2017 m. rugsėjo 25 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37155, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
vspace=4
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: Gyventoja
Klausimas:
Jau keleri metai vis klausiame kada pagaliau Donelaičio gatvėje bus pravestas vandentiekis ir nuotekos.Mūsų gatvės gyventojai taip pat noretų gyventi kaip dauguma miesto gyventojų, bet va tik bėda ta, kad kažkodėl ši gatvė buvo išbraukta iš projekto (taip mums paaiškino prieš kelis metus buvęs meras A.Abramavičius), nors šalia iš vienos pusės Malūno, o iš kitos Žemaitės gatvėse van dentiekį ir nuotekas pravedė?Kyla klausimas kodėl būtent Donelaičio gatvę išbraukė iš projekto?Zarasai juk turi kurortinio miesto statusą.O kokia tokiu atveju šiame mieste ekologija,juk tai ne miesto pakraščio gatvė, o einanti šalia miesto centro ir mikrorajono.Todėl prašome naujosios rajono valdžios ištaisyti šią neteisybę,kurią padarė buvusi valdžia.
 
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą informuojame, kad 2010 metais UAB „Kelvista“ parengė K. Donelaičio gatvės rekonstrukcijos techninį projektą, kurio įgyvendinimo metu numatoma rekonstruoti 1,29 km gatvės ruožą bei įrengti vandentiekio ir nuotekų tinklus. Bendra rekonstrukcijos projekto vertė apie 748.380 Eur (2.584.000,00 Lt). Dėl didelės darbų apimties, ribotų Zarasų rajono savivaldybės finansinių galimybių ir Europos Sąjungos lėšų susisiekimo sričiai, projektas iki šiol nebuvo įgyvendintas.
Kadangi rajono Savivaldybė nepajėgi įgyvendinti tokios apimties projekto nuosavomis lėšomis, todėl vienintelis būdas patenkinti gyventojų prašymą – projekto finansavimui apjungti kelis finansavimo šaltinius – Europos Sąjungos, valstybės biudžeto (Kelių priežiūros plėtros programa) ir rajono Savivaldybės biudžeto lėšas 2014 - 2020 m. paramos laikotarpiu.
Šiuo metu derinama galimybė projektą iš dalies finansuoti iš Zarasų miestui numatytų skirti Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pavaldume esančių lėšų Integruotų teritorijų vystymo programai įgyvendinti. Šios programos lėšomis kaip tik ir būtų įrengti vandentiekio ir nuotekų tinklai K. Donelaičio g., o Europos Sąjungos ir Kelių priežiūros plėtros programos lėšomis būtų rekonstruota kelio danga. Integruotų teritorijų vystymo programa šiuo metu derinama su įvairiomis ministerijomis ir jos įgyvendinimas prasidės 2015 m. pabaigoje, todėl realus projekto įgyvendinimas prasidėtų ne anksčiau kaip 2016 m.
Norime patikinti, kad Jūsų prašymas nebus pamirštas, jau šiuo metu šis projektas įrašytas į Integruotų teritorijų projektų sąrašą kaip prioritetinis Zarasų miestui.
 
Pagarbiai
Ramunė Šileikienė,
Investicijų ir plėtros skyriaus vedėjo pavaduotoja
 
2015-06-11

Vardas: Gediminas
Klausimas:
Laba diena, ar priklauso kokia socialinė parama, ar šiap kokia parama dėl asmeniui gyvenančiam vienam, kurio pajamų nelabai pakanka apsirūpinti kietu kuru, tai malkomis, anglimis ir kt. Mano mama gyvena viena nuosavame, dvieju aukstu, name. Ji yra pensininkė (išėjusi į priešlaikinę pensiją) ačiū.
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų paklausimą informuojame, kad asmenys, besikreipiantys dėl piniginės socialinės paramos, pateikia išsamią informaciją apie save ir bendrai gyvenančius asmenis, turimą turtą, gaunamas pajamas bei užimtumą. Būstui šildyti naudojant kietąjį ar kitokį kurą kompensacija apskaičiuojama pateikus kuro įsigijimo išlaidas įrodančius dokumentus, seniūnijos išduotą pažymą apie deklaruotus gyventojus tame name, bei to namo nuosavybės dokumentus. Išmokamos kompensacijos dydis negali viršyti nurodyto pateiktuose pirkimo dokumentuose sumos dydžio. Šildymo sezono laikotarpis yra nuo lapkričio 1 d. iki kitų metų balandžio 30 d.
 
Dėl išsamesnės informacijos suteikimo prašome kreiptis į Socialinės paramos skyrių, Savanorių g. 2, I aukštas, 1 arba 2 kab. tel. 8 385 37143, 8 385 37160, arba į seniūniją pagal savo gyvenamąją vietą.
 
Pagarbiai,
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Socialinės paramos skyriaus
Vyriausioji socialinių išmokų specialistė
Nomeda Dimitrevičienė
 
2015-06-05

Vardas: Darzeli lankancio vaiko m
Klausimas:
Laba diena, vaiku darželio tėvelius pasiekė informacija,kad nuo birželio 1 dienos bus jungiamos vaiku grupes taupumo sumetimais. Kodel nepagalvota apie kruvi kuris atiteks auklėtojoms? Be to, vaiku amziaus grupes zymiai skiriasi, mažiukai kuriems nera 2 metukų bus grupėje kartu su didesniais vaikais. Kas atsakingas uz si sprendimą ir kodel taupymas vyksta tokiais būdais, visu pirma krūvis aukletojoms ir grėsme patiems vaikams. Tam ir yra grupes pagal amziu...imkitės atsakingos institucijos priemoniu,kad toks sprendimas dėl grupiu sujungimo nebutu vykdomas. Pagalvokite apie vaikus ir tuos,kurie atsakingi uz ju priežiūra. Dėkoju ir manau, kad sis prašymas neliks nenagrinetas.
Atsakymas:
Pagal ilgametę Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos praktiką (vasaros laikotarpiu sumažėja mokyklą lankančių vaikų skaičius) būdavo jungiamos grupės, tačiau šiemet įvykdžius ugdytinių tėvelių apklausą ir atsižvelgiant į tai, kad vasaros laikotarpiu kai kuriose sujungtose grupėse būtų labai daug vaikučių, ankstyvojo amžiaus (2-3 m.) „Zuikučių“ ir „Svirpliukų“, jaunesniojo amžiaus (3-4 m.) „Saulės zuikučių“, viduriniojo amžiaus (4-5 m.) „Žvaigždučių“ grupės nebus jungiamos.
 
 
Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos informacija
 
2015-06-02

Vardas: Mama
Klausimas:
ar yra jau soc. bustu sarasai?
Atsakymas:
Yra. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Zarasų rajono savivaldybės administracijos 310 kabinetą.
 
 
 
Pagarbiai
Ramutė Gaidamavičienė,
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyr. specialistė
Tel. 8 385 37101
 
2015-05-28

Vardas: Gyventojas
Klausimas:
Kada baigsis Dusetų miesto aikštės rekonstrukcija? Gėda žiūrėti kaip keletas "meistų" vaikšto aplink paminklą ir "krapšto nosį".
Ar kas kontroliuoja rekonstrukcijos vykdymo eiliškumą ir išpildymo vientisumą? Aikštės centras jau "užbaigtas", bet kyšo laidų dalys, o šviestuvų nėra.
Atsakymas:
K. Būgos skvero ir sporto aikštyno: krepšinio ir tinklinio/lauko teniso aikštelių įrengimo I-o etapo ir Nepriklausomybės aikštės Dusetų mieste rekonstravimo darbai pagal statybos darbų rangos sutartį turi būti užbaigti 2015-06-01. Iki šio termino rangovas UAB ,,Tvirta" privalo užbaigti visus darbus, taip pat bus įrengti ir šviestuvai.
 
 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėja
Valentina Raubiškienė
 
2015-05-28

Vardas: Artūras
Klausimas:
Sveiki, dažnai tenka būti Zarasuose ir kadangi propoguoju aktyvų gyvenimo būdą teko ne vieną kartą su dviračiu minti Gražutės mažuoju bei didžiuoju dviračių takais. Įgyvendinto projekto pradžioje šio tako būklė buvo puiki, tačiau šiuo metu mažojo žiedo ruože einančio pelkėtoje vietoje padarytas pervažiavimo lieptas apgailėtinas, sulūžęs, apaugęs krūmais ir sunkiai net praeinamas nekalbant apie tai, kad juo būtų galima pravažiuoti dviračiu. Kai kurios krypčių lentelės persuktos ne į tą pusę dėl ko sunku susiorientuoti. Negi sunku vieną kartą per metus atsakingiems darbuotojams pažiūrėti ir įvertinti tako būklę bei šiek tiek jį pakoreguoti. Toks šaunus projektas įgyvendintas, o jo priežiūrai, kaip suprantu, dėmesys neskiriamas. Labai prašyčiau į tai atkreipti dėmesį.
Zarasų krašto svečias Artūras Dilys
Atsakymas:
Atsakydami į elektroniniu paštu gautą paklausimą dėl dviračių trasos Gražutės regioniniame parke informuojame, kad Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. kovo 17 d. sprendimu Nr. T-18 „Dėl Zarasų rajono savivaldybės 2015-2017 metų strateginio veiklos plano tvirtinimo“ patvirtintos lėšos tako priežiūrai, ženklų atnaujinimui, dviračių tako žymėjimui ir kitiems smulkiems darbams, kuriems numatyta 5000 Eur. Dėl pelkėtoje vietoje esančio medinio tako ir įrengto tilto būklės problema išlieka neišspręsta. Medinių konstrukcijų remontui reikia apie 25.000 Eur, kurių rajono Savivaldybės biudžete nėra suplanuota. Gražutės regioninio parko direkcija ir Zarasų rajono savivaldybės administracija ieško galimybių dėl paraiškos teikimo Europos Sąjungos lėšoms gauti. Labai tikimės, kad problemą pavyks išspręsti 2016 m. – prasidėjus naujam paramos periodui.
 
 
Pagarbiai
Ramunė Šileikienė
Investicijų ir plėtros skyriaus vedėjo pavaduotoja
Zarasų rajono savivaldybės administracija
Sėlių a. 22, 32110 Zarasai
Tel. (8 385) 31 210, faks.(8 385) 37 172
 
2015-05-20

Vardas: Mama
Klausimas:
Sveiki,
norejau pasiteiruti del darzelio. kaip galima suprasti jeigu mama nedirba vaiko i darzeli nepriema. as turiu du vaikus, mergaitei 3 metai, o antrajai dar nera metuku, noreciau leisti, bet nepriema. ka daryti?
Atsakymas:
Zarasų „Lakštingalos“ mokykloje grupių komplektavimas vykdomas rugpjūčio, rugsėjo mėnesiais. Esant laisvų vietų, vaikai į darželį priimami ir metų bėgyje. Šiuo metu grupės pilnai sukomplektuotos, todėl priimti naujus ugdytinius į Zarasų „Lakštingalos“ mokyklą neturime galimybės. Tėvams reikia parašyti prašymą dėl vaiko priėmimo į ugdymo įstaigą ir palaukti rugpjūčio mėnesio, kai pradėsime grupių komplektavimą. Teikiant prašymą, reikia turėti vaiko gimimo liudijimą. Vaikų priėmimui į ugdymo įstaigą neturi reikšmės, ar mama šiuo metu dirba, ar ne.
 
Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos
Direktorė Irena Bagdanavičienė
 
2015-05-05

Vardas: Viktorija
Klausimas:
Sveiki. kada bus aiskus sarasai del socialiniu butu?
Atsakymas:
2015 m. gegužės antroje pusėje bus atnaujintas asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą išsinuomoti rajono Savivaldybės socialinį būstą, sąrašas. Tačiau užtikrinant asmens duomenų apsaugos reikalavimus, numatytus Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme, rajono Savivaldybės interneto svetainėje asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą išsinuomoti rajono Savivaldybės socialinį būstą, konkretūs duomenys skelbiami nebus. Asmenis ir šeimas, pageidaujančius gauti asmeninę informaciją apie paramą išsinuomoti rajono Savivaldybės socialinį būstą, prašome kreiptis į rajono Savivaldybės administracijos 310 kabinetą.
 
 
 
Pagarbiai,
Ramutė Gaidamavičienė
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyr. specialistė
Tel. 8 385 37101
 
2015-04-22

Vardas: Marytė
Klausimas:
Laba diena,
kaip nuvykti ryte (po 8 val.) iš Turmanto į Daugpilį, o po 14 val. iš Daugpilio į Turmantą?
Atsakymas:
Visais rūpimais susisiekimo klausimais siūlome kreiptis tel. nr. 8 385 51333.
 
Pagarbiai
Svetlana Veikšrienė,
Informacinių technologijų tarnybos
Vyriausioji specialistė
 
2015-04-01

Vardas: GYVENTOJAS
Klausimas:
Norėčiau paklausti, koks bus elektros energijos tarifo dydis Zarasų rajono gyventojams nuo 2015-02-01? Pagal visą pateiktą informaciją elektros kaina turėtų mažėti 20 proc.
Atsakymas:
Informuojame, jog Vyriausybės sprendimu nuo balandžio 1 dienos iki šių metų gruodžio 31 dienos Visagino miesto, Ignalinos ir Zarasų savivaldybių gyventojams bus pradėta taikyti 20 proc. mažesnė elektros energijos kaina. Visa aktuali informacija apie elektros energijos kainas skelbiama www.lesto.lt arba paskambinus trumpuoju LESTO klientų aptarnavimo telefonu 1802.
 
 
 
Pagarbiai
Svetlana Veikšrienė,
Informacinių technologijų tarnybos
Vyriausioji specialistė
 
2015-04-01

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar Jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?
Renginių kalendorius
2017 m. rugsėjis
P A T K P Š S
 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30