2020 m. rugpjūčio 6 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Laba diena
Klausimas:
Norėjau pasiteirauti. 2012 metais bus išjungta analoginės televizijos transliavimas. Reikės kas neturi kabelinės TV nusipirkti (žinoma jai nenori kabelinės ir lėksciu)skaitmeninės TV priedelius. dabar klausimas kaip juos isigyti tiems zmonėms kurie neturi tam pakankamai lėšu, gal savivaldybe pateikus jiems reikiamus dokumentus apie gaunamas pajamas galėtu sumokėtus pinigus už priedelikompensuoti arba gražinti nors dali prarastu pinigu? dėkoju is ankso.
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2010-01-20 nutarimu Nr. 81 „Dėl išlaidų, skirtų skaitmeninės televizijos priėmimo įrangai įsigyti, kompensavimo mažas pajamas gaunančioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims tvarkos aprašo patvirtinimo" yra patvirtintas išlaidų, skirtų skaitmeninės televizijos priėmimo įrangai įsigyti, kompensavimo mažas pajamas gaunančioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims tvarkos aprašas, kuriame yra nustatyti šaltiniai, skirti skaitmeninės televizijos priėmimo įrangai įsigyti, kompensavimo šaltiniai, kriterijai, skyrimo tvarka ir kompensavimo kontrolė.
2010-06-14

Vardas: art
Klausimas:
Laba diena.Norejau paklausti del J.Gruodzio gatveje namo Nr 7 remonta. Kai stogas buvo kiauras lietus pridare daug nuostoliu zmonems, gyvenantiems 5 tame aukste. Tiek butuose,tiek laiptinese. Viduje zmones patys susitvarke.Kas gali suremontuoti laiptiniu sienas ir lubas.Juk sie nuostoliai del butu ukio aplaidumo.Stoga zmones jau prase tvarkyti pries siuos nuostolius.Geda net svecius atsivesti.O gyvename Europos Sajungoje.
Atsakymas:
Pagal šalies įstatymus kiekvienam būsto savininkui priklauso ne tik nuosavas būstas, jam bendrosios dalinės nuosavybės teise priklauso ir bendrojo naudojimo patalpos - pagrindines namo konstrukcijos, bendroji inžinierinė įranga ir bendrojo naudojimo patalpos. Visoms šioms konstrukcijoms, įrenginiams ir bendrojo naudojimo patalpoms reikalinga nuolatinė techninė priežiūra, laiku ir tinkamai atlikti remontą. Vadovaudamasis statinių priežiūros reglamentais, daugiabučių gyvenamųjų namų priežiūrą Zarasų mieste vykdo administratorius (UAB „Zarasų būstas“), kuris atlieka bendrojo naudojimo objektų privalomąsias apžiūras, įformina jas atitinkamais aktais, vykdo ir organizuoja šių objektų nuolatinės techninės priežiūros darbus, avarijų lokalizavimą ir likvidavimą. Namo pagrindinių konstrukcijų, bendros inžinerinės įrangos ir bendro naudojimo patalpų (namo laiptinės, koridoriai ir kt. patalpos) remontas atliekamas savininkų lėšomis. Norint atlikti bendro naudojimo patalpų remontą, patalpų savininkai (ne mažiau kaip ¼ visų patalpų savininkų) pateikia namo administratoriui rašytinį prašymą dėl bendro naudojimo patalpų remonto. Administratorius per mėnesį nuo prašymo gavimo organizuoja patalpų savininkų susirinkimą, kuriame namo gyventojai priima sprendimą dėl remonto darbų ir lėšų kaupimo. Administratorius parengia darbų ir lėšų poreikio planą, skelbia remonto darbų konkursą, sudaro sutartį su konkursą laimėjusiu rangovu, kontroliuoja sutarties vykdymą.
2010-06-04

Vardas: Jonas
Klausimas:
Gyvename daugiabuciame name, kuris ribojasi su nuosavu namu.Sio namo net du sunys ikurdinti uz tvarto, pirties ir visokiu sandeliuku grynai po daugiabuciu langais, per ju jojimus ir inkstimus nera ramybes ir poilsio. Kur kreiptis del sunu iskeldinimo,nes yra zmoniu, kurie dirba ir naktimis ir jiems reikalingas poilsis diena.
Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės taryba 2008-02-07 sprendimu Nr. T-2 patvirtino Gyvūnų laikymo gyvenamosiose vietovėse taisykles, kurios reglamentuoja visus klausimus, susijusius su gyvūnų laikymu. Dėl taisyklių nesilaikymo ar pažeidimo atvejų galite kreiptis į Zarasų rajono policijos komisariatą arba seniūniją.
2010-06-02

Vardas: Zarasietis
Klausimas:
Aš norėčiau paklausti kodėl dabar Joninių šventė yra mokama? Juk tai tikrai yra liūdna ir mažiau žmonių ir pinigus prarandame. Pvz galėtu būti su mašiną įvažiuoti mokama. Bent Pensininkams ir nepilnamečiams būtu nemokamai..
Atsakymas:
Kultūrinis renginys, ypač lauko erdvėje - yra brangus projektas, kuriam trūksta mokesčių mokėtojų pinigų, todėl organizatoriai organizuoja mokamus renginius; surinkti pinigai vėl skiriami kitiems kultūros projektams.
2010-06-02

Vardas: gyventojas
Klausimas:
Sveiki,

norejau paklausti, ar planuojama siais metu saloje rengti komercinius pop muzikos koncertus? Pernai turejome Superfiesta ir Zuzifiesta. Butu smagu sulaukti ko nors panasaus ir siais metais.

Taip pat noreciau pakritikuoti puslapio redaktorius, kurie nesirengia atnaujinti renginiu skilties. Joje neradau nieko apie Roko naktis, Rali, Galiunu varzybas. Reiketu zmones informuoti, kitaip nereikia stebetis, kad mazai zmoniu susirenka.
Atsakymas:
Komerciniai projektai - koncertai - šiai dienai jokios informacijos nėra pateikę, todėl negalime pranešti apie būsimus komercinius koncertus. O dėl kitų renginių prašome atidžiau skaityti informaciją: skiltyje ,,renginiai" pateikti renginių metiniai planai, kuriuose atspindėti visi Jūsų išvardinti renginiai.
2010-06-02

Vardas: Mikas
Klausimas:
Paaiskinkite ar sis projektas paskutinis?„Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Zarasuose“ 2008-2009 m. įgyvendinti buvo skirtas tam tikras baigtinis lėšų kiekis.Ar dar bus 2010-2011 m.koks projektas?Ar isvis kada artimiausiu metu bus tvarkoma Bukanto g-veje nuoteku tinklas ?Aciu
Atsakymas:
Šiuo metu rengiama nauja paraiška naujiems magistraliniams vandentiekio ir nuotekų tinklams Zarasuose tiesti. D.Bukonto gatvėje magistraliniai vandentiekio ir nuotekų tinklai yra. Norint prie jų prisijungti reikia išsiimti projektavimo sąlygų sąvadą ir pasirengti techninį projektą. Šiais metais numatoma rekonstruoti D.Bukonto gatvės šaligatvius, važiuojamąją kelio dalį, elektros apšvietimą.
2010-06-02

Vardas: inga
Klausimas:
atstovejau darbo birzoje 6 men, socialine pasalpa 3 men mokejo tik 35lt. kodel gavau tiek mazai? vidurkis buvo 348,50. kiek gausiu dabar jei pratesiu.
Atsakymas:
Į Jūsų klausimą atsakyti negalime, nes reikalinga daugiau informacijos apie Jus, šeimos narius, pajamas. Prašome kreiptis individualiai į Socialinės paramos skyrių, 106 kab. ar paskambinti tel. (8 385) 37160.
2010-06-01

Vardas: inga
Klausimas:
Norejau suzinot kada vel bus dalinami maisto produktai?
Atsakymas:
2010 m. paramą maisto produktais numatoma gauti 5 kartus: kovo, gegužės, liepos, rugsėjo ir lapkričio mėnesiais. Sekanti maisto produktų siunta pasieks mūsų rajoną š. m. liepos mėn. Informacija dėl atvežimo ir išdalinimo tikslesnio laiko bus paskelbta rajoniniame laikraštyje ir internetiniame puslapyje.
2010-06-01

Vardas: pacientas
Klausimas:
Laba diena, noreciau paklausti, kodel ligonineje, atliekant kraujo tyrimus, patys pacientai turi nesioti savo kraujo meginius is procedurines i laboratorija? Ar tai nera pazeidimas? Kas turi tai daryti? Mokesciai dideja, o paslaugos prasteja. Gal dar ir tyrimus tuoj patys sau darysimes?
Atsakymas:
Vadovaujantis nustatyta tvarka, Zarasų rajono ligoninėje pacientams kraujo paėmimo procedūra dėl kraujo ištyrimo atliekama procedūriniame kabinete. Mėginiai į laboratoriją pristatomi medicinos darbuotojo. Pacientui pačiam negalima nešti paimto kraujo mėginio į laboratoriją. Apie pažeidimus prašome informuoti Zarasų ligoninės direktorių.
2010-05-21

Vardas: antosia
Klausimas:
tai uzdaro pensionata nuo liepos ar dar nervus visiem patampys?
Atsakymas:
Vykdant apskričių reformą, buvo sprendžiamas klausimas dėl Zarasų pensionato steigėjo pakeitimo bei pavaldumo, o ne dėl šios įstaigos uždarymo. Informuojame, kad Zarasų pensionatas ir nuo 2010 metų liepos 1 d. veiks ir teiks ilgalaikės socialinės globos paslaugas.
2010-05-21

« 1 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: