2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Rimantas
Klausimas:
Ar negaletumet atparasyti su nuotraukom, kokie projektai dalyvauja del Zaraso salos rekonstrukcijos?
Atsakymas:
2011-2012 m. ES lėšomis saloje planuojama sutvarkyti paplūdimį ir įrengti vandens sporto centrą. Šiuo metu vyksta šių darbų planavimas - rengiami detalieji planai, bus rengiami techniniai projektai. Norėdami pamatyti kaip atrodys sutvarkyta sala, sekite informaciją www.zarasai.lt svetainėje.
2010-08-16

Vardas: Poilsiautojas
Klausimas:
Laba diena, su šeima atvykome pas gimines į Zarasų kurortinį miestelį pailsėti. Gyvenome Turmanto gatvėje, tačiau mūsų poilsį nuolat drumstė triukšmas ir specifinis nemalonus kvapas sklindantis iš Turmanto gatvėje esančios įmonės Natūralus medis. Triukšmas ir kvapai buvo juntami ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais (pvz. šeštadieniais), ne tik dieną, bet ir naktį. Visa tai labai trukdė mėgautis poilsiu Zarasuose, todėl, manome, kad iš įmonės Natūralus medis sklindantis triūkšmas ir smarvė yra nesuderinami su Zarasų miesto, kaip kurortinio, statusu.
Atsakymas:
Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija rugpjūčio 6 diena tarp 22 ir 24 valandų atliko garso lygio matavimus K.Būgos ir Turmanto gatvėse, Zarasų mieste. Kol kas oficialūs rezultatai negauti. Jeigu triukšmo lygis viršis nustatytas normas, UAB „Natūralus medis“ bus įpareigota pašalinti trūkumus.
2010-08-12

Vardas: anonimas
Klausimas:
Sveiki.Iskilo tokia problema.Bachmatu kaime esanciame nedideliame karjere zmones veza siukles:ne vien buitines,bet ir statybines,kurios masiskai dideja.Bandziau tiems zmones irodyti,kad ten siuksliu mesti negalima,bet veltui.....gal yra tokia galimybe uzlyginti tas siuksles ir gal zmonems butu parodyta tvarka?
Atsakymas:
Kaip supratome Jūs klausiate apie buvusį karjerą Apidemiškių kaime. Pernai buvusio karjero teritorija buvo sutvarkyta, tačiau tai negarbingų žmonių neatbaidė nuo aplinkos teršimo šiukšlėmis. Labai prašome pastebėjus teršėjus pranešti Zarasų seniūnui tel. 37182 arba Aplinkos apsaugos agentūrai tel. 51665. Tikimės, kad bendromis jėgomis galėsime sustabdyti aplinkos teršimą šiukšlėmis.
2010-08-11

Vardas: Rasa
Klausimas:
Kodėl mieste vėlai vakarais, kai jau tamsu, nėra jungiamas gatvių apšvietimas? Vairuotojams sunku pastebėti pėsčiuosius, o ir pėstiesiems manau nėra saugu vaikščioti tamsiomis gatvėmis...
Atsakymas:
Zarasų miesto gatvių ir kitų viešųjų vietų apšvietimas tamsiu paros metu birželio ir liepos mėnesiais nejungiamas, nes šviesu iki 23 val., taip pat ir dėl lėšų trūkumo. Vasarą mieste vykdomi apšvietimo tinklų remonto darbai, todėl užtikrinti gatvių apšvietimo negalime dar ir dėl techninių kliūčių. Nuo rugpjūčio 6 d. gatvių apšvietimas bus įjungiamas vakare saulei nusileidus ir degs iki 24 val. Švenčių ir renginių metu gatvės (kur nevyksta remonto darbai) bus apšviestos visą tamsų paros laiką.
2010-08-06

Vardas: zarasietis
Klausimas:
Laba diena, noriu paklausti, kodėl mūsųs mieste, turinčiame kurorto statusą, nėra įrengtos normalios maudyklos, su stendais apie vandens temperatūrą ir švarą, su plūdurais, žyminčiais gylį. Kaip Sudeikiuos pvz? Ar tai taip brangiai kainuoja?
Atsakymas:
Šiuo metu rengiamas Zarasų miesto paplūdimio Didžiojoje saloje detalusis planas, jį patvirtinus ir parengus techninį projektą bus įrengtas šiuolaikinius reikalavimus atitinkantis paplūdimys.
2010-08-04

Vardas: Marija
Klausimas:
Kodel mieste be paliovos pjaunami medziai? Pries savaite ispjove medzius prie Policijos Komisariato/Maximos, dabar pjauna Savanoriu/Siauliu g. prie namu. Koks tikslas ir kas suteikia tokiam gamtos niokojimui leidimus?
Atsakymas:
Šiuo metu vyksta D.Bukonto gatvės rekonstrukcija, jos metu numatyta pasodinti naujus medžius, kadangi senieji buvo ligoti. Šiaulių ir Savanorių gatvėse išpjauti medžiai, kurie kėlė grėsmę eismui ir žmonių bei jų turto saugumui.
2010-08-04

Vardas: Zarasietė
Klausimas:
Įdomu ką veikia 2 savivaldybės gydytojai?Gal gydo viens kitą,o gal savivaldybės darbuotojus?Ligoninė merdi,tai med.paslaugos persikėlė į savivaldybę.Visur krizė -tik ne savivaldybėje.Ponas Barisevičius vėl susigražint pasitikėjimą bando,ar kaip?????????
Atsakymas:
Atsakydami į klausimą, informuojame, kad nuo 2010 m. rugpjūčio 3 d. Zarasų rajono savivaldybės administracijoje dirba vienas savivaldybės gydytojas 1 etatu.
2010-08-03

Vardas: zarasiskis
Klausimas:
per kiek laiko yra atsakoma i gyventoju uzduodamus klausimus? kaip dar galima greiciau gauti tikslia informacija rupimu klausimu?
Atsakymas:
Į pateiktą klausimą atsakoma iki 20 darbo dienų. Anoniminių klausimų autoriams atsakymas gali būti neteikiamas. Taip pat primename, kad prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).
 
2010-08-03

Vardas: pasipiktinusi kaimo gyven
Klausimas:
SVEIKI!!!
Ar vasaros laiku, Avilių kaimo mokykla neturi darbuotojo kuris tvarko jos aplinka??? Nes patikėkite kraupus vaizdas matosi einant į parduotuvę. Mokyklos teritorijoje pilna visokiausių šiukšlių, bonkės mėtosi šalia mokyklos tvoros. Ar toks mokyklos įvaizdis ???
Atsakymas:
Dėkojame už teisingas pastabas, Avilių skyriaus vedėja įspėta.
2010-07-30

Vardas: as
Klausimas:
ar į 300 lakes rally taip pat bus pigesni bilietai zarasiskiams kaip ir i roko naktis
Atsakymas:
Apie pigesnius bilietus Zarasų rajono gyventojams minėtame renginyje žinių neturime.
2010-07-30

« 1 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: