2024 m. birželio 23 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: anonimas
Klausimas:
Kur galima skųstis dėl Darbo biržos neteisėtų veiksmų? Pvz. neišmokėtos pašalpos.
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad dėl Darbo biržos darbuotojų veiksmų galima kreiptis į Utenos teritorinės Darbo biržos Zarasų skyriaus administraciją, adresu Zarasai,Sėlių a. 24, tel. (8 385) 38010 arba Utenos teritorinę Darbo biržą, adresu Lauko g. 19A, LT -28203, Utena, tel. (8 389) 63993 arba Lietuvos Drabo biržą prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos adresu,Geležinio Vilko g. 3A,LT - 03131, Vilnius, tel. (8 5) 2360793.
2011-06-13

Vardas: slapta
Klausimas:
noriu paklausti vasara bus ralis ?
Atsakymas:
Renginys „Lakes 300 rally" vyks 2011 m. rugpjučio mėn.
2011-06-13

Vardas: xxx
Klausimas:
Laba diena, norėjau pasiklausti, kas bus daroma E.Pliaterytės ir Bajorų gatvės sankirtoje, prie senosios pirties? Ačiū.
Atsakymas:
Laisvame sklype, esančiame Bajorų ir E.Pliaterytės g. sankirtoje, bus įrengta mašinų stovėjimo aikštelė, vaikų žaidimo aikštelė ir pastatytas laikinas statinys, kuriame bus laikomas inventorius skirtas turizmui ir poilsiui.
2011-06-07

Vardas: Tomas
Klausimas:
Ar bus šiemet festivalis Mėnuo Juodaragis?
Atsakymas:
Renginys „Mėnuo juodaragis" 2011 m. vyks rugpjūčio 26-28 d. Zaraso ežero Didžiojoje saloje. Zarasų rajono gyventojams sudaryta galimybė įsigyti specialiuosius bilietus į šÄ¯ renginį.
2011-06-01

Vardas: Laima
Klausimas:
Laba diena,
Noriu pasiteirautiar galima tikėtis, kad bÅ«tų remontuojamasar tvarkomas Suvieko sen., Meiriškėlių km kelias.Ten yra apie 10 kaimo turizmo sodybų,norime plėtoti šią poilsio zoną, tačiau dėl blogo privaziavimo prarandama daug klientų.
Gal galime su savivaldybės pagalba tikėtis Europos Sąjungos paramos?
Atsakymas:
Kapitališkai remontuoti vietinės reikšmės kelią Suviekas-Meiriškėlės artimiausiu metu nenumatome. Dėl ribotų finansinių galimybių taisome tik svarbiausius, didesniu eismo intensyvumu pasižyminčius kelius, pagrindines rajono gyvenviečių gatves. Kituose keliuose, taip pat ir kelyje Suviekas-Meiriškėlės, vykdomi tik bÅ«tinosios priežiÅ«ros darbai: greideriavimas, išdaužų užtaisymas, valymas nuo sniego.
 
Kaimo vietovių gyventojai, siekiantys įgyvendinti gyvenamosios aplinkos gerinimo projektus ir pasinaudoti Europos Sąjungos, Lietuvos Respublikos bei Zarasų rajono savivaldybės finansine parama, turi burtis į bendruomenes. Registruotos bendruomenės gali rengti ir teikti paraiškas Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupei (VVG). Smulkesnės informacijos teiraukitės Zarasų rajono VVG, tel. 8 609 97118
2011-05-17

Vardas: Ona
Klausimas:
Laba diena,noreciau suzinoti kodel yra visiskai nesirupinama ,daugebucio namo ,esancio Seliu a.18,kiemu,auginame mazamecius vaikus,cia kiemas visiskai nepritaikytas zaisti vaikams,namas stovi ant kelio,kuriuo nuo ryto iki vakaro,vaziuoja sunkesvores masinos,be to kodel, namas neturi savo konteinerio,siuksles reikia nesti i ikita kelio puse,i pries, esanciu daugebuciu kiema.Aciu
Atsakymas:
Dėl eismo apribojimo turėtumėte kreiptis į Zarasų r. savivaldybės administracijos Saugaus eismo komisiją raštu.
 
JÅ«sų namo kieme nėra vietos, atitinkančios buitinių atliekų konteinerių aikštelei keliamus reikalavimus. Konteinerių pastatymo vietą buvo suderinta su namo gyventojais.
2011-05-11

Vardas: Mama
Klausimas:
Laba diena,
Noriu paklausti,ar šiemet yra planuojama leisti jaunų šeimų sąraše esantčioms šeimoms išsinuomoti bÅ«stą? Pernai eilė nei truputčio nepajudėjo.
Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės socialinis bÅ«stas nuomojamas vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės socialinio bÅ«sto suteikimo tvarka, patvirtinta Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2010 m. balandžio 30 d. sprendimu Nr. T-104 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės socialinio bÅ«sto suteikimo tvarkos patvirtinimo“, laikantis eiliškumo pagal šiuos sąrašÅ³ prioritetus:
 
1. Buvusių našlaičių ar be tėvų globos likusių asmenų 2.Neįgaliųjų asmenų ir šeimų, kuriose yra neįgalÅ«s asmenys;
3. Šeimų auginančių tris ar daugiau vaikų (įvaikių);
4. Jaunų šeimų;
5. Bendrasis;
6. Socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į būsto sąlygų pagerinimą.
Informuojame, kad rajono Savivaldybė neturi lėšÅ³ naujų gyvenamųjų namų statybai ir butų pirkimui, taip pat neturi tušÄių butų, priklausančių nuosavybės teise, todėl šiuo metu negalime išnuomoti butų jaunoms šeimoms ir ar pasislinks eilė šiemet atsakyti negalime.
2011-05-09

Vardas: Denis
Klausimas:
Sveiki, ar šiais metais bus 300Lakes Rally? Ar bent planuojamas?
Atsakymas:
Tarptautinis sporto projektas „300 lakes rally“ Zarasuose vyks 2011 m. rugpjūčio 13-14 d. Visų renginių sąrašÄ… galima rasti savivaldybės puslapyje www.zarasai.lt skiltyje „Renginiai".
2011-05-03

Vardas: Gyventojas
Klausimas:
Kada bus sutvarkytas šaligatvis prie įvažiavimo į Dnb Nord banką? Nors savivaldybė skelbia kad darbai šioje gatvės dalyje baigti. Kada bus šluojamos miesto gatvėse nuo žiemos likęs smėlis?
Atsakymas:
Šaligatvis Zarasų miesto Savanorių gatvėje prie įvažiavimo į AB DnB NORD banko automobilių stovėjimo aikštelę buvo išardytas dėl ne dėl minėtos gatvės rekonstrukcijos darbų, bet dėl S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje vykdomų elektros apšvietimo tinklų rekonstravimo darbų. Jų metu išardytų dangų atstatymas užtruko šiek tiek ilgiau, negu Savanorių g. atkarpos rekonstrukcija, apie kurios pabaigą ir buvo viešai paskelbta. Šiuo metu išardyta šaligatvio danga jau sutvarkyta.
 
Kaip praneša Zarasų miesto seniÅ«nija, pagrindinės miesto gatvės jau yra šluotos du kartus. Po žiemos likęs smėlis nebuvo išvežamas tik iš tų gatvių, kuriose šiuo metu vykdomi arba netrukus turi prasidėti jų rekonstrukcijos darbai, pvz. K. BÅ«gos g., Bajorų g. ir kitose.
2011-05-03

Vardas: Gyventojai
Klausimas:
Laba diena,
Norėtume pasiteirauti ar bus rekonstruojama šiais metais K.BÅ«gos gatvė?Kada tai numatyta?
AČIŪ.
Atsakymas:
Rangos darbų sutartis dėl K.BÅ«gos gatvės rekonstrukcijos su rangovu AB „Eurovia Lietuva“ pasirašyta 2011 m. kovo mėn. Šiuo metu rangovas rengia darbo projektą, darbai turėtų prasidėti gegužės mėn. Numatoma darbų pabaiga - 2012 m. gegužės mėn.
2011-05-03

« 1 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Seniūnaičių rinkimai 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?