2024 m. gegužės 21 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: Dviratininkas
Klausimas:
Sveiki, visų pirmą labai ačiÅ«, kad padarėte Vytauto gatvėje dviračių taką. Nuo "IKI" parduotuvės iki policijos galima puikiai važiuoti. Tačiau tarp policijos ir šaulių namų yra gan nemažas bardiuras, ant kurio turi užvažiuoti. Važiuodamas ant jų laužai ratus. Tai kodėl visur geras nuleidimas, o čia gan aukštas bordiÅ«ras.
Atsakymas:
Zarasų miesto D. Bukonto gatvės šaligatvio dangos ir asfalto dangos paviršių aukšÄių skirtumas ties įvažiavimu į automobilių stovėjimo aikštelę prie Zarasų rajono policijos komisariato susidarė todėl, kad šias dangas skirtingu laikų įrenginėjo skirtingos kelių statybos įmonės. Cemento skiedinys ar betonas nėra tinkamos medžiagos nuolydžiams tarp skirtingo aukšÄio dangų įrengti, todėl teko šiek tiek palaukti, kol kelininkai Zarasų mieste vykdys asfaltavimo darbus. Šiuo metu sklandžiam judėjimui šaligatviu ir įvažiavimo į aikštelę asfalto danga dviračio tako zonoje prie bordiÅ«rų yra išasfaltuoti nuolydžiai.
2011-07-11

Vardas: Mokinys
Klausimas:
Sveiki, esu mokinys iš 8 klasės. Man kai kas sakė, kad jeigu valgai mokykloje nemokamai (už talonėlius pietus 4.20Lt) tuomet gali kartą į mėnesį ar į metus nueiti į Zarasų baseiną nemokamai. Tik reikia nueiti pasiimti jaunimo centre bilietą. Ar tai tiesa, ar ne?
Atsakymas:
Netiesa. Pagal rajono Savivaldybės tarybos patvirtintą visuomenės sveikatos programą, Jaunimo centras gavo finansavimą plaukimo programai vykdyti. Dalyvauti šioje programoje galėjo bet kurios rajono mokyklos organizuota vaikų grupė (visa klasė arba jos dalis).
2011-07-11

Vardas: klaplora
Klausimas:
Kodėl nėra specialių konteinerių drabužiams? Anksčiau drabužius priimdavo socialinių paslaugų centras. Gaila mesti drabužius į paprastą konteinerį, nes yra tvarkingi, švarÅ«s. Utenoje yra jau konteinerių drabužiams.
Atsakymas:
Socialinės paramos skyrius informuoja, kad Zarasų rajono VšÄ® Socialinių paslaugų centras priima tvrakingus, švarius, kitiems asmenims naudotinus drabužius iš gyventojų. Šiuo metu poreikis yra vaikiškiems drabužiams ir avalynei.
2011-07-11

Vardas: Dviratininkas
Klausimas:
Kodėl Zarasų miesto ir apylinkių asfaltuoti keliai yra nevalomi? Kas tuo rūpinasi? Su stiklais padangas durinėjamės ir stumiamės dviračius namo.
Atsakymas:
Savivaldybė atlieka vietinės reikšmės viešÅ³jų kelių ir gatvių taisymo bei priežiÅ«ros darbų ir saugaus eismo salygų užtikrinimo užsakovo funkcijas, vykdo vietinės reikšmės kelių (gatvių) naudojimo priežiÅ«rą, organizuoja techninę jų priežiÅ«rą. Prašome tiksliau nurodyti kelio ruožą ar vietovę, kurioje kelias yra netvarkingas.
2011-06-22

Vardas: mama
Klausimas:
Norėčiau sužinoti kokios vaikų vasaros stovyklos vyks šią vasarą Zarasų rajone?
Atsakymas:
Vaikų ir jaunimo sporto ir sveikatingumo stovyklas Zarasų rajone 2011 metais organizuoja rajono visuomeninės organizacijos: VšÄ® Gebėjimų ugdymo centras - „Sveikos gyvensenos ir sporto turizmo stovykla svEIKas”, asociacija „Dusetų jaunimas” – stovykla „Gamtos keliu”, Antazavės jaunimo klubas „Horizontas” – jaunimo stovykla „Antazavė 2011”. Dėl galimybės JÅ«sų vaikams dalyvauti stovyklose reikėtų tartis su stovyklų vykdytojais.
2011-06-22

Vardas: Mama
Klausimas:
Ar neplanuojama Zarasuose įrengti nors vieną normalią aikštelę vaikams, juk dabar yra tiek tvirtų ir saugių lauko žaidimo aikštelių įrengimų ir treniruoklių, Gal kai bÅ«tu graži vieta ir šiukšlintų ir laužytų mažiau, visi miestai kažkaip sprendžia šią problemą, o mÅ«sų vaikai žaidžia sulūžusiose ir šunų prikakintose „aikštelėse“
Atsakymas:
Vaikų žaidimų aikštelę planuojama įrengti Bajorų gatvėje Zaraso ežero pakrantėje ties naujai įrenginėjimu dviračių ir pėsčiųjų taku.
2011-06-22

Vardas: Adis
Klausimas:
Laba diena, Norime paklausti kodėl nenorima sutvarkyti mikrorajone esanti Griežto ežero pakrantė. Kokiu pagrindu visa tai delsiama.Žmonės daug lėšÅ³ nereikalauja. Išpjauti medžius,privežti smėlio ar žvyro,pastatyti kelis suolus ir persirengimo kabiną. Ir problema išspręsta. AčiÅ«.
Atsakymas:
Griežto ežero pakrantė nėra įregistruotas paplÅ«dimys. Gyventojams prašant buvome pastatę persirengimo kabiną, suolą. Tačiau viskas buvo išlaužyta, sugadinta. Pagal galimybes pakrantė yra prižiÅ«rima - šienaujama žolė, surenkamos šiukšlės.
2011-06-21

Vardas: klaplora
Klausimas:
Kur galima atiduoti termometrus su gyvsidabriu?
Atsakymas:
Buityje susidarančios pavojingos atliekos priimos didelių ir pavojingų atliekų aikštelėje esančioje Statybininkų g.11, Zarasuose.
2011-06-13

Vardas: Rima
Klausimas:
Sveiki,
mano sunenui 21 metai ir jis dar nera dirbes.Labai noretu isigyti tolimu reisu vairuotojo teises,bet tam reikia 3000lt.Kadangi jis anksti liko be mamos ir reikiamos sumos neturi.Ar negaletu ji pasiusti darbo birza?Ar gal dar yra kokios galimybes lengvatinei paskolai?Zodziu,kas mums galetu padeti siuo klausimu?
Aciu.
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad dėl Darbo biržos vykdomų programų reikia kreiptis į Utenos teritorinės Darbo biržos Zarasų skyrių adresu Sėlių a. 24, Zarasai ar skambinti tel. (8 385) 38010. Dėl paskolos paėmimo sąlygų reikia kreiptis į Banko skyrius.
2011-06-13

Vardas: zarasiete
Klausimas:
laba diena,norejome paklausti ir tikimes atsakymo,kodel kai raso jusu puslapi apie maisto parama ir apacioj isvardinti maisto produktai kurie bus dalinami bet ju visu neduoda kaip ir si karta balandzio menesi buvo 7 maisto produktai isvardinti o dave 6.ir cia taip ira jau ne pirma karta.aciu.
Atsakymas:
Atsakydami į JÅ«sų klausimą informuojame, kad vykdant Maisto iš intervencinių atsargų teikimo programą, visos gautos maisto produktų rÅ«šys dalinamos rajono gyventojams, atitinkantiems Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2005 m. gegužės 26 d. įsakymo Nr. A1-150 „Dėl labiausiai nepasiturinčių asmenų atrinkimo kriterijų nustatymo" kriterijus.
 
 
Š. m. balandžio mėn. iformacija apie paramos maisto produktais dalinimą internete ir rajoniniame laikraštyje buvo paskelbta iki balandžio 20 d. Maisto teikimo programos organizatoriai pavėluotai informavo Socialinės paramos skyrių (kuris rÅ«pinasi informacijos pateikimu rajono gyventojams apie maisto produktų gavimą) apie dribsnių su džiovintais vaisiais dalinimo sustabdymą, kadangi buvo nustatyti pakuotės neatitikimai reikalavimams. Tiekėjas jau pristatytus dribsnius su džiovintais vaisiais atsiėmė iš sandėlių.
 
Todėl dėl aukšÄiau išdėstytų faktų š. m. balandžio mėn. buvo nesklandumų vykdant maisto teikimo programą.
2011-06-13

« 1 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Darbas jaunimui vasarą
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?