2018 m. gruodžio 13 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: Laima
Klausimas:
Aš moku Būtų ūkiui eksplotavimo mokestį.Man įdomu sužinoti,kas gali būti taisoma už tą mokestį?Ir ar įena į tą mokestį mažas stogo remontas?
Atsakymas:
Mažas stogo remontas į eksploatavimo darbų sąrašą neįtrauktas. 2003-10-10 Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius įsakymu Nr. IV-301 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės daugiabučių namų patalpų savininkų bendrojo naudojimo objektų nuolatinės techninės priežiūros (eksploatavimo) darbų sąrašą“ patvirtino daugiabučių namų patalpų savininkų bendrojo naudojimo objektų nuolatinės techninės priežiūros (eksploatavimo) darbų sąrašą, kurį galite rasti Zarasų rajono savivaldybės tinklalapyje www. zarasai.lt, teisinė informacija, teisės aktai.
2011-03-30

Vardas: Ligita
Klausimas:
Laba diena, norėtume sužinoti ar bus šį mėnesį dalinama parama maisto produktais ir kada?
Atsakymas:
Maisto iš intervencinių atsargų programos organizatoriai informavo, kad paramą maisto produktais š. m. kovo mėnesį savivaldybės gaus mėnesio pabaigoje ar balandžio pradžioje. Tiksli paramos gavimo data bus skelbiama internetiniame tinklalapyje ir rajoniniame laikraštyje.
 
 
Dėl smulkesnės informacijos galite kreiptis į Socialinės paramos skyrių, 107 kab., tel. (8 385) 54332 ar el p. parama@zarasai.lt
 
 
2011-03-16

Vardas: pacientas
Klausimas:
Kodėl Zarasų gydytojams galima nesilaikyti darbo grafiko, dirbti per kelis etatus, nesirūpinti gyventojų sveikata? Kodėl jų niekada netikrina nei kontrolieriai nei darbo inspekcija nei STT?
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad Zarasų gydytojai dirba, pagal patvirtintus darbo grafikus. Dėl gydytojų trūkumo, yra gydytojų, dirbančių padidintų darbo krūviu, bet darbo grafikai yra sudaryti taip, kad gydytojas negalėtų dirbti per kelias darbo vietas tuo pačiu darbo metu. Gydytojų darbo grafikuose pažeidimų nėra. Ligoninę tikrino darbo inspekcija, kontrolieriai 2010 metais.
 
Darbo metu būna sudėtingų atvejų ir tada gydytojui trūksta skirto laiko paciento konsultacijai. Būna atveju, kai pacientą reikia priimti skubos tvarka. Tokiu atveju sekantis pacientas priimamas pavėluotinai. Šie atvejai nepriskiriami prie darbo grafikų pažeidimų. Kitų atvejų nesilaikymo darbo grafikų – nebūna.
 
Visi gydytojai nuoširdžiai stengiasi rūpintis gyventojų sveikata ir dirba padidintu darbo krūviu gyventojų labui, nepaisydami savo interesų. Zarasų ligoninė, atkreipdama dėmesį į pacientų interesus, rūpinasi jų sveikata, plečia teikiamas paslaugas. Ligoninėje įdarbinti nauji gydytojai: otolaringologė, dermatovenerologė, pulmonologė, pediatras, ortopedas – traumatologas, du vidaus ligų gydytojai, endoskopuotojas. Aktyviai ieškomi: vidaus ligų gydytojai, neurologai, kardiologai, reabilitologai.
2011-02-23

Vardas: Gyventojai
Klausimas:
Kodėl nedega prie P.Širvio 10 namo lauko apšvietimo lempa.
Atsakymas:
V. Žiliuko įmonė, eksploatuojanti Zarasų miesto gatvių ir viešųjų vietų apšvietimo tinklus, informuota apie gedima P. Širvio gatvėje ties gyvenamuoju namu Nr. 10. Jei leis techninės galimybės, šviestuvas bus suremontuotas.
2011-02-03

Vardas: Gyventojai
Klausimas:
kodel nebarstoma Bajorų gatvė? Į kalną neįmanoma užvažiuot.
 
Atsakymas:
Bajorų gatvę, kaip ir kitas miesto gatves, stengiamasi valyti, barstyti atsižveligant į meteorologines sąlygas.
2011-02-03

Vardas: Gyventojai
Klausimas:
Sveiki, iškilo problema su kelio Duliai-Antalieptė valymo nuo sniego problema. Kelias nuo pagrindinio A6 kelio ir 1 km už Dulių gyv. yra nuvalomas reguliariai kelininkų ir jokių problemų nėra, o toliau prasideda problemos. Likusi atkarpa ~ 2 km aplink Jakštų kaimą yra nuvaloma kaip sakoma "švenčių proga". Čia gyvena vieniši pensininkai, šeima su naujagimiu, dirbantys asmenys, mokyklinio amžiaus vaikai. Visiems mums susidaro nemažos problemos susisiekti su išoriniu pasauliu. Seniūno atsakymas standartinis: nėra lėšų.
Tad klausimas toks: Per kiek ir kaip dažnai seniūnija privalo šį kelią nuvalyti, kad vaikai galėtų laisvai nuvykti į mokyklą, mažamečio vaiko šeima turėtų galimybe reikalui esant nuvažiuoti į miestą, parduotuvė ant ratų galėtų pristatyti maisto produktus pensijinio amžiaus žmonėms , dirbantys galėtų laisvai judėti į darbą ?
Atsakymas:
Nuo magistralinio kelio A6 pro Dulių kaimą einanti 2 km ilgio kelio atkarpa priklauso valstybinės reikšmės rajoninių kelių kategorijai. Šį kelio ruožą, vadovaudamasi Lietuvos automobilių kelių direkcijos patvirtintomis kelių priežiūros žiemą nuostatomis, prižiūri valstybės įmonė „Utenos regiono keliai“. Nustatyta, kad tokių rajoninių kelių, kuriuose eismo intensyvumas mažesnis kaip 1000 aut./parą, važiuojamoji dalis prižiūrima pagal rajoninių kelių trečiąjį priežiūros lygį. Juose dirbama nuo 9 iki 18 val. Šie keliai valomi tik baigus tvarkyti magistralinius, krašto ir rajoninius kelius, prižiūrimus pagal I rajoninių kelių priežiūros lygį. Barstomi tik pavojinguose ruožuose (stačiose įkalnėse, staigiuose posūkiuose) ir tik po stiprių lijundrų arba plikšalų. Leistinas puraus sniego storis, esant normalioms oro sąlygoms, neturi būti didesnis kaip 8 cm. Sningant ir/arba pustant sniego storis ant važiuojamosios dalies gali būti ne didesnis kaip 20 cm. Eismas, esant ypač sudėtingoms meteorologinėms sąlygoms, gali nutrūkti ne ilgiau kaip 48 val.
 
 
Zarasų rajono savivaldybės administracija nėra nustačiusi vietinės reikšmės kelių priežiūros lygių priklausomai nuo eismo intensyvumo juose. Aišku viena – eismo intensyvumas tokiuose keliuose yra žymiai mažesnis kaip 1000 aut./parą. Spręsti, kurie Savivaldybės keliai turi būti nuvalyti pirmi, o kurie vėliau, kaip dažnai juos valyti, pavesta atitinkamų seniūnijų seniūnams. Pažymėtina, kad kelių priežiūros paslaugoms apmokėti pinigai yra skiriami iš to paties finansavimo šaltinio, kaip ir lėšos kelių, gatvių bei šaligatvių remontui. Todėl suprantama, kad norėdami turėti kuo daugiau sutaisytų šių objektų, privalome įvertinti nesukuriančių liekamosios vertės priežiūros darbų tikslingumą. Seniūnai yra įpareigoti atsižvelgti į konkrečias sąlygas vietoje, įvertinti poreikio būtinumą ir įmanomai taupyti ribotas rajono Savivaldybės turimas lėšas. Apgailestaujame, tačiau gyventojai, pasirinkę nuolatiniam gyvenimui atokesnes gyvenamąsias vietas, negali tikėtis tokių pat sąlygų transporto eismui, kokias yra siekiama sudaryti miestuose, centrinėse seniūnijų gyvenvietėse ir pagrindiniuose keliuose.
2011-02-03

Vardas: Zarasietis
Klausimas:
Laba diena,ar yra zarasuose šviesolaidinis internetas ?
Atsakymas:
Šviesolaidinis internetas Zarasuose yra.
2011-02-03

Vardas: Viktorija
Klausimas:
Kodėl nėra nei vienos šunų vedžiojimo aikštelės?Manau vienam miestely turėtų būti nors viena aištelė.Tik nereikia sakyti nėra lėšų,galima rasti remėjų ar rašyti projektą.Kur kreiptis,kad tai įgyvendinti?
Atsakymas:
Gyvūnų laikymo, šunų vedžiojimo, aikštelių šunims vedžioti įrengimo bei kitus tokio pobūdžio klausimus reglamentuoja Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2008-02-07 sprendimu Nr. T-2 "Dėl gyvūnų laikymo gyvenamosiose vietovėse Zarasų rajone taisyklių patvirtinimo" patvirtintos taisyklės. Šių taisyklių 71 punktas nurodo: "Aikštelės šunims vedžioti gali būti įrengiamos bendrojo naudojimo želdynuose, miško parkų pakraščiuose, neužstatytuose žemės plotuose, atsižvelgiant į užregistruotų šunų skaičių. Žemės plotas aikštelei skiriamas Zarasų rajono savivaldybės tarybos sprendimu". Šiai dienai Zarasų mieste užregistruoti tik 39 šunys. Aikštelės projektavimui, įrengimui ir priežiūrai reikalingos nemažos lėšos, kurių Savivaldybė šiuo metu neturi. Nei fizinių, nei juridinių asmenų norinčių paremti aikštelės įrengimą šiuo nelengvu ekonominiu laikotarpiu irgi nėra. Pasiūlymus dėl aikštelės šunims vedžioti įrengimo galite pateikti Savivaldybės administracijai, Investicijų ir plėtros skyriui.
2011-01-31

Vardas: geventojas
Klausimas:
Ar neplanuojama Magučių gyv., įrengti nuotekų valymo įrenginių?
Atsakymas:
Artimiausiu laiku neplanuojama.
 
2011-01-31

Vardas: antanas
Klausimas:
sveiki, noreciau paklaust kada darbdavys turi atsiskaityti su darbininku kai as pats isejau is darbo. nors darbo sutartis dar galiojo iki 2010-12-20d. aciu.
Atsakymas:
Pagal Lietuvos Respublikos Darbo kodekso 141 str. 1 d. darbdavys privalo visiškai atsiskaityti su atleidžiamu iš darbo darbuotoju jo atleidimo dieną, jeigu įstatymais ar darbdavio ir darbuotojo susitarimu nenustatyta kitokia atsiskaitymo tvarka. To paties straipsnio 2 d. numato, kad darbdavys atsiskaitymo su darbuotoju dieną privalo išmokėti visas jam priklausančias pinigų sumas, nustatyta tvarka užpildyti darbuotojo darbo sutartį.
2011-01-31

« 1 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas