2024 m. gegužės 21 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: geventojas
Klausimas:
Ar neplanuojama Magučių gyv., įrengti nuotekų valymo įrenginių?
Atsakymas:
Artimiausiu laiku neplanuojama.
 
2011-01-31

Vardas: antanas
Klausimas:
sveiki, noreciau paklaust kada darbdavys turi atsiskaityti su darbininku kai as pats isejau is darbo. nors darbo sutartis dar galiojo iki 2010-12-20d. aciu.
Atsakymas:
Pagal Lietuvos Respublikos Darbo kodekso 141 str. 1 d. darbdavys privalo visiškai atsiskaityti su atleidžiamu iš darbo darbuotoju jo atleidimo dieną, jeigu įstatymais ar darbdavio ir darbuotojo susitarimu nenustatyta kitokia atsiskaitymo tvarka. To paties straipsnio 2 d. numato, kad darbdavys atsiskaitymo su darbuotoju dieną privalo išmokėti visas jam priklausančias pinigų sumas, nustatyta tvarka užpildyti darbuotojo darbo sutartį.
2011-01-31

Vardas: gyventoja
Klausimas:
girdejome,kad gaunantis nemokama maista is socealiniu paslaugu centro dar gauna nemokamai vaikams rubu,ar tai tiesa ir kur kreiptis?Jei tai tiesa kodel niekas apie tai neinformuoja pristatant dokumentus?
Atsakymas:
Vadovaujantis Socialinių paslaugų katalogu Zarasų rajono Socialinių paslaugų centras teikia ir aprÅ«pinimo drabužiais ir avalyne paslaugas. Dėl paramos gavimo sąlygų prašome kreiptis į Socialinių paslaugų centrą adresu Zarasai, MalÅ«no g. 4 arba paskambinti telefonu (8 385) 51537.
2011-01-31

Vardas: Gyventojai
Klausimas:
Noretume suzinoti, kokios yra taisykles ir nustatytos baudos ATPK 183str.uz viesosios rimties trikdyma musu Zarasu mieste. Kodel neskelbiamos Zarasu puslapiuose ar laikrasciuose?
Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės taryba 2008-06-30 sprendimu Nr. T-151 "Dėl triukšmo prevencijos Zarasų rajono savivaldybės viešosiose vietose taisyklių patvirtinimo ir tyliųjų zonų nustatymo" patvirtino triukšmo prevencijos taisykles ir nustatė tyliąsias zonas Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje. Taisyklės buvo publikuotos 2008-07-15 laikraštyje "Zarasų kraštas" Nr. 53 (8826), taip pat ir svetainėje www.zarasai.lt. Jas galite surasti svetainės skiltyje Teisinė informacija/Teisės aktai nurodę sprendimo numerį ir datą.
 
 
Fiziniai ar juridiniai asmenys, pažeidę šių taisyklių reikalavimus gali bÅ«ti baudžiami pagal LR Administracinių teisių pažeidimo kodekso 183 straipsnį Viešosios rimties trikdymas:
 
Šauksmai, švilpimas, garsus dainavimas arba grojimas muzikos instrumentais bei kitokiais garsiniais aparatais ar kiti panašÅ«s veiksmai gatvėse, aikštėse, parkuose, paplÅ«dimiuose, viešajame transporte bei kitose viešosiose vietose, o vakaro ir nakties metu – ir gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, jeigu tai trikdo viešÄ…ją rimtį, – užtraukia įspėjimą arba baudą piliečiams arba pareigÅ«nams iki trijų šimtų litų.
 
Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, – užtraukia baudą piliečiams arba pareigÅ«nams nuo trijų šimtų iki vieno tÅ«kstančio litų.
 
Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti pažeidimai, padaryti nepilnamečių nuo keturiolikos iki šešiolikos metų, – užtraukia įspėjimą arba baudą tėvams arba globėjams (rÅ«pintojams) iki trijų šimtų litų.
2011-01-27

Vardas: Rasa
Klausimas:
Sveiki, norėčiau pasiteirauti - kodėl Zarasuose taip aplaidžiai žiÅ«rima į kelių valymą? Sankryžose iš šalutinio į pagrindinį neįmanoma išvažiuoti, pilna sniego, o po juo - ledas. Negi negalima pabarstyti smėliu?
Atsakymas:
Dėl sudėtingų meteorologinių sąlygų, t.y. gausaus kritulių kiekio, atodrėkio ir vėl šalčio miesto gatvės padengtos prispaustu sniegu ar ledo danga. UAB "Zarasų komunalininkas", atsižvelgama į meteorologines sąlygas, vykdo gatvių priežiÅ«rą. Ypač atkreipiamas dėmesys į sankryžas, jos valomos bei barstomos smėliu. Pastabų iš Zarasų rajono policijos komisariato pareigÅ«nų dėl prastos gatvių bÅ«klės ar sudėtingų eismo sąlygų negauta. Dėl blogos konkrečios sankryžos bÅ«klės galite informuoti tiesiogiai Zarasų miesto seniÅ«niją.
2011-01-27

Vardas: kazimiera
Klausimas:
kodėl uždaryti Samanių kultÅ«ros namai ir dar prieš šventes? kam reikalingi pastatai vaiduokliai Samaniuose ? niekas juk nenupirks nei mokyklos,nei kultÅ«ros namų,nesuremontuos ir bendruomenės namų
Atsakymas:
Samaniuose mėgėjų meno kolektyvų veklą užtikrina mėgėjų meno kokektyvo vadovas (0,75 et.), kuris yra Zarasų rajono savivaldybės kultÅ«ros centro darbuotojas; kultÅ«rinių paslaugų teikimas čia nenutrauktas. Dėl smulkesnės informacijos prašome kreiptis į Zarasų kultÅ«ros centro administraciją. KultÅ«ros centro teritorinio padalinio Samaniuose nebeliko nuo 2010-04-30.
2011-01-27

Vardas: Edmundas
Klausimas:
Sveiki, norėčiau sužinoti kada šiemet vyks žirgų lenktynės?
Atsakymas:
Respublikinės ristÅ«nų žirgų lenktynės kasmet vyksta pirmąjį vasario šeštadienį; 2011 m. - tai vasario 5 d.
2011-01-27

Vardas: Denis
Klausimas:
Sveiki, norėčiau paklausti ar yra kokia nors skiltis ar ką kur galima butu įrašyti miesto pageidavimus, ar panašiai. Kadangi aš radau vieną miesto klaidą ir nežinau kur pasakyti tad pasakysiu čia. Taigi kur yra Zarasuose prekybos centras "Norfa" ir kur išvažiavimas iš aikštelės į dešinę iškarto stovi ženklas kuris padarytas atvirksčiai. (t.y. į rodo kad dešinėje dviračių takas, o kairėje pėsčiųjų takas.) Na tai manau reikėtu tai sutvarkyti.
Atsakymas:
Dėkojame už pastabą. Ženklas artmiausiu metu bus patikslintas.
2011-01-27

Vardas: Mama
Klausimas:
Su mažu vaiku gyvenu kitoje seniÅ«nijoje negu esu registruota. Girdėjau, kad per šventes ikimokykliniams vaikams seniÅ«nijose dalinamos dovanėlės ar gauta labdara. Ar tai priklauso tik toje seniÅ«nijoje registruotiems ir gyvenantiem vaikams? Mano adresas tos seniÅ«nijos soc. darbuotojams yra žinomas.
Atsakymas:
Vykdant maisto iš intervencinių atsargų teikimo programą parama maisto produktais yra teikiama pagal gyvenamąją vietą. Reikia kreiptis į seniÅ«niją ir surašyti atitinkamos formos prašymą. Maisto produktai bus dalinami 2011 m. kovo mėn.
2011-01-21

Vardas: Lukas
Klausimas:
Sveiki, ar yra mokiniams kokie nors reikalavimai patekti i zarasu azuolo gimnazija? (ta prasme pazymiai ir kt.)
Atsakymas:
Ä® Zarasų „Ąžuolo“ gimnaziją priimami mokiniai, baigę 8, 9, 10, 11 klasių. Mokinys turi turėti visų mokomųjų dalykų teigiamus įvertinimus ir tų klasių baigimą patvirtinantį pažymėjimą.
 
Gimnazijos III (11) ir IV (12) klasėse mokiniai gali rinktis lietuvių kalbos (gimtosios), užsienio kalbų, matematikos, gamtos mokslų, geografijos, istorijos dalykų išplėstinį kursą, pasiekę dalykų pagrindinį ar aukštesnįjį pasiekimų lygį, t.y. šių dalykų įvertinimas turi bÅ«ti ne mažesnis kaip 6 balai.
2011-01-21

« 1 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Darbas jaunimui vasarą
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?