2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: D. ir Girėno g. 30/10 nam
Klausimas: laba diena,
norėjome sužinoti ar galime tikėtis (ir kada), kad bus pakeista stogo danga, nes aplinkinių namų, nors ir statytų vėliau, stogai jau seniau yra pakeisti. Kokių dokumentų ir pan. reikia, kad šitą reikalą pradėti. Ačiū.
Atsakymas: Norint atlikti daugiabučio gyvenamojo namo stogo remontą, patalpų savininkai (ne mažiau kaip ¼ visų patalpų savininkų) pateikia administratoriui Zarasų rajono savivaldybės Butų ūkio įmonei rašytinį prašymą, dėl namo stogo remonto. Administratorius per mėnesį nuo prašymo gavimo dienos organizuoja patalpų savininkų susirinkimą, kuriame namo gyventojai prima sprendimą dėl stogo remonto ir lėšų kaupimo. Stogo remontas atliekamas savininkų lėšomis. Administratorius parengia darbų ir lėšų poreikio planą, skelbia stogo remonto darbų pirkimo konkursą, sudaro sutartį su konkursą laimėjusiu rangovu, kontroliuoja sutarties vykdymą.
2009-11-24

Vardas: idomu
Klausimas: laba diena, noreciau paklausti ar reikalingas naujas projektas pastato stogui taisyti,noreciau stoga statesni padaryt nei dabar yra. siam pastatui projektas yra, ar dar kito reikia?
Atsakymas:

Jeigu bus keičiamas pastato aukštis, Jums reikės gauti naują statybos leidimą, kaip tai numatyta (Žin., 2002, Nr. 55-2203) Statybos techniniame reglamente STR 1.07.01:2002 „Statybos leidimas“ IV skyriaus 29.1.1 punkte „jei keičiami šie esminiai statinio projekto sprendiniai: statinio ar jo dalių vieta sklype, statinio ar jo dalių paskirtis, didinamas statinio užstatymo plotas, didinamas statinio ar jo dalių aukštis“. 

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Zarasų rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo skyrių (Sėlių a. 22, 310 kab., LT-32110, Zarasai, tel. 8 385 51572, el. paštas: architektas@zarasai.lt).

2009-11-24

Vardas: Gyventojas
Klausimas: Norėčiau sužinoti kur butų galima vakarais ar savaitgaliais pasportuoti. Ar yra tokia galimybė kokioje nors mokyklos sporto salėje, išskyrus sporto klubą ,,Marsas"
Atsakymas: Zarasų Pauliaus Širvio pagrindinės mokyklos sporto salėje vakarais vyksta treniruotės, osavaitgaliais ji beveik neužimta. Zarasų „Santarvės" ir Žemės ūkio mokyklų sporto salės laisvos vakarais ir savaitgaliais. Reikėtų kreiptis į šių mokyklų administracijas dėl galimybės pasportuoti.
2009-11-17

Vardas: Mokinė
Klausimas: Ar įmanoma , kad Zarasų Pauliaus Širvio mokykloje , butu leista tokia diena , bent karta per 2 menesius , kad butu galima ateiti , be uniformu?
Atsakymas: Uniformų nešiojimo sąlygos yra aptartos mokyklos ir mokinių tėvų pasirašytose sutartyse. Tiek mokiniai, tiek tėvai gali teikti pasiūlymus mokyklos administracijai, mokyklos tarybai dėl sąlygų keitimo ar bet kokiais kitais klausimais.
2009-11-17

Vardas: Mama
Klausimas: Negrazu,kad i viesuma iskilo mokytoju ir moksleiviu konfliktai.Ypac Gimnazijoje.Siuo atveju mergaiciu tevai sunerime del mokytojo netinkamo santykio su butent mergaitemis/berniukai kazkodel nesiskundzia/.I skunda viesai atsakoma,kad tai beveik teviski ir svelnus Sukaviciaus pajuokavimai.Ar tikrai? Klausiame Svietimo skyriaus atstovu nuomones.Aciu.
Atsakymas: Švietimo skyriaus specialistai, pajuokavimų žeidžiančių mokinio orumą netoleruoja. Apie tai buvo kalbėta su gimnazijos vadovais, mokytojas įspėtas. Tikimės, kad tai nesikartos.
2009-11-13

Vardas: vietinis
Klausimas: Laba diena,norejau paklausti,kodel iki šiol dar dirba pensijinio amžiaus zmones valstybes tarnautojais,o jaunimas geresni specialistai neturi darbo?
Atsakymas: Visi atvejai, kada valstybės tarnautojas gali būti atleidžiamas iš pareigų, išdėstyti Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo (1999 m. liepos 8 d. Nr.VIII-1316) 44 straipsnyje.

Valstybės įstatymo 44 straipsnio 1 dalies 6 punkte nustatyta, kad valstybės tarnautojas atleidžiamas iš pareigų kai jam sueina 65 metai. Vadinasi, darbdavys neturi teisės atleisti valstybės tarnautojo, įgijusio teisę į visą senatvės pensiją, anksčiau kaip jam sueis 65 metai.
2009-11-13

Vardas: pasipiktinusi mama
Klausimas: as esu mama ir esu girdejusi ir maciusi kaip santarves direktore elgesi su vaikais mokykloje ,ir esu pasipiktinusi nes ji visiskai nemoka elgtis su vaikais ant vaiku nevalia rekti ir reikalauti kazkokiu nesamoniu,kada direktore pastebejo kad ira stebema tada zinoma aprimo,bet taip negalimajai zmogus negali ramej kalbet su vaikais ar tos zmogus gali dirbti su vaikais ir pabreziu cia ne mano vienos nuomone.ir vaikai daug ka tevam pasakoja namuose tevam.
Atsakymas: Jūsų klausimu buvo pasikalbėta su mokyklos direktore. Ji neneigia, kad pertraukų metu, norėdama užtikrinti mokinių saugumą (kadangi mokiniai yra labai judrūs ir nesaugo nei savęs, nei draugų) pareiškia pastabas dėl netinkamo elgesio.
2009-11-13

Vardas: mama
Klausimas: Paaiškinkite prašau apie mokinių pavežėjimą į mokyklas.Kodėl nutrauktas mok.vežimas į Magučius ir iš Magučių.Geltonų autobusiukų daugėja,o vaikai turi vaikščioti pėsti. A P autobusai kurie važiuoja yra sausakimši,labai nesaugu.O ir per mišką vaikščiot dar nesaugiau,nes buvo nemažai negerų nutikimų.Nejaugi neatsirastų keliasdešimt min.ryte ir apie 14 val pavežti mokinius.
Atsakymas: Rugsėjo mėnesį mokinius iš Magučių į miesto mokyklas veždavo 2 autobusai: vienu iš jų važiuodavo tik 5-8 mokiniai, kitas važiuodavo beveik pilnas. Kadangi netikslinga ir brangu skirti 2 autobusus (kai vienas važiuoja beveik tuščias), nuo spalio 1 d. ryte iš Magučių vaikus veža 1 mokyklinis ir maršrutinis autobusai.
Pagal Zarasų AP suvestines, maršrutiniame autobuse, važiuojančiame per Magučius, visą laiką yra iki 8 laisvų vietų, todėl vyresniųjų klasių mokiniams buvo pasiūlyta važiuoti į mokyklą maršrutiniu autobusu.
Po pietų pro Magučius iš Zarasų važiuoja maršrutinis autobusas.
2009-11-11

Vardas: violeta
Klausimas: kiek mokėtų darbo birža,jeigu visus metus ,stažas 25m. darbo užmokestis darbovietėje neviršijo minimalaus 820lt.,o paskutinius 2,5men.dirbu 0,5 etato ir gaunu nepilnus 400lt.?ačiū.
Atsakymas: Prašome kreiptis į Zarasų darbo biržą
Savanorių g. 2, LT-32109, Zarasai
Tel. +370 385 38 000
2009-11-11

Vardas: Gyventoja
Klausimas: kodel dariaus ir gireno gatve iskasa , kazka padaro , uzkasa . o po kurio laiko vel toje pacioje vietoje vel iskasa? su savo masinom uzstato zmoniu isvaziavimus is kiemo. mums jau nusibodo tie kasinejimai , visi namai dunda. Gal galite greiciau baigti tuoj kasinejimo darbus?
Atsakymas: kaip mus informavo UAB "Grundolita" atstovai darbai Dariaus ir Girėno gatvėje baigti, todėl nepatogumų šios gatvės gyventojams nebeturėtų būti
2009-11-05

« 1 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?