2019 m. birželio 20 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Kviečiame NVO ir religines bendruomenes teikti paraiškas Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir religinių bendruomenių dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: Lora
Klausimas:

Laba diena. Ar bus renovuojamas namas P.Širvio g.36? Namas statytas 9 metus skirtingomis valiutomis. Po pridavimo buvo trukę radiatoriai. Daugelyje butų pelėsis,sutrukinėjusios namo sienos ir iš lauko,ir iš vidaus,balkonų langai kaip rėtis su kiaurais tarpais,rėmai vos gyvi,rūsy labai drėgna,po liūties reikia bristi,namas pastatytas ant vandens-buvo tvenkinys.Namo būklė tragiška,nes namas vis labiau sėda ir labiau trūkinėja sienos,reikia kapitališkai remontuoti namą iš išorės ir iš vidaus.Ką reikės daryti,jei nuo saliutų virpesių suduš balkonų langai? Nes šaudo prie pat namo.

Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės taryba 2012-04-27 sprendimu T-49 patvirtino programą „Zarasų miesto energinio efektyvumo didinimo daugiabučiuose namuose programos „Zarasų enervizija“. Į Tarybos patvirtintą programą su vėlesniais pakeitimais Jūsų namas neįtrauktas, tai reiškia kad pagal šią programą namas nebus modernizuojamas.
 
2012 m. Jūsų name pakeista sutapdinto stogo danga. Pelėsis butuose gali būti šalinamas pelėsio šalinimo priemonėmis. Zarasų rajono savivaldybės nuosavybės teise  priklausančiose butuose balkonų stiklinimo rėmus planuojama remontuoti, o kitų butų savininkai balkonų stiklinimo rėmus  privalo tvarkyti patys, nes tai jų nuosavybė.
 
Namo administratorius UAB „Zarasų būstas“ kasmet atlieka namo kasmetinę apžiūrą. Apžiūros metu vykdoma pagrindinių konstrukcijų, bendrųjų inžinierinių sistemų, bendrojo naudojimo patalpų ir gretimos aplinkos būklės apžiūra. Pagal apžiūrų rezultatus organizuojami  ir vykdomi nuolatinės priežiūros darbai, sudaromi metiniai ir ilgalaikiai namo ir jo inžinerinės  įrangos privalomųjų remonto ar rekonstrukcijos darbų ir jų finansinio aprūpinimo planai. Plačiau apie jūsų namo būklę, planuojamus darbus Jūs galite sužinoti kreipdamiesi į UAB „Zarasų būstas“.  
 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
vyresnioji  specialistė
2017-07-27

Vardas: Moteris
Klausimas:

Laba diena šiemet žada vesti vandentiekį ier kanalizaciją Donelaičio gatvėje ir skersgatvyje.Norime paklausti ar reikės gyventojams mokėti už įvedimą ar visą sumą padengs savivaldybė.Lauksime atsakymo.

Atsakymas:

Vandentiekio ir nuotėkų tinklo plėtros projekto Zarasų mieto K.Donelaičio gatvėje užsakavo funkcijas vykdo UAB “Zarasų vandenys”. Dėl vandentiekio ir nuotėkų tinklo plėtros darbų ir techninio darbo projekto parengimo sudaryta rangos sutartis su UAB “Šiaulių plentas”. Šiuo metu vyksta projektavimo darbai, galima statybos darbų pradžia ne anksčiau, kaip 2017 m. spalio mėn., darbų pabaigos terminas numatytas rangos sutartyje yra 2019 m. balandžio mėn. 


Inžineriniai tinklai bus suprojektuoti ir įrengti iki gyventojams priklausančių sklypų ribų. Privačiuose sklypuose darbai nebus vykdomai. Gyventojai norėdami prisijungti prie inžinerinių tinklų, savo sklypų ribose darbus turės atlikti savo lėšomis.

 

Išsamesnės informacijos teirautis UAB „Zarasų vandenys“ telefonu 51672.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
2017-07-24

Vardas: gyventoja
Klausimas:

Laba diena,
kitais metais vykdant daugiabučio namo renovacija koks procentas visų išlaidų bus dengiamas iš valstybės lėšų ir kiek turės mokėti gyventojai?

Atsakymas:
Informuojame, kad šiuo metų už daugiabučių namų modernizavimą valstybės parama sudaro 30 proc. ir jeigu Jūsų namas yra įrašytas į Ignalinos programą tai dar 15 proc.. Iš viso už daugiabučio namo modernizavimą valstybė kompensuos 45 proc., o buto savininkams liks 55 proc. Už techninio darbo projekto parengimą 50 proc. moka Būsto energijos taupymo agentūra ir 50 proc. namo gyventojai.
      
Vyriausybė yra parengusi nutarimo projektą, kuriame numato projekto parengimo išlaidas,  kad techninės priežiūros ir administravimo išlaidos 100 proc būtų apmokėtos iš valstybės lėšų. (Tačiau šis nutarimas dar nėra priimtas.) Vyriausybė nutarimą planuoja priimti  2017 m. lapkričio 1 d.
      
Kilus papildomiems klausimams prašome kreiptis  į uždarąją akcinę bendrovę „Zarasų būstas“, tel.  (8 385) 52182, (8 385)52196.
 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
vyresnioji  specialistė
2017-07-14

Vardas: Martynas
Klausimas:

Norėjau pasiteirauti, ar Zarasų raj. sav. administracija (Zarasų m. seniūnija) planuoja šiais metais ir kada, „užlopyti“ P. Širvio g. važiuojamosios dalies kelio dangą, ypač apverktina-avarinės būklės gatvės atkarpa tarp Birutės ir S. Nėries gatvės. Beje, ar bus užasfaltuotos duobės „smegduobės“ Birutės g. atsiradusios važiuojant lygiagrečiai palei P. Širvio progimnazijos stadioną (P. Širvio g. prieigos)? Minėtų gatvių atkarpose išsikerojusių duobių nėra galimybės kaip apvažiuoti.

Atsakymas:

2017-06-26 pasirašyta rangos sutartis Nr. SR-236 dėl Zarasų miesto P.Širvio gatvės dalies kapitalinio remonto darbų. Sutarties vertė 60636,00 Eur, rangovas UAB „Zarasų automobilių keliai“.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
2017-06-29

Vardas: svečias
Klausimas:

Sveiki, kodėl netvarkomos Zarasų miesto kapinės, visas kalnas apaugęs krūmokšniais,žole. Ypač kalnas į Visagino pusę. Darosi graudu, kad taip apleistos kapinės.

Atsakymas:

Birželio 28 d. krūmų ataugos bus nupjautos.

 
Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė
2017-06-28

Vardas: lima
Klausimas:

labas vakaras, paciame miesto ivaziavime stovi trys vaiduokliu pastatai, su jais nieko nesiruosiama daryti? Dar vadinasi kurortinis miestelis, gal miesto seimininkai negirdi kaip turistai vaiksciodami po Zarasus aptarineja ju grozi, nejau negeda, pacioj matomiausiai vietoj?

Atsakymas:

Pirmieji du iš paminėtų pastatų priklauso privatiems savininkams. Zarasų rajono savivaldybės administracija buvo atlikusi šių pastatų būklės apžiūros patikrinimus, po kurių pastatų savininkams buvo išsiųsti raštai dėl pažeidimų pašalinimo/ pastatų būklės pagerinimo per tam tikrą terminą. Greitu metu bus dar kartą atliekamas šių pastatų būklės įvertinimas.

Trečiasis pastatas, esantis D. Bukonto g. 1 , numatomas rekonstruoti. Šiuo metu Rajono savivaldybės administracija rengia pastato techninį projektą, kurį parengus, bus ieškoma finansavimo galimybių pastatui atnaujinti.

 

 

Investicijų ir plėtros skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Ala Dumbravienė 

2017-05-31

Vardas: Gintautas
Klausimas:

Sveiki.Antazavės seniūnijoje yra kelias Antazavė-Saliniai, kurio nelygina jau pora metų.Priežastį galiu nurodyti,po 2015 metų pavasarinio lyginimo savo nepasitenkinimą siaubingai blogai atliktu darbu pareiškiau garsiai vicemerui,beje tokių darbų vykdyme tikrai turiu ir supratimą ir išsilavinimą. Pagarbiai GINTAUTAS

Atsakymas:

Kelias į Salinius profiliuotas gegužės 18 dieną. Šis kelias pavasarį ilgai džiūna, yra drėgnų vietų. Keliu naudojasi mažai gyventojų, pagal galimybes kelias remontuojamas ir prižiūrimas.


Antazavės seniūnijos
Seniūnas
Algirdas Lekaveckas
2017-05-22

Vardas: Vytaute
Klausimas:

Sveiki, gyvenam kaime prie Šuneles. Jau apie tris savaites apsigyveno atklydes šuo. Ką daryti ir kur kreiptis. Ačiū už atsakymą

Atsakymas:

Vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. birželio 4 d.
įsakymu Nr. I-380 „Dėl gyvūnų laikymo Zarasų rajono savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių patvirtinimo“, bešeimininkių ir bepriežiūrių šunų ir kitų gyvūnų surinkimą organizuoja ir koordinuoja seniūnijos, bendradarbiaudamos su kompetentingomis įstaigomis, gyvūnų globos namais ar kitomis organizacijomis, įteisinusiomis savo veiklą įstatymų nustatyta tvarka. Sugauti bešeimininkiai ir bepriežiūriai gyvūnai globojami gyvūnų globos draugijose ar kitose organizacijose, įmonėse, įstaigose, vadovaujantis Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus 2007 m. gegužės 11 d. įsakymu Nr. B1-463 „Dėl Pasiutligės kontrolės reikalavimų patvirtinimo“. Jei pagaunami registruoti ir turintys ženklus gyvūnai, pranešama gyvūno savininkui. Nenustačius gyvūno šeimininko, jis gali būti atiduotas asmeniui, panorusiam šį gyvūną globoti.

 
Viešosios tvarkos skyriaus
Vyresnioji specialistė
Snieguolė Bočiarovienė
2017-04-21

Vardas: Nina
Klausimas:

Sveiki. Ar bus renovuojamas K. Donelaičio g 7 daugiabutis?

Atsakymas:

 Informuojame, kad dėl butų savininkų susidariusių skolų už komunalines paslaugas Šiaulių bankas raštu informavo, kad kreditas dėl namo, esančio Donelaičio g. 7, Zarasuose modernizavimo nebus suteiktas. Dėl šios priežasties namo modernizavimo darbai nebus vykdomi.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyresnioji specialistė
Elvyra Glušakova
2017-04-21

Vardas: s
Klausimas:

ar galima isivesti miesto sildyma smelynes gatveje

Atsakymas:

Šilumos vartotojas, pageidaujantis prisijungti pastato šilumos įrenginius prie centralizuoto šilumos tiekimo tinklo turi pateikti laisvos formos paraišką šilumos tiekėjui AB „Panevėžio energija“ el. paštu bendrove@pe.lt. Paraiškoje būtina nurodyti tikslų pastato adresą, vartotojo kontaktinius duomenis. AB „Panevėžio energija“ išnagrinėjusi technines galimybes pateiks konkrečias prisijungimo sąlygas.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausiasis specialistas
Jonas Žusinas
2017-04-19

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: