2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: mindaugas
Klausimas:
Laba diena, ar butu galima jusu pasiteirauti, ar bus kas nors daroma su ivaziavimu i didziaja maxima? vaziuojant automobiliai gadinasi.. ar tai pacios maximos vadovybes reikalas?
Atsakymas:
2010 m. rekonstruojamoje Zarasų miesto D. Bukonto gatvės dalyje iki žiemos suspėta pakloti tik vieną asfaltbetonio dangos sluoksnį, todėl šiuo metu yra susidaręs aukščių skirtumas tarp gatvės važiuojamosios dalies ir nuovažos į aikštelę prie UAB Maxima LT parduotuvės. Antrąjį asfalto dangos sluoksnį gatvėje planuojama įrengti šių metų gegužę sulaukus palankių darbams oro sąlygų. Kaip informavo gatvės važiuojamosios dalies rekonstrukcijos užsakovo funkcijas atliekančios VĮ „Utenos regiono keliai“ atstovai, artimiausiu metu sklandžiam automobilių pravažiavimui iš gatvės į aikštelę ir atvirkščiai čia bus išasfaltuoti laikini nuolydžiai.
2011-04-06

Vardas: Romualdas Trimonis
Klausimas:
Laba diena,
pastaruoju metu iš Zarasų miesto gyventojų vis dažniau išgirstu nepasitenkinimą apie gaunamas dideles centralinio šildymo paslaugų sąskaitas. Prašau paaiškinti, pagal kokią metodiką Zarasų mieste apskaičiuojama centralinio šildymo paslaugos kaina,kokios kainos sudėtinės dalys, kas prižiūri ir reguliuoja šilumos mazgus daugiabučiuose namuose? Kiek už tai moka gyventojai?
Pagarbiai,
Romualdas Trimonis
Atsakymas:
Šilumos kaina nustatoma vadovaujantis Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2009 m. liepos 8 d. nutarimu Nr. 03-96 patvirtinta šilumos kainų nustatymo metodika. Šilumos bazinė kaina - ilgalaikė šilumos kaina, sudaryta iš pastoviosios ir kintamosios šilumos bazinės kainos dedamųjų, apskaičiuotos pagal šilumos kainų nustatymo metodiką. Kintamąsias sąnadas sudaro kuro, elektros energijos, vandens sąnados, kurios kinta priklausomai nuo reikiamo pagaminti ir pateikti į šilumos perdavimo tinklus šilumos kiekio. Pastovios šilumos sąnaudos tai sąnaudos, kurias įmonė patiria nepriklausomai nuo pagaminto ir vartotojams pateikto šilumos kiekio. Jas sudaro nusidėvėjimas, darbo užmokestis, socialinio draudimo įmokos, remonto ir kitos paslaugos, mokesčiai ir t.t. Šilumos mazgus prižiūri ir reguliuoja AB „Panevėžio energija" Zarasų šilumos tinklų rajonas pagal 2003-11-01 sudarytą sutartį Nr. 70/14 tarp AB „Panevėžio energija" ir UAB „Zarasų būstas". Šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūros mokestis 11 ct/m2 be PVM.
 
2011-04-06

Vardas: Jūratė
Klausimas:
Ar planuojama šiais metais Vilniaus g. atkarpoje nuo Šiaulių gatvės iki Pakalnės g. šaligatvius iškloti trinkelėmis ir pakeisti stulpus?, Šiuo metu šaligatvio danga yra asfaltas.
Atsakymas:
2011 metais Zarasų miesto Vilniaus g. atkarpos nuo Šiaulių g. iki Pakalnės g. rekonstruoti neplanuojame, kadangi nėra finansavimo lėšų šiam projektui įgyvendinti.
2011-04-06

Vardas: valiukas
Klausimas:
norenorėčiau sužinoti kada bus vedama zarasų gatvėje vandentiekis ir kanalizacija?
Atsakymas:
Šiais metais bus rengiamas Zarasų gatvės rekonstrukcijos techninis projektas, kuriame bus numatyta vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra, o įgyvendinimas priklausys nuo finansavimo galimybių.
 
2011-04-05

Vardas: gyvetoja
Klausimas:
kada bus sutaisytas kelias prie muziejaus ir saligatvis? kiek dar metu reikes lauzyti masinas ir su kudikio vezimeliu vaikscioti per gatve? kazkoks apsurdas tvarkos jokios...
Atsakymas:
Kelių statybos įmonė pratęs žiemą nutrauktus Zarasų miesto D. Bukonto gatvės dalies nuo sankryžos su K. Būgos g. iki viaduko rekonstrukcijos darbus tuoj pat, kai tik tam bus palankios oro sąlygos. Rangos sutartyje numatyta, kad darbai turi būti užbaigti iki 2011 m. birželio 30 d.
2011-04-05

Vardas: ligonis
Klausimas:
Gulėjau ligoninėj, gydytojos nurodymu pirkau vaistus už nemažą pinigų sumą.Girdėjau, kad kai kuriuos vaistus kompensuoja ligonių kasos. Kur reikia kreiptis ir kokius dokumentus pristatyti, kad atgaučiau pinigus už vaistus?
Atsakymas:
Informuojame, kad Jūsų keliamu klausimu reikia kreiptis į Panežvėžio teritorinės ligonių kasos atstovą Zarasų rajone, kurį galima rasti adresu Zarasai, Malūno g. 4, Pirminės sveikatos priežiūros centro patalpose arba paskambinti tel. (8 385) 54132.
2011-04-04

Vardas: olgyyyta
Klausimas:
Prižiūriu seną žmogų ne giminaitį, ar galima jo globa ir ar priklauso kažkokie pinigėliai už tai? Ačiū!
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą informuojame, kad senų žmonių globa yra neatlygintina, t y. jokie pinigėliai už globą nemokami, tačiau, jeigu senam asmeniui nustatyti specialieji poreikiai: priežiūros (pagalbos) ar slaugos poreikis, mokamos nustatyto dydžio kompensacijos pačiam senam žmogui.
2011-04-01

Vardas: Laima
Klausimas:
Aš moku Būtų ūkiui eksplotavimo mokestį.Man įdomu sužinoti,kas gali būti taisoma už tą mokestį?Ir ar įena į tą mokestį mažas stogo remontas?
Atsakymas:
Mažas stogo remontas į eksploatavimo darbų sąrašą neįtrauktas. 2003-10-10 Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius įsakymu Nr. IV-301 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės daugiabučių namų patalpų savininkų bendrojo naudojimo objektų nuolatinės techninės priežiūros (eksploatavimo) darbų sąrašą“ patvirtino daugiabučių namų patalpų savininkų bendrojo naudojimo objektų nuolatinės techninės priežiūros (eksploatavimo) darbų sąrašą, kurį galite rasti Zarasų rajono savivaldybės tinklalapyje www. zarasai.lt, teisinė informacija, teisės aktai.
2011-03-30

Vardas: Ligita
Klausimas:
Laba diena, norėtume sužinoti ar bus šį mėnesį dalinama parama maisto produktais ir kada?
Atsakymas:
Maisto iš intervencinių atsargų programos organizatoriai informavo, kad paramą maisto produktais š. m. kovo mėnesį savivaldybės gaus mėnesio pabaigoje ar balandžio pradžioje. Tiksli paramos gavimo data bus skelbiama internetiniame tinklalapyje ir rajoniniame laikraštyje.
 
 
Dėl smulkesnės informacijos galite kreiptis į Socialinės paramos skyrių, 107 kab., tel. (8 385) 54332 ar el p. parama@zarasai.lt
 
 
2011-03-16

Vardas: pacientas
Klausimas:
Kodėl Zarasų gydytojams galima nesilaikyti darbo grafiko, dirbti per kelis etatus, nesirūpinti gyventojų sveikata? Kodėl jų niekada netikrina nei kontrolieriai nei darbo inspekcija nei STT?
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad Zarasų gydytojai dirba, pagal patvirtintus darbo grafikus. Dėl gydytojų trūkumo, yra gydytojų, dirbančių padidintų darbo krūviu, bet darbo grafikai yra sudaryti taip, kad gydytojas negalėtų dirbti per kelias darbo vietas tuo pačiu darbo metu. Gydytojų darbo grafikuose pažeidimų nėra. Ligoninę tikrino darbo inspekcija, kontrolieriai 2010 metais.
 
Darbo metu būna sudėtingų atvejų ir tada gydytojui trūksta skirto laiko paciento konsultacijai. Būna atveju, kai pacientą reikia priimti skubos tvarka. Tokiu atveju sekantis pacientas priimamas pavėluotinai. Šie atvejai nepriskiriami prie darbo grafikų pažeidimų. Kitų atvejų nesilaikymo darbo grafikų – nebūna.
 
Visi gydytojai nuoširdžiai stengiasi rūpintis gyventojų sveikata ir dirba padidintu darbo krūviu gyventojų labui, nepaisydami savo interesų. Zarasų ligoninė, atkreipdama dėmesį į pacientų interesus, rūpinasi jų sveikata, plečia teikiamas paslaugas. Ligoninėje įdarbinti nauji gydytojai: otolaringologė, dermatovenerologė, pulmonologė, pediatras, ortopedas – traumatologas, du vidaus ligų gydytojai, endoskopuotojas. Aktyviai ieškomi: vidaus ligų gydytojai, neurologai, kardiologai, reabilitologai.
2011-02-23

« 1 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: