2018 m. birželio 22 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: Gyventojai
Klausimas:
Noretume suzinoti, kokios yra taisykles ir nustatytos baudos ATPK 183str.uz viesosios rimties trikdyma musu Zarasu mieste. Kodel neskelbiamos Zarasu puslapiuose ar laikrasciuose?
Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės taryba 2008-06-30 sprendimu Nr. T-151 "Dėl triukšmo prevencijos Zarasų rajono savivaldybės viešosiose vietose taisyklių patvirtinimo ir tyliųjų zonų nustatymo" patvirtino triukšmo prevencijos taisykles ir nustatė tyliąsias zonas Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje. Taisyklės buvo publikuotos 2008-07-15 laikraštyje "Zarasų kraštas" Nr. 53 (8826), taip pat ir svetainėje www.zarasai.lt. Jas galite surasti svetainės skiltyje Teisinė informacija/Teisės aktai nurodę sprendimo numerį ir datą.
 
 
Fiziniai ar juridiniai asmenys, pažeidę šių taisyklių reikalavimus gali būti baudžiami pagal LR Administracinių teisių pažeidimo kodekso 183 straipsnį Viešosios rimties trikdymas:
 
Šauksmai, švilpimas, garsus dainavimas arba grojimas muzikos instrumentais bei kitokiais garsiniais aparatais ar kiti panašūs veiksmai gatvėse, aikštėse, parkuose, paplūdimiuose, viešajame transporte bei kitose viešosiose vietose, o vakaro ir nakties metu – ir gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, jeigu tai trikdo viešąją rimtį, – užtraukia įspėjimą arba baudą piliečiams arba pareigūnams iki trijų šimtų litų.
 
Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, – užtraukia baudą piliečiams arba pareigūnams nuo trijų šimtų iki vieno tūkstančio litų.
 
Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti pažeidimai, padaryti nepilnamečių nuo keturiolikos iki šešiolikos metų, – užtraukia įspėjimą arba baudą tėvams arba globėjams (rūpintojams) iki trijų šimtų litų.
2011-01-27

Vardas: Rasa
Klausimas:
Sveiki, norėčiau pasiteirauti - kodėl Zarasuose taip aplaidžiai žiūrima į kelių valymą? Sankryžose iš šalutinio į pagrindinį neįmanoma išvažiuoti, pilna sniego, o po juo - ledas. Negi negalima pabarstyti smėliu?
Atsakymas:
Dėl sudėtingų meteorologinių sąlygų, t.y. gausaus kritulių kiekio, atodrėkio ir vėl šalčio miesto gatvės padengtos prispaustu sniegu ar ledo danga. UAB "Zarasų komunalininkas", atsižvelgama į meteorologines sąlygas, vykdo gatvių priežiūrą. Ypač atkreipiamas dėmesys į sankryžas, jos valomos bei barstomos smėliu. Pastabų iš Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnų dėl prastos gatvių būklės ar sudėtingų eismo sąlygų negauta. Dėl blogos konkrečios sankryžos būklės galite informuoti tiesiogiai Zarasų miesto seniūniją.
2011-01-27

Vardas: kazimiera
Klausimas:
kodėl uždaryti Samanių kultūros namai ir dar prieš šventes? kam reikalingi pastatai vaiduokliai Samaniuose ? niekas juk nenupirks nei mokyklos,nei kultūros namų,nesuremontuos ir bendruomenės namų
Atsakymas:
Samaniuose mėgėjų meno kolektyvų veklą užtikrina mėgėjų meno kokektyvo vadovas (0,75 et.), kuris yra Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro darbuotojas; kultūrinių paslaugų teikimas čia nenutrauktas. Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis į Zarasų kultūros centro administraciją. Kultūros centro teritorinio padalinio Samaniuose nebeliko nuo 2010-04-30.
2011-01-27

Vardas: Edmundas
Klausimas:
Sveiki, norėčiau sužinoti kada šiemet vyks žirgų lenktynės?
Atsakymas:
Respublikinės ristūnų žirgų lenktynės kasmet vyksta pirmąjį vasario šeštadienį; 2011 m. - tai vasario 5 d.
2011-01-27

Vardas: Denis
Klausimas:
Sveiki, norėčiau paklausti ar yra kokia nors skiltis ar ką kur galima butu įrašyti miesto pageidavimus, ar panašiai. Kadangi aš radau vieną miesto klaidą ir nežinau kur pasakyti tad pasakysiu čia. Taigi kur yra Zarasuose prekybos centras "Norfa" ir kur išvažiavimas iš aikštelės į dešinę iškarto stovi ženklas kuris padarytas atvirksčiai. (t.y. į rodo kad dešinėje dviračių takas, o kairėje pėsčiųjų takas.) Na tai manau reikėtu tai sutvarkyti.
Atsakymas:
Dėkojame už pastabą. Ženklas artmiausiu metu bus patikslintas.
2011-01-27

Vardas: Mama
Klausimas:
Su mažu vaiku gyvenu kitoje seniūnijoje negu esu registruota. Girdėjau, kad per šventes ikimokykliniams vaikams seniūnijose dalinamos dovanėlės ar gauta labdara. Ar tai priklauso tik toje seniūnijoje registruotiems ir gyvenantiem vaikams? Mano adresas tos seniūnijos soc. darbuotojams yra žinomas.
Atsakymas:
Vykdant maisto iš intervencinių atsargų teikimo programą parama maisto produktais yra teikiama pagal gyvenamąją vietą. Reikia kreiptis į seniūniją ir surašyti atitinkamos formos prašymą. Maisto produktai bus dalinami 2011 m. kovo mėn.
2011-01-21

Vardas: Lukas
Klausimas:
Sveiki, ar yra mokiniams kokie nors reikalavimai patekti i zarasu azuolo gimnazija? (ta prasme pazymiai ir kt.)
Atsakymas:
Į Zarasų „Ąžuolo“ gimnaziją priimami mokiniai, baigę 8, 9, 10, 11 klasių. Mokinys turi turėti visų mokomųjų dalykų teigiamus įvertinimus ir tų klasių baigimą patvirtinantį pažymėjimą.
 
Gimnazijos III (11) ir IV (12) klasėse mokiniai gali rinktis lietuvių kalbos (gimtosios), užsienio kalbų, matematikos, gamtos mokslų, geografijos, istorijos dalykų išplėstinį kursą, pasiekę dalykų pagrindinį ar aukštesnįjį pasiekimų lygį, t.y. šių dalykų įvertinimas turi būti ne mažesnis kaip 6 balai.
2011-01-21

Vardas: Irena
Klausimas:
Sveiki norejau paklausti ar i zarasu baseina esanti ligonineje gali vienos dvi po 13 metu turincios mergaites eiti vienos tai yra be suaugusieju i baseina aciu
Atsakymas:
Informuojame, kad 2010 m. susio 14 d. VšĮ Zarasų ligoninės direktoriaus įsakymu Nr. V-5 patvirtintose naudojimosi baseino ir pirčių komplekso paslaugomis taisyklėse nurodyta, kad „nepilnamečiai iki 12 metų amžiaus įleidžiami tik su suaugusiais. Nepilnamečių lankytojų tėvai (globėjai) patvirtina faktą, kad nepilnamečio lankytojo sveikatos būklė leidžia jam naudotis baseino ir pirčių kompelkso paslaugomis ir, kad nepilnametis lankytojas išsamiai susipažino su taisyklėmis ir jų laikysis, taip pat užtikrina nepilnamečio lankytojo baseino ir pirčių komplekso bei tretiesiems sameims padarytos žalos atlyginimą LR teisės aktų nustatyta tvarka ir atsako už jo elgesį baseino ir pirčių komplekso bei bet kokį jo sveikatos sutrikimą"
2011-01-21

Vardas: Mindaugas
Klausimas:
Noriu paklausti ar takas, vedantis nuo Zarasų krašto muziejaus skvero Zaraso ežero pakrante iki Didžiosios salos eis visąlaik palei ežero pakrantę, ar aplenks namą adresu Dariaus ir Girėno g. 65? Vienaip ar kitaip kyla klausimas kodėl Zarasų savivaldybė toleruoja LR įstatymų nesilaikymą ir neužtikrina kaip reikalauja LR įstatymai kad ežerų pakrantės (5 metrai nuo kranto) būtų viešos erdvės? Kodėl nėra nugriaunama tvora, juosianti minėtą namą ir trukdanti eiti palei ežero kraną pro minėtąjį namą? Šiuo metu yra paliktas siauras tarpelis, nors tvora turėtų prasidėti tik 5 metrai nuo kranto. Ar šio namo savininkai yra lygesni už kitus prieš įstatymą?
Atsakymas:
Pagal Zaraso ežero pakrantės pritaikymo rekreacijai techninį darbo projektą takas palei ežerą iki Zaraso ežero Didžiosios salos bus tiesiamas ežero pakrante, išskyrus sklypą Dariaus ir Girėno g.65. Nuo šio sklypo per ežerą bus tiesiamas pontoninis tiltas, kuriuo bus galima apeiti esamą tiltą, kuris priklauso privačiam asmeniui. Sklypas Dariaus ir Girėno g. 65 suformuotas iki pat ežero ir išnuomotas. Zarasų rajono savivaldybės administracija, prieš projekto įgyvendinimą, kreipėsi į Utenos apskrities viršininko administraciją, kad būtų pakoreguota šio žemės sklypo nuomos sutartis, būtų suformuotas mažesnis sklypas, kad galima būtų tiesti taką per sausumą, tačiau buvo gautas neigiamas atsakymas. Sklypas iki pat ežero neaptvertas, per jį galima laisvai eiti ežero pakrante.
2011-01-19

Vardas: Danute
Klausimas:
Sveiki, noriu dar syki paklausti ir tikiuosi sisyk jau atsakysite kodel leiziama naudoti autobusiuka FBT 400, kuri turi O.Ludis prie namu jai asmeniskai, o neigaliesiems neleidziama net jo issinuomoti? kur ziuri p. Sklizmantiene? kodel tokis savivaliavimas? ir AUDI masina naudojasi lyg asmenine, pastoviai vazineja ji ar "sugyventinis", gal bent pries rinkimus pasirodykit, kad dirbat.lauksiu vieso atsakymo.Aciu.
Atsakymas:
Zarasų krašto žmonių su negalia pirmininkė paaiškino, kad autobusiukas FBT 400 yra gautas labdaros pagrindais iš Prancūzijos, jo išlaikymui nėra numatytas finansavimas. Užsakyti autobusiuką neįgaliųjų poreikiams galima, tačiau reikėtų mokėti už kurą užsakymo dieną galiojančiomis kainomis.
2011-01-19

« 1 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas
Renginių kalendorius
2018 m. birželis
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30