2017 m. gruodžio 13 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37155, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: Mama
Klausimas:
Prašau policijos pareigunus patruliuoti autobusų stotyje kažkur nuo 13-15 val.vyksta baisūs dalykai.Apsvaigusi kompanija nuolat kabinėjasi prie moksleivių juos užgaulioja,muša,spardo.Jau tai vyksta keli metai,nejaugi jų niekas negali sudrausminti.Kokiu Nr galima skubiai pranešti policijai (skambinant iš mob.telefono).
Atsakymas:
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnus informavome ir paprašėme suaktyvinti patruliavimą ties autobusų stotimi apie 13-15 val., kadangi šiuo metu po pamokų stotyje renkasi moksleiviai visuomeniniu transportu vykstantys į namus. Susisiekti su Policijos komisariatu galite bendruoju pagalbos telefonu 112 arba paskambinę komisariato budinčiajam telefonu 8 385 51147.
2010-12-02

Vardas: gyventojas
Klausimas:
norėčiau sužinoti, kada prijung apšvietimą ant tilto ir Kauno gatvėje. Baisu grįžti iš darbo namo. Ačiū.
Atsakymas:
D. Bukonto gatvės atkarpoje ties tiltu apšvietimo įrengimo darbai planuojami užbaigti iki š.m. gruodžio 10 d., Kauno gatvės pradžioje - iki š.m. metų pabaigos. Suprantame, kad gatvių apšvietimo nebuvimas sukelia nepatogumų ir vaikščioti tokiomis gatvėmis nesaugu. Kol bus užbaigti darbai siūlome ypatingai pasirūpinti savo saugumu, turėti su savimi prožektorių, atšvaitus.
2010-11-26

Vardas: Arka
Klausimas:
Laba diena, norėjau paklausti, ar išduotas ir su savivaldybe suderintas alkoholio reklamos leidimas ant Cento parduotuvės pastato? Jei išduotas, tai gal galima sužinoti kas išdavė ir stengiasi girdyti Zarasų jaunuomenę? Nes kaiptik ta gatve po mokyklos grįžta dauguma jaunuolių iš gimnazijos ir mato šią ypatingai žalingą jiems reklamą.

Dėkui už atsakymus
Atsakymas:
Zarasų miesto seniūnija 2010-06-30 gavo prašymą išduoti leidimą 15 kv.m. išorinės reklamos įrenginiui ant pastato Savanorių g. 12/Dariaus ir Girėno g. 29, Zarasų mieste. Šis pastatas priklauso fiziniams asmenims. Leidimas reklamai buvo išduotas vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2006-02-08 sprendimu Nr. T-15 „Dėl išorinės reklamos įrengimo Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje taisyklių“. Alkoholio išorinę reklamą taip pat reglamentuoja LR Alkoholio kontrolės įstatymas (1995 m. balandžio 18 d. Nr. I-857). Šio įstatymo 29 str. 4 d. nurodoma, kad Lietuvos Respublikoje draudžiama išorinė alkoholio reklama, išskyrus alaus, alaus mišinių su nealkoholiniais gėrimais bei natūralios fermentacijos vyno ir sidro išorinę reklamą. Remiantis šia įstatymo nuostata reklamos turinys neprieštarauja galiojantiems teisės aktams.
2010-11-26

Vardas: asta
Klausimas:
Norėčiau sužinoti,ar Zarasuose superkama plastikinė tara,jei taip tai kur?
Atsakymas:
Plastikinė tara Zarasuose nesuperkama.
2010-11-26

Vardas: Irina
Klausimas:
Ar ilgai dar gali Magučių kaimo gyventojai kinteti del blogos kokybės teikiamo vandens iš UABZarasu vandenis"?
Atsakymas:
Į Magučių kaimą tiekiamas vanduo iš Zarasų vandenvietės, jis atitinka Lietuvos higienos normoje HN 24:2003 nustatytus reikalavimus. Dėl senų magistralinių vamzdynų gali pasitaikyti atvejų, kad vanduo tiekiamas nepakankamai geros kokybės, todėl prašome, nurodydami konkrečią vietą kreiptis į UAB ,,Zarasų vandenys" tel. 51672.
2010-11-25

Vardas: Slapta
Klausimas:
Įdomu ar bus išmokami šias mętais Visagino atominiai pinigai,sklinda kalbos pinigai yra biudžetę.Bet jie panaudoti raliui ar tai tiesa?
Atsakymas:
Šiuo metu Zarasų rajono savivaldybės administracija derina sutartį su Lietuvos Respublikos energetikos ministerija dėl lėšų skyrimo socialinėms išmokoms Ignalinos AE regione esančių biudžetinių įstaigų darbuotojams ir socialinei infrastruktūrai plėtoti. Kai bus pasirašyta sutartis ir gautos lėšos socialinės išmokos bus mokamos.
2010-11-15

Vardas: Mindaugas
Klausimas:
Noriu paklaust ar jus galit pasamdyti įmonę, tarkim "Zarasų automobiliu kelius", kad vieną kartą sutvarkytų tą duobę Donelaičio gatvėje-kur bala tyvuliuoja?Kiek gali tęstis ši betvarkė,vasaros pradžioj vieną duobę užtvarkė, kitą paliko, dabar iš tos kitos vėl pasidarė didelė duobė.Nesuprantu jūsų mąstymo-ar jūs "taupote taip pinigus"?Tikriausiai-laukiate kol dar didesnė ir gilesnė duobė paliks....
Atsakymas:
Zarasų miesto gatvių asfalto dangos duobių taisymo konkursą šiemet laimėjo UAB „Zarasų automobilių keliai“. Ši įmonė metų pradžioje užtaisė duobes K. Donelaičio gatvėje taip pat, kaip ir kitose miesto gatvėse. Metų bėgyje naujos duobės atsirado ne tik K. Donelaičio gatvėje ir ne todėl, kad jos buvo paliktos neužtaisytos. Asfalto dangoje duobės atsiranda dėl nepalankių klimatinių sąlygų, dėl intensyvaus eismo, dėl fiziško dangos nusidėvėjimo per ilgą jos eksploatavimo laiką. „Betvarkė“ minėtoje K. Donelaičio gatvės atkarpoje atsirado todėl, kad čia gyvenantys gyventojai „pasidarė tvarką“ savo namų valdose – jie nebesutinka leisti nutekėti lietaus vandeniui jiems priklausančiais žemės sklypais. Gatvėje nesant lietaus kanalizacijos tinklų, paviršinis vanduo renkasi gatvės žemiausioje vietoje ir žymiai paspartina asfalto dangos ardymą. Kadangi problemos negalime spręsti organizuodami vandens nuvedimą privačiomis teritorijomis, kaip jau esame minėję ankstesniuose atsakymuose gyventojams, iki 2010 metų pabaigos planuojame parengti šios gatvės rekonstrukcijos projektą, kuriame turi būti numatyti lietaus nuotekų kanalizacijos ir kitų inžinerinių tinklų įrengimo sprendiniai. Rekonstrukcijos darbų vykdymas ateinančiais ar vėlesniais metais priklausys nuo rajono Savivaldybės finansinių galimybių.
2010-11-08

Vardas: Zygis
Klausimas:
Maciau dokumenta, kuriame rasoma,kad prie Santarves mokyklos bus statoma universali sporto aikstele, norejau paklausti kada daugmaz ji bus baigta statyti ir ar bus atvira visiems gyventojams? Dekui
Atsakymas:
Prie „Santarvės“ pradinės mokyklos bus įrengta universali mažojo futbolo aikštelė su dirbtine danga. Šiuo metu yra padaryti aikštelės kontūrai (aptvėrimas, vartai, paruoštas pagrindas dirbtinės dangos paklojimui). Šių metų lapkričio mėnesį bus paklota dirbtinė danga. Visas aikštelės aptvėrimas bus baigtas kitais metais. Ateityje šioje aikštelėje planuojama įrengti krepšinio stovus ir suoliukus.
2010-11-05

Vardas: Irena
Klausimas:
Vyriausybė patvirtino asbesto šalinimo programą ,kuria įpareigojo savivaldybes surinkti iš gyventojų informaciją apie asbestinio šiferio stogus.Norėčiau paklausti kokia forma,kur ir kokius pateikti dokumentus apie esamą asbestinio šiferio stogą ,kad vėliau galėtume gauti kompensaciją už stogo keitimą.
Atsakymas:
Informaciją apie asbesto turinčių gaminių ataskaitų pateikimo tvarką, asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitos formas, asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitos pildymo tvarkos aprašą ir pranešimo apie asbesto turinčių gaminių pašalinimą iš aplinkos formas Jus galite rasti Zarasų rajono savivaldybės tinklapyje www.zarasai.lt skyriuje "Paslaugos" - "Seniūnijų paslaugos" - "Asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitų pateikimas".Taip pat ataskaitų formos yra seniūnijose. Ataskaitas turite pateikti tai seniūnijai, kurios teritorijoje yra Jūsų inventorizuotas pastatas.
2010-11-02

Vardas: mama
Klausimas:
sveiki, ar galima prisiregistruoti(gyvenema vieta) prie seniunijos ar savivaldybes,jei as neturiu savo gyvenemosios vietos?greitai turesiu vaikeli,esu buvusi globotine, po santuokos globeja mane issregistruos, nei as nei vyras neturim nuosavos gyvenamosios vietos.
Atsakymas:
Visą reikalingą informaciją šiuo klausimu galite rasti Zarasų savivaldybės tinklalapyje, skyrelyje „Paslaugos“ – „Seniūnijų paslaugos“ – „Gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaita“.
2010-10-26

« 1 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar skaitote knygas?
Renginių kalendorius
2017 m. gruodis
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31