2018 m. spalio 21 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Klausiate - atsakome
Vardas: jurgita
Klausimas:
laba diena norejau pasiteirauti ar galiu vyra isvaryti is socialinio busto jei jis buvo suteiktas mums tik popieriai visi tvarkyti mano vardu
Atsakymas:
Atsakydami į Jūsų klausimą, informuojame, kad asmenims ir šeimoms rajono Savivaldybės socialinis būstas nuomojamas vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo (toliau – Įstatymas) nuostatomis.
Vadovaujantis Įstatymo 2 straipsnio 13 dalimi, šeima yra sutuoktiniai ir, jeigu turi, jų vaikas (įvaikis) (vaikai (įvaikiai), taip pat susituokęs asmuo, su kuriuo teismo sprendimu dėl sutuoktinių gyvenimo skyrium yra likęs (likę) gyventi jų vaikas (įvaikis) (vaikai (įvaikai), arba vienas iš tėvų ir jo vaikas (įvaikis) (vaikai (įvaikai) iki 18 metų. Į šeimos sudėtį taip pat įskaitomi nedirbantys ir savarankiškos veiklos nevykdantys nesusituokę ir savo vaikų (įvaikių) neauginantys pilnamečiai vaikai (įvaikiai) iki 24 metų, kurie mokosi bendrojo ugdymo mokyklose ir kitose formaliojo švietimo įstaigose, aukštosiose mokyklose pagal nuolatinės formos studijų programas (studentai), taip pat bendrojo ugdymo mokyklas baigę pilnamečiai vaikai (įvaikiai) laikotarpiu nuo bendrojo ugdymo mokyklų baigimo dienos iki tų pačių metų rugsėjo 1 dienos, taip pat asmenys, teismo tvarka pripažinti šeimos nariais, arba asmenys, teismo pripažinti neveiksniais ir likę gyventi su savo tėvais, jeigu jiems nustatyta globa. Šeimos nariais gali būti laikomi sutuoktinių ar asmens kartu gyvenantys tėvai (įtėviai).
Rajono Savivaldybės socialiniame būste turi teisę gyventi tie nuomininko šeimos nariai, kurie yra įvardyti rajono Savivaldybės socialinio būsto nuomos sutartyje. Nuomininkas ir jo šeimos nariai (įskaitant ir buvusius šeimos narius) į nuomojamą gyvenamąjį būstą turi tokias pat teises ir pareigas.
 
Pagarbiai,
Ramutė Gaidamavičienė
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyr. specialistė
Tel. 8 385 37101
 
 
2015-12-10

Vardas: ukininkas
Klausimas:
Sveiki,
kur galima butu tasti internete Zarasų rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintą vietinių kelių sąrašą?
Atsakymas:
Laba diena,
Zarasų rajono savivaldybės tarybos 2011-03-25 dieną priimtą sprendimą Nr. T-49 ,,Dėl Zarasų rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių (gatvių) Zarasų mieste sąrašo patvirtinimo" galite rasti paspaudę šią nuorodą.
Pagarbiai
 
Svetlana Veikšrienė,
Informacinių technologijų tarnybos
Vyriausioji specialistė
 
2015-10-23

Vardas: asta
Klausimas:
Sveiki,kada prades veikti baseinas?
Atsakymas:
Informuojame, kad viešosios įstaigos Zarasų ligoninės baseino ir pirčių kompleksas jau nuo spalio 19 d. vėl pradeda rudens – pavasario darbo sezoną . Baseino ir pirčių kompleksas dirbs kasdien be poilsio dienų nuo 11.00 val. iki 22.00 val. Smulkesnę informaciją galite rasti interneto svetainėje www.zarasuligonine.lt arba paskambinę tel. (8 385) 52133.
 
 
Pagarbiai
Svetlana Veikšrienė,
Informacinių technologijų tarnybos
Vyriausioji specialistė
2015-10-19

Vardas: Kamilė
Klausimas:
Sveiki. Atostogavau Zarasuose. Važiuodama dviračiu per tiltą jungiantį Zaraso ežerą užkliuvau už metalinių laikiklių gėlėms. Griuvau ir susižeidžiau koją. Tie laikikliai nudažyti turėklo spalvomis ir sunkiai pastebimi. Praeivis man sakė, kad aš ne pirma už jų užkliuvusi. Ar jie čia yra reikalingi jeigu ant jų nededamos gėlės?
Atsakymas:
Metaliniai gėlių laikikliai nuiimti. Dėkojame už pranešimą. Labai atsiprašome už nepatogumus.
 
Zarasų miesto seniūnija
2015-09-15

Vardas: Loreta
Klausimas:
Laba diena,noreciau paklausti .Kas turetu rupintis vaziuojamo kelio kokybe,kuris issuka is zvirkelio link sodybos?Jo ilgis apie 2 km.Kelias eina per laisva valstybine zeme.
Pagarbiai
Loreta
Atsakymas:
Norint atsakyti į Jūsų klausimą būtina tiksliai žinoti apie kokį konkretų kelią kalbate. Jeigu Jūsų minimas kelias yra priskirtinas vietinės reikšmės keliams bei yra įtrauktas į Zarasų rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintą vietinių kelių sąrašą, tuomet šiuo keliu privalo rūpintis Zarasų rajono savivaldybė. Kitu atveju juo rūpintis privalo kelio savininkas. Kad galėtume teisingai atsakyti į jūsų klausimą prašome jį patikslinti ir tiesiogiai kreiptis el. paštu: evaldas.stanys@zarasai.lt
 
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys
 
2015-08-27

Vardas: Anonimė
Klausimas:
Sveiki. Norėtusi, kad šiais mokslo metais Zarasų ,, Ąžuolo gimnazija ir vėl atidarytų bendrabutį. Ką reikėtų daryti, kad jis vėl būtų atidarytas ? Kiek reikia surinkti mokinių parašų ? Kiek mokinių turi būti grupėje, kurie norėtų, kad vėl būtų atidarytas bendrabutis ? Manau, kad tuos mokinius, kurie gyvena toliau nuo Zarasų, būtent tai ir juos atbaido.
Atsakymas:
Jei atsirastų 10 mokinių, norinčių gyventi Zarasų ,,Ąžuolo“ gimnazijos bendrabutyje, būtų sprendžiamas gimnazijos bendrabučio atidarymo klausimas.
 
Stanislovas Kaulavičius,
Zarasų savivaldybės administracijos
Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas
 
2015-08-24

Vardas: Klausimas
Klausimas:
Laba diena, kaip supratau iš Jūsų tinklapio, Griežto ežero vandens kokybė nera tikrinama. Ar šis ežeras tinkamas maudytis vaikams?
Atsakymas:
Primename, kad stebimas vanduo Zarasų rajono savivaldybėje yra Zaraso, Zarasaičio ir Sartų ežerų maudymosi vietose. Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija informuoja, kad liepos 29 d. paimti Zarasų rajono maudyklų vandens mėginių mikrobiologinių tyrimų rezultatai atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybės“ reikalavimus.
 
Apie vandens kokybę, trumpalaikės taršos arba išskirtinių situacijų atvejus gyventojai bus informuojami – nesimaudyti, jei nustatyta neleistina tarša.
Informaciją apie maudyklų vandens kokybę kiekvienoje apskrityje rasite Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos cento interneto svetainės skiltyje „Aplinkos sveikata – Maudyklos – Maudyklų vandens kokybė“. Ji atnaujinama iš karto gavus duomenis iš savivaldybių ir laboratorijų
 
Pagarbiai
Neringa Šedytė,
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Socialinės paramos skyriaus
vyriausioji specialistė
 
2015-08-24

Vardas: Danguolė
Klausimas:
Laba diena,
Antazavėje Klevų gatvėje prie daugiabučių namų yra daug nelegalių statinių. Koks bus Jų likimas ateityje?
Atsakymas:
Lietuvos Respublikos statybos įstatymo normos numato galimybę nelegalių statinių statytojams parengti projektinę dokumentaciją teisės aktų nustatyta tvarka, ir sumokėjus įmoka už savavališkos statybos įteisinimą, gauti statybą leidžiantį dokumentą. Savavališkos statybos prevenciją ir padarinių šalinimą atlieka Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos.
Pranešti apie galimai savavališkas statybas galima
 
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėja
Valentina Raubiškienė
 
 
2015-08-21

Vardas: Dangira
Klausimas:
Laba diena.Ką daryti,jei kaimynų šuo loja dieną,naktį.Kaimynai čia negyvena,atvažiuoja tik pašertį,vieną kart į dieną.
Atsakymas:
Jeigu loja šuo kaimynų bute – reikia kreiptis į kaimynus ir pasisakyti savo pretenziją. Jeigu Jūsų kaimynai į pretenziją neatsilieps ir šuo nesiliaus loti, galite raštu kreiptis į Zarasų policijos komisariato įgaliotinį arba į seniūniją pagal savo gyvenamąją vietą. Prašyme būtinai nurodykite šuns savininkų pavardę ir adresą, taip pat kontaktus (pvz., telefono numerį arba el. pašto adresą).
 
Zarasų miesto seniūnė
Olga Podolskienė
2015-08-20

Vardas: Justas
Klausimas:
Laba diena, norėčiau paklausti: ar Zarasai galėtų tapti miestu kurortu , ar tik miestu, turinčiu kurortinę zoną?
Atsakymas:
Zarasai jau nuo 2008 m. rugsėjo 18 d. turi kurortinės teritorijos statusą. Kol kas dar neturime kurorto statuso todėl, kad kurortai privalo turėti specialią infrastruktūrą, sudarančią sąlygas naudoti įvairius gydomuosius veiksnius gydymui, profilaktikai ir poilsiui.
 
Netolimoje ateityje planuojama plėsti Zarasų turistinę infrastruktūrą, sudarančią sąlygas naudoti įvairius gydomuosius veiksnius gydymui.
 
VšĮ Zarasų rajono turizmo informacijos centras
 
2015-08-14

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas