2020 m. rugpjūčio 8 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Vietinis
Klausimas:
Norejau pasiteirauti, kodel dar nepradeti darbai Savanoriu gatvej? Juk reklaminis stendas skelbia, kad darbai turejo buti pradeti geguzes 4-aja diena.

Taip pat idomu, butent ka ruosiamasi rekonstruoti sioje gatveje. Juk oficialus terminas net iki kitu metu balandzio!?
Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės administracija šių metų gegužės 4 d. pasirašė rangos sutartį su UAB „Aukštaitijos traktas“ dėl Zarasų miesto Savanorių gatvės atkarpos nuo Sėlių a. iki Vilniaus g. rekonstrukcijos. Būtent ši data yra nurodyta informaciniame stende. Sutarties sąlygose nustatyta, kad prieš pradėdamas darbus, rangovas privalo parengti darbo projektą, perimti statybvietę, įrengti informacinį stendą. Dėl šios priežasties konkretūs darbai objekte pradėti tik birželio viduryje. Įgyvendinant projektą senų šaligatvio plytelių dangos bus keičiamos naujomis betono trinkelių dangomis, bus rekonstruojami gatvės elektros apšvietimo tinklai, įrengiama dalies gatvės lietaus nuotekų kanalizacija ir nauja gatvės asfaltbetonio danga. Sutarties terminas iki 2011 metų balandžio mėn. apima ne tik rekonstrukcijos darbų atlikimą, bet ir statinio pripažinimo tinkamu naudoti procedūras bei sutarties šalių finansinių įsipareigojimų įvykdymą.
2010-07-01

Vardas:
Klausimas:
Norėjau paklausti. Jeigu į Zarasų baseiną eina dvi mergaitės 12 metų ir viena 10 metų ar jas įleistu.?
Atsakymas:
Informuojame, kad 2010 m. sausio 14 d. VšĮ Zarasų ligoninės direktoriaus įsakymu Nr. V-5 patvirtintose naudojimosi baseino ir pirčių komplekso teikiamomis paslaugomis taisyklėse nurodyta, kad „nepilnamečiai iki 12 metų amžiaus įleidžiami tik su suaugusiais. Nepilnamečių lankytojų tėvai (globėjai) patvirtina faktą, kad nepilnamečio lankytojo sveikatos būklė leidžia jam naudotis baseino ir pirčių komplekso paslaugomis ir, kad nepilnametis lankytojas išsamiai susipažino su taisyklėmis ir jų laikysis, taip pat užtikrina nepilnamečio lankytojo baseino ir pirčių komplekso bei tretiesiems asmenims padarytos žalos atlyginimą LR teisės aktų nustatyta tvarka ir atsako už jo elgesį baseino ir pirčių komplekso bei bet kokį jo sveikatos sutrikimą“.
2010-06-23

Vardas: lala
Klausimas:
Norėjau paklausti, iki kelintos valandos pavasarį/vasarą mieste galima būti jaunimui, t.y. nepilnamečiams? Ir ar galima vasaros švenčių metų nepilnamečiams būti iki pabaigos be tėvų? Aš iš tų, kurie būna ramiai ir neprisidaro jokių bėdų.
Atsakymas:
Informuojame, kad 1999-06-03 Zarasų rajono taryba yra priėmusi sprendimą „Dėl vaikų apsaugos viešosiose vietose“. Minėtame sprendime yra patvirtinti buvimo viešosiose vietose laiko apribojimai:
1. Vaikams iki 14 m. amžiaus leista lankytis viešosiose vietose ir renginiuose gegužės 1 - rugsėjo 30 d. iki 22 val., spalio 1 – balandžio 30 d. iki 21 val.
2. Vaikams nuo 14 iki 16 m. amžiaus leista lankytis viešosiose vietose ir renginiuose gegužės 1 – rugsėjo 30 d. iki 23 val., spalio 1 – balandžio 30 d. iki 22 val.
3. Vėlesniu laiku vaikams lankytis viešosiose vietose ir renginiuose galima tik su tėvais (globėjais/rūpintojais) arba suaugusiais šeimos nariais.
Siekiant užtikrinti vaikų saugumą viešosiose vietose, vaikus ir jų tėvelius prašome laikytis nustatytų laiko apribojimų.
2010-06-21

Vardas: S.Neries gatve
Klausimas:
Kada bus sutvarkyta S.Neries gatves asfaltas palei garazus nuo 23nr. iki 15 namo nr.Geda!!!
misko sunkelis ir tas geresnis,atsiprasau bet jau truko kantrybe.
Prasau atsakyti kiek metu tai tesis dar?cia miestas ar cigonu taboras?
Atsakymas:
Zarasų miesto gatvių dangoms taisyti rajono savivaldybė naudoja jai kasmet skiriamas Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšas. Miesto seniūnijos komunaliniam ūkiui tvarkyti iš Savivaldybės biudžeto skiriamų asignavimų vos pakanka minimaliai gatvių ir kitų viešųjų teritorijų priežiūrai. Esant ribotoms finansinėms galimybėms tenka nusistatyti prioritetus, nepamirštant, kad ne tik Zarasuose, bet ir Dusetų mieste, ir visuose rajono seniūnijų centruose bei kitose gyvenamosiose vietovėse yra daugybė prastos būklės gatvių, šaligatvių, privažiavimų prie daugiabučių gyvenamųjų namų ar kitų gyventojams svarbių objektų. Turbūt neverta priminti, kad dauguma rajono žvyrkelių, privažiavimų prie kapinių, poilsiaviečių ar lankytinų objektų taip pat laukia nesulaukia remonto. Rajono vadovai ir savivaldybės administracijos darbuotojai, dalyvaujantys priimant sprendimus rekonstruoti, taisyti vienus ar kitus objektus, atsižvelgia į jų svarbą bendrai vietovės transporto infrastruktūros sistemai, miesto ir rajono įvaizdžiui, į didžiosios rajono bendruomenės dalies poreikius. 2003 – 2008 m. buvo atlikti pagrindiniai Zarasų miesto centro – Sėlių aikštės rekonstrukcijos darbai. 2008 m. pradėta magistralinio kelio tęsinio Zarasų mieste – Vytauto, D. Bukonto, Kauno gatvių rekonstrukcija, 2009 m. – Bajorų g. rekonstrukcija, šiemet – Savanorių g. atkarpos ir S.Dariaus ir S.Girėno g. rekonstrukcija. Yra parengti techniniai projektai Smėlynės, S.Nėries, K.Būgos, Vilniaus, Pakalnės gatvėms rekonstruoti, rengiami Šaulių, Šaltupės, K. Donelaičio, Pušyno gatvių rekonstrukcijos projektai. Šiais metais bus rekonstruota Salako miestelio Laisvoji aikštė, kasmet gatvės ir šaligatviai yra taisomi Dusetose bei kitose rajono gyvenvietėse. Tikimės, kad jau netolimoje ateityje šalies ekonominė būklė gerės ir atsiras galimybė patenkinti vis dar kenčiančių nuo dulkių neasfaltuotų gatvių gyventojų prašymus įrengti asfalto dangas, sutvarkyti prieš kelis dešimtmečius įrengtus ir jau senai susidėvėjusius pėsčiųjų takus. Suprantame, kad nerealu tikėtis nedideles pajamas gaunančių daugiabučių namų gyventojų iniciatyvos rinkti lėšas privažiavimų ir kiemų atnaujinimui. Taip pat ir gyventojai galėtų suprasti ir įvertinti rajono savivaldybės pastangas nuosekliai tvarkyti jai priklausančias teritorijas.
2010-06-18

Vardas: Zarasietis
Klausimas:
Sveiki, aš norėčiau paklausti jūsų ar bus kažkaip žmones geriau informuoti ar nežinau kaip kad nevaiksčiotu dviračių takais. Nes kartais važiuoju Vytauto gatvę per dviračio taką ir žmonės pyksta kad nepasitraukiu, nors čia yra dviračių takas. P.S:
Buvau Nidoje ir pastebėjau bent ten ant dviračio takų nupiešti dviračiai. Gal taip galėtumete ir jūs padaryti?
Atsakymas:
Zarasų miesto Vytauto gatvės ruože nuo Sėlių aikštės iki K. Donelaičio g. viename iš šaligatvių įrengtas raudonų trinkelių dviračių takas. Jam pažymėti ir atskirti nuo šalia esančios pėsčiųjų eismui skirtos dalies, kaip ir buvo numatyta gatvės rekonstrukcijos techniniame projekte, pastatyti nukreipiamieji kelio ženklai „Pėsčiųjų ir dviračių takas“. Kelių eismo taisyklėse šio ženklo aprašyme nurodyta: jeigu dviračio ir pėsčiųjų simboliai ženkle yra ne vienas po kitu, o vienas šalia kito ir skiriami vertikaliu baltu brūkšniu, eismo dalyviai privalo naudotis ta tako puse, kuri jiems yra skirta (parodyta ženkle). Lietuvos Respublikos saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 15 straipsnio 3 dalies 5 punktas nustato, kad pėstiesiems draudžiama eiti dviračių keliais. Taigi, pėstieji, einantys Vytauto gatvės šaligatvyje raudonomis trinkelėmis grįstu taku ne tik pažeidžia Kelių eismo taisykles, bet ir nesilaiko įstatymo nuostatų. Dviračių taką horizontaliuoju ženklinimu numatome pažymėti dar šią vasarą, nors tikslinga būtų sulaukti likusios Vytauto gatvės dalies ir D. Bukonto gatvės rekonstrukcijos.
2010-06-18

Vardas: vladas
Klausimas:
Norejau paklausti kodel niekur nebuvo skelbti paskutinio rajono trybos posedzio sprendimai,kodel slepema nuogyventoju.
Atsakymas:
Pranešame Jums, kad informacija apie Zarasų rajono savivaldybės tarybos 39-jame posėdyje priimtus sprendimus Zarasų rajono savivaldybės internetiniame puslapyje buvo skelbta dar 2010-06-06 22:15:34, ją galite rasti paspaudę čia. Minėtoji informacija bus skelbiama ir spaudoje.
2010-06-14

Vardas: Gyventojas
Klausimas:
Anksčiau jau esu klausęs apie pėsčiųjų perėjos Šiaulių ir Vilniaus g-ių sankryžoje įrengimą. Norėčiau sužinoti, kokie sprendimai yra priimti?
Esant neigiamam atsakymui, planuojame rengti gyvos perėjos akciją, taip, piko metu, blokuojant pravažiavimą. Norėtųsi sužinoti, į ką reikia kreiptis, norint rengti viešas akcijas mieste? Ačiū už atsakymus.
Atsakymas:
Informuojame, kad šiuo metu jau yra įrengti kelio ženklai „Pėsčiųjų perėja“ Šiaulių ir Vilniaus gatvių sankryžoje. Kai tik leis oro sąlygos, pėsčiųjų perėja taip pat bus dar ir pažymėta.
2010-06-14

Vardas: as
Klausimas:
ar yra Zarasuose vandens kolonėlė ,iš kurios gyventojai gali naudoti vandeni maistui.Jei nėra ar galėtu Zarasų vandenys įregti kolonėlę,kad gyventojai už mokestį naudotusi vandeniu ir turėtu savo raktą..taip yra kai kuriuose miestuose...savo šuliniuose pas gyventojus nitratai dažnai viršyja normą..ačiū
Atsakymas:
Zarasų mieste nėra geriamojo vandens kolonėlės, iš kurios gyventojai galėtų naudoti vandenį maistui. UAB „Zarasų vandenys“ techninių sąlygų geriamojo vandens kolonėlei įrengti neišduoda ir bendrovė jų neįrengia. Geriamojo vandens kolonėlių įrengimo trūkumai:
1. Neįmanoma įrengti vandens apskaitos mazgo;
2. Neapskaitomas vanduo naudojamas neracionaliai;
3. Turi būti atsakingas asmuo (gyventojas) už priežiūrą ir eksploataciją;
4. Šaltojo metų laikotarpio problemos;
5. Mikrobiologinė tarša (atviro vandens nešiojimas nuo gatvės iki gyvenamųjų namų).
2010-06-14

Vardas: zarasiske
Klausimas:
pasakikyt prasom kada bus vedama kanalzacija ir vandentikis zaliosios gatveja?
Atsakymas:
UAB „Zarasų vandenys“ pateikė preliminarią paraišką ES struktūrinei paramai gauti pagal priemonę „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra“ Nr. VP3-3.1-AM-01-V.Šioje paraiškoje numatyta, kad vandentiekio ir nuotekų tinklai bus tiesiami Žaliojoje g., Zarasų mieste,tačiau kol kas finansavimas vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtrai Žaliojoje gatvėje, Zarasuose negautas, todėl negalime konkrečiai atsakyti, kada bus pradėti darbai.
2010-06-14

Vardas: Gyventojas
Klausimas:
Dėkoju už atsakymą dėl smėlio Savanorių gatvėje. Nežinau kas vežė, bet smėlio dar yra užtektinai. Butų neprošal atsakovams patiems ateiti ir įsitikinti. Nes ko gero už šiuos darbus savivaldybė sumokėjo be reikalo. Šaligatviai miėtos gatvės dalyje po pernai metais vykdytų darbų taip pat nelabai sutvarkyti. Ar bus tvarkomi?
Atsakymas:
Įgyvendinus vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros Zarasuose projektą, šaligatviai atstatyti į prieš tai buvusią būklę.
2010-06-14

« 1 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: