2018 m. liepos 16 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: Lema
Klausimas:

Labas vakaras, eilinis klausimas del palaidu naminiu sunu, zmones prisiriskite savo sunis, galit viena karta ju nesulaukti, laksto po gatve sukeldami avaringas situacijas, negalima vaikscioti su savo sunimi, vedzioju su pasaiteliu o jis puola mus, ne tik mus su suniu, bet ir zmones, yra du sunys lakstantis palaidi vienas ypac agresyvus gyvena prie norfos. tokia akimirka pradedu galvot gal tikrai geriau cipuot.

Atsakymas:

Gyvūnų savininkai privalo garantuoti, kad gyvūnų auginimas ir laikymas nekels grėsmės žmonių ramybei, sveikatai, gyvybei, nuosavybei, nepažeis kitų asmenų teisių ir interesų. Zarasų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius, gavęs skundą dėl palaidų ir neprižiūrimų šunų, atlieka tyrimą. Nustačius gyvūno savininką, taikoma administracinio teisės pažeidimo atsakomybė. Asmenys pažeidę gyvūnų gerovės ir apsaugos reikalavimus, atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
Zarasų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius nėra gavęs skundų dėl palaidų šunų Vytauto gatvėje. Patikrinus nurodytą vietą pažeidimas neužfiksuotas, šunys kiemuose pririšti.

 

Viešosios tvarkos skyriaus
Vyriausioji specialistė
Violeta Chažauskienė

2016-06-13

Vardas: Jolanta
Klausimas:

Laba diena. Zarasų miesto žemėlapiuose neteisingai nurodyta namų numeracija, namai esantys Vytauto skg. 14 ir Vytauto skg. 12 yra sukeisti vietomis. Tai sudaro nemažai nepatogumų. Ar planuojama ištaisyti šią klaidą? Dėkoju už atsakymą.

Atsakymas:

Reikalinga detalesnė informacija, t. y. pastatų unikalūs numeriai, prašome kreiptis į Teritorijų planavimo skyrių 109 kab.

 

Teritorijų planavimo skyriaus
Vyriausioji specialistė
Jurgita Kazlauskienė

2016-06-09

Vardas: zanas
Klausimas:

vandens pramogos Zarasuose? Ar kažkam tai rūpi? Plačiai išreklamuota vandenlenčių parko statyba. Internete NĖRA jokios info apie parko veikimą/neveikimą, kainas, telefono, kuriuo būtų galima pasiklausti.
Turizmo informacijos centras. NEVEIKIA šeštadienį, kai labiausiai reikalingas turistams. Nei vienas TIC telefonas neatsako. Kam švaistyti pinigus ir išlaikyti struktūras, jei net elementarios informacijos neimanoma gauti?

Atsakymas:

Zarasų rajono savivaldybė 2015 metais įgyvendino projektus „Aktyvaus poilsio turizmo infrastruktūros Zaraso ežero Didžiojoje saloje sukūrimas“ ir „Viešosios turizmo infrastruktūros Zaraso ežero Didžiojoje saloje sukūrimas“. Šių projektų dėka buvo sutvarkyta bei aktyviam poilsiui ir viešam turizmui pritaikyta dalis Zaraso Ežero Didžiosios salos, o Zaraso ežere pastatytas vandens lynų parkas.
Kadangi savivaldybė neturi teisės verstis ūkine komercine veikla, bei gauti iš tokios veiklos pajamas, 2015 metais buvo pradėtas operatoriaus atrankos konkursas sukurtos infrastruktūros valdymui ir eksploatavimui.
Dėl įvairių priežasčių derybos su būsimuoju koncesininku truko ilgiau nei planuota. Šiuo metu derybos baigtos, o koncesijos sutarties projektas pateiktas finansų ministerijai pastaboms gauti. Gavus finansų ministerijos pastabas sutarčiai turės pritarti Zarasų rajono savivaldybės taryba ir tik po to sutartį galės pasirašyti sutarties šalys bei pradėti ją vykdyti. Planuojama, kad sutarčiai bus pritarta šių metų birželio mėnesį vysiančio tarybos posėdžio metu.

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys

 

Ne turizmo sezono metu, nuo rugsėjo 1 iki paskutinį gegužės savaitgalį vykstančio kurortinio sezono atidarymo, VšĮ Zarasų rajono turizmo informacijos centras dirba pirmadienį - penktadienį nuo 8.00 iki 17.00.
Visą savaitę, įskaitant šeštadienį ir sekmadienį, VšĮ Zarasų rajono turizmo informacijos centras dirba turistinio sezono metu, nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 dienos. Turistinio sezono metu centras šeštadieniais ir sekmadieniais dirba nuo 9.00 iki 16.00.


Mes labai atsiprašome, jei Jums kurį nors savaitgalį nepavyko prisiskambinti.


Kęstas Vasilevskis
Vadybininkas, laikinai atliekantis VšĮ Zarasų rajono turizmo informacijos centro direktoriaus funkcijas

2016-06-06

Vardas: Valerija
Klausimas:

Kas atsakingas už kačių priežiūrą mieste? Prie daugiabučių mikrorajone kačių veisykla. Kokiu būdu galima išgabenti juos?

Atsakymas:

Zarasų rajono savivaldybės administracijos teritorijoje nėra nustatyta beglobių gyvūnų priežiūra. Atsižvelgiant į beglobių gyvūnų problemos aktualumą savivaldybės teritorijoje, fiksuojamos vietos, kur gyvūnai renkasi ir šiuo metu vykdoma beglobių gyvūnų Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje gaudymo, karantinavimo, laikinos globos ir eutanazijos paslaugos pirkimo procedūra.

 

Viešosios tvarkos skyriaus
Vyriausioji specialistė
Violeta Chažauskienė

2016-06-02

Vardas: Zarasiete
Klausimas:

Laba diena, noriu paklausti ar šiemet bus remontuojama Donelaičio gatvė ir skersgatvis vandenio ir kanalizacijos įvedimui,nes Donelaičio skersgatvyje vandenio ir kanalizacijos tokių tinklų iš vis nėra kada tai bus daroma?

Atsakymas:

Atsakydami į Jūsų klausimą informuojame, kad 2010 metais UAB „Kelvista“ parengė K. Donelaičio gatvės rekonstrukcijos techninį projektą, kurio įgyvendinimo metu numatoma rekonstruoti 1,29 km gatvės ruožą bei įrengti vandentiekio ir nuotekų tinklus. Bendra rekonstrukcijos projekto vertė apie 748.380 Eur (2.584.000,00 Lt). Dėl didelės darbų apimties, ribotų Zarasų rajono savivaldybės ir Europos Sąjungos lėšų susisiekimo sričiai finansinių galimybių, projektas iki šiol nebuvo įgyvendintas.Kadangi rajono Savivaldybė nepajėgi įgyvendinti tokios apimties projekto nuosavomis lėšomis, todėl vienintelis būdas patenkinti gyventojų prašymą – projekto finansavimui apjungti kelis finansavimo šaltinius – Europos Sąjungos, Valstybės biudžeto ir rajono Savivaldybės biudžeto lėšas 2014 - 2020 m. paramos laikotarpiu. Šiuo metu derinama galimybė projektą iš dalies finansuoti iš Zarasų miestui numatytų skirti Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pavaldume esančių lėšų Integruotų teritorijų vystymo programai įgyvendinti. Šios programos lėšomis kaip tik ir būtų įrengti vandentiekio ir nuotekų tinklai K. Donelaičio g., o Europos Sąjungos lėšomis būtų rekonstruota kelio danga. Realus projekto įgyvendinimas prasidės ne anksčiau kaip 2017 m.

 

Ši informacija jau ne vieną kartą buvo skelbta Zarasų rajono savivaldybės tinklapyje. Vandentiekio ir nuotekų tinklų darbus organizuos UAB ,,Zarasų vandenys”. Planą galima rasti čia.

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys

2016-06-02

Vardas: Rima
Klausimas:

Laba diena, kas turėtu tvarkyti kapinių teritorija ?
Suvieko sen. Suvėnų kaimo kapinių patvoriai baisūs, tiesiog šiukšlynas, aišku žmonėms reikia tvarkyti artimuju kapus ir jie neturi kur dėti šiukšlių, deda patvorėse.

Atsakymas:

Suvėnų kaimo sentikių kapinių aplinka šiuo metu sutvarkyta. Šiukšlių buvo susikaupę todėl, kad nėra konteinerių ir surūšiuotos šiukšlės išvežamos kartą per mėn.: pavasarį padaugėja besitvarkančių ir susikaupia daugiau šiukšlių.

 

Gintautas Altanas
Suvieko seniūnijos seniūnas

2016-05-31

Vardas: Dusetiškis
Klausimas:

Sveiki. Kodėl Dusetose neprižiūrima turgavietė? Nėra net šiukšlių konteinerio. Prekeiviai meta šiukšles bet kur, net žmonės atneša savo buities atliekas, visas melioracijos griovys pilnas plastikinių maišelių, ir kitų šiukšlių. Aplink daržus turintys žmonės išrankioja tas šiukšles, bet jų niekas neišveža. Gal čia ne savivaldybės teritorija?

Atsakymas:

Buvo įpareigota Dusetų komunalinio ūkio įmonė sutvarkyti turgavietės teritoriją. Teritorija sutvarkyta.

 

Danutė Umarienė
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Dusetų seniūnijos specialistė

2016-05-19

Vardas: dalia
Klausimas:

laba diena,kur galima nuvezti nereikalingas padangas,automobilio senas sedynes,paroloninius daiktus,nereikalingus kilimus ir kt. buitinius daiktus.ar galima tokias siuksles deti i konteinerius?gal but galetu buti tokia akcija,kad vaziuotu didele siuksleveze ir tokius daiktus surinktu.sumoketume,nes is kaimu isvezti sudetinga.aciu.

Atsakymas:

Jūsų išvardintų atliekų jokiu būdu negalima dėti į komunalinių atliekų surinkimo konteinerį. Į Zarasuose, Statybininkų g. 11 esančią didelių ir pavojingų atliekų priėmimo aikštelę gyventojai gali atvežti: smulkias statybos ir griovimo atliekas, automobilių padangas, makulatūrą, plastiko, stiklo atliekas, nenaudojamą buitinę techniką (televizorius, šaldytuvus, virykles ir kt. įrangą), baldus. Šias ir specifines (pvz. automobilių ardymo) atliekas už papildomą mokestį gali išvežti UAB "Zarasų komunalininkas" tel. 52179.

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė

2016-05-13

Vardas: as
Klausimas:

laba diena, noriu paklausti kur kreiptis dėl tarybiniais laikais įrengto savartyno (šiukšlyno) sutvarkymo? Išstumdytas griovys, žemių kalnai, o kas turėtų išlygint?

Atsakymas:

Pirmiausiai reikėtų kreiptis į tos seniūnijos seniūną, kurioje yra šiukšlynas, jei šiukšlynas yra ne privačioje žemėje, seniūnas organizuos sutvarkymo darbus.

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė

 

2016-05-12

Vardas: Rima
Klausimas:
Laba diena,
noreciau suzinoti,kas turi tvarkyti-greideriuoti, ziema valyti kelia apie puses kilometro atstuma nuo pagrindinio kelio, keliukas yra pazymetas zemelapyje, randasi prie Zarasu,Milzinu km.
Atsakymas:
Keliai, atsižvelgiant į transporto priemonių eismo pralaidumą, socialinę ir ekonominę jų reikšmę, skirstomi į valstybinės reikšmės ir vietinės reikšmės kelius. Vietinės reikšmės viešieji keliai ir gatvės nuosavybės teise priklauso savivaldybėms. Vietinės reikšmės kelių priežiūros užsakovo funkcijas vykdo jų savininkai.
Iš Jūsų užduoto klausimo galima suprasti, kad teiraujatės apie vieną iš šių kelių – Miliūnai-Milžinai (ZR1655) arba Galilaukis – Janina (ZR1652). Abu šie keliai priskiriami vietinės reikšmės keliams ir nuosavybės teise priklauso Zarasų rajono savivaldybei. Abiejuose keliuose periodiškai vykdomi priežiūros darbai. Dėl priežiūros darbų kokybės, kelio profiliavimo ar valymo Jūs galite kreiptis tiesiogiai į Imbrado seniūną Vygirdą Žalkauską telefonu 8 385 36011.
 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
 
 
 
 
2015-12-11

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas
Renginių kalendorius
2018 m. liepa
P A T K P Š S
 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31