2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: buvusi zarasiškė
Klausimas: Sveiki, noriu užduoti klausimą: kam reikalingi sargai darželyje ,,Lakštingala", jeigu pastate galima įvesti signalizaciją.Kas kainuoja pigiau:3-4 sargų išlaikymas ar apsaugos mokestis kas mėnesį?Gal laikas pasidomėti , mieli ponai? Laikas taupyti!
Atsakymas: Sutinkame, kad signalizacija pigiau, tačiau signalizacija apsaugo tik pastatą, o lauke, ypač šiltu laikotarpiu, labai mielai renkasi jaunimas, kuris tikrai nesaugo lauko įrengimų, o jie taip pat kainuoja. Buvo domėtasi kitų rajonų ikimokyklinių vaikų įstaigų patirtimi, tie, kurie atsisakė sargų paslaugų, skundžiasi nuniokotomis lauko žaidimų aikštelėmis. Šiuo metu sargai jau įspėti dėl darbo krūvio mažinimo, bet kol kas neplanuojame jų atsisakyti.
2010-03-23

Vardas: klausimas
Klausimas: laba diena, doriu paklausti ar griežto gatvėje bus tiesiamas vandentiekis. Kiek girdėjome, nors griežto gatvė nėra įtraukta į Neries baseino projektą, tačiau yra tokia tikimybė, kadi ki gatvės pradžios gali būti nutiestas vandentiekis, nes neaišku ar laukti šito, ar jungtis prie į Griežto gatvę atvestos privačios vandentiekio atšakos. Ačiū už atsakymą.
Atsakymas: Informuojame Jus, kad 2009 metais buvo parengti skaičiavimai ir projektiniai pasiūlymai dėl galimybės atvesti vandentiekio atšaką nuo IKI parduotuvės iki Griežto g. pradžios. Šiuos darbus buvo planuojama atlikti iš 2010 metų aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų, tačiau 2010 vasario mėn. 19 dienos Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdyje, svarstant 2010 metų aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos priemones, nuspręsta, vandentiekio iki Griežto g. pradžios netiesti.
2010-02-23

Vardas: gyventojas
Klausimas: laba diena,
Norėčiau sužinoti ar iki Griežto gatvės bus atvestas vandentiekis (nors ši gatvė nėra įtraukta į projektą, tačiau buvo kalbama, kad iki gatvės pradžios vanduo atvestas gali būti), kadangi neaišku ar jungtis prie privataus, kuris jau yra nutiestas Griežto gatve ar tikėtis ir laukti minėtojo. Ačiū.
Atsakymas: Informuojame Jus, kad 2009 metais buvo parengti skaičiavimai ir projektiniai pasiūlymai dėl galimybės atvesti vandentiekio atšaką nuo IKI parduotuvės iki Griežto g. pradžios. Šiuos darbus buvo planuojama atlikti iš 2010 metų aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų, tačiau 2010 vasario mėn. 19 dienos Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdyje, svarstant 2010 metų aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos priemones, nuspręsta, vandentiekio iki Griežto g. pradžios netiesti.
2010-02-23

Vardas: Pasipyktines
Klausimas: Noriu paklausti, kas priėmė tokius darbuotojus dirbti rebilitacijos baseinuos, kurie net nenusimano apie toki darba ir su kvapais?????????????????????????
Ar gali tokie žmonės dirbt, kai neturi net medicininio išsilavinimo
Atsakymas: Dėl klausimų, susijusių su VšĮ Zarasų ligoninės darbuotojų darbo tvarkos taisyklių pažeidimais, Jūs galite kreiptis tiesiogiai į Zarasų ligoninės administraciją arba skambinti tel. (8 385) 30588.
2010-02-23

Vardas: as
Klausimas: sveiki,noreciau paklausti kam atitenka turtas mirusio ar pencionate gyvenancio zmogaus.
Atsakymas: Atsakydami į Jūsų klausimą informuojame, kad visų gyventojų paveldėjimo klausimus reglamentuoja Lietuvos Respublikos Civilinis kodeksas.
2010-02-23

Vardas: Gyventoja
Klausimas: Labai noretusi zinoti kokiu kuru procentaliai yra kurenama Zarasu katiline,ir kodel vejui paputus nuo katilines puses mikrorajonas skendi pelenuose ar tai nevirsija oro uzterstumo ribu?
Atsakymas: 2009 metais AB „Panevėžio energija“ skirtas finansavimas 3 500 tūkst. Lt iš Europos Sąjungos lėšų Zarasų rajoninės katilinės modernizavimui. Dar 3 500 tūkst. Lt prie projekto įgyvendinimo prisidės bendrovė. Projekto esmė - įrengti 4 MW galios medžio atliekomis kūrenamą vandens šildymo katilą ir 1,3 MW galios ekonomaizerį. Projekto tiesioginis tikslas - modernizuoti Zarasų RK, sudaryti sąlygas keisti naudojamą kurą į biomasę. Projekto įgyvendinimo metu bus parengti projektavimo dokumentai, atliekami statybos - montavimo darbai, sumontuotas ir išbandytas 4 MW vandens šildymo katilas ir 1,3 MW ekonomaizeris. Po rekonstrukcijos katilinėje bus įrengtas naujas kaminas atitinkantis visus gamtosauginius reikalavimus ir neteršiantis aplinkos.
2010-02-18

Vardas: petras
Klausimas: kada pagaliau isiviespataus teisybe?nuo lengveniskiu iki berciunu kaimo kelias isvalytas,o i sauliu gyvenviete nuo bachmatu gal kuro pritruko,aisku,pas mus teisejai negyvena,sazines turekit,net greitoji nepravaziuoja.
Atsakymas:     Taupant lėšas, keliai seniūnijoje valomi didesniuose kaimuose. Taip pat valomi keliai, kurie jungia valstybinius kelius, šalia kurių yra kelios sodybos, kuriuose yra nuolatinių gyventojų. Privažiavimų prie negyvenamų sodybų ar viensėdžių dėl lėšų stokos nevalome. 
   Norėtume pastebėti, kad asmenys savo privačiomis lėšomis gali samdytis kitus asmenis įvairiems darbams, taip pat ir kelio valymui atlikti. Lengveniškių - Berčiūnų kaimo kelias buvo išvalytas todėl, kad kelio valymo darbus atliko privačiomis gyventojų lėšomis bei jų asmenine iniciatyva samdytas privatus asmuo.
2010-02-18

Vardas: Dalia
Klausimas: Laba diena.Kadangi pati tapau,mane sudomino Aukstaitijos menininku susivienijimas,bet niekur nerandu kaip susisiekti su jo steigejais.Buciau dekinga uz kontaktinius duomenis.
Atsakymas:     Aukštaitijos menininkų susivienijimą sukūrė menininkų pora Violeta ir Virginijus Gasparaičiai. Daugiau informacijos ir kontaktų ieškokite, paskambinę Dusetų dailės galerijos vadovui Alvydui Stauskui tel.: +370 385 568 78.
2010-02-18

Vardas: zydre
Klausimas: Sveiki, kada Zarasu ligonineja atsidarys ambulatorines reabilitacijos skyrius???
Atsakymas: Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad ambulatorinės reabilitacijos skyrius pradės veikti, kai bus numatyti ir sukomplektuoti etatai. Dėl smulkesnės informacijos galite kreiptis į Zarasų ligoninės administraciją tel. (8-385) 30588.
2010-02-18

Vardas: As
Klausimas: Kokie pasikeitimai laukia Dusetu darželio Sartukas?
Atsakymas: Jeigu bus likviduotas Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centro Dusetų skyrius, Zarasų rajono Dusetų vaikų lopšelyje – darželyje ,,Sartukas‘‘ papildomai planuojama įsteigti lavinamąją klasę specialiųjų poreikių vaikų ugdymui.
2010-02-18

« 1 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: