2020 m. rugpjūčio 5 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: noumininkė
Klausimas: Laba diena,norėčiau išsinuomoti patalpas priklausančias savivaldybei.Kur turėciau kreiptis ir kokius dokumentus turiu pristatyti.Ačiū.
Atsakymas: Socialiniai būstai nuomojami pagal Lietuvos Respublikos valstybės paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti bei daugiabučiams namams modernizuoti įstatymą. Teisę į savivaldybės socialinį būstą turi šeimos ir asmenys, turintys nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje, kurių kalendorinių metų pajamos ir turtas, apskaičiuoti Vyriausybės patvirtinto Šeimos ir asmens metinių pajamų ir turto apskaičiavimo teikiant, valstybės paramą būstui įsigyti, savivaldybės socialiniam būstui išsinuomoti ar jo sąlygoms pagerinti tvarkos apraše nustatyta tvarka, prieš prašymo įrašyti į atitinkamą šeimų ir asmenų, turinčių teisę į socialinį būstą, sąrašą metus ir prieš savivaldybės socialinio būsto suteikimo metus yra mažesni už pajamas ir turtą, kurių didžiausius dydžius nustato Vyriausybė, jeigu jie neturi Lietuvos Respublikos teritorijoje nuosavybės tise priklausančio būsto arba turimo būsto naudingas plotas, tenkantis vienam šeimos nariui, yra mažesnis kaip 10 m2. 

Sudaromi šeši atskiri sąrašai. Dėl įrašymo į atitinkamą sąrašą būstui išsinuomoti,prašome kreiptis į Zarasų rajono savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus specialistę Dianą Ramanauskienę, tel 8 385 37170
2009-02-17

Vardas: Mokytojai
Klausimas: Kada mokyklų direktoriai apmokės mokytojams kelionės išlaidas į darbą ? Negauname nuo rugpjūčio mėnesio ir tenkinamės tik pažadais .
Atsakymas: Asignavimų valdytojai, t.y. mokyklų vadovai, sudaro ir tvirtina programų sąmatas, neviršydami rajono Savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintų bendrųjų asignavimų.
Vadovaujantis rajono Savivaldybės tarybos 2008-10-30 sprendimo Nr. T-205 8 punktu „Dėl mokytojų ir kitų ugdymo procese dalyvaujančių specialistų kelionės į darbą išlaidų kompensavimo tvarkos patvirtinimo“ kompensacija mokama, neviršijant mokykloms metinėse išlaidų sąmatose patvirtintų asignavimų.
Kadangi 2008 biudžeto pajamų planas neįvykdytas, todėl asignavimų valdytojai dalinai liko nefinansuoti.
2009-02-12

Vardas: xxx
Klausimas: Laba diena, noreciau suzinoti ar laikinai sustabdzius bedarbio statusa prarasiu kompensacija sildymui?
Atsakymas: Atsakydami į Jūsų pateiktą klausimą, informuojame, kad sustabdžius bedarbio statusą, bet ir toliau esant registruotam darbo biržoje, Jūs neprarandate teisės į kompensaciją už būsto šildymą.
2009-02-10

Vardas: Laima
Klausimas: Laba diena. Norime dalyvauti žirgų lenktynės "Sartai 2009" mugėje, kokius reikia pateikti dokumentus ir koks mokestis. Prekiausime moliniais dirbiniais. Dėkoju už atsakymą.
2009-02-03

Vardas: Lina
Klausimas: Vis nesulaukiu ats.Ar galima daugiabutyje atsisakyti sildymo?Kur kreiptis šiuo klausimu?
Atsakymas: Lietuvos Respublikos Ūkio ministras 2008-12-04 įsakymu Nr.4-617 pakeitė Šilumos tiekimo ir vartojimo taisykles, kuriose reglamentuojamas šilumos įrenginių atjungimas nuo šilumos perdavimo tinklų šilumos vartotojų iniciatyva. Žemiau pateikiama ištrauka iš taisyklių ir paraiškos gauti pastato (buto, patalpų) šilumos (karšto vandens) įrenginių prijungimo (atjungimo, rekonstravimo, remonto) projektavimo sąlygas. Daugau
2009-02-03

Vardas: Arturas
Klausimas: Mes visi kalbame apie musu jaunima,sveikata,sveika gyvenimo buda.O kai internetineje paiesku svetaineje uzrasai paieska "Sveikatos Centrai",gauni rezultatus apie poliklinikas,sanatorijas ir ligonines.Bet juk sveikam zmogui reikia palaikyti svekata.O sportas ir higiena yra patys svarbiausi dalykai. As norejau paklausti,ar Zarasuose yra koks Sveikatingumo ir sporto centras eiliniam zmogui.Pirtis,kur salta diena galetum atsviezinti savo oda ir palaikyti sveika kraujo apytaka.Bandziau ieskoti internete,bet nieko panasaus surasti negalejau. Aciu is anksto,jei atsakysite.
Atsakymas: Zarasų rajono centrinės ligoninės ambulatorinės reabilitacijos skyriaus paslaugų spektrui išplėsti 2008 m. skirta 1,0 mln. litų. Ligoninės patalpose, kuriose dėl lėšų stokos pastato statybos metu nebuvo įrengtas baseinas, pernai suprojektuotos patalpos reabilitacijos procedūrų paslaugoms teikti. Praėjusiais metais taip pat atlikta ir dalis statybos montavimo darbų: įrengtas vestibiulis, rūbinės, dušinės, sanitariniai mazgai, baseino ir saunos patalpos, sumontuoti vidaus inžineriniai tinklai bei įrenginiai, baseinų įranga. Šių metų pirmą ketvirtį numatoma atlikti patalpų rekonstrukcijos II-e etapo darbus – perkelti konsultacinės poliklinikos registratūrą, įrengti infraraudonųjų spindulių sauną, garinę pirtį ir masažinių vonių kambarį. Užbaigus statybos darbus, teisės aktų nustatyta tvarka pripažinus statinį tinkamu naudoti ir gavus reikiamus leidimus, jau šiemet Zarasų ligoninėje numatoma pradėti teikti papildomas ambulatorinės reabilitacijos paslaugas, kuriomis galės naudotis ne tik gydytojų siuntimus turintys pacientai, bet ir visi besirūpinantys savo sveikata.
2009-02-02

Vardas: Gyventojai
Klausimas: Mūsų namo teritorijoje, pievoje, kuris randasi Valstiečių 16 kažkas kažkada pastatė medinę skulptūrą - stogastulpį, dabar ji pradėjo pamažu virsti ant šono. Norėtume paklausti ar mes galime ją nuversti, ar turime kažkur kreiptis kad ją sutvarkytų, nes tai jau kelia pavojų mums ir mūsų vaikams.
Atsakymas:
0000-00-00

Vardas: Nevietinė
Klausimas: Laba diena, noriu pasidomėti, ar Zarasų m. savivaldybėje būtų įmanoma šiuo metu rasti darbą kraštotvarkos/landšafto inžinierės ar apželdintojos pareigybėje? Kur siūlytumėte kreiptis, gal ką rekomenduotumėte?
Labai dėkoju už sugaištą laiką na ir žinoma laukiu atsakimo :)
Atsakymas:
0000-00-00

Vardas: Nadezda
Klausimas: Laba diena,niekaip nesuprantu buvau pasidarius dokumentus gauti pasalpa,auginu 1vaika,pajamos nevirsija 525 per menesi ,si men is viso pajamos 896 ant triju zmoniu,si men socialines pasalpos negauvau nuejau i soc skyriu pasake man nepriklauso nes gaunu is sodros motinystes pasalpa,o tai kodel kita socialine darbuotoja man pasake kad iki 2 metu kol sukaks vaikui man mokes o jau nuejus aiskintis sako nemokes??kur kreiptis issamiam paaiskinimui,???pajamos nesikeite.
Atsakymas:
0000-00-00

Vardas: Birute
Klausimas: Sveiki, noreciau suzinoti kodel gali p.Ludzis naudotis istisai asmeniniams reikalams jau dabar ir mikroautobusa, kurio Nr. FBT 400, skirta matyt mums neigaliesiems vezioti? Deja kolkas juo istisai vazineja ir prie namu laiko si PONIA, o vairuoja "sirdies draugas", ir jokiu skiriamuju zenklu nera...idomu kur ziuri p. Sklizmantiene, o gal ir ja vezioja?Lauksiu skubaus atsakymo, aciu!
Atsakymas:
0000-00-00

« 1 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: