2021 m. kovo 8 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: gyventojas
Klausimas:
Sveiki,

norejau paklausti, ar planuojama siais metu saloje rengti komercinius pop muzikos koncertus? Pernai turejome Superfiesta ir Zuzifiesta. Butu smagu sulaukti ko nors panasaus ir siais metais.

Taip pat noreciau pakritikuoti puslapio redaktorius, kurie nesirengia atnaujinti renginiu skilties. Joje neradau nieko apie Roko naktis, Rali, Galiunu varzybas. Reiketu zmones informuoti, kitaip nereikia stebetis, kad mazai zmoniu susirenka.
Atsakymas:
Komerciniai projektai - koncertai - šiai dienai jokios informacijos nėra pateikę, todėl negalime pranešti apie bÅ«simus komercinius koncertus. O dėl kitų renginių prašome atidžiau skaityti informaciją: skiltyje ,,renginiai" pateikti renginių metiniai planai, kuriuose atspindėti visi JÅ«sų išvardinti renginiai.
2010-06-02

Vardas: Mikas
Klausimas:
Paaiskinkite ar sis projektas paskutinis?„Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Zarasuose“ 2008-2009 m. įgyvendinti buvo skirtas tam tikras baigtinis lėšÅ³ kiekis.Ar dar bus 2010-2011 m.koks projektas?Ar isvis kada artimiausiu metu bus tvarkoma Bukanto g-veje nuoteku tinklas ?Aciu
Atsakymas:
Šiuo metu rengiama nauja paraiška naujiems magistraliniams vandentiekio ir nuotekų tinklams Zarasuose tiesti. D.Bukonto gatvėje magistraliniai vandentiekio ir nuotekų tinklai yra. Norint prie jų prisijungti reikia išsiimti projektavimo sąlygų sąvadą ir pasirengti techninį projektą. Šiais metais numatoma rekonstruoti D.Bukonto gatvės šaligatvius, važiuojamąją kelio dalį, elektros apšvietimą.
2010-06-02

Vardas: inga
Klausimas:
atstovejau darbo birzoje 6 men, socialine pasalpa 3 men mokejo tik 35lt. kodel gavau tiek mazai? vidurkis buvo 348,50. kiek gausiu dabar jei pratesiu.
Atsakymas:
Ä® JÅ«sų klausimą atsakyti negalime, nes reikalinga daugiau informacijos apie Jus, šeimos narius, pajamas. Prašome kreiptis individualiai į Socialinės paramos skyrių, 106 kab. ar paskambinti tel. (8 385) 37160.
2010-06-01

Vardas: inga
Klausimas:
Norejau suzinot kada vel bus dalinami maisto produktai?
Atsakymas:
2010 m. paramą maisto produktais numatoma gauti 5 kartus: kovo, gegužės, liepos, rugsėjo ir lapkričio mėnesiais. Sekanti maisto produktų siunta pasieks mÅ«sų rajoną š. m. liepos mėn. Informacija dėl atvežimo ir išdalinimo tikslesnio laiko bus paskelbta rajoniniame laikraštyje ir internetiniame puslapyje.
2010-06-01

Vardas: pacientas
Klausimas:
Laba diena, noreciau paklausti, kodel ligonineje, atliekant kraujo tyrimus, patys pacientai turi nesioti savo kraujo meginius is procedurines i laboratorija? Ar tai nera pazeidimas? Kas turi tai daryti? Mokesciai dideja, o paslaugos prasteja. Gal dar ir tyrimus tuoj patys sau darysimes?
Atsakymas:
Vadovaujantis nustatyta tvarka, Zarasų rajono ligoninėje pacientams kraujo paėmimo procedÅ«ra dėl kraujo ištyrimo atliekama procedÅ«riniame kabinete. Mėginiai į laboratoriją pristatomi medicinos darbuotojo. Pacientui pačiam negalima nešti paimto kraujo mėginio į laboratoriją. Apie pažeidimus prašome informuoti Zarasų ligoninės direktorių.
2010-05-21

Vardas: antosia
Klausimas:
tai uzdaro pensionata nuo liepos ar dar nervus visiem patampys?
Atsakymas:
Vykdant apskričių reformą, buvo sprendžiamas klausimas dėl Zarasų pensionato steigėjo pakeitimo bei pavaldumo, o ne dėl šios įstaigos uždarymo. Informuojame, kad Zarasų pensionatas ir nuo 2010 metų liepos 1 d. veiks ir teiks ilgalaikės socialinės globos paslaugas.
2010-05-21

