2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Gintaras
Klausimas:
Norėčiau paklausti ar šių metų pavasarį bus gatvėse paliktos traktorinės priekabos šiukšlėms iš gyventojų surinkti.
Atsakymas:
Nebus. Didelių gabaritų, pavojingos ir kitos rūšiuotinos atliekos, pvz. šiltnamių plėvelė, iš gyventojų nemokamai priimamos didelių ir pavojingų atliekų priėmimo aikštelėje Statybininkų g. 11, Zarasuose.
2010-04-16

Vardas: Pasiulymas
Klausimas:
Laba diena,
turiu pasiulyma, gal butu galima skirti po viena konteineri, kurie yra prie daugiabuciu namu, nereikalingiems, bet dar geriams daiktams. Visi zinom, jog i konteinerius ismetami dar tinkami naudojimui drabuziai, batai, zaislai ir kt. Ir juos dazniausiai issirenka tie, kam ju reikia.
Galetu ant vieno konteinerio buti uzrasas pvz „Panaudoti daiktai“ ar dar kaip nors. Tada tiems zmonems nereiketu knistis po siuksles. O ir gyventojai galetu atskirai ismesti gerus, bet nereikalingus daiktus.
Atsakymas:
Pastatyti specialių konteinerių naudotiems daiktams surinkti nenumatome, panaudotus, bet dar tinkamus naudoti daiktus iš Jūsų mielai priims Socialinių paslaugų centras (Malūno g. 2, Zarasų miestas).
2010-04-16

Vardas: LP
Klausimas:
Zarasuose, per Saltupes gatve nuolat bega vanduo, nes pono Bagdonaviciaus auto parduotuviu vairuotojai prie parduotuves ir parduotuves sandelio plauna automobilius. Zmonem vaikscioti tikrai nemalonu. Ar kas nors domisi sia problema?
 
Atsakymas:
Šia problema domėtąsi ne kartą, nustatyta, kad ten teka gruntinis vanduo.
 
2010-04-16

Vardas: Rimtas
Klausimas:
Ar LEISTA rukyti mokjyklose mokytojams ir mokiniams
Atsakymas:
Pagal Lietuvos Respublikos tabako kontrolės įstatymą Lietuvos Respublikoje rūkyti (vartoti tabako gaminius) draudžiama visose švietimo, sveikatos įstaigose ir šių įstaigų teritorijose.
2010-04-15

Vardas: Labai idomu
Klausimas:
Labai idomu pasidare, perskaicius savivaldybes ataskaita uz 2009 m., nes neradau ten dirbanciu elektriku, valytoju, vairuotoju-gal tokie jau atleisti ar ju ten uz zmones neskaito?

Ir dar-kam reikalingas Paslaugu centras, jei jis tik ataskaitoj raso, kad veza neigalius, soc. remiamus, o is tiesu juk negausi autobiuselio, jei esi negulintis! ar ne apsurdas? Ka ten Paliunene ir veikia tik prisidengus Centru?
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad Centras turi du automobilius, vienas pritaikytas vežti neįgalius asmenis.
Nemokamai transporto paslauga teikiama neįgaliems, seniems asmenims, neįgaliems vaikams, vykstant į gydymo, reabilitacijos, ugdymo įstaigą, NDNT, hemodializę ir kt.
2009 m. suteikta 3374 specialaus transporto paslaugų: 2716 - Magučių ugdymo centro neįgaliems vaikams (vidutiniškai 227 dienas vežėme vidutiniškai po 12 vaikų); 658 - neįgaliems, seniems asmenims, neįgaliems vaikams, socialinės rizikos asmenims ir jų vaikams vykstant į Respublikines ir rajono stacionarias ir ambulatorines gydymo, reabilitacijos įstaigas, stacionarias globos įstaigas, Neįglumo ir darbingumo nustatymo komisiją, ortopedijos įstaigas ir kt.
Vieną kartą per savaitę specialaus transporto paslaugą, Centras nemokamai teikia 7 asmenims vykstantiems hemodializei į Uteną.
2010-04-15

Vardas: Zarasietis
Klausimas:
Gal esate pastebėję, kad Zarasuose, kur eina šilumos trasa, keliose vietose nutirpęs sniegas, o kai kur net ištisos aikštelės be sniego, pvz. prie buv.konoteatro "Rūta" ištisą žiemą aikštelė be sniego. Paaiškinkite, kodėl tap yra, ar nenukenčia gyventojai - mokėtojai už šilumą.
Atsakymas: Už šilumos trasų nuostolius gyventojai nemoka. Jie moka už savo name suvartotą šilumos kiekį, kurį apskaičiuoja konkretaus namo šilumos apskaitos prietaisas.
Termofikacinio vandens vamzdynų, visiškai neatiduodančių į aplinką šilumos, nėra. Šilumos nuostoliai trasose neviršija šilumos tinklų vamzdynų norminių šilumos nuostolių (Šilumos perdavimo vamzdynų nuostolių nustatymo metodika, patvirtinta LR ūkio ministro 2001-08-23 įsakymu Nr.262).

AB „Panevėžio energija“ informacija
2010-04-12

Vardas: balalaika
Klausimas: ar uzsidarys zarasu vaiku globos namai?
Atsakymas: Nuo 2010 m. birželio 30 d. Zarasų vaikų globos namai bus atleisti nuo vaikų globėjo (rūpintojo) pareigų, kadangi jie yra reorganizuojami prijungimo būdu prie Anazavės vaikų globos namų.
2010-04-08

Vardas: sigitas
Klausimas: Kada bus baigtas šildymas Tik prašau nerašyti temperatūrų vidurkio aš ir pats žinau
Atsakymas:

Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2010 m. balandžio 7 d. įsakymu Nr. I-217 nustatyta 2009/2010 metų šildymo sezono pabaiga nuo 2010 m. balandžio 9 d. miesto ir rajono gyvenamiesiems namams, rajono Savivaldybės įstaigoms, įmonėms, bendrovėms pagal patvirtintą sąrašą.

2010-04-08

Vardas: gyventojai
Klausimas: Už vasario mėnesį Donelaičio g. 5 gyventojams atėjo KOSMINĖS kainos už šilumą, neparemtos nei paskaičiavimais, nei sveiku protu, nei jumoro jausmu.Pasiaiškinus su šilumos tinklais, aiškėja, kad tai klaida.O iš kur mums žinoti ar tai pirma klaida, o gal jų būna ir dažniau?Kas prisiims atsakomybę?
Atsakymas:

Daugiabučių namų savininkų bendrija „Bakužė“, esanti K. Donelaičio g. Nr. 5, dėl šilumos paskirstymo pagal esamus butuose daliklius sudarė sutartį su UAB „Vilmesa“, kuri ir turi prisiimti atsakomybę už teisingą duomenų paskirstymą.

2010-04-06

Vardas: idomu
Klausimas: Noriu paklausti kada bus sutvarkyi jusu sveaineje skyriu pavadinimai, dirbantys darb. ir pan., nes kolkas didele betvarke, nieko neimanoma surast.Aciu!
Atsakymas: Šiuo metu dirbama su nauju Zarasų rajono savivaldybės internetinės svetainės projektu. Naujosios internetinės svetainės projekte jau atlikti įvairūs atnaujinimai, tarp jų ir informaciniai - atnaujinti skyrių pavadinimai, informacija apie darbuotojus ir t. t. Planuojama jog naujoji internetinė svetainė startuos šių metų balandžio mėnesio 12 d.
2010-04-06

« 1 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: