2019 m. birželio 25 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems

Kviečiame NVO ir religines bendruomenes teikti paraiškas Zarasų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir religinių bendruomenių dalinio finansavimo iš Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšų konkursui

Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: Marija
Klausimas:

Laba diena. Ar Zarasuose yra galimybė pasidaryti tyrimus įvairioms alergijoms? Kiek tai kainuoja?
Taip pat morėčiau sužinoti kur ir kiek kainuoja išsitirti šaltinio ir iš daugiabučio čiaupo bėgantį vandenį?
Dimitriškėse padaryti laipteliai prie šaltinio. Kiek saugus to šaltinio vanduo?

Atsakymas:
Dėl tyrimų alergijoms Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Pirminės sveikatos centro  (toliau – Pirminės sveikatos priežiūros centras) pateikta informacija Zarasų rajono gyventojai gali kreiptis į šeimos gydytoją, kuris išrašo nukreipimą atlikti kraujo tyrimus.
 
Kraujo tyrimo kaina dėl ne mažiau kaip iš 36 įkvepiamųjų ir maisto alergenų  - 39,00 Eur,  bendro IgE alerginio tyrimo  – 5,49 Eur.
 
Dėl vandens cheminių ir mikrobiologinių tyrimų Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Utenos departamento Zarasų skyriaus pateiktos informacijos Zarasų rajono gyventojai gali kreiptis į Nacionalinę visuomenės sveikatos priežiūros laboratoriją,  Žolyno g. 36, Vilnius, tel. (8 5) 2344003, el p. priimamasis.zolyno@nvspl.lt.
 
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Utenos departamento Zarasų skyrius Pirminės sveikatos priežiūros centro siuntimu nemokamai atlieka nėščių moterų ir šeimų, kurios augina vaikus iki 6 m. amžiaus, šachtinių šulinių vandens tyrimus  dėl nitritų ir nitratų pagal programą.

Socialinės paramos skyriaus
Vedėja Alina Sklinsmontienė
2017-04-14

Vardas: Kestas
Klausimas:

Laba diena. Kurie namai Zarasų mieste artimiausiu metu bus renovuojami ?

Atsakymas:

2017 metais bus pradėtas šių daugiabučių namų atnaujinimas (modernizavimas): 


1. Savanorių g. 4, Zarasai;
2. Savanorių g. 8, Zarasai;
3. Vytauto g. 50a, Zarasai;
4. Vytauto g. 42a, Zarasai;
5. Vytauto g. 46A, Zarasai;
6. Sėlių a. 20, Zarasai;
7. Vilniaus g. 16a, Zarasai;
8. Šaltinių g. 8, Dimirtriškių k., Zarasų sen. 


UAB ,,Zarasų būstas“ su aukščiau išvardintų namų atnaujinimo darbų konkursą laimėjusiais rangovais jau pasirašė rangos darbų sutartis. Rangovai gavo projektavimo užduotis ir šiuo metu vykdo projektavimo darbus. 

Taip pat UAB „Zarasų būstas“ gavo banko pritarimą dėl paskolos išdavimo daugiabučiams namas P. Širvio g. 6, 18, 28 ir Gruodžio g. 7, Zarasuose atnaujinimo (modernizavimo) darbų vykdymo. Dėl šių namų artimiausiu metu bus rengiamos darbų techninės specifikacijos ir vykdomi darbų viešieji pirkimai. Tikėtina, kad šių namų modernizavimas taip pat prasidės 2017 metais. 

Šiaulių g. 1, 5, 9, Zarasuose daugiabučių gyvenamųjų namų savininkai susirinkimuose priėmė sprendimą atnaujinti (modernizuoti) savo gyvenamuosius namus. Administratorius UAB „Zarasų būstas“ kreipsis į banką dėl paskolos gavimo šių namų atnaujinimui (modernizavimui), gavus banko pritarimą, taip pat bus vykdomi darbų viešieji pirkimai.

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyresnioji specialistė
Elvyra Glušakova
2017-04-07

Vardas: Moteris
Klausimas:

Laba diena kada bus pradeta rekonstrukcija vandens ir kanalizacijos įvedimas Donelaicio gatvej ir skersgatvyje?

Atsakymas:

 UAB "Zarasų vandenys" pasirašė rangos sutartį su UAB "Šiaulių plentas" dėl vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros K. Donelaičio g. ir skg., Zarasų mieste.Šiuo metu vyksta projektavimas, darbus numatoma pradėti šių metų rudenį.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2017-04-03

Vardas: Kestas
Klausimas:

Laba diena. Kada bus tvarkoma Vytauto gatvė ?

Atsakymas:

Keliai pagal reikšmę skirstomi į valstybinės ir vietinės reikšmės kelius (Kelių įstatymo 3 str. 1 d.). Už valstybinės reikšmės kelių tvarkymą ir priežiūrą, taip pat už gatvių, kuriomis per miestus ir miestelius eina magistraliniai ir krašto keliai, važiuojamosios dalies ir statinių priežiūrą atsakinga Susisiekimo ministerija (Kelių įstatymas 6 str. 2 d.).


Zarasų miesto Vytauto gatvė sutampanti su magistraliniu keliu A-6 Kaunas-Zarasai-Daugpilis yra valstybinės reikšmės kelias. Zarasų miesto Vytauto gatvės, nuo borto iki borto, priežiūrą organizuoja Susisiekimo ministerijos įsteigtos valstybės įmonės.

 

VĮ „Utenos regiono keliai“ Zarasų miesto Vytauto gatvės dangos remonto darbus yra įtraukusi į 2017 metų darbų programą, tačiau iki šiol susisiekimo ministro įsakymu nėra patvirtintos 2017 metų Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšos. Iki nebus pasirašytas ministro įsakymas tikslesnės informacijos apie darbus šiame kelyje, taip pat ir kituose keliuose, pateikti negalėsime.

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys

2017-03-23

Vardas: Almas
Klausimas:

Laba diena. Kada Zarasų Didžiojoje saloje bus suoliukai palei pagrindinį taką? Ar bus įrengta daugiau persirengimo kabinų? Nuo kada saloje veiks tualetai?

Atsakymas:

Zaraso ežero Didžiojoje saloje sukurtas aktyvaus poilsio ir viešosios turizmo infrastruktūros objektas 2016-08-30 koncesijos sutartimi yra perduotas valdyti UAB „Zarasų laisvalaikio centras“. Objektas turi pradėti veikti 2017 metų gegužės mėnesį. Papildomo inventoriaus įsigijimas taip pat ir suoliukų pastatymas šiame objekte priklausys nuo koncesininko. Tualetai, vadovaujantis koncesijos sutarties nuostatomis, bus prieinami salos lankytojams.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
2017-03-22

Vardas: Justas
Klausimas:

Sveiki. Kada pagaliau Zarasai turės aplinkelį krovininiams automobiliams, nes Vytauto gatvei jau atėjo galas?

Atsakymas:

Magistralinio kelio A-6 Kaunas – Zarasai – Daugpilis, Zarasų aplinkkelio (9,34 km) statyba yra numatyta Lietuvos automobilių kelių direkcijos parengtoje 2015-2020 Lietuvos Respublikos valstybinės reikšmės kelių priežiūros ir plėtros programoje. Programoje siūloma statybos darbų pradžia yra 2018 metai. Zarasų rajono savivaldybės administracijos turimais duomenimis 2017 metais turi būti parengtas Zarasų aplinkkelio techninis projektas. Sprendžiant pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos vykdomus parengiamuosius darbus, galima daryti prielaidą, kad darbai gali prasidėti programoje numatytais 2018 metais.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
2017-03-13

Vardas: ?
Klausimas:

Laba diena,
kodėl jau kuris savaitgalis mikrorajone tai viename, tai kitame daugiabutyje atšąla gyvatukai ir dingsta karštas vanduo?

Atsakymas:

Šilumą karšto vandens paruošimui iki daugiabučių namų centralizuotai tiekia AB Panevėžio energijos Zarasų šilumos tinklų rajono katilinė. Karštas vanduo ruošiamas daugiabučio namo šilumos punkte. Jeigu bute nepakankamai ar visai nešyla šildymo prietaisai ar rankšluosčių džiovintuvas (“gyvatukas”), jei nepatenkinama karšto vandens temperatūra (turi būti + 50OC +52oC), reikia kreiptis į pastato šildymo ir karšto vandens sistemas eksploatuojančią organizaciją arba arba asmenį, atsakingą už pastato šilumos ūkį (gyvenamų namų bendrijose paprastai šis asmuo yra bendrijos primininkas arba bendrijos samdomas santechnikas). Zarasų ŠTR vartotojai, kurių namų šildymo ir karšto vandens sistemas eksploatuoja AB „Panevėžio energija“, darbo dienomis turėtų kreiptis į Zarasų ŠTR tel. (8 385) 52 284 arba (8 385) 51 533, poilsio bei švenčių dienomis ir darbo dienomis po 16.15 val. – tel. (8 385) 54 233.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausiasis specialistas
Jonas Žusinas
2017-03-01

Vardas: Gyventoja
Klausimas:

Laba diena,

Kur galima rasti daugiabučio gyvenamojo namo, esančio P. Širvio 28 atnaujinimo (modernizavimo) investicijų planą? Ar namas bus renovuojamas parengtu planu, kuris pateiktas Jūsų interneto svetainėje, o plano parengimo data yra 2014m. spalio 17d? Ar Jūsų svetainėje pateikta pateikta informacija yra atnaujinama?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Atsakymas:

Daugiabutis gyvenamasis namas, esantis P.Širvio g. 28, Zarasuose,bus renovuojamas pagal investicinį planą, kuris pateiktas Zarasų rajono savivaldybės interneto svetainėje. Interneto svetainėje pateikta aktuali informacija. 2016-12-21 Zarasų rajono savivaldybės interneto svetainėje buvo išspausdintas skelbimas „Dėl namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų plano tvirtinimo ir namo atnaujinimo (modernizavimo) projekto rengimo ir įgyvendinimo sąlygų“. Su investiciniu planu galima buvo susipažinti Zarasų rajono savivaldybės interneto svetainėje, Zarasų rajono savivaldybės VŠĮ „Zarasų energinio efektyvumo didinimo agentūra“(Savanorių g. 2, 3 aukštas, 10 kabinetas, Zarasai) ir namo skelbimo lentoje. 2017-01-04 daugiabučio namo, esančio P.Širvio g. 28, Zarasuose, įvykusiame susirinkime butų ir kitų patalpų savininkai pasirinko I (pirmąjį) namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų plane numatomų įgyvendinti pastato atnaujinimo priemonių paketą. VŠĮ „Zarasų energinio efektyvumo didinimo agentūra“ bankui pateikė dokumentus dėl ilgalaikio kredito suteikimo daugiabučio namo renovacijai. Apie galutinį sprendimą dėl kredito suteikimo namo gyventojai bus informuoti, informacija bus pateikta namo laiptinės skelbimo lentoje. Gavusi iš banko teigiamą sprendimą VŠĮ „Zarasų energinio efektyvumo didinimo agentūra“ pradės rengti pirkimo dokumentus darbų viešajam pirkimui. Visa informacija bus pateikta namo laiptinių skelbimo lentoje. Taip pat galima pasiskambinti į VŠĮ „Zarasų energinio efektyvumo didinimo agentūra“ tel. 8 385 100, kur Jums bus suteikta visa informacija.

 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyresnioji specialistė
Elvyra Glušakova
2017-02-28

Vardas: GYVENTOJAS
Klausimas:

mažas pajamas gaunančiam žmogui, gyvenančiam nuosavame name kaip įsigyti malku ir kokie reikalingi dokumentai malkoms gauti?

Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės gyventojams būsto šildymo išlaidų kompensacijos  kitam kurui ( pvz. malkoms) skyrimą reglamentuoja Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. sausio 29 d.  sprendimas Nr. T-8 „Dėl piniginės socialinės paramos nepasiturintiems Zarasų rajono savivaldybės gyventojams teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.
 
Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Socialinės paramos skyrių, Savanorių g. 2, 1 aukštas, 1 arba 2 kab., telef.: (8 385) 37160, (8 385) 37143.
 
Socialinės paramos skyriaus
Vyriausioji socialinių išmokų specialistė
Rasa Kundavičienė
2017-02-20

Vardas: Moteris
Klausimas:

Dar kartelį del to pacio klausimo.Kodėl NEBARSTO DONELAIČIO SKERSGATVIO ČIA LABAI PAVOJINGA VIETA.jŪS GAL NORITE,KAD ŽMONĖS SUSILAUŽYTŲ KOJAS AR RANKAS. MES RIMTAI PRAŠOME PABARSTYTI ŠIA GATVELĘ.MUMS ATRODO NE KAIMAS ČIA YRA.PRAŠOME DAR KARTĄ PARAGINTI.KAD PABARSTYTŲ,NES PAEITI NEBEGALIMA.PRAŠOME IŠSIAIŠKINTI

Atsakymas:

Pranešimą gavome vasario 6 d. Nuvykome į K.Donelaičio skg. kartu su seniūnijos darbuotojais, kelias pabarstytas. 


Artimiausiu metu įrengsime smėlio-druskos mišinio vietą.
 
Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė
2017-02-10

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas: