2020 m. rugpjūčio 8 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Denis
Klausimas:
Sveiki, norėčiau paklausti ar yra kokia nors skiltis ar ką kur galima butu įrašyti miesto pageidavimus, ar panašiai. Kadangi aš radau vieną miesto klaidą ir nežinau kur pasakyti tad pasakysiu čia. Taigi kur yra Zarasuose prekybos centras "Norfa" ir kur išvažiavimas iš aikštelės į dešinę iškarto stovi ženklas kuris padarytas atvirksčiai. (t.y. į rodo kad dešinėje dviračių takas, o kairėje pėsčiųjų takas.) Na tai manau reikėtu tai sutvarkyti.
Atsakymas:
Dėkojame už pastabą. Ženklas artmiausiu metu bus patikslintas.
2011-01-27

Vardas: Mama
Klausimas:
Su mažu vaiku gyvenu kitoje seniūnijoje negu esu registruota. Girdėjau, kad per šventes ikimokykliniams vaikams seniūnijose dalinamos dovanėlės ar gauta labdara. Ar tai priklauso tik toje seniūnijoje registruotiems ir gyvenantiem vaikams? Mano adresas tos seniūnijos soc. darbuotojams yra žinomas.
Atsakymas:
Vykdant maisto iš intervencinių atsargų teikimo programą parama maisto produktais yra teikiama pagal gyvenamąją vietą. Reikia kreiptis į seniūniją ir surašyti atitinkamos formos prašymą. Maisto produktai bus dalinami 2011 m. kovo mėn.
2011-01-21

Vardas: Lukas
Klausimas:
Sveiki, ar yra mokiniams kokie nors reikalavimai patekti i zarasu azuolo gimnazija? (ta prasme pazymiai ir kt.)
Atsakymas:
Į Zarasų „Ąžuolo“ gimnaziją priimami mokiniai, baigę 8, 9, 10, 11 klasių. Mokinys turi turėti visų mokomųjų dalykų teigiamus įvertinimus ir tų klasių baigimą patvirtinantį pažymėjimą.
 
Gimnazijos III (11) ir IV (12) klasėse mokiniai gali rinktis lietuvių kalbos (gimtosios), užsienio kalbų, matematikos, gamtos mokslų, geografijos, istorijos dalykų išplėstinį kursą, pasiekę dalykų pagrindinį ar aukštesnįjį pasiekimų lygį, t.y. šių dalykų įvertinimas turi būti ne mažesnis kaip 6 balai.
2011-01-21

Vardas: Irena
Klausimas:
Sveiki norejau paklausti ar i zarasu baseina esanti ligonineje gali vienos dvi po 13 metu turincios mergaites eiti vienos tai yra be suaugusieju i baseina aciu
Atsakymas:
Informuojame, kad 2010 m. susio 14 d. VšĮ Zarasų ligoninės direktoriaus įsakymu Nr. V-5 patvirtintose naudojimosi baseino ir pirčių komplekso paslaugomis taisyklėse nurodyta, kad „nepilnamečiai iki 12 metų amžiaus įleidžiami tik su suaugusiais. Nepilnamečių lankytojų tėvai (globėjai) patvirtina faktą, kad nepilnamečio lankytojo sveikatos būklė leidžia jam naudotis baseino ir pirčių kompelkso paslaugomis ir, kad nepilnametis lankytojas išsamiai susipažino su taisyklėmis ir jų laikysis, taip pat užtikrina nepilnamečio lankytojo baseino ir pirčių komplekso bei tretiesiems sameims padarytos žalos atlyginimą LR teisės aktų nustatyta tvarka ir atsako už jo elgesį baseino ir pirčių komplekso bei bet kokį jo sveikatos sutrikimą"
2011-01-21

Vardas: Mindaugas
Klausimas:
Noriu paklausti ar takas, vedantis nuo Zarasų krašto muziejaus skvero Zaraso ežero pakrante iki Didžiosios salos eis visąlaik palei ežero pakrantę, ar aplenks namą adresu Dariaus ir Girėno g. 65? Vienaip ar kitaip kyla klausimas kodėl Zarasų savivaldybė toleruoja LR įstatymų nesilaikymą ir neužtikrina kaip reikalauja LR įstatymai kad ežerų pakrantės (5 metrai nuo kranto) būtų viešos erdvės? Kodėl nėra nugriaunama tvora, juosianti minėtą namą ir trukdanti eiti palei ežero kraną pro minėtąjį namą? Šiuo metu yra paliktas siauras tarpelis, nors tvora turėtų prasidėti tik 5 metrai nuo kranto. Ar šio namo savininkai yra lygesni už kitus prieš įstatymą?
Atsakymas:
Pagal Zaraso ežero pakrantės pritaikymo rekreacijai techninį darbo projektą takas palei ežerą iki Zaraso ežero Didžiosios salos bus tiesiamas ežero pakrante, išskyrus sklypą Dariaus ir Girėno g.65. Nuo šio sklypo per ežerą bus tiesiamas pontoninis tiltas, kuriuo bus galima apeiti esamą tiltą, kuris priklauso privačiam asmeniui. Sklypas Dariaus ir Girėno g. 65 suformuotas iki pat ežero ir išnuomotas. Zarasų rajono savivaldybės administracija, prieš projekto įgyvendinimą, kreipėsi į Utenos apskrities viršininko administraciją, kad būtų pakoreguota šio žemės sklypo nuomos sutartis, būtų suformuotas mažesnis sklypas, kad galima būtų tiesti taką per sausumą, tačiau buvo gautas neigiamas atsakymas. Sklypas iki pat ežero neaptvertas, per jį galima laisvai eiti ežero pakrante.
2011-01-19

Vardas: Danute
Klausimas:
Sveiki, noriu dar syki paklausti ir tikiuosi sisyk jau atsakysite kodel leiziama naudoti autobusiuka FBT 400, kuri turi O.Ludis prie namu jai asmeniskai, o neigaliesiems neleidziama net jo issinuomoti? kur ziuri p. Sklizmantiene? kodel tokis savivaliavimas? ir AUDI masina naudojasi lyg asmenine, pastoviai vazineja ji ar "sugyventinis", gal bent pries rinkimus pasirodykit, kad dirbat.lauksiu vieso atsakymo.Aciu.
Atsakymas:
Zarasų krašto žmonių su negalia pirmininkė paaiškino, kad autobusiukas FBT 400 yra gautas labdaros pagrindais iš Prancūzijos, jo išlaikymui nėra numatytas finansavimas. Užsakyti autobusiuką neįgaliųjų poreikiams galima, tačiau reikėtų mokėti už kurą užsakymo dieną galiojančiomis kainomis.
2011-01-19

Vardas: Alma
Klausimas:
Kokiame interneto puslapyje galima rasti laisvos valstybines zemes plotus Zarasu rajone? Utenos apskrities puslapis neveikia.
Atsakymas:
Tinklalapis šiuo metu dar kuriamas. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis telefonais: (8 385) 51335, (8 385) 51106.
2011-01-19

Vardas: zarasietis
Klausimas:
Prašom atsakyti, ar Zaruose vanduo iš krano tikamas gerti nevirintas? Ar jis tirtas dėl naudojimo maistui?
Atsakymas:
UAB „Zarasų vandenys" tiekia geriamąjį vandenį, kurį tikrai galima naudoti nevirintą. Pagal suderintą su Zarasų rajono valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyba geriamojo vandens programinės priežiūros planą yra atliekami visi nustatyti vandens tyrimai, užtikrinantys vandens kokybę ir tinkamumą maistui.
 
UAB „Zarasų vandenys" vyr.inžinierius,Vidas Selickas
2011-01-17

Vardas: PILIETĖ
Klausimas:
1) Ar negalima būtū paskirstiti gatvių apšvietimo taip kad daug maž sviesu butų visur, dabar: Būgos gatvėje,prie kapinių ,dar keliose vietose šviesu kaip dieną, o kitur nors į akį durk. Kad sviestų nors kas 5 stulpo lempa pilnai pakaktų.
2)Ar nereikėtų sumažinti greitį sunkiasvorėms transporto priemonėms Zarasuosų mieste, kol nuo vibracijos nesugiuvo visos prie pagrindinių gatvių esančios trobelės, nes kaikuriuse pastatuosi atsirado įtrukimai kurie nuolat plečiasi. Draudimas tokiu nuostolių nekompensuja.Gruntas šiose vitovėse yra daugiasliuoksnis, tarpsluoksniuose yra "plaukžemio" todėl dažniau lyjant yra labai nestabilus.
Mano nuomone reikėtų apie tai pamąstyti.
Atsakymas:
1) 2009-2010 m. daugelyje pagrindinių Zarasų miesto gatvių buvo rekonstruoti elektros apšvietimo tinklai. Didžioji dalis darbų yra užbaigta. Siekdami sutaupyti šiuo ekonominiu sunkmečiu miesto komunaliniam ūkiui ribotai skiriamas lėšas, pagrindinėse gatvėse išjungėme kas antrą šviestuvą, o kitose gatvėse išjungti du iš trijų šviestuvų. Tačiau yra gatvių ruožų, kuriuose rekonstravimo darbai dar nebaigti arba apšvietimo tinklai nerekonstruojami iš viso. Zarasų miesto seniūnijos specialistai su miesto elektros apšvietimo tinklus eksploatuojančia V. Žiliuko įmone artimiausiu metu apsvarstys optimalaus gatvių apšvietimo tamsiuoju paros metu klausimą.
 
2) Sunkiasvorių transporto priemonių greičio ribojimo klausimą jau ne kartą kėlėme Zarasų rajono savivaldybės saugaus eismo komisijos posėdžiuose, tačiau valstybinės reikšmės magistralinio kelio A6 tąsą per Zarasų miestą prižiūrinčios VĮ "Utenos regiono keliai" atstovai argumentuodavo, kad dėl greičio mažinimo pailgės transporto priemonių kelionės šiame ruože laikas, o tuo pačiu padidės aplinkos tarša ir keliamas triukšmas. Geriausia išeitis visoms išvardintoms problemoms spręsti yra Zarasų miesto aplinkkelio tiesimas. Rajono Savivaldybės vadovai ir politikai nuolat ragina Vyriausybę, Susisiekimo ministeriją ir kitas atsakingas institucijas tęsti pradėtas aplinkkelio planavimo, projektavimo ir statybos darbų procedūras.
2011-01-13

Vardas: Praeivis
Klausimas:
Įdomu ar Savanorių gatvės dalyje ir liks toks apgriuvęs šaligatvis po elektros kabelio tiesimo darbų?
Atsakymas:
Savanorių g. dalyje elektros kabelių tiesimo metu išardyti šaligatviai bus atstatyti artimiausiu metu, kai tik bus palankios oro sąlygos teritorijų tvarkymo darbams vykdyti.
2011-01-12

« 1 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: