2020 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: petras
Klausimas: norejau suzinoti iki kada galima kirsti miska? ar ya terminas, miskas privatus
Atsakymas: Saugomų teritorijų II ir III miškų grupių miškuose, o nacionalinių parkų visuose miškuose miško ugdymo kirtimai draudžiami nuo kovo 1 iki liepos 1 d., o pagrindiniai kirtimai nuo kovo 1 dienos iki rugpjūčio 1 d. jei saugomai teritorijai kitais teisės aktais nenustatytas kitoks kirtimų laikas. 

Medynuose, kuriuose peri retieji ir saugomi paukščiai, ugdymo ir sanitariniai kirtimai leidžiami nuo rugsėjo 1 iki balandžio 1 d., kurtinių tuokvietėse ir jų apsaugos zonose – nuo rugsėjo 1 iki sausio 1 d.
Tikslesnę informaciją dėl Jūsų privataus miško gali suteikti Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Zarasų rajono agentūra tel. 8 385 51665
2009-08-20

Vardas: Pilietis
Klausimas: Ar tikrai kad nebus maršrutai Zarasai-Turmantas, Turmantas-Zarasai? Kaip moksleiviai atvyks i P.Širvio mokyklą, jei jau nėra mokyklinio autobusiuko.
Atsakymas: Zarasų autobusų parko autobusai maršrutais Zarasai- Turmantas ir Turmantas-Zarasai bei kitais maršrutais kursuos. Autobusų parko ir mokyklinių autobusų maršrutų laikas bus priderintas prie Zarasų miesto mokyklų pamokų laiko.
2009-08-20

Vardas: Moksleivis
Klausimas: Kada mokiniams mokės paramą mokymo prekėms įsigyti????
Atsakymas: Jeigu Jūs rašėte prašymą ir buvo pristatyti visi reikalingi dokumentai socialinei paramai mokiniams gauti, turėjote gauti arba gausite paštu pranešimą – išvadą dėl teisės į socialinę paramą mokiniams, kurioje nurodyta, į kokią paramą Jūs turite teisę. Parama mokinio reikmėms įsigyti, jeigu ji Jums priklauso, bus pervesta į Jūsų asmeninę sąskaitą šių metų rugpjūčio mėn. pabaigoje arba rugsėjo mėnesio pradžioje.
2009-08-20

Vardas: Zarasietė
Klausimas: Kas atsako už pateiktą informaciją švietimo sistemoje - mokyklose, darželiuose ? Skaitai ir stebiesi įrašais. Direktoriai , mokytojai seniai pasikeitę , o įrašai byloja ką kitą. Informacija pasenusi , įrašyta prieš keletą metų ir pamiršta. Kam reikalinga tokia informacija ? Gėda !
Atsakymas: Už pateiktą informaciją atsako švietimo įstaigos
2009-08-20

Vardas: Birutė
Klausimas: Kaip Zarasų rajono gyventojas gali atsikratyti nebenaudojamos buitinės technikos: šaldytuvo, televizoriaus ir kt.
Atsakymas: Zarasuose, Statybininkų g. 11, veikia stambiagabaričių ir pavojingų atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelė. Čia gyventojai gali atvežti senus baldus, buitinę techniką, pasenusią elektrotechninę įrangą, padangas, akumuliatorius ir kitas stambiagabarites ir pavojingas atliekas.
Aikštelė dirba antradienį – šeštadienį nuo 10 val. iki 19 val , pietų pertrauka nuo 13 val. iki 14 val. Nedarbo dienos - sekmadienis ir pirmadienis.
Į stambiagabaričių ir pavojingų atliekų saugojimo aikštelę priimamos atliekos tik iš gyventojų, už priduodamas atliekas mokėti nereikia.
Miesto, rajono gyventojai į stambiagabaričių atliekų aikštelę gali vežti šias atliekas: popierių, kartoną, stiklą, plastmasę, polietileną, metalo laužą, senus baldus, pasenusią buitinę techniką, senų automobilių detales, akumuliatorius, padangas, įvairias buityje susidarančias pavojingas atliekas.
2009-08-19

Vardas: mama
Klausimas: norejau paklausti kur pirmiausiai reikia kreiptis del skyrybu su vyru?ar i teisma ar i metrikacijos skyriu?aciu
Atsakymas: Dėl skyrybų pirmiausia reikia kreiptis į teismą, ten kur deklaruota gyvenamoji vieta.
2009-08-19

Vardas: jonas
Klausimas: laba diena,

norejau pasiteirauti, kokie leidimai reikalingi ir koks euiliskumas turetu buti, norint gauti sutikima issikasti tvenkini iki 3 a, sartu regioniame parke. aciu
Atsakymas: Norint gauti leidimą išsikasti dirbtinį nepratekamą paviršinį vandens telkinį (kūdra ir pan.), didžiausias užimamas plotas – 300 m2 , didžiausias gylis – 3 m (I grupės nesudėtingas statinys) reikia turėti projektavimo sąlygų sąvadą, parengti supaprastintą projektą ir gauti jam raštiškus pritarimus.
Norėdami pradėti procedūrą, prašome pateikti rajono Savivaldybės administracijos direktoriui prašymą statinio projektavimo sąlygų sąvadui gauti ir kitus dokumentus, nurodytus STR 1.05.07:2002 „Statinio projektavimo sąlygų sąvadas“, patvirtinto Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2002 m. balandžio 30 d. įsakymu Nr. 215 (Žin., 2002, Nr. 54-2153), 10 punkte.
Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Zarasų rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo skyrių (Sėlių a. 22, 306 kab., LT-32110, Zarasai, tel. 8 38537 145, el. paštas: inga.pyrcak@zarasai.lt).
2009-08-18

Vardas: Duseta
Klausimas: Laba diena,
Vaziuojant nuo Antazaves per Dusetas Antalieptes kryptimi tenka pravaziuoti Dusetas ir Padusteli. Kelias-gatve praeina beveik visiska dykviete - nei namu, nei sankryzu, nei pesciuju. Vienok, greitis 50km/val. Susidaro ispudis, kad tai padaryta specialiai keliu policijai, idant galetu "gaudyti pazeidejus" ir juos bausti. O juk viskas turi tarnauti eismo dalyviams. Jei vaziuoju 50km/val, tai mane lenkia visi pasitaikantys automobiliai. Netgi Vilniuje panasiose gatvese nustatytas 60, 70 arba net 80km/val greitis. Siulau atkarpoje nuo Dusetu autobusu stoties sankryzos nuo zenklo, ribojancio greiti 40km/val iki isvaziavimo is Padustelio nustatyti bent jau 70km/val greicio apribojima. Manau , daugelis vairuotoju man pritars, tuo labiau, kad dabar, iskirtus pakels krumoksnius, uz ka galiu tik pagirti dusetiskius, mano paminetoje kelio atkarpoje tikrai gali buti nustatytas didesnis leistinas greitis.
Aciu
Atsakymas: Pagal LR Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo 10 straipsnio 8 dalį rajono Saugaus eismo komisija sprendžia eismo organizavimo klausimus vietinės reikšmės keliuose.
Jūsų minėtas kelias pagal LR Kelių įstatymo 4 straipsnio 2 dalį (valstybinės reikšmės keliai išimtine nuosavybės teise priklauso valstybei. Juos turto patikėjimo teise įstatymų ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka valdo, naudoja ir jais disponuoja Susisiekimo ministerijos įsteigtos valstybės įmonės ar jos įgaliota Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos) yra valstybinės reikšmės krašto kelias Nr. 178 Bradesiai – Dusetos – Daugailiai, todėl eismo organizavimo klausimus sprendžia VĮ ,,Utenos regiono keliai”.
Zarasų rajono saugaus eismo komisija raštu kreipsis į VĮ ,,Utenos regiono keliai”, kad jie nuspręstų, ar yra tikslinga Dusetų mieste nuo autobusų stoties iki Padustėlio kaimo nustatyti 70 km/h greitį.
2009-08-18

Vardas: Antanas
Klausimas: Laba diena,
Ar dar neteikiama pagalba kaimo vietoveje gyvenantiems ukininkams, norintiems pakeisti asbestine siferio stogu danga?
Aciu.
Atsakymas: Pagalba neteikiama
2009-07-21

Vardas: giedre
Klausimas: norejau paklausti ka daryti bedarbiui kai negauna bedarbio pasalpos, yra vienisaar kas skiriama is savyvaldybes
Atsakymas: Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad darbingo amžiaus asmeniui skiriama socialinė pašalpa, jei jis nepertraukiamai registruotas Dabo biržoje 6 mėnesius, arba dirbo viešuosius darbus. Tačiau Jums tiksliai atsakyti dėl socialinės pašapos negalime, nes trūksta informacijos apie Jūsų šeimyninę padėtį, apie deklaruotą gyvenamąją vietą, apie turimą turtą. Dėl smulkesnės informacijos prašytume kreiptis į Socialinės paramos skyrių, 106 kab.,ar paskambinti tel. (8 385) 37160.
2009-07-17

« 1 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: