2024 m. gegužės 18 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: Katia
Klausimas:

Laba diena. Kada bus tvarkomas poliklinikos kiemas?

Atsakymas:

2017-06-26 Zarasų rajono savivaldybės administracija sudarė rangos sutartis dėl automobilių stovėjimo aikštelės MalÅ«no gatvėje priešais Zarasų PSPC statybos ir dėl Vilniaus gatvės ZR7435 (privažiavimo prie PSPC nuo Vilniaus gatvės) kapitalinio remonto. Aikštelės statybos darbai jau vyksta, privažiavimo remontas dar nepradėtas. Darbai abiejuose objektuose prie PSPC bus baigti iki 2017-12-01.

 

Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
2017-09-27

Vardas: stasys
Klausimas:

Sveiki, o kada renovuos siauliu 9 nr nama?

Atsakymas:

Daugiabučiams namams modernizuoti valstybė skiria 30 proc. paramą ir jeigu namas įrašytas į Ignalinos programą tai dar skiriama papildomai 15 proc. parama ir šios programos. Šiaulių g. 9 namas nebuvo įrašytas į Ignalinos programą. Zarasų rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama Ignalinos programos projektą, kreipėsi į Centrine projektų valdymo agentÅ«ra dėl Šiaulių g. 9 namo įrašymo į Ignalinos programą. 2017-09-15 Zarasų rajono savivaldybės administracija gavo Centrinės projektų valdymo agentÅ«ros raštą, kuriame agentÅ«ra informavo, kad Europos Komisija neprieštarauja pateiktam Ignalinos programos projekto pakeitimui. UAB „Zarasų bÅ«stas“ šiuo metu rengia viešojo pirkimo dokumentus ir artimiausių metu paskelbs 3 daugiabučių namų (Šiaulių g. 1, 5, 9, Zarasuose) rangos darbų su projektavimu viešÄ…jį pirkimą. Planuojama, kad spalio mėn. bus žinomas rangovas. Su konkursą laimėjusiu rangovu bus pasirašyta rangos darbų sutartis. Rangovas per keturias mėnesius turės parengti techninį darbo projektą, užsakovas (UAB „Zarasų bÅ«stas“) gauti statybos leidimą. Planuojama, kad modernizavimo darbai bus pradėti 2018 metų pavasarį. 


Dėl išsamesnės informacijos dėl namo modernizavimo prašome kreiptis į uždarąja akcinę bendrovę „Zarasų bÅ«stas“, tel. 8 385 52182, 8 385 52196.

 

Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
vyresnioji  specialistė

2017-09-19

Vardas: Jonas
Klausimas:

Sveiki, kada bus pradėtas renovuoti Vytauto g. 42A namas? Nes renovacijos pradžia buvo žadėta dar balandį.

Atsakymas:

Vytauto g.42 A namo rangos darbų su projektavimu konkursas jau įvykęs. Jau parengtas techninis darbo projektas, kuris vadovaujantis statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 ,,Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ 69.2 p. pateiktas ekspertizei. Po atliktos projekto ekspertizės, techninis darbo projektas bus įkeltas į IS,,Infostatyba” statybą leidžiančiam dokumentui gauti. Planuojama, kad statybos darbai gali prasidėti nuo rugsėjo vidurio.

 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
vyresnioji  specialistė
2017-09-04

Vardas: Zarasietė
Klausimas:

Norėčiau sužinoti, kam kliudė sveika , graži didelė eglė, kurią ką tik nupjovė prie Savanorių g.4 namo. ar gal Zarasai seka Vilniaus ir Kauno tradicijomis, tik ten buvo iškirsti seni medžiai ir juos žadama atsodinti naujais. O pas mus?

Atsakymas:

Savanorių g.4 namas šiuo metu atnaujinamas (modernizuojamas). Prie namo iš vieno kamieno augo dvi pasvirusios eglės, kurios trukdė vykdyti atnaujinimo (modernizavimo) darbus, o taip pat gadintų atnaujintą fasadą po modernizacijos, todėl buvo priimtas sprendimas egles nupjauti.

 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
vyresnioji  specialistė
2017-09-04

Vardas: Almas
Klausimas:

Laba diena. Noriu paprašyti,kad uždarytų duobę metaliniu tinkleliu ar ją užpiltų. Priešais Rato garažus,prie gyvenamojo namo tvoros,prie kelio yra pavojinga duobė.Žmogus ar gyvÅ«nas pasitraukęs į šalį nuo parvažiuojančios ar praskrendančios mašinos,gali įkristi. Neaišku kokio gilumo,bet katė,šuo ar mažas vaikas neišlips iš jos.Sutvarkykite,kol neįvyko nelaimė.tuo keliu bėgioja S. Nėries g.57 ir P.Širvio ,20,22,36 namuose augantys vaikai ir iš kitų mikrorajono namų.

Atsakymas:

Rugpjūčio 22 d. nuvykę į P.Širvio g. radome lietaus nuotekų šulinį neuždengta ( spėjame, kad dangtis pavogtas). Šulinį uždengėme.

 

Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė

 

2017-08-24

Vardas: Vytautas
Klausimas:

Sveiki. Noreciau paklausti, kokiu tikslu atsirado uzkarda (slakbaumas) iejime i sala? Ta uzkarda uzkerta kelia dviratininkams vaziuojantiems dviraciu taku (kuri uztvere), tevams su vaiku vezimeliais tenka ant saligatviu keltis. Ir siaip ten prasmes uzkardai nera nes, pagal KET ten yra eisma su motorinemis transporto priemonemis draudziantis zenklas.

Atsakymas:
Ä®važiavimo ribojimo į Zaraso ežero Didžiąją salą klausimas iškilo, kuomet saloje veiklą pradėjo vykdyti UAB „Zarasų laisvalaikio centras“. Kilo daug diskusijų dėl to, kokiu bÅ«du turėtų bÅ«ti pažymėti salą aptarnaujančių darbuotojų automobiliai, kadangi iki šiol buvęs kelio ženklas numatė išlygą tik aptarnaujančiam ir maršrutiniam transportui. Poreikis privažiuoti iki „lynų kelio“ aikštelės iškilo ir salos lankytojams atvykstantiems su nuosavu plaukimo inventoriumi. Siekiant išvengti nesusipratimų ir galimų kelių eismo taisyklių pažeidimų Savivaldybės saugaus eismo komisijoje buvo nutarta įrengti pakeliamą užtvarą ir panaikinti kelio ženklą 303 - Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas. „Lynų kelio“ paslaugos gavėjai susisiekę telefonu su salą aptarnaujančiu personalu yra įleidžiami, taip pat įvažiavimo galimybę turi visos salą aptarnaujančios įmonės. Tenka pripažinti, kad įrengtas gatvės užtvaras sukėlė nepatogumų dviratininkams ir mamos stumiančioms mažylių vežimėlius. Ši aplinkybė nebuvo įvertinta įrengiant užtvarą. Pačiu artimiausiu metu gatvės užvaras bus sutrumpintas ir dviratininkai bei mamos su mažylių vežimėliais vykdami į salą nepatogumų išvengs.
 

Renius Kisielius

Zarasų rajono savivaldybės administracijos

direktoriaus pavaduotojas

2017-08-23

Vardas: Raminta
Klausimas:

Norejau paklausti..Ar gali nuo 5ryto vazineti miestu komunalininku masinos keldamos didziausia triuksma?

Atsakymas:

Zarasų miesto seniÅ«nija informavo UAB "Zarasų komunalininkas" apie triukšmo taisyklių pažeidimą. Dėkojame už pranešimą apie pažeidimą. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

 

Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė
2017-08-22

Vardas: Katia
Klausimas:

Laba diena.Kada bus tvarkomos Vytauto, Taikos,P.Širvio gatvės,viaduko tiltų danga ir Vytauto g pakrypęs dviračių takas?

Atsakymas:

Kauno- D. Bukonto - Vytauto gatvės einančios per Zarasų miestą yra valstybinės reikšmės kelio (magistralinis kelias A-6) tąsa. Pagal Lietuvos Respublikos kelių įstatymą Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės įsteigta biudžetinė įstaiga, kuri organizuoja ir koordinuoja valstybinės reikšmės kelių atkÅ«rimą, priežiÅ«rą ir plėtrą ir kuri: atlieka valstybinės reikšmės kelių projektavimo, tiesimo, statybos, rekonstravimo, taisymo (remonto) ir priežiÅ«ros darbų užsakovo funkcijas. Gatvių, kurios yra valstybinės reikšmės kelių tąsa, projektavimo, tiesimo, rekonstravimo, taisymo (remonto) ir priežiÅ«ros darbų tvarką nustato Vyriausybė. Pagal Vyriausybės nustatytą tvarką važiuojamąją dalį (kur nėra šaligatvių – kelkrašÄius ir kelio griovius), pėsčiųjų ir (ar) dviračių takus, tiltus, viadukus ir estakadas, technines eismo reguliavimo priemones prižiÅ«ri ir jų vertę apskaito, žiemą nuo važiuojamosios dalies sniegą valo ir, jeigu slidu, ją barsto Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos įsteigtos valstybės įmonės. Lietuvos automobilių kelių direkcija informavo Zarasų rajono savivaldybę, kad Vytauto gatvės važiuojamosios dalies remontas numatomas 2018 metais. 2017 metais bus vykdomi remonto darbų su projektavimu viešieji pirkimai ir atliekami projektavimo darbai.


Taikos gatvėje remonto darbai 2017 metais nenumatomi. 2017 metų rudenį Taikos gatvėje bus lyginamas dangos pagrindas, rengiamasi kitų metų gatvės remonto darbams. 


P. Širvio gatvėje (nuo Birutės gatvės iki S. Nėries gatvės) 2017 metais bus atliekamas kapitalinis remontas. 2017-06-26 pasirašyta statybos darbų rangos sutartis su UAB ,,Zarasų automobilių keliai“. Pagal sutartį darbai šioje gatvės dalyje turi bÅ«ti užbaigti iki 2017-12-01.
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėja
Valentina Raubiškienė

 

2017-08-09

Vardas: Marius
Klausimas:

Laba diena, norėjau paklausti ar bus tvarkoma autobuso stotelė Antazavės sen. Maniuliškių kaime? Asfaltuojant kelią Kumpuoliai-Maniuliškės ją tiesiog išardė atvažiavę kelininkai atgal pastatė tik ženklą ir suolelį bet aplink ją vaizdas nekoks.buvo tikėtasi, kad ji bus sutvarkyta pabaigiant asfaltuoti kelią Maniuliškės-Šniukštai, bet kelias baigtas, kitos stotelės atstatytos naujomis , o ši likusi išardyta. AčiÅ« už atsakymą

Atsakymas:

Vadovaujantis Kelių įstatymu keliai yra skirstomi į valstybinės ir vietinės reikšmės kelius. Už valstybinės reikšmės kelių tvarkymą ir priežiÅ«rą yra atsakinga Susisiekimo ministerija, o už vietinės reikšmės kelių tvarkymą ir priežiÅ«rą atsakingos savivaldybės. Kelias 5308 Dusetos-Antazavė-Kumpuoliai yra valstybinės reikšmės rajoninis kelias. Šio kelio priežiÅ«ros Zarasų rajono savivaldybė nevykdo, už tai yra atsakinga VÄ® “Utenos regiono keliai”. 


VÄ® “Utenos regiono keliai” Zarasų tarnybos viršininkas paaiškino, kad vykdant minėto kelio priežiÅ«ros darbus stotelės personas Maniuliškių kaime buvo nugriautas, kadangi buvo avarinės bÅ«klės. LėšÅ³ naujos stotelės perono įrengimui nebuvo skirtos, todėl paliktas tik suolelis ir autobusų stotelę žymintis ženklas.
 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
2017-08-04

Vardas: Lora
Klausimas:

Laba diena. Ar bus renovuojamas namas P.Širvio g.36? Namas statytas 9 metus skirtingomis valiutomis. Po pridavimo buvo trukę radiatoriai. Daugelyje butų pelėsis,sutrukinėjusios namo sienos ir iš lauko,ir iš vidaus,balkonų langai kaip rėtis su kiaurais tarpais,rėmai vos gyvi,rÅ«sy labai drėgna,po liÅ«ties reikia bristi,namas pastatytas ant vandens-buvo tvenkinys.Namo bÅ«klė tragiška,nes namas vis labiau sėda ir labiau trÅ«kinėja sienos,reikia kapitališkai remontuoti namą iš išorės ir iš vidaus.Ką reikės daryti,jei nuo saliutų virpesių suduš balkonų langai? Nes šaudo prie pat namo.

Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės taryba 2012-04-27 sprendimu T-49 patvirtino programą „Zarasų miesto energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos „Zarasų enervizija“. Ä® Tarybos patvirtintą programą su vėlesniais pakeitimais JÅ«sų namas neįtrauktas, tai reiškia kad pagal šią programą namas nebus modernizuojamas.
 
2012 m. JÅ«sų name pakeista sutapdinto stogo danga. Pelėsis butuose gali bÅ«ti šalinamas pelėsio šalinimo priemonėmis. Zarasų rajono savivaldybės nuosavybės teise  priklausančiose butuose balkonų stiklinimo rėmus planuojama remontuoti, o kitų butų savininkai balkonų stiklinimo rėmus  privalo tvarkyti patys, nes tai jų nuosavybė.
 
Namo administratorius UAB „Zarasų bÅ«stas“ kasmet atlieka namo kasmetinę apžiÅ«rą. ApžiÅ«ros metu vykdoma pagrindinių konstrukcijų, bendrųjų inžinierinių sistemų, bendrojo naudojimo patalpų ir gretimos aplinkos bÅ«klės apžiÅ«ra. Pagal apžiÅ«rų rezultatus organizuojami  ir vykdomi nuolatinės priežiÅ«ros darbai, sudaromi metiniai ir ilgalaikiai namo ir jo inžinerinės  įrangos privalomųjų remonto ar rekonstrukcijos darbų ir jų finansinio aprÅ«pinimo planai. Plačiau apie jÅ«sų namo bÅ«klę, planuojamus darbus JÅ«s galite sužinoti kreipdamiesi į UAB „Zarasų bÅ«stas“.  
 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
vyresnioji  specialistė
2017-07-27

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Darbas jaunimui vasarą
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?