Vardas: meno mokyklos mokinys
Klausimas:
Kodėl sumažinote pamokas tiek mokiniams, tiek ir mokytojams? Juk atlyginimus sumažinote, bet mokytojai vistiek nori mokyti tiek pat kiek mokė. Nes tai išeina į naudą ne tik mokytojams, bet ir vaikams kurie gali plėsti ir skleisti žinias kad Zarasai nėra tik miškas ir upės. Tai kame reikalas?
Atsakymas:
Bendrojo lavinimo mokyklose pamokų skaičius mokiniui nustatomas vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministro įsakymu patvirtintais Bendraisiais ugdymo planais. Mokiniui skiriamas minimalus pamokų skaičius, nustatytas planuose kiekvienai klasei. Mokykla, atsižvelgdama į turimas lėšas, tėvų prašymą, gali skirti maksimalų pamokų skaičių.
2010-05-21

Vardas: Minde
Klausimas:
Sveiki, norėjau padėkot-malonu, kad sutvarkė nors duobę Donelaičio gatvėje kur tyvuliavo vandenynas šaunu. O klausiu kodėl šioje gatvėje pernai nevedė nei vandentiekio, nei kanalizacijos?Kai per visas kitas kvartalines gatves išvedžiojo viską, o Donelaičio gatvę apėjo?Ar bus šiemet vedamos komunikacijos minėtoje gatvėje? AčiÅ«
Atsakymas:
Zarasų miesto K. Donelaičio gatvėje šiais metais komunikacijos tiesiamos dar nebus. Iki 2010 metų pabaigos planuojama parengti šios gatvės rekonstrukcijos projektą, kuriame ir turi bÅ«ti numatyti vandentiekio, lietaus bei buitinių nuotekų kanalizacijos įrengimo sprendiniai. Rekonstrukcijos darbų vykdymas 2011 m. priklausys nuo rajono Savivaldybės finansinių galimybių.
K. Donelaičio gatvėje, kaip ir daugelyje kitų Zarasų miesto gatvių, minėti tinklai nebuvo įrengti todėl, kad Neries upės baseino investicinės programos I etapo projektui „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Zarasuose“ 2008-2009 m. įgyvendinti buvo skirtas tam tikras baigtinis lėšÅ³ kiekis.
2010-05-17

Vardas: Žemaitė
Klausimas:
Laba diena, norėčiau pasiteirauti ar bus daromas šaligatvis Žemaitės gatvėje. Einant į turgų tik ir reikia žiÅ«rėti, kad mašina ant kojų neužvažiuotų.
Atsakymas:
Artimiausiu metu Zarasų m. Žemaitės gatvėje šaligatvių įrengti neplanuojama.
2010-05-17

Vardas: Mindaugas
Klausimas:
Noriu pasidomėt kada pagaliau bus sutvarkyta Donelaičio gatvės bala? Nes po lietaus vėl tyvūliuos vandenynas..Kita:kodėl daugumai gatvių pravedė vietinę kanalizaciją ir vandentiekį, o Donelaičio gatvę apėjo?Kas per gudrumas ir betvarkė?
Atsakymas:
Šiais metais bus parengtas Zarasų miesto K. Donelaičio gatvės atkarpos nuo Smėlynės g. iki Šiaulių g. rekonstrukcijos projektas, kuriame bus sprendžiama ne tik paviršinio vandens nuvedimo problema, bet ir numatytas vandentiekio bei buitinių nuotekų kanalizacijos įrengimas.
2008 - 2009 m. įgyvendinant Neries upės baseino investicinės programos I etapo projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Zarasuose“, ES Sanglaudos fondo paramos ir rajono Savivaldybės lėšomis įrengti:
  • nuotekų tinklai Zarasų m. Palaukės, Savanorių, Kauno, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėse, Sarakiškės kaime;
  • vandentiekio tinklai Zarasų m. Turmanto gatvėje;
  • vandentiekio ir nuotekų tinklai Zarasų m. Žemaitės, J. Gruodžio, MalÅ«no, Birutės;
  • siurblinės Zarasų m. Vilniaus, MalÅ«no, Taikos, Kauno gatvėse, Sarakiškės kaime.
Ribotos finansinės galimybės neleidžia įrengti trÅ«kstamą inžinerinę infrastruktÅ«rą vienu metu visose miesto gatvėse. Vandentiekio ir nuotekų tinklų šiuo metu dalinai įrengti arba jų dar iš viso nėra ne tik Zarasų miesto K. Donelaičio gatvėje, bet ir Birutės, Šaulių, Šaltupės, Aušros, Griežto, Pakalnės, Bajorų, E. Pliaterytės ir kitose gatvėse bei daugelyje skersgatvių.
2010-05-17

« 1 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: