomas inventorius skirtas turizmui ir poilsiui.
2011-06-07

Vardas: Tomas
Klausimas:
Ar bus šiemet festivalis Mėnuo Juodaragis?
Atsakymas:
Renginys „Mėnuo juodaragis" 2011 m. vyks rugpjūčio 26-28 d. Zaraso ežero Didžiojoje saloje. Zarasų rajono gyventojams sudaryta galimybė įsigyti specialiuosius bilietus į šį renginį.
2011-06-01

Vardas: Laima
Klausimas:
Laba diena,
Noriu pasiteirautiar galima tikėtis, kad būtų remontuojamasar tvarkomas Suvieko sen., Meiriškėlių km kelias.Ten yra apie 10 kaimo turizmo sodybų,norime plėtoti šią poilsio zoną, tačiau dėl blogo privaziavimo prarandama daug klientų.
Gal galime su savivaldybės pagalba tikėtis Europos Sąjungos paramos?
Atsakymas:
Kapitališkai remontuoti vietinės reikšmės kelią Suviekas-Meiriškėlės artimiausiu metu nenumatome. Dėl ribotų finansinių galimybių taisome tik svarbiausius, didesniu eismo intensyvumu pasižyminčius kelius, pagrindines rajono gyvenviečių gatves. Kituose keliuose, taip pat ir kelyje Suviekas-Meiriškėlės, vykdomi tik būtinosios priežiūros darbai: greideriavimas, išdaužų užtaisymas, valymas nuo sniego.
 
Kaimo vietovių gyventojai, siekiantys įgyvendinti gyvenamosios aplinkos gerinimo projektus ir pasinaudoti Europos Sąjungos, Lietuvos Respublikos bei Zarasų rajono savivaldybės finansine parama, turi burtis į bendruomenes. Registruotos bendruomenės gali rengti ir teikti paraiškas Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupei (VVG). Smulkesnės informacijos teiraukitės Zarasų rajono VVG, tel. 8 609 97118
2011-05-17

Vardas: Ona
Klausimas:
Laba diena,noreciau suzinoti kodel yra visiskai nesirupinama ,daugebucio namo ,esancio Seliu a.18,kiemu,auginame mazamecius vaikus,cia kiemas visiskai nepritaikytas zaisti vaikams,namas stovi ant kelio,kuriuo nuo ryto iki vakaro,vaziuoja sunkesvores masinos,be to kodel, namas neturi savo konteinerio,siuksles reikia nesti i ikita kelio puse,i pries, esanciu daugebuciu kiema.Aciu
Atsakymas:
Dėl eismo apribojimo turėtumėte kreiptis į Zarasų r. savivaldybės administracijos Saugaus eismo komisiją raštu.
 
Jūsų namo kieme nėra vietos, atitinkančios buitinių atliekų konteinerių aikštelei keliamus reikalavimus. Konteinerių pastatymo vietą buvo suderinta su namo gyventojais.
2011-05-11

Vardas: Mama
Klausimas:
Laba diena,
Noriu paklausti,ar šiemet yra planuojama leisti jaunų šeimų sąraše esantčioms šeimoms išsinuomoti būstą? Pernai eilė nei truputčio nepajudėjo.
Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės socialinis būstas nuomojamas vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės socialinio būsto suteikimo tvarka, patvirtinta Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2010 m. balandžio 30 d. sprendimu Nr. T-104 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės socialinio būsto suteikimo tvarkos patvirtinimo“, laikantis eiliškumo pagal šiuos sąrašų prioritetus:
 
1. Buvusių našlaičių ar be tėvų globos likusių asmenų 2.Neįgaliųjų asmenų ir šeimų, kuriose yra neįgalūs asmenys;
3. Šeimų auginančių tris ar daugiau vaikų (įvaikių);
4. Jaunų šeimų;
5. Bendrasis;
6. Socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į būsto sąlygų pagerinimą.
Informuojame, kad rajono Savivaldybė neturi lėšų naujų gyvenamųjų namų statybai ir butų pirkimui, taip pat neturi tuščių butų, priklausančių nuosavybės teise, todėl šiuo metu negalime išnuomoti butų jaunoms šeimoms ir ar pasislinks eilė šiemet atsakyti negalime.
2011-05-09

« 1 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: