2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
„Erasmus+“
zrs
     Programos „Erasmus+“ tikslas – gerinti įgūdžius ir galimybes įsidarbinti, modernizuoti švietimo, mokymo ir jaunimo sričių veiklą. Septynerių metų programos biudžetas – 14,7 mlrd. eurų. Tai 40 proc. daugiau negu dabar. Skirdama daugiau lėšų ES vykdo įsipareigojimą investuoti į šias sritis.
     Programa „Erasmus+“ daugiau negu 4 milijonams europiečių suteiks galimybę mokytis, stažuotis, įgyti profesinės patirties arba savanoriauti užsienyje. Pagal ją bus remiama švietimo, mokymo ir jaunimo institucijų bei organizacijų tarptautinė partnerystė siekiant gerinti švietimo įstaigų ir darbo rinkos bendradarbiavimą ir spręsti Europoje kylančią reikiamų įgūdžių trūkumo problemą. Be to, bus remiamos valstybių narių pastangos modernizuoti švietimo, mokymo ir darbo su jaunimu sistemas. Sporto srityje bus remiami mėgėjų sporto projektai ir padedama spręsti tokias ne vienoje valstybėje kylančias problemas kaip susitarimai dėl varžybų baigties, dopingas, smurtas ir rasizmas.
    „Erasmus+“ apima septynias dabartines ES švietimo, mokymo ir jaunimo sričių programas. Pirmą kartą pagal ją bus remiamas sportas. Kadangi „Erasmus+“ yra integruota programa, ji suteikia daugiau švietimo, mokymo, jaunimo  ir sporto  sektorių bendradarbiavimo galimybių, o dėl paprastesnių finansavimo taisyklių ja lengviau naudotis.

 

Daugiau informacijos: http://www.erasmus-plius.lt/ 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukos

2015-12-14
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?