2024 m. birželio 22 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Klausiate - atsakome
Vardas: Almas
Klausimas:

Laba diena. Kur Zarasuose galima nusistatyti kraujo grupę ir kiek ta paslauga kainuoja?

Atsakymas:

Kraujo grupę galima nustatyti Zarasų rajono Pirminės sveikatos priežiÅ«ros centre, tyrimo kaina 4 Eur, neštumo atveju – nemokamai ir Zarasų rajono ligoninėje, tyrimo kaina 5,7 Eur (tyrimas ir kraujo paėmimas iš venos). Taip pat kraujo grupę nustato Nacionalinis kraujo centras dovanojant kraujo, šis tyrimas atliekamas nemokamai.

Neringa Šedytė,
Socialinės paramos skyriaus
Vyriausioji specialistė – Savivaldybės gydytoja

2016-07-18

Vardas: inga
Klausimas:

laba diena. Sakykite ar planuojama kada nors kompensuoti asbestinių stogų keitimą, gyvenantiems mieste Zarasuose? Stogas tikrai kritinės būklės :( Ačiū

Atsakymas:

Pagal veiklos „Asbestinių stogų dangos keitimas“ įgyvendinimo taisykles, remiama veikla – kaimo vietovėje (kaimo vietovė – viensėdis, kaimas, miestelis ar miestas ar kita gyvenamoji vietovė, kurios gyventojų skaičius neviršija 6 tÅ«kst. Savivaldybių centrai, nepriklausomai nuo gyventojų skaičiaus, nelaikomi kaimo vietovėmis. Paramos pagal Priemonę gali kreiptis kaimo gyventojas, kuris nuolatinę gyvenamąją vietą deklaruoja kaimo vietovėje ir tame name, kuriam bus keičiamas stogas. Pareiškėjas turi užtikrinti, kad investicijos bus skirtos gyvenamajam namui, kuris pareiškėjo valdomas teisėtais pagrindais.

 

Kaimo plėtros skyriaus vedėja
Lina Petrėnienė

2016-06-28

Vardas: Gyventoja
Klausimas:

Sveiki. ar galima įsivaikinti vaiką bÅ«nant įrašytą į riziką?

Atsakymas:

Norint atsakyti į JÅ«sų pateiktą klausimą, reikalinga išsamesnė informacija (t.y. įrašymo į rizikos asmenų ar šeimų apskaitą priežastys, aplinkybės, šiuo metu esamos situacijos įvertinimas), todėl dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Zarasų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrių (adresas: Sėlių a. 22, Zarasai, 111, 113 kab.).

 

Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja

Irena Gaigalienė

2016-06-23

Vardas: Lema
Klausimas:

Labas vakaras, eilinis klausimas del palaidu naminiu sunu, zmones prisiriskite savo sunis, galit viena karta ju nesulaukti, laksto po gatve sukeldami avaringas situacijas, negalima vaikscioti su savo sunimi, vedzioju su pasaiteliu o jis puola mus, ne tik mus su suniu, bet ir zmones, yra du sunys lakstantis palaidi vienas ypac agresyvus gyvena prie norfos. tokia akimirka pradedu galvot gal tikrai geriau cipuot.

Atsakymas:

GyvÅ«nų savininkai privalo garantuoti, kad gyvÅ«nų auginimas ir laikymas nekels grėsmės žmonių ramybei, sveikatai, gyvybei, nuosavybei, nepažeis kitų asmenų teisių ir interesų. Zarasų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius, gavęs skundą dėl palaidų ir neprižiÅ«rimų šunų, atlieka tyrimą. Nustačius gyvÅ«no savininką, taikoma administracinio teisės pažeidimo atsakomybė. Asmenys pažeidę gyvÅ«nų gerovės ir apsaugos reikalavimus, atsako Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
Zarasų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius nėra gavęs skundų dėl palaidų šunų Vytauto gatvėje. Patikrinus nurodytą vietą pažeidimas neužfiksuotas, šunys kiemuose pririšti.

 

Viešosios tvarkos skyriaus
Vyriausioji specialistė
Violeta Chažauskienė

2016-06-13

Vardas: Jolanta
Klausimas:

Laba diena. Zarasų miesto žemėlapiuose neteisingai nurodyta namų numeracija, namai esantys Vytauto skg. 14 ir Vytauto skg. 12 yra sukeisti vietomis. Tai sudaro nemažai nepatogumų. Ar planuojama ištaisyti šią klaidą? Dėkoju už atsakymą.

Atsakymas:

Reikalinga detalesnė informacija, t. y. pastatų unikalÅ«s numeriai, prašome kreiptis į Teritorijų planavimo skyrių 109 kab.

 

Teritorijų planavimo skyriaus
Vyriausioji specialistė
Jurgita Kazlauskienė

2016-06-09

Vardas: zanas
Klausimas:

vandens pramogos Zarasuose? Ar kažkam tai rÅ«pi? Plačiai išreklamuota vandenlenčių parko statyba. Internete NĖRA jokios info apie parko veikimą/neveikimą, kainas, telefono, kuriuo bÅ«tų galima pasiklausti.
Turizmo informacijos centras. NEVEIKIA šeštadienį, kai labiausiai reikalingas turistams. Nei vienas TIC telefonas neatsako. Kam švaistyti pinigus ir išlaikyti struktÅ«ras, jei net elementarios informacijos neimanoma gauti?

Atsakymas:

Zarasų rajono savivaldybė 2015 metais įgyvendino projektus „Aktyvaus poilsio turizmo infrastruktÅ«ros Zaraso ežero Didžiojoje saloje sukÅ«rimas“ ir „Viešosios turizmo infrastruktÅ«ros Zaraso ežero Didžiojoje saloje sukÅ«rimas“. Šių projektų dėka buvo sutvarkyta bei aktyviam poilsiui ir viešam turizmui pritaikyta dalis Zaraso Ežero Didžiosios salos, o Zaraso ežere pastatytas vandens lynų parkas.
Kadangi savivaldybė neturi teisės verstis Å«kine komercine veikla, bei gauti iš tokios veiklos pajamas, 2015 metais buvo pradėtas operatoriaus atrankos konkursas sukurtos infrastruktÅ«ros valdymui ir eksploatavimui.
Dėl įvairių priežasčių derybos su bÅ«simuoju koncesininku truko ilgiau nei planuota. Šiuo metu derybos baigtos, o koncesijos sutarties projektas pateiktas finansų ministerijai pastaboms gauti. Gavus finansų ministerijos pastabas sutarčiai turės pritarti Zarasų rajono savivaldybės taryba ir tik po to sutartį galės pasirašyti sutarties šalys bei pradėti ją vykdyti. Planuojama, kad sutarčiai bus pritarta šių metų birželio mėnesį vysiančio tarybos posėdžio metu.

 

Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys

 

Ne turizmo sezono metu, nuo rugsėjo 1 iki paskutinį gegužės savaitgalį vykstančio kurortinio sezono atidarymo, VšÄ® Zarasų rajono turizmo informacijos centras dirba pirmadienį - penktadienį nuo 8.00 iki 17.00.
Visą savaitę, įskaitant šeštadienį ir sekmadienį, VšÄ® Zarasų rajono turizmo informacijos centras dirba turistinio sezono metu, nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 dienos. Turistinio sezono metu centras šeštadieniais ir sekmadieniais dirba nuo 9.00 iki 16.00.


Mes labai atsiprašome, jei Jums kurį nors savaitgalį nepavyko prisiskambinti.


Kęstas Vasilevskis
Vadybininkas, laikinai atliekantis VšÄ® Zarasų rajono turizmo informacijos centro direktoriaus funkcijas

2016-06-06

Vardas: Valerija
Klausimas:

Kas atsakingas už kačių priežiÅ«rą mieste? Prie daugiabučių mikrorajone kačių veisykla. Kokiu bÅ«du galima išgabenti juos?

Atsakymas:

Zarasų rajono savivaldybės administracijos teritorijoje nėra nustatyta beglobių gyvÅ«nų priežiÅ«ra. Atsižvelgiant į beglobių gyvÅ«nų problemos aktualumą savivaldybės teritorijoje, fiksuojamos vietos, kur gyvÅ«nai renkasi ir šiuo metu vykdoma beglobių gyvÅ«nų Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje gaudymo, karantinavimo, laikinos globos ir eutanazijos paslaugos pirkimo procedÅ«ra.

 

Viešosios tvarkos skyriaus
Vyriausioji specialistė
Violeta Chažauskienė

2016-06-02

Vardas: Zarasiete
Klausimas:

Laba diena, noriu paklausti ar šiemet bus remontuojama Donelaičio gatvė ir skersgatvis vandenio ir kanalizacijos įvedimui,nes Donelaičio skersgatvyje vandenio ir kanalizacijos tokių tinklų iš vis nėra kada tai bus daroma?

Atsakymas:

Atsakydami į JÅ«sų klausimą informuojame, kad 2010 metais UAB „Kelvista“ parengė K. Donelaičio gatvės rekonstrukcijos techninį projektą, kurio įgyvendinimo metu numatoma rekonstruoti 1,29 km gatvės ruožą bei įrengti vandentiekio ir nuotekų tinklus. Bendra rekonstrukcijos projekto vertė apie 748.380 Eur (2.584.000,00 Lt). Dėl didelės darbų apimties, ribotų Zarasų rajono savivaldybės ir Europos Sąjungos lėšÅ³ susisiekimo sričiai finansinių galimybių, projektas iki šiol nebuvo įgyvendintas.Kadangi rajono Savivaldybė nepajėgi įgyvendinti tokios apimties projekto nuosavomis lėšomis, todėl vienintelis bÅ«das patenkinti gyventojų prašymą – projekto finansavimui apjungti kelis finansavimo šaltinius – Europos Sąjungos, Valstybės biudžeto ir rajono Savivaldybės biudžeto lėšas 2014 - 2020 m. paramos laikotarpiu. Šiuo metu derinama galimybė projektą iš dalies finansuoti iš Zarasų miestui numatytų skirti Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pavaldume esančių lėšÅ³ Integruotų teritorijų vystymo programai įgyvendinti. Šios programos lėšomis kaip tik ir bÅ«tų įrengti vandentiekio ir nuotekų tinklai K. Donelaičio g., o Europos Sąjungos lėšomis bÅ«tų rekonstruota kelio danga. Realus projekto įgyvendinimas prasidės ne anksčiau kaip 2017 m.

 

Ši informacija jau ne vieną kartą buvo skelbta Zarasų rajono savivaldybės tinklapyje. Vandentiekio ir nuotekų tinklų darbus organizuos UAB ,,Zarasų vandenys”. Planą galima rasti čia.

 

Statybos ir komunalinio Å«kio skyriaus
Vedėjo pavaduotojas
Evaldas Stanys

2016-06-02

Vardas: Rima
Klausimas:

Laba diena, kas turėtu tvarkyti kapinių teritorija ?
Suvieko sen. Suvėnų kaimo kapinių patvoriai baisÅ«s, tiesiog šiukšlynas, aišku žmonėms reikia tvarkyti artimuju kapus ir jie neturi kur dėti šiukšlių, deda patvorėse.

Atsakymas:

Suvėnų kaimo sentikių kapinių aplinka šiuo metu sutvarkyta. Šiukšlių buvo susikaupę todėl, kad nėra konteinerių ir surÅ«šiuotos šiukšlės išvežamos kartą per mėn.: pavasarį padaugėja besitvarkančių ir susikaupia daugiau šiukšlių.

 

Gintautas Altanas
Suvieko seniÅ«nijos seniÅ«nas

2016-05-31

Vardas: Dusetiškis
Klausimas:

Sveiki. Kodėl Dusetose neprižiÅ«rima turgavietė? Nėra net šiukšlių konteinerio. Prekeiviai meta šiukšles bet kur, net žmonės atneša savo buities atliekas, visas melioracijos griovys pilnas plastikinių maišelių, ir kitų šiukšlių. Aplink daržus turintys žmonės išrankioja tas šiukšles, bet jų niekas neišveža. Gal čia ne savivaldybės teritorija?

Atsakymas:

Buvo įpareigota Dusetų komunalinio Å«kio įmonė sutvarkyti turgavietės teritoriją. Teritorija sutvarkyta.

 

Danutė Umarienė
Zarasų rajono savivaldybės administracijos
Dusetų seniūnijos specialistė

2016-05-19

« 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | »

Rašykite mums
Pateikite atsiliepimus ar klausimus. Informacija bus perduota atsakingam darbuotojui ir Jums bus atsakyta. Būtinai užpildykite visus laukelius.

Prašymai ir skundai, reikalaujantys tyrimo, teisinės medžiagos parengimo ar oficialaus Savivaldybės atstovo atsakymo, teikiami tik raštu (Sėlių a. 22, LT-32110 Zarasai).

Jūsų vardas:
El. paštas:
Klausimas:

MERĖ
Seniūnaičių rinkimai 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?