2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Karolis
Klausimas:

Sveiki
Norejau paklausti kada bus renovuojamas P.Širvio 16 namas?

Atsakymas:

2015-06-19 įvyko Jūsų daugiabučio gyvenamojo namo susirinkimas, kuriame buvo svarstomas klausimas dėl namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų plano tvirtinimo ir namo atnaujinimo (modernizavimo) projekto rengimo ir įgyvendinimo sąlygų. Susirinkime iš 22 butų ir kitų patalpų savininkų dalyvavo 15 patalpų savininkų, turinčių 15 balsų ir tai sudarė 68 proc. nuo visų namo butų ir kitų patalpų savininkų skaičiaus. Susirinkimo metu, dalyvavusių savininkų balsų dauguma, buvo priimtas sprendimas nepritarti daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) projekto įgyvendinimui, todėl Jūsų namas nebus modernizuojamas.


Kilus papildomiems klausimams prašome kreiptis į uždarąją akcinę bendrovę „Zarasų būstas“, tel. (8 385) 52182, (8 385)52196.
 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
vyresnioji  specialistė
2017-10-03

Vardas: Gene
Klausimas:

del apsvietimo darbo dienomis-praejusiais metais ryte 5 val.jau budavo ijungiamas mieste apsvietimas

Atsakymas:

Pakartotinai pranešu. Zarasų miesto apšvietimas vykdomas pagal administracijos direktoriaus patvirtintą grafiką. Nuo spalio 1 d. ryte apšvietimas bus jungiamas nuo 5 val. ryto.

 
Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė
2017-10-02

Vardas: Gyventoja
Klausimas:

Laba diena. Manau ne aš viena šiuo metu susiduriu su tokia problema... Kodėl Zarasai rytais skendi tamsoje? Žmonės vedžiodami šuniukus, mankštindamiesi ar eidami į darbą iki 6.15 (kada jau pradeda švisti) turi pasišviesti prožektoriais arba vaikščioti tamsoje, kas yra tikrai labai nejauku ir nepatogu. Norėčiau paklausti kada Zarasuose rytais bus įjungtas gatvių apšvietimas?

Atsakymas:

Zarasų miesto apšvietimas vykdomas pagal apšvietimo grafiką, kuris suderintas ir patvirtintas Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus. Šiai dienai ilginti apšvietimo trukmę nėra finansinių galimybių.

 
Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė
2017-10-02

Vardas: Katia
Klausimas:

Laba diena. Kada bus tvarkomas poliklinikos kiemas?

Atsakymas:

2017-06-26 Zarasų rajono savivaldybės administracija sudarė rangos sutartis dėl automobilių stovėjimo aikštelės Malūno gatvėje priešais Zarasų PSPC statybos ir dėl Vilniaus gatvės ZR7435 (privažiavimo prie PSPC nuo Vilniaus gatvės) kapitalinio remonto. Aikštelės statybos darbai jau vyksta, privažiavimo remontas dar nepradėtas. Darbai abiejuose objektuose prie PSPC bus baigti iki 2017-12-01.

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
2017-09-27

Vardas: stasys
Klausimas:

Sveiki, o kada renovuos siauliu 9 nr nama?

Atsakymas:

Daugiabučiams namams modernizuoti valstybė skiria 30 proc. paramą ir jeigu namas įrašytas į Ignalinos programą tai dar skiriama papildomai 15 proc. parama ir šios programos. Šiaulių g. 9 namas nebuvo įrašytas į Ignalinos programą. Zarasų rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama Ignalinos programos projektą, kreipėsi į Centrine projektų valdymo agentūra dėl Šiaulių g. 9 namo įrašymo į Ignalinos programą. 2017-09-15 Zarasų rajono savivaldybės administracija gavo Centrinės projektų valdymo agentūros raštą, kuriame agentūra informavo, kad Europos Komisija neprieštarauja pateiktam Ignalinos programos projekto pakeitimui. UAB „Zarasų būstas“ šiuo metu rengia viešojo pirkimo dokumentus ir artimiausių metu paskelbs 3 daugiabučių namų (Šiaulių g. 1, 5, 9, Zarasuose) rangos darbų su projektavimu viešąjį pirkimą. Planuojama, kad spalio mėn. bus žinomas rangovas. Su konkursą laimėjusiu rangovu bus pasirašyta rangos darbų sutartis. Rangovas per keturias mėnesius turės parengti techninį darbo projektą, užsakovas (UAB „Zarasų būstas“) gauti statybos leidimą. Planuojama, kad modernizavimo darbai bus pradėti 2018 metų pavasarį. 


Dėl išsamesnės informacijos dėl namo modernizavimo prašome kreiptis į uždarąja akcinę bendrovę „Zarasų būstas“, tel. 8 385 52182, 8 385 52196.

 

Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
vyresnioji  specialistė

2017-09-19

Vardas: Jonas
Klausimas:

Sveiki, kada bus pradėtas renovuoti Vytauto g. 42A namas? Nes renovacijos pradžia buvo žadėta dar balandį.

Atsakymas:

Vytauto g.42 A namo rangos darbų su projektavimu konkursas jau įvykęs. Jau parengtas techninis darbo projektas, kuris vadovaujantis statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 ,,Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ 69.2 p. pateiktas ekspertizei. Po atliktos projekto ekspertizės, techninis darbo projektas bus įkeltas į IS,,Infostatyba” statybą leidžiančiam dokumentui gauti. Planuojama, kad statybos darbai gali prasidėti nuo rugsėjo vidurio.

 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
vyresnioji  specialistė
2017-09-04

Vardas: Zarasietė
Klausimas:

Norėčiau sužinoti, kam kliudė sveika , graži didelė eglė, kurią ką tik nupjovė prie Savanorių g.4 namo. ar gal Zarasai seka Vilniaus ir Kauno tradicijomis, tik ten buvo iškirsti seni medžiai ir juos žadama atsodinti naujais. O pas mus?

Atsakymas:

Savanorių g.4 namas šiuo metu atnaujinamas (modernizuojamas). Prie namo iš vieno kamieno augo dvi pasvirusios eglės, kurios trukdė vykdyti atnaujinimo (modernizavimo) darbus, o taip pat gadintų atnaujintą fasadą po modernizacijos, todėl buvo priimtas sprendimas egles nupjauti.

 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
vyresnioji  specialistė
2017-09-04

Vardas: Almas
Klausimas:

Laba diena. Noriu paprašyti,kad uždarytų duobę metaliniu tinkleliu ar ją užpiltų. Priešais Rato garažus,prie gyvenamojo namo tvoros,prie kelio yra pavojinga duobė.Žmogus ar gyvūnas pasitraukęs į šalį nuo parvažiuojančios ar praskrendančios mašinos,gali įkristi. Neaišku kokio gilumo,bet katė,šuo ar mažas vaikas neišlips iš jos.Sutvarkykite,kol neįvyko nelaimė.tuo keliu bėgioja S. Nėries g.57 ir P.Širvio ,20,22,36 namuose augantys vaikai ir iš kitų mikrorajono namų.

Atsakymas:

Rugpjūčio 22 d. nuvykę į P.Širvio g. radome lietaus nuotekų šulinį neuždengta ( spėjame, kad dangtis pavogtas). Šulinį uždengėme.

 

Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė

 

2017-08-24

Vardas: Vytautas
Klausimas:

Sveiki. Noreciau paklausti, kokiu tikslu atsirado uzkarda (slakbaumas) iejime i sala? Ta uzkarda uzkerta kelia dviratininkams vaziuojantiems dviraciu taku (kuri uztvere), tevams su vaiku vezimeliais tenka ant saligatviu keltis. Ir siaip ten prasmes uzkardai nera nes, pagal KET ten yra eisma su motorinemis transporto priemonemis draudziantis zenklas.

Atsakymas:
Įvažiavimo ribojimo į Zaraso ežero Didžiąją salą klausimas iškilo, kuomet saloje veiklą pradėjo vykdyti UAB „Zarasų laisvalaikio centras“. Kilo daug diskusijų dėl to, kokiu būdu turėtų būti pažymėti salą aptarnaujančių darbuotojų automobiliai, kadangi iki šiol buvęs kelio ženklas numatė išlygą tik aptarnaujančiam ir maršrutiniam transportui. Poreikis privažiuoti iki „lynų kelio“ aikštelės iškilo ir salos lankytojams atvykstantiems su nuosavu plaukimo inventoriumi. Siekiant išvengti nesusipratimų ir galimų kelių eismo taisyklių pažeidimų Savivaldybės saugaus eismo komisijoje buvo nutarta įrengti pakeliamą užtvarą ir panaikinti kelio ženklą 303 - Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas. „Lynų kelio“ paslaugos gavėjai susisiekę telefonu su salą aptarnaujančiu personalu yra įleidžiami, taip pat įvažiavimo galimybę turi visos salą aptarnaujančios įmonės. Tenka pripažinti, kad įrengtas gatvės užtvaras sukėlė nepatogumų dviratininkams ir mamos stumiančioms mažylių vežimėlius. Ši aplinkybė nebuvo įvertinta įrengiant užtvarą. Pačiu artimiausiu metu gatvės užvaras bus sutrumpintas ir dviratininkai bei mamos su mažylių vežimėliais vykdami į salą nepatogumų išvengs.
 

Renius Kisielius

Zarasų rajono savivaldybės administracijos

direktoriaus pavaduotojas

2017-08-23

Vardas: Raminta
Klausimas:

Norejau paklausti..Ar gali nuo 5ryto vazineti miestu komunalininku masinos keldamos didziausia triuksma?

Atsakymas:

Zarasų miesto seniūnija informavo UAB "Zarasų komunalininkas" apie triukšmo taisyklių pažeidimą. Dėkojame už pranešimą apie pažeidimą. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

 

Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė
2017-08-22

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: