2020 m. liepos 14 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Klausiate - atsakome
Vardas: Justas
Klausimas:

Laba diena. Noriu paklausti, ar bus remontuojama UAB"Zarasu autobusai" stoties aikštelė? Ačiū.

Atsakymas:
UAB „Zarasų autobusai“ stoties aikštėlė nėra vietinės reikšmės kelių tinklo dalis, todėl jos remontas negali būti finansuojamas iš kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų, kurias susisiekimo ministro įsakymu skiria bei administruoja Lietuvos automobilių kelių direkcija. 2017 m. Zarasų rajono savivaldybė planuoja pradėti Pliaterytės, Zarasų ir K.Donelaičio gatvių rekonstrukcijas, prie kurių reikės prisidėti Savivaldybės biudžeto lėšomis, todėl planuoti papildomų susisiekimo infrastruktūros objektų statybą, rekonstrukciją ar remontą iš Savivaldybės biudžeto lėšų 2017 m. nėra galimybės.
 
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
2016-09-01

Vardas: Lina
Klausimas:

Laba diena,
Norejau Jusu paklausti. Planuojame investuoti i zemes sklypa, kaip galima pakeisti ukines ar misko paskirties i reakreacine paskirti? Ar tai leidzia istatymai? Dekoju

Atsakymas:

Žemės sklypo pagrindinė naudojimo paskirtis keičiama vadovaujantis Zarasų rajono bendrojo plano sprendiniais administracijos direktoriaus įsakymu. Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Teritorijų planavimo skyrių 109 kab.

 

Teritorijų planavimo skyriaus
Vedėjo pavaduotojas - Savivaldybės vyriausiasis architektas
Evaldas Ulianskas

2016-08-11

Vardas: Giedrė
Klausimas:

Laba diena. Kur kreiptis norint išvalyti užsikimšusią kanalizaciją individualiame name, kaimo vietovėje? Kreipėmės į Zarasų komunalinį ūkį - jie nukreipė į "Zarasų bustą",o "Zarasų bustas" nukreipė atgal į komunalinį... Tad kam vis dėl to priklausytų atlikti šį darbą? Lauksiu atsakymo, ačiū.

Atsakymas:

Atsakydami į Jūsų klausimą dėl užsikimšusios kanalizacijos valymo individualiame name, kaimo vietovėje, informuojame, kad viena iš UAB „Zarasų komunalininko“ teikiamų paslaugų yra buitinių nuotekų išsiurbimas ir išvežimas, asenizacinės paslaugos. UAB „Zarasų komunalininkas“ kontaktai: Šaltupės g. 60, 32117 Zarasai, tel. (8 385) 52 179, el. p. komunalininkas@zarasai.lt


Taip pat informuojame, kad nuotekų tvarkymo paslaugas atlieka UAB „Zarasų vandenys“ priklausomai nuo Jūsų gyvenamosios vietovės ir nuotekų įrenginių. UAB „Zarasų vandenys“ kontaktai: Malūno g. 3A, 32129 Zarasai, tel. (8 385) 51 672, el. p. v.administracija@zarasai.lt

 

Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus
Vyriausioji specialistė
Živilė Lekaveckaitė

 

Už privačių nuotekų tvarkymo infrastruktūros tinklų eksploatavimą atsakingi jų savininkai. Savivaldybės įmonė UAB "Zarasų bustas" nėra įpareigota tvarkyti privačių nuotekų tinklų. UAB "Zarasų komunalininkas" yra privataus kapitalo įmonė, Zarasų rajono savivaldybė jos veiklai įtakos neturi. Ką samdyti privačių nuotekų tinklų tvarkymui sprendžia pats savininkas.

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vyriausioji specialistė
Gitana Kolienė

2016-08-01

Vardas: Almas
Klausimas:

Laba diena. Kur Zarasuose galima nusistatyti kraujo grupę ir kiek ta paslauga kainuoja?

Atsakymas:

Kraujo grupę galima nustatyti Zarasų rajono Pirminės sveikatos priežiūros centre, tyrimo kaina 4 Eur, neštumo atveju – nemokamai ir Zarasų rajono ligoninėje, tyrimo kaina 5,7 Eur (tyrimas ir kraujo paėmimas iš venos). Taip pat kraujo grupę nustato Nacionalinis kraujo centras dovanojant kraujo, šis tyrimas atliekamas nemokamai.

Neringa Šedytė,
Socialinės paramos skyriaus
Vyriausioji specialistė – Savivaldybės gydytoja

2016-07-18

Vardas: inga
Klausimas:

laba diena. Sakykite ar planuojama kada nors kompensuoti asbestinių stogų keitimą, gyvenantiems mieste Zarasuose? Stogas tikrai kritinės būklės :( Ačiū

Atsakymas:

Pagal veiklos „Asbestinių stogų dangos keitimas“ įgyvendinimo taisykles, remiama veikla – kaimo vietovėje (kaimo vietovė – viensėdis, kaimas, miestelis ar miestas ar kita gyvenamoji vietovė, kurios gyventojų skaičius neviršija 6 tūkst. Savivaldybių centrai, nepriklausomai nuo gyventojų skaičiaus, nelaikomi kaimo vietovėmis. Paramos pagal Priemonę gali kreiptis kaimo gyventojas, kuris nuolatinę gyvenamąją vietą deklaruoja kaimo vietovėje ir tame name, kuriam bus keičiamas stogas. Pareiškėjas turi užtikrinti, kad investicijos bus skirtos gyvenamajam namui, kuris pareiškėjo valdomas teisėtais pagrindais.

 

Kaimo plėtros skyriaus vedėja
Lina Petrėnienė

2016-06-28

Vardas: Gyventoja
Klausimas:

Sveiki. ar galima įsivaikinti vaiką būnant įrašytą į riziką?

Atsakymas:

Norint atsakyti į Jūsų pateiktą klausimą, reikalinga išsamesnė informacija (t.y. įrašymo į rizikos asmenų ar šeimų apskaitą priežastys, aplinkybės, šiuo metu esamos situacijos įvertinimas), todėl dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Zarasų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrių (adresas: Sėlių a. 22, Zarasai, 111, 113 kab.).

 

Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja

Irena Gaigalienė

2016-06-23

Vardas: Lema
Klausimas:

Labas vakaras, eilinis klausimas del palaidu naminiu sunu, zmones prisiriskite savo sunis, galit viena karta ju nesulaukti, laksto po gatve sukeldami avaringas situacijas, negalima vaikscioti su savo sunimi, vedzioju su pasaiteliu o jis puola mus, ne tik mus su suniu, bet ir zmones, yra du sunys lakstantis palaidi vienas ypac agresyvus gyvena prie norfos. tokia akimirka pradedu galvot gal tikrai geriau cipuot.

Atsakymas:

Gyvūnų savininkai privalo garantuoti, kad gyvūnų auginimas ir laikymas nekels grėsmės žmonių ramybei, sveikatai, gyvybei, nuosavybei, nepažeis kitų asmenų teisių ir interesų. Zarasų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius, gavęs skundą dėl palaidų ir neprižiūrimų šunų, atlieka tyrimą. Nustačius gyvūno savininką, taikoma administracinio teisės pažeidimo atsakomybė. Asmenys pažeidę gyvūnų gerovės ir apsaugos reikalavimus, atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
Zarasų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius nėra gavęs skundų dėl palaidų šunų Vytauto gatvėje. Patikrinus nurodytą vietą pažeidimas neužfiksuotas, šunys kiemuose pririšti.

 

Viešosios tvarkos skyriaus
Vyriausioji specialistė
Violeta Chažauskienė

2016-06-13

Vardas: Jolanta
Klausimas:

Laba diena. Zarasų miesto žemėlapiuose neteisingai nurodyta namų numeracija, namai esantys Vytauto skg. 14 ir Vytauto skg. 12 yra sukeisti vietomis. Tai sudaro nemažai nepatogumų. Ar planuojama ištaisyti šią klaidą? Dėkoju už atsakymą.

Atsakymas:

Reikalinga detalesnė informacija, t. y. pastatų unikalūs numeriai, prašome kreiptis į Teritorijų planavimo skyrių 109 kab.

 

Teritorijų planavimo skyriaus
Vyriausioji specialistė
Jurgita Kazlauskienė

2016-06-09

Vardas: zanas
Klausimas:

vandens pramogos Zarasuose? Ar kažkam tai rūpi? Plačiai išreklamuota vandenlenčių parko statyba. Internete NĖRA jokios info apie parko veikimą/neveikimą, kainas, telefono, kuriuo būtų galima pasiklausti.
Turizmo informacijos centras. NEVEIKIA šeštadienį, kai labiausiai reikalingas turistams. Nei vienas TIC telefonas neatsako. Kam švaistyti pinigus ir išlaikyti struktūras, jei net elementarios informacijos neimanoma gauti?

Atsakymas:

Zarasų rajono savivaldybė 2015 metais įgyvendino projektus „Aktyvaus poilsio turizmo infrastruktūros Zaraso ežero Didžiojoje saloje sukūrimas“ ir „Viešosios turizmo infrastruktūros Zaraso ežero Didžiojoje saloje sukūrimas“. Šių projektų dėka buvo sutvarkyta bei aktyviam poilsiui ir viešam turizmui pritaikyta dalis Zaraso Ežero Didžiosios salos, o Zaraso ežere pastatytas vandens lynų parkas.
Kadangi savivaldybė neturi teisės verstis ūkine komercine veikla, bei gauti iš tokios veiklos pajamas, 2015 metais buvo pradėtas operatoriaus atrankos konkursas sukurtos infrastruktūros valdymui ir eksploatavimui.
Dėl įvairių priežasčių derybos su būsimuoju koncesininku truko ilgiau nei planuota. Šiuo metu derybos baigtos, o koncesijos sutarties projektas pateiktas finansų ministerijai pastaboms gauti. Gavus finansų ministerijos pastabas sutarčiai turės pritarti Zarasų rajono savivaldybės taryba ir tik po to sutartį galės pasirašyti sutarties šalys bei pradėti ją vykdyti. Planuojama, kad sutarčiai bus pritarta šių metų birželio mėnesį vysiančio tarybos posėdžio metu.

 

Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys

 

Ne turizmo sezono metu, nuo rugsėjo 1 iki paskutinį gegužės savaitgalį vykstančio kurortinio sezono atidarymo, VšĮ Zarasų rajono turizmo informacijos centras dirba pirmadienį - penktadienį nuo 8.00 iki 17.00.
Visą savaitę, įskaitant šeštadienį ir sekmadienį, VšĮ Zarasų rajono turizmo informacijos centras dirba turistinio sezono metu, nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 dienos. Turistinio sezono metu centras šeštadieniais ir sekmadieniais dirba nuo 9.00 iki 16.00.


Mes labai atsiprašome, jei Jums kurį nors savaitgalį nepavyko prisiskambinti.


Kęstas Vasilevskis
Vadybininkas, laikinai atliekantis VšĮ Zarasų rajono turizmo informacijos centro direktoriaus funkcijas

2016-06-06

Vardas: Valerija
Klausimas:

Kas atsakingas už kačių priežiūrą mieste? Prie daugiabučių mikrorajone kačių veisykla. Kokiu būdu galima išgabenti juos?

Atsakymas:

Zarasų rajono savivaldybės administracijos teritorijoje nėra nustatyta beglobių gyvūnų priežiūra. Atsižvelgiant į beglobių gyvūnų problemos aktualumą savivaldybės teritorijoje, fiksuojamos vietos, kur gyvūnai renkasi ir šiuo metu vykdoma beglobių gyvūnų Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje gaudymo, karantinavimo, laikinos globos ir eutanazijos paslaugos pirkimo procedūra.

 

Viešosios tvarkos skyriaus
Vyriausioji specialistė
Violeta Chažauskienė

2016-06-02

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?