2020 m. liepos 13 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Gyventojas
Klausimas: Norėčiau sužinoti kur butų galima vakarais ar savaitgaliais pasportuoti. Ar yra tokia galimybė kokioje nors mokyklos sporto salėje, išskyrus sporto klubą ,,Marsas"
Atsakymas: Zarasų Pauliaus Širvio pagrindinės mokyklos sporto salėje vakarais vyksta treniruotės, osavaitgaliais ji beveik neužimta. Zarasų „Santarvės" ir Žemės ūkio mokyklų sporto salės laisvos vakarais ir savaitgaliais. Reikėtų kreiptis į šių mokyklų administracijas dėl galimybės pasportuoti.
2009-11-17

Vardas: Mokinė
Klausimas: Ar įmanoma , kad Zarasų Pauliaus Širvio mokykloje , butu leista tokia diena , bent karta per 2 menesius , kad butu galima ateiti , be uniformu?
Atsakymas: Uniformų nešiojimo sąlygos yra aptartos mokyklos ir mokinių tėvų pasirašytose sutartyse. Tiek mokiniai, tiek tėvai gali teikti pasiūlymus mokyklos administracijai, mokyklos tarybai dėl sąlygų keitimo ar bet kokiais kitais klausimais.
2009-11-17

Vardas: Mama
Klausimas: Negrazu,kad i viesuma iskilo mokytoju ir moksleiviu konfliktai.Ypac Gimnazijoje.Siuo atveju mergaiciu tevai sunerime del mokytojo netinkamo santykio su butent mergaitemis/berniukai kazkodel nesiskundzia/.I skunda viesai atsakoma,kad tai beveik teviski ir svelnus Sukaviciaus pajuokavimai.Ar tikrai? Klausiame Svietimo skyriaus atstovu nuomones.Aciu.
Atsakymas: Švietimo skyriaus specialistai, pajuokavimų žeidžiančių mokinio orumą netoleruoja. Apie tai buvo kalbėta su gimnazijos vadovais, mokytojas įspėtas. Tikimės, kad tai nesikartos.
2009-11-13

Vardas: vietinis
Klausimas: Laba diena,norejau paklausti,kodel iki šiol dar dirba pensijinio amžiaus zmones valstybes tarnautojais,o jaunimas geresni specialistai neturi darbo?
Atsakymas: Visi atvejai, kada valstybės tarnautojas gali būti atleidžiamas iš pareigų, išdėstyti Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo (1999 m. liepos 8 d. Nr.VIII-1316) 44 straipsnyje.

Valstybės įstatymo 44 straipsnio 1 dalies 6 punkte nustatyta, kad valstybės tarnautojas atleidžiamas iš pareigų kai jam sueina 65 metai. Vadinasi, darbdavys neturi teisės atleisti valstybės tarnautojo, įgijusio teisę į visą senatvės pensiją, anksčiau kaip jam sueis 65 metai.
2009-11-13

Vardas: pasipiktinusi mama
Klausimas: as esu mama ir esu girdejusi ir maciusi kaip santarves direktore elgesi su vaikais mokykloje ,ir esu pasipiktinusi nes ji visiskai nemoka elgtis su vaikais ant vaiku nevalia rekti ir reikalauti kazkokiu nesamoniu,kada direktore pastebejo kad ira stebema tada zinoma aprimo,bet taip negalimajai zmogus negali ramej kalbet su vaikais ar tos zmogus gali dirbti su vaikais ir pabreziu cia ne mano vienos nuomone.ir vaikai daug ka tevam pasakoja namuose tevam.
Atsakymas: Jūsų klausimu buvo pasikalbėta su mokyklos direktore. Ji neneigia, kad pertraukų metu, norėdama užtikrinti mokinių saugumą (kadangi mokiniai yra labai judrūs ir nesaugo nei savęs, nei draugų) pareiškia pastabas dėl netinkamo elgesio.
2009-11-13

Vardas: mama
Klausimas: Paaiškinkite prašau apie mokinių pavežėjimą į mokyklas.Kodėl nutrauktas mok.vežimas į Magučius ir iš Magučių.Geltonų autobusiukų daugėja,o vaikai turi vaikščioti pėsti. A P autobusai kurie važiuoja yra sausakimši,labai nesaugu.O ir per mišką vaikščiot dar nesaugiau,nes buvo nemažai negerų nutikimų.Nejaugi neatsirastų keliasdešimt min.ryte ir apie 14 val pavežti mokinius.
Atsakymas: Rugsėjo mėnesį mokinius iš Magučių į miesto mokyklas veždavo 2 autobusai: vienu iš jų važiuodavo tik 5-8 mokiniai, kitas važiuodavo beveik pilnas. Kadangi netikslinga ir brangu skirti 2 autobusus (kai vienas važiuoja beveik tuščias), nuo spalio 1 d. ryte iš Magučių vaikus veža 1 mokyklinis ir maršrutinis autobusai.
Pagal Zarasų AP suvestines, maršrutiniame autobuse, važiuojančiame per Magučius, visą laiką yra iki 8 laisvų vietų, todėl vyresniųjų klasių mokiniams buvo pasiūlyta važiuoti į mokyklą maršrutiniu autobusu.
Po pietų pro Magučius iš Zarasų važiuoja maršrutinis autobusas.
2009-11-11

Vardas: violeta
Klausimas: kiek mokėtų darbo birža,jeigu visus metus ,stažas 25m. darbo užmokestis darbovietėje neviršijo minimalaus 820lt.,o paskutinius 2,5men.dirbu 0,5 etato ir gaunu nepilnus 400lt.?ačiū.
Atsakymas: Prašome kreiptis į Zarasų darbo biržą
Savanorių g. 2, LT-32109, Zarasai
Tel. +370 385 38 000
2009-11-11

Vardas: Gyventoja
Klausimas: kodel dariaus ir gireno gatve iskasa , kazka padaro , uzkasa . o po kurio laiko vel toje pacioje vietoje vel iskasa? su savo masinom uzstato zmoniu isvaziavimus is kiemo. mums jau nusibodo tie kasinejimai , visi namai dunda. Gal galite greiciau baigti tuoj kasinejimo darbus?
Atsakymas: kaip mus informavo UAB "Grundolita" atstovai darbai Dariaus ir Girėno gatvėje baigti, todėl nepatogumų šios gatvės gyventojams nebeturėtų būti
2009-11-05

Vardas: Is bajoru gatves
Klausimas: Noretume suzinoti kada pagaliau galesime Bajoru gatveje ivaziuoti i savus kiemus? Negalime siuksliu isvezti, nuoteku. Ponas Samkus jokio konkretaus atsakymo neduoda.
Atsakymas: Su laikinais nepatogumais susiduriame visuomet, kai rekonstruojame ar remontuojame bet kurį statinį – ar tai būtų nuosavas būstas, ar visuomeninis pastatas, ar viešoji miesto teritorija. Norime atsiprašyti šios gatvės gyventojų už laikinus nesklandumus. Darbų rangovas įspėtas lanksčiau bendradarbiauti su jumis, kad vykstantys statybos darbai kuo mažiau trukdytų jūsų buitį.
2009-11-05

Vardas: Mikrorajonogyventojai
Klausimas: Laba diena, norėtume sužinoti, kodėl, pradėjus naują šildymo sezoną, mikrorajonas vėl skendi suodžiuose, kuriuos išmeta katilinės kaminas. Kiek žinome, buvo žadėta įrengti specialius filtrus, kad suodžiai nepatektų į aplinką. Nebegalime atsidaryti net balkonų langų, jau nekalbant apie suodžių gausybę kiemuose. Ar niekam neberūpi žmonių, o ypatingai, vaikų sveikata?
Atsakymas: AB "Panevėžio energija" Zarasų šilumos tinklų rajono viršininkas Aloyzas Stakėnas informavo, kad katilinės rekonstrukcijai jau yra gautos lėšos. Šiuo metu vyksta paruošiamieji darbai. Katilinės rekonstrukcijos darbus numatoma pradėti 2010 metų pradžioje. Po rekonstrukcijos katilinėje bus įrengtas naujas kaminas atitinkantis visus gamtosauginius reikalavimus ir neteršiantis aplinkos
2009-11-04

« 1 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: