2024 m. balandžio 13 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: Mikas
Klausimas: Laba diena,norejau paklausti ar numatyta Bukanto g-je nuo buvusio M.Melnikates paminklo iki tilto pakeisti saligatvio plytutes?Gal valdzios vyrai senai i kapines ejo pestute,galima ir koja issisukti...Dekoju uz atsakyma.
Atsakymas: Informuojame, kad Bukonto g. atkarpą nuo buvusio M.Melnikaites paminklo iki tilto rekonstruoti numatyta 2010 m.
2009-04-20

Vardas: TĖVELIAI
Klausimas: Laba diena,
Daugeliui tėvelių, kurių vaikai lanko P. Širvio pagrindinę m-klą, aktualus klausimas dėl mokynių uniformų. Kodėl nebuvo pasirinkimo pristatant uniformų modelius, kaip buvo vykdomas uniformų pasirinkimas, kokių įmonių apklausos buvo atliktos. Uniformų kokybė labai prasta, gaminys pagal kainą brangus. Kokių pagrindu renkamas užstatas uniformoms įsigyti? Susidaro yspūdis, kad yra remiama giminaičio įmonė krizės metu.
Atsakymas: Klausimas dėl mokinių uniformų buvo aptartas su Zarasų Pauliaus Širvio pagrindinės mokyklos administracija

• Kodėl nebuvo pasirinkimo pristatant uniformų modelius?
- Pasirinkimas buvo pateiktas bendrame tėvų susirinkime ir taip pat detaliau laiške tėvams (piešti eskizai).
- Kai buvo matuojami gaminių dydžiai, tuomet vaikai rengėsi vieno modelio drabužius, kuriuos paliko gamintojai, tačiau užsakymo lapuose mokiniai individualiai nurodė pasirinktus modelius pagal eskizus.
- Dėl gaminių kokybės buvo bendrauta su kitų respublikos mokyklų ( kurios jau naudoja šios firmos uniformas) administracija – atsiliepimai buvo teigiami.
• Kokiu pagrindu renkamas užstatas uniformoms įsigyti?
- Sutartyje nurodyta, kad pradinis įnašas yra dalinis užsakymas (garantas, kad gaminį užsisako ir pirks), o pinigai naudojami verpalams įsigyti.
• Kokių įmonių apklausos buvo atliktos?
- AB „Zarasaitis“ (Zarasai)
- UAB „Rytų vartai“ (Dusetos)
- UAB „Evilda“ (Kupiškis)
- UAB „Garlita“ (Garliava)
- UAB „Savitas stilius“ (Šiauliai)
• Replika „Susidaro įspūdis, kad yra remiama giminaičio įmonė krizės metu“.
Giminystės ryšių nenustatinėjome. Deja, krizės metu vis tiek vaikus reikia rengti. Finansiškai nešioti mokyklinę uniforma, ko gero, yra pigiau, negu rengtis kas kuo nori.

Vida Markevičienė
Švietimo skyriaus vyr. specialistė

2009-04-07

Vardas: Rima
Klausimas: Norėčiau sužinoti,kokios pajamos neįeina į soc pašalpos skaičiavimą,pvz.: jei turi žemės,bet ji nedeklaruota,pajamų iš jos negauname,vaiko pinigai, ,,sniečkiniai,, ,nedarbingumas (biletenis),ar visa tai atsižvelgiama į soc pašalpos skaičiavimą.O jei vis dėlto pagal paskaičiavimus soc pašalpa neišeina ar galima tikėtis vienkartinės pašalpos ir kokio ji dydžio.Ačiū
Atsakymas: Atsakydami į Jūsų pateiktą klausimą informuojame, kad nustatant teisę dėl socialinės pašalpos skyrimo, į šeimos pajamas žemė apskaitoma, jei žemės ūkio naudmenų plotas viršija 1 hektarą, taip pat į šeimos pajamas įskaitoma ligos pašalpa, kas mėnesį gaunamos socialinio pobūdžio pajamos, išskyrus išmoka vaikui, socialinė stipendija.

Dėl išsamesnės informacijos prašome teirautis telefonu (8 385) 37 160 arba kreiptis į Socilainės paramos skyrių, 106 kab.

2009-04-03

Vardas: moksleivis
Klausimas: ar šią vasarą bus rengiamos stovyklos į kurias galės vykti ne tik sporto mokyklą lankantys vaikai?
Atsakymas:
Informuojame, kad Å¡iais metais Zarasų rajone planuojamos rengti stovyklos ne tik sporto mokyklą lankantiems vaikams. Stovyklas planuoja vykdyti Antalieptės pagrindinė mokykla, Salako pagrindinė mokykla, Zarasų Pauliaus Å irvio pagrindinė mokykla, Zarasų ,,Ąžuolo‘‘ gimnazija, Zarasų ,,Santarvės‘‘ pagrindinė mokykla, Zarasų meno mokykla, Zarasų vaikų globos namai,  Baidarių ir kanojų irklavimo klubas ,,Koktikas‘‘ ir kt.

Dėl iškilusių klausimų galite kreiptis į rajono Savivaldybės 110 kab., telefonas 30738.
2009-04-01

Vardas: mama
Klausimas: Laba diena, norejau paklausti kada bus dalinami maisto produktai nepasiturintiems?
Atsakymas: Informuojame, kad Zarasų miesto ir Zarasų seniūnijos nepasiturintys gyventojai maisto produktus galės atsiimti š. m. kovo 31 d. nuo 8 iki 9 val.sandėlyje, esančiame adresu, Zarasai, K. Būgos g. 32a, kitų seniūnijų gyventojus prašome kreiptis į socialinio darbo organizatorius seniūnijose.
2009-03-26

Vardas: gintare
Klausimas: AR negalima butu zarasu mieste irengti gyvunu prieglaudos centro? Nes po miesta klaidzioja labai daug kaciu ir benamiu sunu.Jie dazniausiai isikure prie siuksliu konteineriu ir isdraskidami siuksliu maisus labai tersia aplinka isnesioja siuksles vejas po visa miesta bei ir kates
Atsakymas: Pagal galiojančias gyvūnų laikymo taisykles leidžiama steigti gyvūnų prieglaudas ir kitas įstaigas, tačiau Zarasų rajono savivaldybė neturi tam lėšų, o fizinių ir juridinių asmenų norinčių verstis šia veikla neatsiranda. Esant lėšoms, bus kviečiama UAB „Nuaras“ ir gaudomi valkataujantys gyvūnai.
2009-03-25

Vardas: Susirūpinusi
Klausimas: Laba diena, norėjau paklausti daugumos S.Nėries 57 namo, o taip pat ir aplinkinių namų gyventojų vardu, kuo yra kūrenama katilinė. Labai dažnai stebime, kaip iš katilinės kamino virsta juodžiausi dūmai. Suprantame, kad dabar yra šildymo sezonas, bet esame susirūpinę ne tik savo, bet ir visų gyventojų sveikata. Pastebėjome, kad kai tik pasirodo tie baisūs juodi dūmai iš katilinės kamino, ant žemės aplink namus, o taip pat ir balkonuose atsiranda baisių suodžių. Mūsų pieva prieš namus - pilna šių suodžių - ypač gerai tai matyti, kai pievoje yra sniego. Jis nebūna baltas - o visas juodas nuo nuo suodžių. Būsime dėkingi, jei atkreipsite į tai dėmesį ir mums atsakysite.
Atsakymas: Zarasų rajono savivaldybę AB ,,Panevėžio energija" atstovė spaudai Daiva Paulauskienė informavo, kad kūrenant biokurą, išmetimai (suodžiai) yra neišvengiami, išmetami teršalai atitinka aplinkosauginius normatyvinius reikalavimus, žmonių sveikatai nekenkia. 2009-2010 m. Zarasų katilinje planuojama modernizacija, kurios metu bus pastatytas naujas vandens šildymo katilas, kūrenamas biokuru, ir kondensacinis ekonomaizeris , kurio įdiegimas leis sumažinti išmetamų teršalų ( suodžių) kiekį.
2009-03-20

Vardas: gyventoja
Klausimas: kodėl taip smarkiai mikrorajone šildomi radiatoriai, kai lauke pliusinė temoeratūra, mes silumininnkų nešlaikysime.
Kodėl katilinė kūrenama piuvenomis o kaina kai geru kuru, be to mikrorajone visi balkonai yra juodi nuo suodziu, reiketu kazka daryti, arba kainas mazinti.
Atsakymas: Informacija į Jūsų pateiktą klausimą yra išsamiai pateikta Zarasų rajono savivaldybės tinklapyje, skyrelyje ,,Naujienos", pavadinimas ,,Po to, kai rašėte...apie šilumos ūkį" ir ,,AB „Panevėžio energija“ investicijos į šilumos ūkį"
2009-03-20

Vardas: as
Klausimas: i turmanta autobusas isvaziuoja 11.10.o is turmanto traukinis isvyksta i vilniu 11.24.kaip tai imanoma i si laika pakliuti i traukini per 10 minuciu autobusas nuvaziuos i turmanta?prasome atsakyti i klausima
Atsakymas: Informuojame, kad nuo 2009 m. kovo 16 d. bus panaikintas maršrutas Zarasai – Visaginas per Turmantą, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 11.10 val., tačiau pažymime, kad maršrutu Zarasai – Visaginas per Turmantą kasdien kursuoja autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties – 7.10 val., atvykimo į Turmanto geležinkelio stotį laikas – 7.50 val., o traukinio, vykstančio į Vilnių išvykimas iš Turmanto geležinkelio stoties – 8.18 val.
2009-03-16

Vardas: Pedagoge
Klausimas: Laba diena, ar Jus galetumete suteikti man informacijos ar Zarasu mieste, ar rajone reikalingi vokieciu kalbos pedagogai? Jei taip, patikslinkite kur. Dekoju is anksto.
Atsakymas: Informuojame Jus, kad vokiečių kalbos specialistų Zarasų rajono mokyklose netrūksta.
Švietimo skyriaus vyr. specialistė
D. Kerpiškienė.
2009-03-04

« 1 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?