2024 m. liepos 17 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: Laba diena
Klausimas: Norejau paklausti, kokias pazymas reiketu pristatyti, norint gauti kompensacijas (mokant uz buta).
Atsakymas: Vadovaujnatis LR piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymu (Žin., 2006, Nr. 130-4889), asmenys dėl kompensacijos būsto šildymui, karštam ir šaltam vandeniui gali kreiptis į Socialinės paramos skyrių ar socialinius darbuotojus seniūnijose ir pateikti šiuo dokumnetus:
1. Trijų praėjusių mėnesių nuo kreipimosi mėnesio darbo užmokesčio pažymą.
2. Pažymas apie gaunamus alimentus ar stipendijas.
3. Turimo turto dokumentus.
4. Mokėjimo pranešimus už vandenį bei šildymą.
5. Vaikų gimimo liudijimus.
6. IÅ¡tuokos ar mirties liudijimus.

Dėl smulkesnės informacijos galite kreiptis į Socialinės paramos skyrių, 106 kab. ar paskambinti tel.: (8 385) 37160.
2010-03-31

Vardas: Justinas
Klausimas: laba diena. labai domina informacija susijusi su apžvalgos rato ir suo juo susijusia infrastruktūra statybomis. ar jis bus statomas ir kada planuojama jį pradėti statyit bei užbaigti. dėkui
Atsakymas:

Statybos rangos sutartis dėl skvero Nr. 1, D. Bukonto g. rekonstravimo pasirašyta su UAB ,,Visagino tiekimas ir statyba" 2010 m. vasario 4 d. darbai jau pradėti. Šiuo metu skvere šalinami medžiai, ardomos senos dangos. Pagal sutartį visi skvero rekonstravimo darbai ir apžvalgos rato statybos darbai turi būti užbaigti 2010-12-30.

2010-03-30

Vardas: Dėl šunų
Klausimas: Gyvename daugiabutyje, dauguma laiptinės kaimynų laiko šunis, kurie naktim loja, gasdina vaikus (vedžiojami be antsnukių ar net paleidžiami), teršia ne tik kiemą, bet ir laiptinę. Juos vedžioja tiesiog po langais ir niekad nėra surinkę jų išmatų nei iš kiemo nei iš laiptinės. Galit įsivaizduot koks kvapas. Girdėjau, kad laikant šunį reikalingas kaimynų sutikimas. Mūsų niekas nėra to klausęs.
Prašom pasakyti, kur kreiptis, jog mes nesutinkam, kad mūsų laiptinių butuose būtų laikomi šunys.
Atsakymas:

Zarasų rajono savivaldybės taryba 2008-02-07 sprendimu Nr. T-2 patvirtino gyvūnų laikymo gyvenamosiose vietovėse Zarasų rajone taisykles. Šių taisyklių priežiūrą ir kontrolę vykdo Zarasų rajono valstybinė maisto ir veterinarijos tarnybos, Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnai bei seniūnai. Jeigu Jūs manote, kad nesilaikoma taisyklių, kreipkitės į atatinkamos seniūnijos seniūną, Zarasų rajono valstybinė maisto ir veterinarijos tarnybos, Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnus.

2010-03-30

Vardas: Gustas
Klausimas: Laba diena noriu suzinoti ar bus imtasi kokiu priemoniu didziulei balai Donelaicio gatveje likviduoti kuri neissauseja nei ziema nei vasara
Atsakymas: Šiais metais planuojame parengti Zarasų miesto K. Donelaičio gatvės atkarpos nuo Smėlynės g. iki Šiaulių g. rekonstrukcijos projektą, kuriame bus sprendžiama ne tik paviršinio vandens nuvedimo problema, bet ir numatomas vandentiekio bei buitinių nuotekų kanalizacijos įrengimas.
2010-03-29

Vardas: Danutė
Klausimas: Laba diena,
Noriu paklausti ar yra galimybė už šiukšlių išvežimą (konteinerį), gyvename nuosavame name matyti kiek reikia mokėti, kaip kituose miestuose pvz. įvedus savo koteinerio Nr. matai kiek skolingas.
Dėkoju už atsakymą.
Atsakymas: Informaciją dėl mokėjimo už išvežtas buitines atliekas galima gauti paskambinus telefonu 8 385 51769 arba 8 652 47136.
2010-03-24

Vardas: buvusi zarasiškė
Klausimas: Sveiki, noriu užduoti klausimą: kam reikalingi sargai darželyje ,,Lakštingala", jeigu pastate galima įvesti signalizaciją.Kas kainuoja pigiau:3-4 sargų išlaikymas ar apsaugos mokestis kas mėnesį?Gal laikas pasidomėti , mieli ponai? Laikas taupyti!
Atsakymas: Sutinkame, kad signalizacija pigiau, tačiau signalizacija apsaugo tik pastatą, o lauke, ypač šiltu laikotarpiu, labai mielai renkasi jaunimas, kuris tikrai nesaugo lauko įrengimų, o jie taip pat kainuoja. Buvo domėtasi kitų rajonų ikimokyklinių vaikų įstaigų patirtimi, tie, kurie atsisakė sargų paslaugų, skundžiasi nuniokotomis lauko žaidimų aikštelėmis. Šiuo metu sargai jau įspėti dėl darbo krūvio mažinimo, bet kol kas neplanuojame jų atsisakyti.
2010-03-23

Vardas: klausimas
Klausimas: laba diena, doriu paklausti ar griežto gatvėje bus tiesiamas vandentiekis. Kiek girdėjome, nors griežto gatvė nėra įtraukta į Neries baseino projektą, tačiau yra tokia tikimybė, kadi ki gatvės pradžios gali būti nutiestas vandentiekis, nes neaišku ar laukti šito, ar jungtis prie į Griežto gatvę atvestos privačios vandentiekio atšakos. Ačiū už atsakymą.
Atsakymas: Informuojame Jus, kad 2009 metais buvo parengti skaičiavimai ir projektiniai pasiūlymai dėl galimybės atvesti vandentiekio atšaką nuo IKI parduotuvės iki Griežto g. pradžios. Šiuos darbus buvo planuojama atlikti iš 2010 metų aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų, tačiau 2010 vasario mėn. 19 dienos Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdyje, svarstant 2010 metų aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos priemones, nuspręsta, vandentiekio iki Griežto g. pradžios netiesti.
2010-02-23

Vardas: gyventojas
Klausimas: laba diena,
Norėčiau sužinoti ar iki Griežto gatvės bus atvestas vandentiekis (nors ši gatvė nėra įtraukta į projektą, tačiau buvo kalbama, kad iki gatvės pradžios vanduo atvestas gali būti), kadangi neaišku ar jungtis prie privataus, kuris jau yra nutiestas Griežto gatve ar tikėtis ir laukti minėtojo. Ačiū.
Atsakymas: Informuojame Jus, kad 2009 metais buvo parengti skaičiavimai ir projektiniai pasiūlymai dėl galimybės atvesti vandentiekio atšaką nuo IKI parduotuvės iki Griežto g. pradžios. Šiuos darbus buvo planuojama atlikti iš 2010 metų aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų, tačiau 2010 vasario mėn. 19 dienos Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdyje, svarstant 2010 metų aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos priemones, nuspręsta, vandentiekio iki Griežto g. pradžios netiesti.
2010-02-23

Vardas: Pasipyktines
Klausimas: Noriu paklausti, kas priėmė tokius darbuotojus dirbti rebilitacijos baseinuos, kurie net nenusimano apie toki darba ir su kvapais?????????????????????????
Ar gali tokie žmonės dirbt, kai neturi net medicininio išsilavinimo
Atsakymas: Dėl klausimų, susijusių su VšĮ Zarasų ligoninės darbuotojų darbo tvarkos taisyklių pažeidimais, Jūs galite kreiptis tiesiogiai į Zarasų ligoninės administraciją arba skambinti tel. (8 385) 30588.
2010-02-23

Vardas: as
Klausimas: sveiki,noreciau paklausti kam atitenka turtas mirusio ar pencionate gyvenancio zmogaus.
Atsakymas: Atsakydami į Jūsų klausimą informuojame, kad visų gyventojų paveldėjimo klausimus reglamentuoja Lietuvos Respublikos Civilinis kodeksas.
2010-02-23

« 1 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Balsavimas už dalyvaujamojo biudžeto projekto idėjas
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?