2024 m. birželio 23 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: D
Klausimas:
Noriu paklausti ar „Santarvės“ mokyklinis autobusiukas turi teisę išleisti mokinius ant perėjos į mokyklą Vytauto gatvėje, bei užtverti kelią į mokyklos kiemo įvažiavimą? Ir kada bus sutvarkyta aikštelė prie mokyklos, žiemą nevaloma, vasarą duobėta, neįmanoma rytais vaikų išleist.
Atsakymas:
Dėl saugaus mokinių vežiojimo bei laipinimo iš autobuso kalbėta su mokyklų vadovais ir mokyklinių autobusų vairuotojais. Dariaus ir Girėno skersgatvis (kelias prie mokyklos) nėra mokyklos teritorija. Miesto seniÅ«nija žada pagal galimybes kelią prie mokyklos sutvarkyti.
2011-04-29

Vardas: ***
Klausimas:
Norėtume sužinoti,kodėl pas Zarasų poliklinikos stamatologus tokios skirtingos kainos už padarytą tą patį darbą.
Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės viešoji įstaiga Pirminės sveikatos priežiÅ«ros centras paaiškino, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2008 m. gegužės 15 d. įsakymu Nr. V-450 “Dėl Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro 1999-07-30 įsakymo Nr. 357 “Dėl mokamų asmens sveikatos priežiÅ«ros paslaugų sąrašo, kainų nustatymo ir jų indeksavimo tvarkos bei šių paslaugų teikomo ir apmokėjimo tvarkos “, Zarasų rajono gyventojai (išskyrus vaikus ir vyresnius, besimokančius dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose, profesinių mokyklų dieniniuose skyriuose, bet ne ilgiau iki jiems sukanka 24 metai, ir socialiai remtinus asmenis, kai jie pateikia gyvenamosios vietos savivaldybės Socialinės paramos skyriaus atitinkamą pažymą) moka už plombines medžiagas, kitas odontologines medžiagas ir vienkartines priemones, atsižvelgiant į šių medžiagų ir priemonių kiekį ir tuo metu galiojančias kainas.
 
Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Pirminės sveikatos priežiÅ«ros centro direktorės 2011 m. sausio 5 d. įsakymu yra patikslinti odontologinių medžiagų ir vienkartinių priemonių įkainiai. Visi rajono gyventojai už tą pačią odontologo atliktą procedÅ«rą moka vienodą sumą. Skirtingai moka, kai:
1. Odontologai naudoja skirtingas plombines medžiagas ar jų kiekį.
2. Dantų ekstrakcijai naudojamos skirtingos nejautros rÅ«šys.
3. Burnos higiena apima vieną ar kelis dantis ir skirtinga esanti patalogija.
2011-04-20

Vardas: Gyventojai
Klausimas:
Kodel savivaldybes administracija nieko nedaro gyventoju naudai, kodel mes zarasiskiai turime moketi ,,Panevezio energijai" ir padengineti ju skolas.Ar nebutu paprasciau atsijungti nuo Panevezio.O katilines tarsa siaubinga,visas mikrorajonas skendi sodziuose.
Atsakymas:
AB „Panevėžio energija" yra regioninė šilumos tiekimo bendrovė ir tiekia šilumą šešiems rajonams, tarp jų ir Zarasų, nuo 1998 metų, kai šilumos Å«kis buvo atskirtas nuo AB „Lietuvos energijos" ir perduotas tvarkyti savivaldybių įsteigtoms šilumos tiekimo įmonėms. AB ,,Panevėžio energija" šiemet vykdys Zarasų miesto katilinės modernizaciją. Bus pastatytas dar vienas biokuru kÅ«renamas katilas bei įrengtas kondensacinis ekonomaizeris. Kondensacinis ekonomaizeris ženkliai sumažins aplinkos taršÄ….
 
2011-04-11

Vardas: Vidmantas
Klausimas:
Norėčiau sužinoti, ar Zarasuose yra vieta kur surenkamos perdegusios elektrą taupančios (turinčios gyvsidabrio) lemputės. Ar jas neturi priimti jomis prekiaujančios parduotuvės?
Atsakymas:
Panaudotas energiją taupančias lemputės iš gyventojų priima didelių ir pavojingų atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelėje Statybininkų g.11, Zarasuose.
 
2011-04-11

Vardas: Laima
Klausimas:
Gyvenu daugiabutyje,pirmame aukšte.Mano kambarys po kaimyno balkonu.Moku eksplotavimo mokestį.Dabar pradėjo tekėti balkono stogas ir kai iškviečiau ,,specialistus iš BÅ«tų Å«kio įmonės,jie man pasakė,kad balkono stogas yra mano nuosavybė ir aš pati turiu remontuotis,nors balkonas dokumentaliai priklauso kaimynui.Už ką mes mokame eksplotavimo mokestį?Ar mano vienos rÅ«pestis stogas?
Atsakymas:
Pagal šalies įstatymus kiekvienam bÅ«sto savininkui priklauso ne tik nuosavas bÅ«stas, jam bendrosios dalinės nuosavybės teisė priklauso bendrosios konstrukcijos, bendroji inžinerinė įrangą ir bendrojo naudojimo patalpos. Bendrosios konstrukcijos, tai pagrindinės daugiabučio namo laikančios konstrukcijos (pamatai, sienos, perdenginiai, stogas) ir kitos konstrukcijos (balkonų bei laiptinių konstrukcijos, fasadų apdailos elementai, įėjimo į namo laiptai ir durys.) Balkonas yra namo bendroji konstrukcija. Namo bendrųjų konstrukcijų, bendrosios įrangos ir bendrojo naudojimo patalpų remontas atliekamas visų savininkų lėšomis.
 
Eksploatavimas (daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų nuolatinė techninė priežiÅ«ra), tai nuolatinis namo bÅ«klės stebėjimas ir vertinimas, pastato laikančiųjų konstrukcijų mechaninio patvarumo palaikymas, defektų šalinimas, bendrojo naudojimo inžinerinių sistemų saugaus naudojimo užtikrinimas, jų profilaktika, gaisrinės saugos palaikymas. Eksploatavimas atliekamas pagal 2003-10-10 rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtintą daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų nuolatinės techninės priežiÅ«ros darbų sąrašÄ…. Šiame sąraše numatytas tik smulkus balkonų ir lodžijų remontas. Jeigu reikalingas balkono smulkus remontas, tai jį turi atlikti į UAB „Zarasų bÅ«stas“ už eksploatavimui renkamą mokestį, bet jeigu UAB ,,Zarasų bÅ«stas" nustatys, kad balkonui reikalingas remontas, tai jis turi bÅ«ti atliekamas visų namo savininkų lėšomis, o šio remonto organizavimą ir lėšÅ³ kaupimą turi atlikti JÅ«sų namą administruojanti įmonė (UAB ,,Zarasų bÅ«stas“).
2011-04-06

Vardas: mindaugas
Klausimas:
Laba diena, ar butu galima jusu pasiteirauti, ar bus kas nors daroma su ivaziavimu i didziaja maxima? vaziuojant automobiliai gadinasi.. ar tai pacios maximos vadovybes reikalas?
Atsakymas:
2010 m. rekonstruojamoje Zarasų miesto D. Bukonto gatvės dalyje iki žiemos suspėta pakloti tik vieną asfaltbetonio dangos sluoksnį, todėl šiuo metu yra susidaręs aukšÄių skirtumas tarp gatvės važiuojamosios dalies ir nuovažos į aikštelę prie UAB Maxima LT parduotuvės. Antrąjį asfalto dangos sluoksnį gatvėje planuojama įrengti šių metų gegužę sulaukus palankių darbams oro sąlygų. Kaip informavo gatvės važiuojamosios dalies rekonstrukcijos užsakovo funkcijas atliekančios VÄ® „Utenos regiono keliai“ atstovai, artimiausiu metu sklandžiam automobilių pravažiavimui iš gatvės į aikštelę ir atvirkšÄiai čia bus išasfaltuoti laikini nuolydžiai.
2011-04-06

Vardas: Romualdas Trimonis
Klausimas:
Laba diena,
pastaruoju metu iš Zarasų miesto gyventojų vis dažniau išgirstu nepasitenkinimą apie gaunamas dideles centralinio šildymo paslaugų sąskaitas. Prašau paaiškinti, pagal kokią metodiką Zarasų mieste apskaičiuojama centralinio šildymo paslaugos kaina,kokios kainos sudėtinės dalys, kas prižiÅ«ri ir reguliuoja šilumos mazgus daugiabučiuose namuose? Kiek už tai moka gyventojai?
Pagarbiai,
Romualdas Trimonis
Atsakymas:
Šilumos kaina nustatoma vadovaujantis Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos 2009 m. liepos 8 d. nutarimu Nr. 03-96 patvirtinta šilumos kainų nustatymo metodika. Šilumos bazinė kaina - ilgalaikė šilumos kaina, sudaryta iš pastoviosios ir kintamosios šilumos bazinės kainos dedamųjų, apskaičiuotos pagal šilumos kainų nustatymo metodiką. Kintamąsias sąnadas sudaro kuro, elektros energijos, vandens sąnados, kurios kinta priklausomai nuo reikiamo pagaminti ir pateikti į šilumos perdavimo tinklus šilumos kiekio. Pastovios šilumos sąnaudos tai sąnaudos, kurias įmonė patiria nepriklausomai nuo pagaminto ir vartotojams pateikto šilumos kiekio. Jas sudaro nusidėvėjimas, darbo užmokestis, socialinio draudimo įmokos, remonto ir kitos paslaugos, mokesčiai ir t.t. Šilumos mazgus prižiÅ«ri ir reguliuoja AB „Panevėžio energija" Zarasų šilumos tinklų rajonas pagal 2003-11-01 sudarytą sutartį Nr. 70/14 tarp AB „Panevėžio energija" ir UAB „Zarasų bÅ«stas". Šildymo ir karšto vandens sistemų priežiÅ«ros mokestis 11 ct/m2 be PVM.
 
2011-04-06

Vardas: Jūratė
Klausimas:
Ar planuojama šiais metais Vilniaus g. atkarpoje nuo Šiaulių gatvės iki Pakalnės g. šaligatvius iškloti trinkelėmis ir pakeisti stulpus?, Šiuo metu šaligatvio danga yra asfaltas.
Atsakymas:
2011 metais Zarasų miesto Vilniaus g. atkarpos nuo Šiaulių g. iki Pakalnės g. rekonstruoti neplanuojame, kadangi nėra finansavimo lėšÅ³ šiam projektui įgyvendinti.
2011-04-06

Vardas: valiukas
Klausimas:
norenorėčiau sužinoti kada bus vedama zarasų gatvėje vandentiekis ir kanalizacija?
Atsakymas:
Šiais metais bus rengiamas Zarasų gatvės rekonstrukcijos techninis projektas, kuriame bus numatyta vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra, o įgyvendinimas priklausys nuo finansavimo galimybių.
 
2011-04-05

Vardas: gyvetoja
Klausimas:
kada bus sutaisytas kelias prie muziejaus ir saligatvis? kiek dar metu reikes lauzyti masinas ir su kudikio vezimeliu vaikscioti per gatve? kazkoks apsurdas tvarkos jokios...
Atsakymas:
Kelių statybos įmonė pratęs žiemą nutrauktus Zarasų miesto D. Bukonto gatvės dalies nuo sankryžos su K. Būgos g. iki viaduko rekonstrukcijos darbus tuoj pat, kai tik tam bus palankios oro sąlygos. Rangos sutartyje numatyta, kad darbai turi būti užbaigti iki 2011 m. birželio 30 d.
2011-04-05

« 1 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Seniūnaičių rinkimai 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?