2024 m. balandžio 13 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: Laima
Klausimas: Laba diena. Norime dalyvauti žirgų lenktynės "Sartai 2009" mugėje, kokius reikia pateikti dokumentus ir koks mokestis. Prekiausime moliniais dirbiniais. Dėkoju už atsakymą.
2009-02-03

Vardas: Lina
Klausimas: Vis nesulaukiu ats.Ar galima daugiabutyje atsisakyti sildymo?Kur kreiptis Å¡iuo klausimu?
Atsakymas: Lietuvos Respublikos Ūkio ministras 2008-12-04 įsakymu Nr.4-617 pakeitė Šilumos tiekimo ir vartojimo taisykles, kuriose reglamentuojamas šilumos įrenginių atjungimas nuo šilumos perdavimo tinklų šilumos vartotojų iniciatyva. Žemiau pateikiama ištrauka iš taisyklių ir paraiškos gauti pastato (buto, patalpų) šilumos (karšto vandens) įrenginių prijungimo (atjungimo, rekonstravimo, remonto) projektavimo sąlygas. Daugau
2009-02-03

Vardas: Arturas
Klausimas: Mes visi kalbame apie musu jaunima,sveikata,sveika gyvenimo buda.O kai internetineje paiesku svetaineje uzrasai paieska "Sveikatos Centrai",gauni rezultatus apie poliklinikas,sanatorijas ir ligonines.Bet juk sveikam zmogui reikia palaikyti svekata.O sportas ir higiena yra patys svarbiausi dalykai. As norejau paklausti,ar Zarasuose yra koks Sveikatingumo ir sporto centras eiliniam zmogui.Pirtis,kur salta diena galetum atsviezinti savo oda ir palaikyti sveika kraujo apytaka.Bandziau ieskoti internete,bet nieko panasaus surasti negalejau. Aciu is anksto,jei atsakysite.
Atsakymas: Zarasų rajono centrinės ligoninės ambulatorinės reabilitacijos skyriaus paslaugų spektrui išplėsti 2008 m. skirta 1,0 mln. litų. Ligoninės patalpose, kuriose dėl lėšų stokos pastato statybos metu nebuvo įrengtas baseinas, pernai suprojektuotos patalpos reabilitacijos procedūrų paslaugoms teikti. Praėjusiais metais taip pat atlikta ir dalis statybos montavimo darbų: įrengtas vestibiulis, rūbinės, dušinės, sanitariniai mazgai, baseino ir saunos patalpos, sumontuoti vidaus inžineriniai tinklai bei įrenginiai, baseinų įranga. Šių metų pirmą ketvirtį numatoma atlikti patalpų rekonstrukcijos II-e etapo darbus – perkelti konsultacinės poliklinikos registratūrą, įrengti infraraudonųjų spindulių sauną, garinę pirtį ir masažinių vonių kambarį. Užbaigus statybos darbus, teisės aktų nustatyta tvarka pripažinus statinį tinkamu naudoti ir gavus reikiamus leidimus, jau šiemet Zarasų ligoninėje numatoma pradėti teikti papildomas ambulatorinės reabilitacijos paslaugas, kuriomis galės naudotis ne tik gydytojų siuntimus turintys pacientai, bet ir visi besirūpinantys savo sveikata.
2009-02-02

Vardas: Gyventojai
Klausimas: Mūsų namo teritorijoje, pievoje, kuris randasi Valstiečių 16 kažkas kažkada pastatė medinę skulptūrą - stogastulpį, dabar ji pradėjo pamažu virsti ant šono. Norėtume paklausti ar mes galime ją nuversti, ar turime kažkur kreiptis kad ją sutvarkytų, nes tai jau kelia pavojų mums ir mūsų vaikams.
Atsakymas:
0000-00-00

Vardas: Nevietinė
Klausimas: Laba diena, noriu pasidomėti, ar Zarasų m. savivaldybėje būtų įmanoma šiuo metu rasti darbą kraštotvarkos/landšafto inžinierės ar apželdintojos pareigybėje? Kur siūlytumėte kreiptis, gal ką rekomenduotumėte?
Labai dėkoju už sugaištą laiką na ir žinoma laukiu atsakimo :)
Atsakymas:
0000-00-00

Vardas: Nadezda
Klausimas: Laba diena,niekaip nesuprantu buvau pasidarius dokumentus gauti pasalpa,auginu 1vaika,pajamos nevirsija 525 per menesi ,si men is viso pajamos 896 ant triju zmoniu,si men socialines pasalpos negauvau nuejau i soc skyriu pasake man nepriklauso nes gaunu is sodros motinystes pasalpa,o tai kodel kita socialine darbuotoja man pasake kad iki 2 metu kol sukaks vaikui man mokes o jau nuejus aiskintis sako nemokes??kur kreiptis issamiam paaiskinimui,???pajamos nesikeite.
Atsakymas:
0000-00-00

Vardas: Birute
Klausimas: Sveiki, noreciau suzinoti kodel gali p.Ludzis naudotis istisai asmeniniams reikalams jau dabar ir mikroautobusa, kurio Nr. FBT 400, skirta matyt mums neigaliesiems vezioti? Deja kolkas juo istisai vazineja ir prie namu laiko si PONIA, o vairuoja "sirdies draugas", ir jokiu skiriamuju zenklu nera...idomu kur ziuri p. Sklizmantiene, o gal ir ja vezioja?Lauksiu skubaus atsakymo, aciu!
Atsakymas:
0000-00-00

Vardas: Vilius
Klausimas: Noreciau suzinoti ,kiek kas menesi mums mokesciu moketojams kainuoja Zarasu savivaldybes darbuotoju islaikymas??
Atsakymas:
0000-00-00

Vardas: Pasipiktines..
Klausimas: Laba diena gerbemi svivaldybes klerkai.Man labai idomu . Jai VSI Zarasu ligonine priklauso savivaldybei ir ji yra jusu kuruojama, tai gal galima padaryti taip, kad bent jau ir taip mazi atlyginimai neveluotu? Beja taip jau nepirmas menuo..
Atsakymas:
0000-00-00

Vardas: as
Klausimas: Laba diena norejau paklausti kodel si men dar negavau socialines pasalpos uz vaika????,praeita menesi jau 16 d buvau gavus,aciu uz atsakyma.
Atsakymas:
0000-00-00

« 1 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?