2024 m. liepos 17 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: Moteris
Klausimas:

Laba diena šiemet žada vesti vandentiekį ier kanalizaciją Donelaičio gatvėje ir skersgatvyje.Norime paklausti ar reikės gyventojams mokėti už įvedimą ar visą sumą padengs savivaldybė.Lauksime atsakymo.

Atsakymas:

Vandentiekio ir nuotėkų tinklo plėtros projekto Zarasų mieto K.Donelaičio gatvėje užsakavo funkcijas vykdo UAB “Zarasų vandenys”. Dėl vandentiekio ir nuotėkų tinklo plėtros darbų ir techninio darbo projekto parengimo sudaryta rangos sutartis su UAB “Šiaulių plentas”. Šiuo metu vyksta projektavimo darbai, galima statybos darbų pradžia ne anksčiau, kaip 2017 m. spalio mėn., darbų pabaigos terminas numatytas rangos sutartyje yra 2019 m. balandžio mėn. 


Inžineriniai tinklai bus suprojektuoti ir įrengti iki gyventojams priklausančių sklypų ribų. Privačiuose sklypuose darbai nebus vykdomai. Gyventojai norėdami prisijungti prie inžinerinių tinklų, savo sklypų ribose darbus turės atlikti savo lėšomis.

 

Išsamesnės informacijos teirautis UAB „Zarasų vandenys“ telefonu 51672.

 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
2017-07-24

Vardas: gyventoja
Klausimas:

Laba diena,
kitais metais vykdant daugiabučio namo renovacija koks procentas visų išlaidų bus dengiamas iš valstybės lėšÅ³ ir kiek turės mokėti gyventojai?

Atsakymas:
Informuojame, kad šiuo metų už daugiabučių namų modernizavimą valstybės parama sudaro 30 proc. ir jeigu JÅ«sų namas yra įrašytas į Ignalinos programą tai dar 15 proc.. Iš viso už daugiabučio namo modernizavimą valstybė kompensuos 45 proc., o buto savininkams liks 55 proc. Už techninio darbo projekto parengimą 50 proc. moka BÅ«sto energijos taupymo agentÅ«ra ir 50 proc. namo gyventojai.
      
Vyriausybė yra parengusi nutarimo projektą, kuriame numato projekto parengimo išlaidas,  kad techninės priežiÅ«ros ir administravimo išlaidos 100 proc bÅ«tų apmokėtos iš valstybės lėšÅ³. (Tačiau šis nutarimas dar nėra priimtas.) Vyriausybė nutarimą planuoja priimti  2017 m. lapkričio 1 d.
      
Kilus papildomiems klausimams prašome kreiptis  į uždarąją akcinę bendrovę „Zarasų bÅ«stas“, tel.  (8 385) 52182, (8 385)52196.
 
Elvyra Glušakova
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
vyresnioji  specialistė
2017-07-14

Vardas: Martynas
Klausimas:

Norėjau pasiteirauti, ar Zarasų raj. sav. administracija (Zarasų m. seniÅ«nija) planuoja šiais metais ir kada, „užlopyti“ P. Širvio g. važiuojamosios dalies kelio dangą, ypač apverktina-avarinės bÅ«klės gatvės atkarpa tarp Birutės ir S. Nėries gatvės. Beje, ar bus užasfaltuotos duobės „smegduobės“ Birutės g. atsiradusios važiuojant lygiagrečiai palei P. Širvio progimnazijos stadioną (P. Širvio g. prieigos)? Minėtų gatvių atkarpose išsikerojusių duobių nėra galimybės kaip apvažiuoti.

Atsakymas:

2017-06-26 pasirašyta rangos sutartis Nr. SR-236 dėl Zarasų miesto P.Širvio gatvės dalies kapitalinio remonto darbų. Sutarties vertė 60636,00 Eur, rangovas UAB „Zarasų automobilių keliai“.

 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
2017-06-29

Vardas: svečias
Klausimas:

Sveiki, kodėl netvarkomos Zarasų miesto kapinės, visas kalnas apaugęs krÅ«mokšniais,žole. Ypač kalnas į Visagino pusę. Darosi graudu, kad taip apleistos kapinės.

Atsakymas:

Birželio 28 d. krūmų ataugos bus nupjautos.

 
Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė
2017-06-28

Vardas: lima
Klausimas:

labas vakaras, paciame miesto ivaziavime stovi trys vaiduokliu pastatai, su jais nieko nesiruosiama daryti? Dar vadinasi kurortinis miestelis, gal miesto seimininkai negirdi kaip turistai vaiksciodami po Zarasus aptarineja ju grozi, nejau negeda, pacioj matomiausiai vietoj?

Atsakymas:

Pirmieji du iš paminėtų pastatų priklauso privatiems savininkams. Zarasų rajono savivaldybės administracija buvo atlikusi šių pastatų bÅ«klės apžiÅ«ros patikrinimus, po kurių pastatų savininkams buvo išsiųsti raštai dėl pažeidimų pašalinimo/ pastatų bÅ«klės pagerinimo per tam tikrą terminą. Greitu metu bus dar kartą atliekamas šių pastatų bÅ«klės įvertinimas.

Trečiasis pastatas, esantis D. Bukonto g. 1 , numatomas rekonstruoti. Šiuo metu Rajono savivaldybės administracija rengia pastato techninį projektą, kurį parengus, bus ieškoma finansavimo galimybių pastatui atnaujinti.

 

 

Investicijų ir plėtros skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Ala Dumbravienė 

2017-05-31

Vardas: Gintautas
Klausimas:

Sveiki.Antazavės seniÅ«nijoje yra kelias Antazavė-Saliniai, kurio nelygina jau pora metų.Priežastį galiu nurodyti,po 2015 metų pavasarinio lyginimo savo nepasitenkinimą siaubingai blogai atliktu darbu pareiškiau garsiai vicemerui,beje tokių darbų vykdyme tikrai turiu ir supratimą ir išsilavinimą. Pagarbiai GINTAUTAS

Atsakymas:

Kelias į Salinius profiliuotas gegužės 18 dieną. Šis kelias pavasarį ilgai džiÅ«na, yra drėgnų vietų. Keliu naudojasi mažai gyventojų, pagal galimybes kelias remontuojamas ir prižiÅ«rimas.


Antazavės seniūnijos
Seniūnas
Algirdas Lekaveckas
2017-05-22

Vardas: Vytaute
Klausimas:

Sveiki, gyvenam kaime prie Šuneles. Jau apie tris savaites apsigyveno atklydes šuo. Ką daryti ir kur kreiptis. AčiÅ« už atsakymą

Atsakymas:

Vadovaujantis Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. birželio 4 d.
įsakymu Nr. I-380 „Dėl gyvÅ«nų laikymo Zarasų rajono savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių patvirtinimo“, bešeimininkių ir bepriežiÅ«rių šunų ir kitų gyvÅ«nų surinkimą organizuoja ir koordinuoja seniÅ«nijos, bendradarbiaudamos su kompetentingomis įstaigomis, gyvÅ«nų globos namais ar kitomis organizacijomis, įteisinusiomis savo veiklą įstatymų nustatyta tvarka. Sugauti bešeimininkiai ir bepriežiÅ«riai gyvÅ«nai globojami gyvÅ«nų globos draugijose ar kitose organizacijose, įmonėse, įstaigose, vadovaujantis Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus 2007 m. gegužės 11 d. įsakymu Nr. B1-463 „Dėl Pasiutligės kontrolės reikalavimų patvirtinimo“. Jei pagaunami registruoti ir turintys ženklus gyvÅ«nai, pranešama gyvÅ«no savininkui. Nenustačius gyvÅ«no šeimininko, jis gali bÅ«ti atiduotas asmeniui, panorusiam šÄ¯ gyvÅ«ną globoti.

 
Viešosios tvarkos skyriaus
Vyresnioji specialistė
Snieguolė Bočiarovienė
2017-04-21

Vardas: Nina
Klausimas:

Sveiki. Ar bus renovuojamas K. Donelaičio g 7 daugiabutis?

Atsakymas:

 Informuojame, kad dėl butų savininkų susidariusių skolų už komunalines paslaugas Šiaulių bankas raštu informavo, kad kreditas dėl namo, esančio Donelaičio g. 7, Zarasuose modernizavimo nebus suteiktas. Dėl šios priežasties namo modernizavimo darbai nebus vykdomi.

 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vyresnioji specialistė
Elvyra Glušakova
2017-04-21

Vardas: s
Klausimas:

ar galima isivesti miesto sildyma smelynes gatveje

Atsakymas:

Šilumos vartotojas, pageidaujantis prisijungti pastato šilumos įrenginius prie centralizuoto šilumos tiekimo tinklo turi pateikti laisvos formos paraišką šilumos tiekėjui AB „Panevėžio energija“ el. paštu [email protected]. Paraiškoje bÅ«tina nurodyti tikslų pastato adresą, vartotojo kontaktinius duomenis. AB „Panevėžio energija“ išnagrinėjusi technines galimybes pateiks konkrečias prisijungimo sąlygas.

 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vyriausiasis specialistas
Jonas Žusinas
2017-04-19

Vardas: Marija
Klausimas:

Laba diena. Ar Zarasuose yra galimybė pasidaryti tyrimus įvairioms alergijoms? Kiek tai kainuoja?
Taip pat morėčiau sužinoti kur ir kiek kainuoja išsitirti šaltinio ir iš daugiabučio čiaupo bėgantį vandenį?
Dimitriškėse padaryti laipteliai prie šaltinio. Kiek saugus to šaltinio vanduo?

Atsakymas:
Dėl tyrimų alergijoms Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Pirminės sveikatos centro  (toliau – Pirminės sveikatos priežiÅ«ros centras) pateikta informacija Zarasų rajono gyventojai gali kreiptis į šeimos gydytoją, kuris išrašo nukreipimą atlikti kraujo tyrimus.
 
Kraujo tyrimo kaina dėl ne mažiau kaip iš 36 įkvepiamųjų ir maisto alergenų  - 39,00 Eur,  bendro IgE alerginio tyrimo  – 5,49 Eur.
 
Dėl vandens cheminių ir mikrobiologinių tyrimų Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Utenos departamento Zarasų skyriaus pateiktos informacijos Zarasų rajono gyventojai gali kreiptis į Nacionalinę visuomenės sveikatos priežiÅ«ros laboratoriją,  Žolyno g. 36, Vilnius, tel. (8 5) 2344003, el p. [email protected].
 
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Utenos departamento Zarasų skyrius Pirminės sveikatos priežiÅ«ros centro siuntimu nemokamai atlieka nėšÄių moterų ir šeimų, kurios augina vaikus iki 6 m. amžiaus, šachtinių šulinių vandens tyrimus  dėl nitritų ir nitratų pagal programą.

Socialinės paramos skyriaus
Vedėja Alina Sklinsmontienė
2017-04-14

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Balsavimas už dalyvaujamojo biudžeto projekto idėjas
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?