2020 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Kauno gatvės gyventojai
Klausimas: Kauno gatvėje vedama tik kanalizacija,vandentiekio nėra. Kur logika kam nuotekos jai nėrą ką pilt. Kada sulauksim vandentiekio? ačiū už atsakymą.
Atsakymas: Atsižvelgiant į Neries upės baseino I investicinio projekto Zarasų rajonui Europos Komisijos skirtos paramos dydį ir į tai, kad dalis Kauno gatvės gyventojų yra prisijungę prie centralizuotų vandentiekio tinklų bei naudoja šachtinių šulinių vandenį, Kauno gatvėje tiesami tik vandens nuotekų tinklai
2009-09-04

Vardas: as
Klausimas: laba diena.kauno gatvese yra tiesiamas vandentiekis kaip supratau.sakykit kiek kainuos zmonems norintiems prasitesti ji iki savo namu gyvenanties skg,atokiau nuo pagrindinio kelio,laukiu jusu ats,aciu.
Atsakymas: Kauno gatvėje dabar vyksta tik vandens nuotekų tinklų tiesimo darbai. Dėl galimybės prisijungti prie centralizuotų vandentiekio tinklų prašome kreiptis į UAB "Zarasų vandenys" Malūno g. 3A, Zarasai, tel. 51672.
2009-09-04

Vardas: kaimo gyventoja.
Klausimas: Kas turėtu rūpintis, kad kur yra pastatyti kaimuose konteineriai atskirai: stiklui, popieriui ir plastikui, dažnesniam išvežimui. Nes patikėkite, jie labai greitai užpildomi. Ateidami žmonės išmesti šiukšlių pamato, kad konteineriai yra pilni, tai tada nebelieka nieko kito kaip palikti viską prie konteinerių. Tai tikrai yra negerai, nes tie maišai yra kažkieno suplėšomi, o visas turinys mėtosi aplink konteinerius.
Atsakymas: Antrinių žaliavų perdirbimo pramonė išgyvena sunkų laikotarpį todėl iš antrinių žaliavų surinkėjų jų nesuperka, o priduodant popierių ir kartoną netgi prašo primokėti. Rajone antrines žaliavas iš specialiai tam skirtų konteinerių renka UAB "Zarasų komunalininkas", kadangi įmonės sandėliai pilni neatiduotų perdirbimui antrinių žaliavų, konteineriai ištuštinami rečiau.
2009-09-04

Vardas: Gyventoja
Klausimas: Sveiki, noriu info apie tai kaip Zarasuose iregistruoti suni (gyvenanti daugiabutije) kokie reikalavimai, koks registracijos mokestis ir t.t. ir nereikia man nukreipimo i Teisines informacijos skilti ten jau viska skaiciau, bet ten nepateikta pakankamai informacijos.
Atsakymas: Zarasų rajono savivaldybės taryba 2008-02-07 sprendimu Nr. T-2 patvirtino Gyvūnų laikymo gyvenamosiose vietovėse Zarasų rajone taisykles:
Dėl gyvūnų laikymo gyvenamosiose vietovėse Zarasų rajone taisyklių patvirtinimo
2009-09-02

Vardas: Anonimas
Klausimas: 1.Kodėl Ąžuolo gimnazijoje nėra uniformu? Manau jų tikrai reikėtų, nes P.Širvio mokykloje jos jau yra. Tai jei ten yra tai Ažuole tikrai turėtų būti.
Atsakymas: Mokyklinė uniforma yra mokyklos vidaus tvarkos reikalas ir tai gali nuspręsti tik mokyklos bendruomenė. Mokyklos administracija teigia, kad iniciatyvos iš mokyklos bendruomenės įvesti uniformą nebuvo. Gimnazija turi savo ženkliuką.
Švietimo skyrius pritaria, kad „Ąžuolo“ gimnazijoje būtų įvestos uniformos.
2009-08-25

Vardas: Antanina
Klausimas: Koks yra pats procesas norint gauti kompensacija del asbestines stogo dangos keitimo, ir ar tai imanoma? Kodel kiti rajonai gauna, o Zarasu raj. ne?
Buciau labai dekinga uz atsakyma.
Atsakymas:

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2008-04-17 nutarimu Nr.351 yra patvirtinta Asbesto šalinimo programa. Programos priemonių įgyvendinimas numatytas 2008-2013 m. Pagal šią programą 2009-2010 m. bus inventorizuojami ir kaupiami duomenys apie viešojo naudojimo, gyvenamuosiuose ir kituose namų valdų pastatuose esančius asbesto turinčius gaminius. 2010 m. bus rengiamos savivaldybių paramos programos, skirtos asbesto turintiems gaminiams šalinti iš viešojo naudojimo ir gyvenamųjų pastatų. Asbesto šalinimo programa finansuojama valstybės biudžeto, savivaldybių, Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos rėmimo programos, Europos Sąjungos ir tarptautinių fondų lėšomis. 

Mūsų turimomis žiniomis, kai kurių kaimyninių rajonų savivaldybių tarybos jau eilę metų turi patvirtintas programas, numatančias teikti paramą gyventojams, keičiantiems individualių namų šlaitinių stogų dangą. Zarasų rajono savivaldybė ankstesniais metais kompensuodavo daugiabučių namų stogų ruloninės dangos remonto išlaidas. Šiais metais dėl ribotų finansinių galimybių panašios programos nevykdomos, todėl mūsų rajone parama asbestinės stogo dangos keitimui neteikiama. 

Gyventojai gali pasinaudoti beasbesčio šiferio stogo dangos gamintojos „Eternit Baltic“ programa „Asbestui-ne“. Ši programa leidžia sutaupyti perkant naują stogo dangą ir ją dengiant. Pagal šią programą galima pasinaudoti gamintojų, pardavėjų ir stogdengių kompensacijomis. Norėdami daugiau sužinoti apie teikiamas nuolaidas, galite skambinti specialia telefono linija 8-616-22000 arba susipažinti internetinėje svetainėje www.asbestuine.lt.

2009-08-24

Vardas: rita
Klausimas: laba diena, aš norėčiau paklausti kur galimą įsigyti Llietuvos vėliavą, nes kai būna šventės negaliu pakabinti prie savo namo, nes jos neturiu. O kur parsiduoda nekarto nemačiau, ypač Zarasuose.
Atsakymas: Lietuvos Respublikos vėliavą galima įsigyti Zarasuose.
Vėliavomis prekiauja UAB „Vytauto ir Kęstučio“ įmonės knyginę. Kaina 70,00 LT.Visuose LR didžiuose miestuose UAB „Rodiklis“ įmonėse.
2009-08-21

Vardas: Antanas
Klausimas: Kas turėtų kabinti namų numerius gyvenvietėje?Vienoms gatvėms pakabino Dusetų seniūnija o kitiems už numerius prašo pinigų.
Atsakymas: Už adresų objektų ženklinimą vietovėje atsakinga savivaldybė. Lentelės su numeriais ant pastatų keičiamos pagal poreikį ir finansines savivaldybės galimybes
2009-08-21

Vardas: Gyventoja
Klausimas: Kazin ar mato Savivaldybe kaip grundolitos uzsakovai sutvarko gatves po trasu tiesimo, tiesiog baisu, visur duobes, visur grioviai, kazin ar praejo tomis gatvemis savivakdybes atsakingi darbuotojai, ar mato kaip atliekami darbai.Kas pasakytu, ar neliks tokia betvarke gatvese? Noretume isgirsti atsakyma!
Atsakymas: Kol kas nei viena projekto „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Zarasuose“ dalis nėra galutinai užbaigta. Gatvės, kuriomis tiesiamos naujos arba rekonstruojamos esamos komunikacijos, bus sutvarkytos tik atlikus visus projekte numatytus darbus ir reikalingus tinklų bandymus. Darbų techninę priežiūrą vykdo ne savivaldybės darbuotojai, o Aplinkos projektų valdymo agentūros pasamdytas FIDIC inžinierius UAB „SWECO BKG LSPI“.
2009-08-21

Vardas: kauno gatvės gyventojai
Klausimas: mes norime paklausti kodėl mums kauno gatvės 32-34 36 38 40 namams nėra vedama kanalizacija o kituose daroma norėtume valdžios paklausti kuo mes taip nusidėjome kad mus aplenkėt ar jus išrušiavot kur ponams taip o ubagams ne
Atsakymas: Atsižvelgiant į Neries upės baseino I investicinio projekto Zarasų rajonui Europos Komisijos skirtos paramos dydį, tiesti naujus nuotekų tinklus numatyta ne visoje Kauno gatvėje. Nors įgyvendinus šį projektą didelė Zarasų miesto gyventojų dalis galės naudotis centralizuotais vandentiekio ir nuotekų tinklais, deja, nemaža dalis zarasiečių, gyvenančių Šaltupės, Šiaulių, Dariaus ir Girėno, Pakalnės, Bajorų, E.Pliaterytės, Sinagogos, Zarasų, Turmanto, K.Donelaičio, Vilniaus, Smėlynės, Griežto , Kauno, Taikos, Vytauto gatvėse dar negali naudotis šiomis paslaugomis. Tolimesnė vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Zarasuose numatoma įgyvendinant kitus projektus.
2009-08-21

« 1 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: