2019 m. liepos 19 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Zygis
Klausimas:
Maciau dokumenta, kuriame rasoma,kad prie Santarves mokyklos bus statoma universali sporto aikstele, norejau paklausti kada daugmaz ji bus baigta statyti ir ar bus atvira visiems gyventojams? Dekui
Atsakymas:
Prie „Santarvės“ pradinės mokyklos bus įrengta universali mažojo futbolo aikštelė su dirbtine danga. Šiuo metu yra padaryti aikštelės kontūrai (aptvėrimas, vartai, paruoštas pagrindas dirbtinės dangos paklojimui). Šių metų lapkričio mėnesį bus paklota dirbtinė danga. Visas aikštelės aptvėrimas bus baigtas kitais metais. Ateityje šioje aikštelėje planuojama įrengti krepšinio stovus ir suoliukus.
2010-11-05

Vardas: Irena
Klausimas:
Vyriausybė patvirtino asbesto šalinimo programą ,kuria įpareigojo savivaldybes surinkti iš gyventojų informaciją apie asbestinio šiferio stogus.Norėčiau paklausti kokia forma,kur ir kokius pateikti dokumentus apie esamą asbestinio šiferio stogą ,kad vėliau galėtume gauti kompensaciją už stogo keitimą.
Atsakymas:
Informaciją apie asbesto turinčių gaminių ataskaitų pateikimo tvarką, asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitos formas, asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitos pildymo tvarkos aprašą ir pranešimo apie asbesto turinčių gaminių pašalinimą iš aplinkos formas Jus galite rasti Zarasų rajono savivaldybės tinklapyje www.zarasai.lt skyriuje "Paslaugos" - "Seniūnijų paslaugos" - "Asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitų pateikimas".Taip pat ataskaitų formos yra seniūnijose. Ataskaitas turite pateikti tai seniūnijai, kurios teritorijoje yra Jūsų inventorizuotas pastatas.
2010-11-02

Vardas: mama
Klausimas:
sveiki, ar galima prisiregistruoti(gyvenema vieta) prie seniunijos ar savivaldybes,jei as neturiu savo gyvenemosios vietos?greitai turesiu vaikeli,esu buvusi globotine, po santuokos globeja mane issregistruos, nei as nei vyras neturim nuosavos gyvenamosios vietos.
Atsakymas:
Visą reikalingą informaciją šiuo klausimu galite rasti Zarasų savivaldybės tinklalapyje, skyrelyje „Paslaugos“ – „Seniūnijų paslaugos“ – „Gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaita“.
2010-10-26

Vardas: Z
Klausimas:
Laba diena, kur galima kreiptis dėl finansinės ir moralinės žalos atlyginimo, kurią patiria mikrorajono gyventojai dėl miesto katilinės nuolat išmetamų suodžių: išteptos mašinos, net jų salonai, purvinos užuolaidos ir palangės, baldai ir kt. butuose, pablogėjusi sveikata. Ar reikia konkrečių įrodymų ar užtenka nuotraukų ir liudininkų?
Atsakymas:
Kreipkitės į AB „Panevežio energija“ Zarasų šilumos tinklų rajoną adresu Savanorių g. 14, Zarasuose, tel. 52284.
2010-10-26

Vardas: Zarasiškis
Klausimas:
Laba diena, noriu paklausti ar negalite sutvarkyti ar bent kažką padaryti K. Donelaičio gatvėje prie Kiaušinių Kioskelio? Nes ten kieme pavyzdžiui kaip visada "MĖTOSI" čiuožykla. Na galite ją gal išvežti arba bent užcementuoti, kad visi tie "Vaikai" nemėtytu jos. Nes tikrai nelabai gražu.
Atsakymas:
Dėkojame už pastabas, skunde nurodytos problemos išspręstos. Žaidimo aikštelės čiuožykla sutvarkyta.
2010-10-26

Vardas: gitana
Klausimas:
Laba diena noriu paklausti ar į Latvija vykstant galima važiuoti su vienu iš tėvu be kortelės ar paso tik su gimimo liudijimu,vaikui 12m.
Atsakymas:
Latvija ir Lietuva yra prisijungusios prie Šengeno erdvės. Į Šengeno erdvei priklausančias valstybes nepilnametis gali išvykti vienas, t.y. nelydimas tėvų arba vieno iš tėvų. Jam būtina turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę. Vaiko gimimo liudijimas nėra asmens tapatybės dokumentas, todėl nepilnametis negali su šiuo dokumentu vykti į užsienį.
2010-10-07

Vardas: ***D*v*i*r**a*t*i*s***
Klausimas:
1.Nuo keliu metu galima vazinetis vaikams dviraciu?
2.Vaziuoti dviraciu reikia saligatviu ar gatve?
Atsakymas:
Važiuoti keliais dviračiu leidžiama ne jaunesniems kaip 14 metų asmenims, o išklausiusiems atitinkamą mokymo kursą ir turintiems mokymo įstaigos išduotą pažymėjimą, – ne jaunesniems kaip 12 metų asmenims. Gyvenamojoje zonoje dviračių vairuotojų amžius neribojamas. 
 
2010-10-01

Vardas: Asta
Klausimas:
Intensyviai tvarkoma aikštė prieš muziejų,taip pat pagrindinė gatvė.Tik šalia viso to grožio stovi 2 pastatai-vaiduokliai-buvęs restoranas ir universalinė parduotuvė.Negi negalima nubausti sių pastatų šeimininkų už šių pastatų nepriežiūrą?Jie tikrai gadina miesto įvaizdį.
Atsakymas:
Statinių priežiūrą vykdo statinių naudotojai arba statinių savininkai. Statinių naudojimo priežiūra vykdoma nuo statinio pripažinimo tinkamu naudoti. Zarasų rajono savivaldybės administracija yra statinių naudojimo priežiūros vykdytojas, kuri tikrina statinių naudotojo atliekamą statinių techninę priežiūrą. Zarasų rajono savivaldybės administracija nagrinėja administracinių teisės pažeidimų bylas ir skiria administracinės nuobaudas už savavališką statinių naudojimą, statinio naudojimą ne pagal paskirti, arba statinių techninės priežiūros taisyklių nesilaikymą (statinių techninės priežiūros taisyklėse numatytų priemonių netaikymas, kai yra pavojinga statinio deformacija ir griūties grėsmė). 2009 m. atliktas universalinės parduotuvės ir buvusio restorano statinių naudojimo priežiūros patikrinimas ir surašytas patikrinimo aktas, kuriame surašyti reikalavimai, kuriuos statinio naudotojas privalo įvykdyti. Statinių naudojimo priežiūros vykdytojas 2010 m. rugsėjo mėnesio atlikdamas eilinį patikrinimą patikrins apie reikalavimų įvykdymą, jeigu reikalavimai bus neįvykdyti statinio naudotojui bus surašytas administracinės teisių pažeidimo protokolas.
2010-09-14

Vardas: gyventojai
Klausimas:
Labai prašome sutvarkyti gatvės apšvietima Smėlynės g. prie namo 28. Dabar prasidėjo tamsusis periodas - tamsu ir nesaugu . Ačiū !
Atsakymas:
Smėlynės gatvėje baigti apšvietimo tinklų remonto darbai. Artimiausiu metu bus pabaigtas galingumo išpirkimas ir sutvarkytas apšvietimas gatvėje.
2010-09-07

Vardas: pasipiktine gyventuojai
Klausimas:
pasakykit prasom,kas darosi,ir kodel nereaguoja nekas i ta jaunima kuris renkasi vakarais parke pries policiji.zarasu centrinis parkas ira labai grazi vieta,o kas darosi vakarais ten.teko stebeti kiek siuksliu,bonkiu surenka valitojos,tai ira jug siaubas,kol valitojos dirba ira grazu,malonu ateiti su vaikais su sveceis is svetur atvaziojancius,bet vakare ira baisu neimanoma
Atsakymas:
Dėkojame už pranešimą. Apie pažeidimus pranešta Zarasų policijos komisariato pareigūnams.
2010-09-07

« 1 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: