2020 m. liepos 14 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: GYVENTOJAS
Klausimas:

mažas pajamas gaunančiam žmogui, gyvenančiam nuosavame name kaip įsigyti malku ir kokie reikalingi dokumentai malkoms gauti?

Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės gyventojams būsto šildymo išlaidų kompensacijos  kitam kurui ( pvz. malkoms) skyrimą reglamentuoja Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. sausio 29 d.  sprendimas Nr. T-8 „Dėl piniginės socialinės paramos nepasiturintiems Zarasų rajono savivaldybės gyventojams teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.
 
Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Socialinės paramos skyrių, Savanorių g. 2, 1 aukštas, 1 arba 2 kab., telef.: (8 385) 37160, (8 385) 37143.
 
Socialinės paramos skyriaus
Vyriausioji socialinių išmokų specialistė
Rasa Kundavičienė
2017-02-20

Vardas: Moteris
Klausimas:

Dar kartelį del to pacio klausimo.Kodėl NEBARSTO DONELAIČIO SKERSGATVIO ČIA LABAI PAVOJINGA VIETA.jŪS GAL NORITE,KAD ŽMONĖS SUSILAUŽYTŲ KOJAS AR RANKAS. MES RIMTAI PRAŠOME PABARSTYTI ŠIA GATVELĘ.MUMS ATRODO NE KAIMAS ČIA YRA.PRAŠOME DAR KARTĄ PARAGINTI.KAD PABARSTYTŲ,NES PAEITI NEBEGALIMA.PRAŠOME IŠSIAIŠKINTI

Atsakymas:

Pranešimą gavome vasario 6 d. Nuvykome į K.Donelaičio skg. kartu su seniūnijos darbuotojais, kelias pabarstytas. 


Artimiausiu metu įrengsime smėlio-druskos mišinio vietą.
 
Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė
2017-02-10

Vardas: savininkė
Klausimas:

Kur Zarasuose oficialiai galima vedžioti šunis? kiek žinau pinigai iš šunų savininkų renkami, o kas už juos padaryta?

Atsakymas:

Šunis rekomenduojama vedžioti laukymėse, parkų pakraščiuose, kitose rečiau žmonių lankomose vietose. Šunys bendrojo naudojimo patalpose, viešose vietose vedžiojami (vedami) laikant už pavadėlio ir su antsnukiu ar be jo. Šunį vedantis asmuo turi užtikrinti, kad šuo nekels grėsmės žmonėms ir kitiems gyvūnams. Jei šalia yra žmonių ar gyvūnų, pavadėlis turi būti sutrumpinamas tiek, kad šuo nekeltų grėsmės žmonėms ir kitiems gyvūnams.


Remiantis 2015-2016 metų duomenimis rinkliavos už gyvūnų (šunų, kačių ) registravimą ir laikymą daugiabučiuose namuose niekas nemokėjo. Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymu savivaldybėms pavesta funkcija organizuoti kačių, šunų ir šeškų, taip pat pagal poreikį kitų gyvūnų augintinių registravimą ir ženklinimą nuo 2016 m. sausio 1 d. paskirta Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai, kur gyvūnai ženklinami mikroschemomis (mikročipais) ir registruojami Gyvūnų augintinių registre.

 
Viešosios tvarkos skyriaus
Vyresnioji specialistė
Snieguolė Bočiarovienė
2017-01-26

Vardas: Nijolė
Klausimas:

Ar numatomos Zarasų rajone kalnų slidžių trasos?
Ačiū.

Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės 2015-2021 metų strateginiame plėtros plane yra numatyta I prioriteto "Ekonominio aktyvumo didinimas", 1.1. tikslo "Didinti gyventojų ir viešojo sektoriaus ekonominį aktyvumą", 1.1.2. uždavinio "Vystyti turizmo plėtrai svarbią infrastruktūrą Zarasų mieste" priemonė Nr. 1.1.2.3 "Įrengti kalnų slidinėjimo trasą". Įgyvendinimo laikotarpis - iki 2021 metų.
 

Renata Sipavičienė
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Investicijų ir plėtros skyriaus vedėja

2017-01-26

Vardas: Moteris
Klausimas:

Laba diena,

Norime paklausti kam priklauso valyti,barstyti Donelaičio skersgatvį nei valo,nei barsto nei dežių su smėliu pastato? Prašome išsiaiškinti šį klausima.

Atsakymas:

Pagal gauta pranešimą buvome nuvykę į K.Donelaičio skg. 2017-01-17. Sniegas nuo kelio išvalytas. UAB "Zarasų komunalininkas" direktoriaus pavaduotojui telefonu pateiktos pastabos dėl siaurai išvalyto įvažiavimo iš K.Donelaičio g. į K.Donelaičio skersgatvį. Dėžės su smėlio-druskos mišiniu statomos tik pavojingose vietose.

 

Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė

2017-01-24

Vardas: Vladas
Klausimas:

Ar bus tiesiamas aplinkelis Zarasuose?

Atsakymas:

Valstybės ir vietinių kelių projektavimo, tiesimo, taisymo ir priežiūros valstybines valdymo funkcijas atlieka Susisiekimo ministerija. Zarasų miesto aplinkkelis yra valstybinės reikšmės kelias, todėl visus klausimus susijusius su šio kelio projektavimu, statyba bei tolimesne priežiūra sprendžia Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Zarasų rajono savivaldybės administracijos specialistų turimais duomenimis, 2017 metais bus atlikti Zarasų miesto aplinkkelio projektavimo darbai – bus parengtas techninis projektas.


Lietuvos automobilių kelių direkcijos tinklapyje yra skelbiama 2015–2020 m. Lietuvos Respublikos valstybinės reikšmės kelių priežiūros ir plėtros programa. Programos 5 priedo 4.1 lentelėje pateikiama informacija apie Zarasų miesto aplinkkelį. Iš pateikiamos informacijos matoma, kad siūlomi įgyvendinimo metai yra 2018, t.y. statyba gali prasidėti jau ateinančiais metais.

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys

2017-01-17

Vardas: ?
Klausimas:

Kam priklauso valyti šaligatvius prie S. Nėries g. 57 namo? Pagrindinius dar nuvalo traktoriukas, o šoniniai po šiai dienai nevalyti.

Atsakymas:

Seniūnijos specialistas V.Sinkevičius patikrino šaligatvį prie S.Neries g. 57 namo. Sniegas nuo šaligatvių išvalytas mechaniškai. Šiuo metu valytoja šalina nuo šaligatvio tik supluktą sniegą naudojant ledo kapoklį.

 
Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė
2017-01-10

Vardas: Marija
Klausimas:

Kada bus sutvarkytos duobės Taikos gatvėje,važiuojant nuo Nėries gatvės?

Atsakymas:

Taikos gatvės remonto darbai yra įtraukti į 2017 metų Zarasų rajono savivaldybės kelių priežiūros objektų sąrašą.

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys

2016-12-23

Vardas: Gintas
Klausimas:

Norėčiau paklausti, kada bus sutvarkytas šaligatvis Savanorių gatvėje, iki turgavietės. Dabar turgavietė atnaujinta, o nuo Vilniaus gatvės priėjimas iki jos tragiškas.

Atsakymas:

Zarasų miesto Savanorių gatvės šaligatvių remontas, nuo Vilniaus iki Žemaitės g., 2017 metais neplanuojamas.

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys

2016-11-18

Vardas: Vaidotas
Klausimas:

Laba diena.Esu ukininkas esu deklaraves 11ha pievu jos nupjautos iki liepos 1 dienos ,supresuotas i rulonus,turiu 2 karves,ar as turiu iki rugpjucio 31 dienos 5 ha pievos susmulkinti,sieno man nereikia .

Atsakymas:
Jūs esate pareiškėjas, kuris  laiko žolėdžius ūkinius gyvūnus, tačiau jų turite mažiau kaip 0,3 SG, bet daugiau kaip 0,1 SG vienam deklaruojamam pievos hektarui, tada Jums reikia laikytis tokių reikalavimų: šienauti ir sutvarkyti pievą ne mažiau kaip du kartus (ne mažiau kaip vieną kartą – iki liepos 1 dienos ir ne mažiau kaip vieną kartą nuo liepos 2 dienos iki rugpjūčio 31 dienos), jeigu konkrečiame pievos lauke neplanuojate ganyti; ne vėliau kaip iki liepos 1 dienos konkrečiame pievos lauke ganyti. Ganymą tokiu atveju įrodo ganymo požymiai. Jeigu pradėjote ganyti iki liepos 1 dienos, tai nušienauti ir sutvarkyti tokį lauką iki tos pačios liepos 1 d. nėra privalu. Svarbu, kad šis laukas būtų nuganytas ir geros agrarinės būklės ne vėliau kaip iki rugpjūčio 31 d., t. y. visi lauko plotai turi būti ūkinių gyvūnų nuganyti, o nenuganyti plotai  turi būti nušienauti ir sutvarkyti; pasirinktame deklaruojamame pievos lauke ir šienauti, ir ganyti. Jeigu pasirinktas toks mišrus pievos priežiūros būdas, tada būtina, kad iki liepos 1 d. pieva būtų nušienauta ir sutvarkyta, o vėliau – nuo liepos 2 d. iki rugpjūčio 31 d. dar ir visiškai nuganyta, t. y. visi lauko plotai turi būti ūkinių gyvūnų nuganyti, o nenuganyti plotai turi būti sutvarkyti; visais atvejais privalu pildyti „Pievų tvarkymo darbų registracijos žurnalą“. Šio žurnalo pildymo tvarka numatyta deklaravimo taisyklėse.
 
Vadovautis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2015 m. gruodžio 4 d. įsakymu Nr. 3D-897 patvirtintomis Paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškos ir 2016–2020 metų tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklėmis (toliau – Taisyklės). Jas galite rasti čia.
 
Kaimo plėtros skyriaus vyr. specialistė
Irena Čiučelienė
 
2016-09-01

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?