2024 m. gegužės 18 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: galina
Klausimas:
Gyvename Zarasų sav. Salako sen. aplinkui mus supa privatus miškai. Šiuo metu miškuose užsiveise kenkejai ir aplinkui stovi labai daug dideliu egliu sausuoliu, kurios krenta po kiekvienos audros ant kelio kurio mes naudojames. Kur galima prašyti pagalbos, kad priverstu savininkus sutvarkyti savo mišką???
Atsakymas:
Dėl privačių miškų tvarkymo prašome kreiptis į Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Zarasų rajono agentÅ«rą D.Bukonto g.18, Zarasai, tel. 51665.
2010-08-27

Vardas: Pritarianti
Klausimas:
Tai žmonėms čia tik pailsėti atvykusiems ir tai kelia rÅ«pesčių tas UAB "NatÅ«ralus medis", o mums tenka visą laiką taip gyventi, kartais nuo dumų net kaimynų nematyti, jau nešnekant apie sveikatą, skambinom į gamtos apsaugą, tai jie kaip ir pastatė " auštesnį kaminą", prašome kžką daryti, nes tai jau baisu.
Atsakymas:
UAB „NatÅ«ralus medis“ savininkai įspėti, kad neorganizuotų darbo naktinėje pamainoje, bei imtųsi priemonių greta gyvenančių gyventojų gyvenimo kokybei gerinti.
2010-08-27

Vardas: Zarasų gyventojas
Klausimas:
Norėčiau sužinoti kada bus pašalintos neseniai vykusio renginio "300 lakes rally" neigiamos pasekmės t.y.:išdaužyti žvyrkeliai,aptvarinėmis juostomis bei kitomis šiukšlėmis užterštos pakelės.Taip įdomu kas tai turi atlikti,bei apmokėti.
Atsakymas:
Vietinės reikšmės keliai, kuriuose vyko automobilių ralio „300 Lakes Rally“ varžybos, bus sutvarkyti artimiausiu metu. Žvyrkelių danga bus suprofiliuota atliekant rudens planinį greideriavimą, šiukšles surinks seniÅ«nijų viešiesiems darbams atlikti pasitelkti asmenys ir UAB „Zarasų komunalininkas“.
2010-08-26

Vardas: Moksleivis
Klausimas:
Sveiki, noriu paklausti kodėl mokykloje bent P.Širvio pertraukos yra tikrai milžiniškos. Kodėl negalėtu bÅ«ti kaip anksčiau po 20Minučių. O ne valgymo po 5minutes. Nes dabar 25 minutės valgymo ir 10-15minučių nevalgymo.
Atsakymas:
Zarasų Pauliaus Širvio pagrindinėje mokykloje pamokų ir pertraukų laikas numatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymais patvirtintomis Lietuvos higienos normomis. Iki 2009-2010 mokslo metų vadovavomės HN 21:2005 „Bendrojo lavinimo mokykla. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“ XII skyr. 139 punktu, o nuo šių mokslo metų vadovausimės HN 21:2010 „Bendrojo lavinimo mokykla. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“ X skyriaus 105 punktu.
2009-2010 m.m. pertraukos tarp pamokų buvo 10 min. trukmės ir dvi pertraukos po 25 min. mokiniams pietauti. Ilgosios pertraukos trukmę nustatome pagal valgančių mokinių skaičių. Praėjusiais mokslo metais po 2-jų pamokų valgė V ir VI kl. apie 200 mokinių ir po 3-jų pamokų – VII, VIII ir X klasių apie 230 mokinių. 2010–2011 m.m. rugsėjo mėnesį bus stebima valgyklos apkrova ir kooreguojamos pietų pertraukos.
 
Atsakymą pateikė Zarasų Pauliaus Širvio pagrindinės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Aldona Navickienė.
2010-08-24

Vardas: Mama
Klausimas:
Nuo kada,kam tekti prašymus dėl moksleivių nemokamo maitinimo.Kokių pažymų reikia,nes rugsėjo pradžioje buna daug keblumų.Mokiniai dar visą rugsėji negauna maitinimo.Gal galima bÅ«tų šÄ¯ klausimą spręsti griečiau ir geriau.
Atsakymas:
Pareiškėjas dėl mokinio nemokamo maitinimo kreipiasi į mokyklos, kurioje mokinys mokosi, administraciją, užpildydamas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintą prašymo - paraiškos socialinei paramai mokiniams gauti formą (SP-11), pažymą apie šeimos duomenis socialinei paramai gauti (SP-1), pažymą apie duomenis apie asmens ir jo šeimos narių veiklos pobÅ«dį ir socialinę padėtį (SP-2).
Kad mokinys gautų nemokamą maitinimą nuo mokslo metų pradžios, pareiškėjas gali kreiptis nuo tų metų liepos 1 dienos.
2010-08-17

Vardas: Imbradiškės
Klausimas:
Kada veiks medicinos punktas.Jeigu Stunžėnienė serga ar atostogauja prašome visai uždaryti, nes nėra prasm4s ji laikyti.Kur žiÅ«ri valdžia, skundžiames jau 5 metus!
Atsakymas:
VšÄ® Pirminės sveikatos priežiÅ«ros centras informavo, kad dėl Imbrado medicinos punkto bendruomenės slaugytojos Jolitos Stunžėnienės darbo iki šiol skundų neturėjo. Darbuotoja yra stropi, pareiginga, lanko gyventojus namuose, aptarnauja Imbrado seniÅ«nijoje esančius pacientus bei Stelmužėje, Julijanavoje, Karčiomkoje. 2010.02.24 – 2010.04.09 turėjo nedarbingumo pažymėjimą. Šiuo metu 2010.07.12 – 2010.08.16 atostogauja.
Pranešame, kad kiekviena bendruomenės slaugytoja, dirbanti medicinos punkte, informuoja savo apylinkės gyventojus kokiais telefonais ir kur kreiptis susirgus.
Medicinos darbuotojų laikino nedarbingumo ar atostogų metu bÅ«tinąją pagalbą gyventojams teikia GMP specialistai ar Zarasų PSPC šeimos gydytojas.
2010-08-16

Vardas: Zarasietis
Klausimas:
Sveiki,
Gal galite pasakikyt kada bus vedama kanalzacija ir vandentikis Dariaus ir Gireno gatvėje, Šiauliu - Pakalnes gatv. atkarpoje?
Atsakymas:
Zarasų miesto S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpos nuo Šiaulių g. iki Pakalnės g. rekonstrukciją numatoma vykdyti 2011 metais.
2010-08-16

Vardas: Rimantas
Klausimas:
Ar negaletumet atparasyti su nuotraukom, kokie projektai dalyvauja del Zaraso salos rekonstrukcijos?
Atsakymas:
2011-2012 m. ES lėšomis saloje planuojama sutvarkyti paplÅ«dimį ir įrengti vandens sporto centrą. Šiuo metu vyksta šių darbų planavimas - rengiami detalieji planai, bus rengiami techniniai projektai. Norėdami pamatyti kaip atrodys sutvarkyta sala, sekite informaciją www.zarasai.lt svetainėje.
2010-08-16

Vardas: Poilsiautojas
Klausimas:
Laba diena, su šeima atvykome pas gimines į Zarasų kurortinį miestelį pailsėti. Gyvenome Turmanto gatvėje, tačiau mÅ«sų poilsį nuolat drumstė triukšmas ir specifinis nemalonus kvapas sklindantis iš Turmanto gatvėje esančios įmonės NatÅ«ralus medis. Triukšmas ir kvapai buvo juntami ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais (pvz. šeštadieniais), ne tik dieną, bet ir naktį. Visa tai labai trukdė mėgautis poilsiu Zarasuose, todėl, manome, kad iš įmonės NatÅ«ralus medis sklindantis triÅ«kšmas ir smarvė yra nesuderinami su Zarasų miesto, kaip kurortinio, statusu.
Atsakymas:
Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiÅ«ros laboratorija rugpjūčio 6 diena tarp 22 ir 24 valandų atliko garso lygio matavimus K.BÅ«gos ir Turmanto gatvėse, Zarasų mieste. Kol kas oficialÅ«s rezultatai negauti. Jeigu triukšmo lygis viršis nustatytas normas, UAB „NatÅ«ralus medis“ bus įpareigota pašalinti trÅ«kumus.
2010-08-12

Vardas: anonimas
Klausimas:
Sveiki.Iskilo tokia problema.Bachmatu kaime esanciame nedideliame karjere zmones veza siukles:ne vien buitines,bet ir statybines,kurios masiskai dideja.Bandziau tiems zmones irodyti,kad ten siuksliu mesti negalima,bet veltui.....gal yra tokia galimybe uzlyginti tas siuksles ir gal zmonems butu parodyta tvarka?
Atsakymas:
Kaip supratome JÅ«s klausiate apie buvusį karjerą Apidemiškių kaime. Pernai buvusio karjero teritorija buvo sutvarkyta, tačiau tai negarbingų žmonių neatbaidė nuo aplinkos teršimo šiukšlėmis. Labai prašome pastebėjus teršÄ—jus pranešti Zarasų seniÅ«nui tel. 37182 arba Aplinkos apsaugos agentÅ«rai tel. 51665. Tikimės, kad bendromis jėgomis galėsime sustabdyti aplinkos teršimą šiukšlėmis.
2010-08-11

« 1 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Darbas jaunimui vasarą
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?