2024 m. kovo 3 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: Kestas
Klausimas:

Laba diena. Kurie namai Zarasų mieste artimiausiu metu bus renovuojami ?

Atsakymas:

2017 metais bus pradėtas šių daugiabučių namų atnaujinimas (modernizavimas): 


1. Savanorių g. 4, Zarasai;
2. Savanorių g. 8, Zarasai;
3. Vytauto g. 50a, Zarasai;
4. Vytauto g. 42a, Zarasai;
5. Vytauto g. 46A, Zarasai;
6. Sėlių a. 20, Zarasai;
7. Vilniaus g. 16a, Zarasai;
8. Šaltinių g. 8, Dimirtriškių k., Zarasų sen. 


UAB ,,Zarasų bÅ«stas“ su aukšÄiau išvardintų namų atnaujinimo darbų konkursą laimėjusiais rangovais jau pasirašÄ— rangos darbų sutartis. Rangovai gavo projektavimo užduotis ir šiuo metu vykdo projektavimo darbus. 

Taip pat UAB „Zarasų bÅ«stas“ gavo banko pritarimą dėl paskolos išdavimo daugiabučiams namas P. Širvio g. 6, 18, 28 ir Gruodžio g. 7, Zarasuose atnaujinimo (modernizavimo) darbų vykdymo. Dėl šių namų artimiausiu metu bus rengiamos darbų techninės specifikacijos ir vykdomi darbų viešieji pirkimai. Tikėtina, kad šių namų modernizavimas taip pat prasidės 2017 metais. 

Šiaulių g. 1, 5, 9, Zarasuose daugiabučių gyvenamųjų namų savininkai susirinkimuose priėmė sprendimą atnaujinti (modernizuoti) savo gyvenamuosius namus. Administratorius UAB „Zarasų bÅ«stas“ kreipsis į banką dėl paskolos gavimo šių namų atnaujinimui (modernizavimui), gavus banko pritarimą, taip pat bus vykdomi darbų viešieji pirkimai.

 

Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vyresnioji specialistė
Elvyra Glušakova
2017-04-07

Vardas: Moteris
Klausimas:

Laba diena kada bus pradeta rekonstrukcija vandens ir kanalizacijos įvedimas Donelaicio gatvej ir skersgatvyje?

Atsakymas:

 UAB "Zarasų vandenys" pasirašÄ— rangos sutartį su UAB "Šiaulių plentas" dėl vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros K. Donelaičio g. ir skg., Zarasų mieste.Šiuo metu vyksta projektavimas, darbus numatoma pradėti šių metų rudenį.

 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vyriausioji specialistė (karjeros valstybės tarnautoja)
Gitana Kolienė
2017-04-03

Vardas: Kestas
Klausimas:

Laba diena. Kada bus tvarkoma Vytauto gatvė ?

Atsakymas:

Keliai pagal reikšmę skirstomi į valstybinės ir vietinės reikšmės kelius (Kelių įstatymo 3 str. 1 d.). Už valstybinės reikšmės kelių tvarkymą ir priežiÅ«rą, taip pat už gatvių, kuriomis per miestus ir miestelius eina magistraliniai ir krašto keliai, važiuojamosios dalies ir statinių priežiÅ«rą atsakinga Susisiekimo ministerija (Kelių įstatymas 6 str. 2 d.).


Zarasų miesto Vytauto gatvė sutampanti su magistraliniu keliu A-6 Kaunas-Zarasai-Daugpilis yra valstybinės reikšmės kelias. Zarasų miesto Vytauto gatvės, nuo borto iki borto, priežiÅ«rą organizuoja Susisiekimo ministerijos įsteigtos valstybės įmonės.

 

VÄ® „Utenos regiono keliai“ Zarasų miesto Vytauto gatvės dangos remonto darbus yra įtraukusi į 2017 metų darbų programą, tačiau iki šiol susisiekimo ministro įsakymu nėra patvirtintos 2017 metų Kelių priežiÅ«ros ir plėtros programos lėšos. Iki nebus pasirašytas ministro įsakymas tikslesnės informacijos apie darbus šiame kelyje, taip pat ir kituose keliuose, pateikti negalėsime.

 

Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys

2017-03-23

Vardas: Almas
Klausimas:

Laba diena. Kada Zarasų Didžiojoje saloje bus suoliukai palei pagrindinį taką? Ar bus įrengta daugiau persirengimo kabinų? Nuo kada saloje veiks tualetai?

Atsakymas:

Zaraso ežero Didžiojoje saloje sukurtas aktyvaus poilsio ir viešosios turizmo infrastruktÅ«ros objektas 2016-08-30 koncesijos sutartimi yra perduotas valdyti UAB „Zarasų laisvalaikio centras“. Objektas turi pradėti veikti 2017 metų gegužės mėnesį. Papildomo inventoriaus įsigijimas taip pat ir suoliukų pastatymas šiame objekte priklausys nuo koncesininko. Tualetai, vadovaujantis koncesijos sutarties nuostatomis, bus prieinami salos lankytojams.

 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
2017-03-22

Vardas: Justas
Klausimas:

Sveiki. Kada pagaliau Zarasai turės aplinkelį krovininiams automobiliams, nes Vytauto gatvei jau atėjo galas?

Atsakymas:

Magistralinio kelio A-6 Kaunas – Zarasai – Daugpilis, Zarasų aplinkkelio (9,34 km) statyba yra numatyta Lietuvos automobilių kelių direkcijos parengtoje 2015-2020 Lietuvos Respublikos valstybinės reikšmės kelių priežiÅ«ros ir plėtros programoje. Programoje siÅ«loma statybos darbų pradžia yra 2018 metai. Zarasų rajono savivaldybės administracijos turimais duomenimis 2017 metais turi bÅ«ti parengtas Zarasų aplinkkelio techninis projektas. Sprendžiant pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos vykdomus parengiamuosius darbus, galima daryti prielaidą, kad darbai gali prasidėti programoje numatytais 2018 metais.

 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
2017-03-13

Vardas: ?
Klausimas:

Laba diena,
kodėl jau kuris savaitgalis mikrorajone tai viename, tai kitame daugiabutyje atšÄ…la gyvatukai ir dingsta karštas vanduo?

Atsakymas:

Šilumą karšto vandens paruošimui iki daugiabučių namų centralizuotai tiekia AB Panevėžio energijos Zarasų šilumos tinklų rajono katilinė. Karštas vanduo ruošiamas daugiabučio namo šilumos punkte. Jeigu bute nepakankamai ar visai nešyla šildymo prietaisai ar rankšluosčių džiovintuvas (“gyvatukas”), jei nepatenkinama karšto vandens temperatÅ«ra (turi bÅ«ti + 50OC +52oC), reikia kreiptis į pastato šildymo ir karšto vandens sistemas eksploatuojančią organizaciją arba arba asmenį, atsakingą už pastato šilumos Å«kį (gyvenamų namų bendrijose paprastai šis asmuo yra bendrijos primininkas arba bendrijos samdomas santechnikas). Zarasų ŠTR vartotojai, kurių namų šildymo ir karšto vandens sistemas eksploatuoja AB „Panevėžio energija“, darbo dienomis turėtų kreiptis į Zarasų ŠTR tel. (8 385) 52 284 arba (8 385) 51 533, poilsio bei švenčių dienomis ir darbo dienomis po 16.15 val. – tel. (8 385) 54 233.

 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vyriausiasis specialistas
Jonas Žusinas
2017-03-01

Vardas: Gyventoja
Klausimas:

Laba diena,

Kur galima rasti daugiabučio gyvenamojo namo, esančio P. Širvio 28 atnaujinimo (modernizavimo) investicijų planą? Ar namas bus renovuojamas parengtu planu, kuris pateiktas JÅ«sų interneto svetainėje, o plano parengimo data yra 2014m. spalio 17d? Ar JÅ«sų svetainėje pateikta pateikta informacija yra atnaujinama?
Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Atsakymas:

Daugiabutis gyvenamasis namas, esantis P.Širvio g. 28, Zarasuose,bus renovuojamas pagal investicinį planą, kuris pateiktas Zarasų rajono savivaldybės interneto svetainėje. Interneto svetainėje pateikta aktuali informacija. 2016-12-21 Zarasų rajono savivaldybės interneto svetainėje buvo išspausdintas skelbimas „Dėl namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų plano tvirtinimo ir namo atnaujinimo (modernizavimo) projekto rengimo ir įgyvendinimo sąlygų“. Su investiciniu planu galima buvo susipažinti Zarasų rajono savivaldybės interneto svetainėje, Zarasų rajono savivaldybės VŠÄ® „Zarasų energinio efektyvumo didinimo agentÅ«ra“(Savanorių g. 2, 3 aukštas, 10 kabinetas, Zarasai) ir namo skelbimo lentoje. 2017-01-04 daugiabučio namo, esančio P.Širvio g. 28, Zarasuose, įvykusiame susirinkime butų ir kitų patalpų savininkai pasirinko I (pirmąjį) namo atnaujinimo (modernizavimo) investicijų plane numatomų įgyvendinti pastato atnaujinimo priemonių paketą. VŠÄ® „Zarasų energinio efektyvumo didinimo agentÅ«ra“ bankui pateikė dokumentus dėl ilgalaikio kredito suteikimo daugiabučio namo renovacijai. Apie galutinį sprendimą dėl kredito suteikimo namo gyventojai bus informuoti, informacija bus pateikta namo laiptinės skelbimo lentoje. Gavusi iš banko teigiamą sprendimą VŠÄ® „Zarasų energinio efektyvumo didinimo agentÅ«ra“ pradės rengti pirkimo dokumentus darbų viešajam pirkimui. Visa informacija bus pateikta namo laiptinių skelbimo lentoje. Taip pat galima pasiskambinti į VŠÄ® „Zarasų energinio efektyvumo didinimo agentÅ«ra“ tel. 8 385 100, kur Jums bus suteikta visa informacija.

 
Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vyresnioji specialistė
Elvyra Glušakova
2017-02-28

Vardas: GYVENTOJAS
Klausimas:

mažas pajamas gaunančiam žmogui, gyvenančiam nuosavame name kaip įsigyti malku ir kokie reikalingi dokumentai malkoms gauti?

Atsakymas:
Zarasų rajono savivaldybės gyventojams bÅ«sto šildymo išlaidų kompensacijos  kitam kurui ( pvz. malkoms) skyrimą reglamentuoja Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2015 m. sausio 29 d.  sprendimas Nr. T-8 „Dėl piniginės socialinės paramos nepasiturintiems Zarasų rajono savivaldybės gyventojams teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.
 
Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Socialinės paramos skyrių, Savanorių g. 2, 1 aukštas, 1 arba 2 kab., telef.: (8 385) 37160, (8 385) 37143.
 
Socialinės paramos skyriaus
Vyriausioji socialinių išmokų specialistė
Rasa Kundavičienė
2017-02-20

Vardas: Moteris
Klausimas:

Dar kartelį del to pacio klausimo.Kodėl NEBARSTO DONELAIČIO SKERSGATVIO ČIA LABAI PAVOJINGA VIETA.jŪS GAL NORITE,KAD ŽMONĖS SUSILAUŽYTŲ KOJAS AR RANKAS. MES RIMTAI PRAŠOME PABARSTYTI ŠIA GATVELĘ.MUMS ATRODO NE KAIMAS ČIA YRA.PRAŠOME DAR KARTĄ PARAGINTI.KAD PABARSTYTŲ,NES PAEITI NEBEGALIMA.PRAŠOME IŠSIAIŠKINTI

Atsakymas:

Pranešimą gavome vasario 6 d. Nuvykome į K.Donelaičio skg. kartu su seniÅ«nijos darbuotojais, kelias pabarstytas. 


Artimiausiu metu įrengsime smėlio-druskos mišinio vietą.
 
Zarasų miesto seniūnijos
Seniūnė
Olga Podolskienė
2017-02-10

Vardas: savininkė
Klausimas:

Kur Zarasuose oficialiai galima vedžioti šunis? kiek žinau pinigai iš šunų savininkų renkami, o kas už juos padaryta?

Atsakymas:

Šunis rekomenduojama vedžioti laukymėse, parkų pakrašÄiuose, kitose rečiau žmonių lankomose vietose. Šunys bendrojo naudojimo patalpose, viešose vietose vedžiojami (vedami) laikant už pavadėlio ir su antsnukiu ar be jo. Šunį vedantis asmuo turi užtikrinti, kad šuo nekels grėsmės žmonėms ir kitiems gyvÅ«nams. Jei šalia yra žmonių ar gyvÅ«nų, pavadėlis turi bÅ«ti sutrumpinamas tiek, kad šuo nekeltų grėsmės žmonėms ir kitiems gyvÅ«nams.


Remiantis 2015-2016 metų duomenimis rinkliavos už gyvÅ«nų (šunų, kačių ) registravimą ir laikymą daugiabučiuose namuose niekas nemokėjo. GyvÅ«nų gerovės ir apsaugos įstatymu savivaldybėms pavesta funkcija organizuoti kačių, šunų ir šeškų, taip pat pagal poreikį kitų gyvÅ«nų augintinių registravimą ir ženklinimą nuo 2016 m. sausio 1 d. paskirta Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai, kur gyvÅ«nai ženklinami mikroschemomis (mikročipais) ir registruojami GyvÅ«nų augintinių registre.

 
Viešosios tvarkos skyriaus
Vyresnioji specialistė
Snieguolė Bočiarovienė
2017-01-26

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Tikime laisve 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?