2020 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: gyventoja
Klausimas: kodėl taip smarkiai mikrorajone šildomi radiatoriai, kai lauke pliusinė temoeratūra, mes silumininnkų nešlaikysime.
Kodėl katilinė kūrenama piuvenomis o kaina kai geru kuru, be to mikrorajone visi balkonai yra juodi nuo suodziu, reiketu kazka daryti, arba kainas mazinti.
Atsakymas: Informacija į Jūsų pateiktą klausimą yra išsamiai pateikta Zarasų rajono savivaldybės tinklapyje, skyrelyje ,,Naujienos", pavadinimas ,,Po to, kai rašėte...apie šilumos ūkį" ir ,,AB „Panevėžio energija“ investicijos į šilumos ūkį"
2009-03-20

Vardas: as
Klausimas: i turmanta autobusas isvaziuoja 11.10.o is turmanto traukinis isvyksta i vilniu 11.24.kaip tai imanoma i si laika pakliuti i traukini per 10 minuciu autobusas nuvaziuos i turmanta?prasome atsakyti i klausima
Atsakymas: Informuojame, kad nuo 2009 m. kovo 16 d. bus panaikintas maršrutas Zarasai – Visaginas per Turmantą, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties 11.10 val., tačiau pažymime, kad maršrutu Zarasai – Visaginas per Turmantą kasdien kursuoja autobusas, kurio išvykimo laikas iš Zarasų autobusų stoties – 7.10 val., atvykimo į Turmanto geležinkelio stotį laikas – 7.50 val., o traukinio, vykstančio į Vilnių išvykimas iš Turmanto geležinkelio stoties – 8.18 val.
2009-03-16

Vardas: Pedagoge
Klausimas: Laba diena, ar Jus galetumete suteikti man informacijos ar Zarasu mieste, ar rajone reikalingi vokieciu kalbos pedagogai? Jei taip, patikslinkite kur. Dekoju is anksto.
Atsakymas: Informuojame Jus, kad vokiečių kalbos specialistų Zarasų rajono mokyklose netrūksta.
Švietimo skyriaus vyr. specialistė
D. Kerpiškienė.
2009-03-04

Vardas: Vietinis
Klausimas: Kur galima pamatyt kiek butu ukio imone sukaupe arba kur islaido musu pinigus, kurios mes mokam per mokescius

Aciu
Atsakymas: 2005-03-31 Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius įsakymų patvirtino „Butų ir kitų patalpų savininkų bendrosios nuosavybės administravimo nuostatus“. Nuostatuose surašyti administratoriaus uždaviniai, funkcijos, teisės, pareigos, santykiai su patalpų savininkais, kurių turi laikytis administratorius. Nuostatų 7.3 punkte rašoma, kad administratorius privalo: patalpų savininkų rašytiniu pageidavimu per 30 kalendorinių dienų nuo prašymo pateikimo dienos pateikti paaiškinimus (raštu) dėl jiems apskaičiuotų mokesčių ar namo bendro naudojimo objektų techninės priežiūros ar kitokio tvarkymo darbų ar lėšų panaudojimo jiems apmokėti, todėl su rašytiniu pageidavimų dėl jums apskaičiuotų mokesčių tūrite kreiptis į Zarasų rajono savivaldybės Butų ūkio įmonė.
2009-03-03

Vardas: valerija
Klausimas: ruosiuosi istuokai,kur galiu rast nemokoma juristo pagalba ,aptart visa skirybu eiga.
Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės gyventojai, kuriems reikalinga nemokama pirminė teisinė pagalba turi teisę kreiptis į rajono Savivaldybės administracijos Juridinį ir personalo skyrių (Sėlių a. 22, Zarasai, II aukštas, 221 kabinetas, kiekvieną darbo dieną). Išsamensnė informacija telefonu: 8-385-37181, el.paštu: juristas@zarasai.lt. Taip pat asmenys gali užsiregistruoti iš anksto nurodytu telefonu.
2009-03-03

Vardas: Justinas
Klausimas: laba diena,
norejau pasiteirauti ar gali UAB gauti parama (pavyzdziui pagal kokia paraiska ar parasiusi projekta) rengti naujam, gal ir tradiciniu tapsianciam, renginiui zarasu rajone.
Atsakymas: Informuojame, kad pagal šiuo metu galiojančią tvarką UAB negali gauti paramos iš savivaldybės biudžeto renginiui organizuoti. Paramą renginiui organizuoti gali gauti asociacijos pagal savivaldybės Partnerytės bendruomenėje programą. Daugiau informacijos apie šią programą gali suteikti vyr. specialistas Ramūnas Keršys tel.: 8-385-37183.
2009-03-02

Vardas: Dėl mokinių
Klausimas: 1. Kodėl neužtikrinamas mokinių saugumas prie „Santarvės“ mokyklos? Rytais prieš pamokas ten neįmanoma privažiuoti ir saugiai išlaipinti iš mašinos vaikų.

2. Kodėl buvo skelbiama, kad iš vaikų darželio iškėlus priešmokyklinio ugdymo grupes į mokyklos patalpas bus užtikrintos tokios pačios sąlygos? Per mokinių atostogas šešemečiai būdavo darželyje, o dabar jie privalo „atostogauti“.
Atsakymas: Informuojame Jus, kad dėl mokinių saugumo prie Zarasų „Santarvės“ pagrindinės mokyklos jau 2008 m. gruodžio mėn. Dariaus ir Girėno gatvėje netoli mokyklos pastatyti papildomi kelio ženklai, apribojantys judėjimą darbo dienomis nuo 7 iki 15 val. Mokykliniai autobusai vaikus išleidžia prie perėjos arba užvažiuoja į kiemą, mokyklos darbuotojų asmeninis transportas statomas mokyklos kieme. Dariaus ir Girėno gatvėje budi (kas antrą dieną) policijos pareigūnai.

Priešmokyklinio ugdymo proceso trukmė 160 dienų t.y. 32 savaitės per mokslo metus, todėl ir„ priešmokyklinukams“ priklauso atostogos, tačiau jei tėvai pageidaus vaikus bus galima užimti ir mokinių atostogų metu.
2009-03-02

Vardas: ieva
Klausimas: norejau pasiteirauti,ar tikrai nuo siu metu liepos,zarasu pensionatas priklausys savivaldybei?dekoju
Atsakymas: Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad šiuo metu neturime jokios informacijos ar teisės akto, kuris reglamentuotų globos įstaigos Zarasų pensionato pavaldumo pakeitimą nuo 2009 m. liepos 1 d.
2009-02-26

Vardas: Gyventoja
Klausimas: Kur galima ZARASUOSE nunesti padevetus rubus batus ir kt.Ar kas nors priima/
Atsakymas: Informuojame, kad padevėtus rūbus ar avalynę galite nešti į Socialinių paslaugų centrą, adresu, Zarasai, Malūno g. 2 ar socialinio darbo organizatorius seniūnijose.
2009-02-26

Vardas: aaaaaa
Klausimas: ar bus pratiestos(ar bent pradeti darbai) nuotekos savanoriu,donelaicio ir maluno gatvese siais metais??
Atsakymas: 2008 m. lapkričio 26 dieną Zarasų rajono savivaldybės administracija su rangovu UAB ,,Grundolita“ pasirašė rangos darbų sutartį dėl projekto ,,Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Zarasuose“. Šiuo metu yra rengiamas darbo projektas, darbams atlikti. Su rangovu suderintas darbų vykdymo grafikas. Darbus planuojama pradėti Malūno g. š.m. balandžio mėn., Savanorių g. gegužės men., J. Gruodžio g. kovo mėn. Pagal patvirtintą projektą Donelaičio gatvėje darbai nebus vykdomi.
2009-02-23

« 1 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: