2019 m. liepos 15 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: anonimas
Klausimas:
Sveiki.Iskilo tokia problema.Bachmatu kaime esanciame nedideliame karjere zmones veza siukles:ne vien buitines,bet ir statybines,kurios masiskai dideja.Bandziau tiems zmones irodyti,kad ten siuksliu mesti negalima,bet veltui.....gal yra tokia galimybe uzlyginti tas siuksles ir gal zmonems butu parodyta tvarka?
Atsakymas:
Kaip supratome Jūs klausiate apie buvusį karjerą Apidemiškių kaime. Pernai buvusio karjero teritorija buvo sutvarkyta, tačiau tai negarbingų žmonių neatbaidė nuo aplinkos teršimo šiukšlėmis. Labai prašome pastebėjus teršėjus pranešti Zarasų seniūnui tel. 37182 arba Aplinkos apsaugos agentūrai tel. 51665. Tikimės, kad bendromis jėgomis galėsime sustabdyti aplinkos teršimą šiukšlėmis.
2010-08-11

Vardas: Rasa
Klausimas:
Kodėl mieste vėlai vakarais, kai jau tamsu, nėra jungiamas gatvių apšvietimas? Vairuotojams sunku pastebėti pėsčiuosius, o ir pėstiesiems manau nėra saugu vaikščioti tamsiomis gatvėmis...
Atsakymas:
Zarasų miesto gatvių ir kitų viešųjų vietų apšvietimas tamsiu paros metu birželio ir liepos mėnesiais nejungiamas, nes šviesu iki 23 val., taip pat ir dėl lėšų trūkumo. Vasarą mieste vykdomi apšvietimo tinklų remonto darbai, todėl užtikrinti gatvių apšvietimo negalime dar ir dėl techninių kliūčių. Nuo rugpjūčio 6 d. gatvių apšvietimas bus įjungiamas vakare saulei nusileidus ir degs iki 24 val. Švenčių ir renginių metu gatvės (kur nevyksta remonto darbai) bus apšviestos visą tamsų paros laiką.
2010-08-06

Vardas: zarasietis
Klausimas:
Laba diena, noriu paklausti, kodėl mūsųs mieste, turinčiame kurorto statusą, nėra įrengtos normalios maudyklos, su stendais apie vandens temperatūrą ir švarą, su plūdurais, žyminčiais gylį. Kaip Sudeikiuos pvz? Ar tai taip brangiai kainuoja?
Atsakymas:
Šiuo metu rengiamas Zarasų miesto paplūdimio Didžiojoje saloje detalusis planas, jį patvirtinus ir parengus techninį projektą bus įrengtas šiuolaikinius reikalavimus atitinkantis paplūdimys.
2010-08-04

Vardas: Marija
Klausimas:
Kodel mieste be paliovos pjaunami medziai? Pries savaite ispjove medzius prie Policijos Komisariato/Maximos, dabar pjauna Savanoriu/Siauliu g. prie namu. Koks tikslas ir kas suteikia tokiam gamtos niokojimui leidimus?
Atsakymas:
Šiuo metu vyksta D.Bukonto gatvės rekonstrukcija, jos metu numatyta pasodinti naujus medžius, kadangi senieji buvo ligoti. Šiaulių ir Savanorių gatvėse išpjauti medžiai, kurie kėlė grėsmę eismui ir žmonių bei jų turto saugumui.
2010-08-04

Vardas: Zarasietė
Klausimas:
Įdomu ką veikia 2 savivaldybės gydytojai?Gal gydo viens kitą,o gal savivaldybės darbuotojus?Ligoninė merdi,tai med.paslaugos persikėlė į savivaldybę.Visur krizė -tik ne savivaldybėje.Ponas Barisevičius vėl susigražint pasitikėjimą bando,ar kaip?????????
Atsakymas:
Atsakydami į klausimą, informuojame, kad nuo 2010 m. rugpjūčio 3 d. Zarasų rajono savivaldybės administracijoje dirba vienas savivaldybės gydytojas 1 etatu.
2010-08-03

Vardas: zarasiskis
Klausimas:
per kiek laiko yra atsakoma i gyventoju uzduodamus klausimus? kaip dar galima greiciau gauti tikslia informacija rupimu klausimu?
Atsakymas:
Į pateiktą klausimą atsakoma iki 20 darbo dienų. Anoniminių klausimų autoriams atsakymas gali būti neteikiamas. Taip pat primename, kad prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).
 
2010-08-03

Vardas: pasipiktinusi kaimo gyven
Klausimas:
SVEIKI!!!
Ar vasaros laiku, Avilių kaimo mokykla neturi darbuotojo kuris tvarko jos aplinka??? Nes patikėkite kraupus vaizdas matosi einant į parduotuvę. Mokyklos teritorijoje pilna visokiausių šiukšlių, bonkės mėtosi šalia mokyklos tvoros. Ar toks mokyklos įvaizdis ???
Atsakymas:
Dėkojame už teisingas pastabas, Avilių skyriaus vedėja įspėta.
2010-07-30

Vardas: as
Klausimas:
ar į 300 lakes rally taip pat bus pigesni bilietai zarasiskiams kaip ir i roko naktis
Atsakymas:
Apie pigesnius bilietus Zarasų rajono gyventojams minėtame renginyje žinių neturime.
2010-07-30

Vardas: lankytoja
Klausimas:
laba diena,
zarasai skelbiasi, jog turi daug ir gražių lankytinų vietų. Deja, tenka labai nusivilti, kad tos lankytinos vietos yra neprižiūrimos. Prieš savaitę teko svečius atvešti prie Stlemužės ąžuolo, atrodo, tikrai saugotinas ir gerbtinas mūsų turimas paveldas, tačiau žolė niekur nenušienauta, tenka klampoti per žoles, vaizdas iš ties ne koks. Praeitas metais buvo pasodinta nauja ąžuoliukų giraitė. Sodinant buvo tikimasi, kad bent jau rajono savivaldybė pasirūpins, kad naujojoje vietoje žaliuos jaunieji ąžuoliukai, bus nupjauta žolytė, sutvarkyta aplinka. Deja net ir surasti savo pasodintą ąžuoliuką buvo problema - per daug žolės. Kodėl niekas netvarko teritorijos prie Stelmužės ąžuolo? Juk tai yra svarbu, ypač vystant turizmą Zarasų krašte.
Atsakymas:
Dėkojame už teisingas pastabas. Imbrado seniūnijos seniūnas įspėtas dėl minėto objekto priežiūros.
2010-07-30

Vardas: Gyventojas
Klausimas:
Norėčiau paklausti kodėl Vytauto ir Bukonto gatvėse jau dabar iškirsti medžiai, nors kaip supratau želdinimo darbai bus įgyvendinti iki 2013 metų. Ar jūs galvojate kad ir medžius butų kirtę iki 2013 m. Tas pats ir su šaligatviais Savanorių g. Išardyti, o nauji darbai nepradėti. Ar nebuvo galima susitarti su rangovais, kad išardžius tuoj pat pradėti atstatymo darbus? Taip darbus organizuoti gali tik valstybinės įstaigos. Verslas su tokiu darbų organizavimu butų bankrutavęs.
Atsakymas:
Zarasų miesto Vytauto ir D. Bukonto gatvėse medžiai iškirsti todėl, kad tai numatyta 2007 m. parengtame projekte „Magistralinio kelio A-6 Kaunas-Zarasai-Daugpilis atkarpos per Zarasų miestą (Kauno, D. Bukonto, Vytauto g.) rekonstrukcija“. Visų projekte numatytų darbų daugiau kaip 3,5 km ilgio kelio ruože vertė yra 9,936 mln. litų. Dėl ribotų finansinių galimybių rajono Savivaldybė negali įgyvendinti viso projekto per vienerius ar dvejus metus, todėl darbai yra vykdomi atskiruose ruožuose. Dar viena kliūtis pilnavertiškai atlikti pagrindinės Zarasų miesto gatvės rekonstrukciją yra ta, kad gaunamas finansavimas dažniausiai turi tikslinę paskirtį. Pavyzdžiui, 2008 m. buvo gautas finansavimas iš Ignalinos AE eksploatacijos nutraukimo fondo energetikos infrastruktūrai atnaujinti. Lėšos panaudotas dalies Vytauto gatvės elektros apšvietimo tinklams rekonstruoti. Įvykdžius elektros tiekimo oro linijų demontavimo darbus ir įrengus naujas kabelines linijas bei sumontavus šviestuvus, kartu buvo atstatyti nauji kelio bortai, rekonstruota šaligatvių danga. Beje, medžiai šioje gatvės atkarpoje netrukdė vykdyti darbus, todėl buvo palikti, nors projekte yra numatytas jų šalinimas bei naujų medelių atsodinimas. Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšos skiriamos tik transporto infrastruktūrai – kelių, gatvių, šaligatvių dangoms, pagrindams, bordiūrams taisyti, eismo saugumo priemonėms, elektros apšvietimo ir lietaus nuotekų tinklams įrengti ar rekonstruoti. Šiomis lėšomis negalima apmokėti vandentiekio ar buitinių nuotekų tinklų įrengimo, medžių ar gėlynų sodinimo ir kitų su transporto infrastruktūros plėtra nesusijusių darbų. Medžių šalinimas rekonstruojamose gatvėse dažnai yra neišvengiamas, nes projekte numatyta šaligatvių zonoje įrengti dviračių taką arba kitokių parametrų pėsčiųjų takus, nei buvo iki šiol. Medžių atsodinimą tikslinga vykdyti vienu metu kuo didesniame ruože, kad sodinukai būtų vienodi.
Suprantamas gyventojų nepasitenkinimas dėl nepatogumų, susijusių su kasmet vykdomu gatvių tvarkymu. Gatvių rekonstrukcijos darbams vykdyti su rangovais yra sudaromos rangos sutartys, suderinami darbų vykdymo terminai, bet atliekamų darbų organizavimo klausimai yra paties rangovo reikalas.
2010-07-30

« 1 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: