2020 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Gegužės mėn. pradžioje Seimo narys Algimantas Dumbrava lankėsi Panevėžyje
zrs
A. Dumbrava pabuvojo A. Bandzos kūdikių ir vaikų globos namuose, kur susitiko su šios įstaigos vadovu S. Juodzevičiumi bei vyr. socialine darbuotoja E. Kosej. Pagrindinis vizito tikslas – pasidomėti vaikų gyvenimo ir poilsio sąlygomis bei aptarti problemas, susijusias su šios įstaigos licenzijavimu. Seimo nariui patiko vaikų gyvenamosios bei buitinės patalpos. Grupė globotinių surengė smagų koncertėlį, o Seimo narys atsidėkojo gardumynais. 
 
Kitas vizito tikslas buvo susipažinti su pataisos namų gyvenimu. Jų direktoriaus pavaduotoja geranoriškai aprodė Seimo narui gyvenamąsias patalpas, motinos ir vaiko skyrių, medicinos punktą, valgyklą, pasimatymų kambarius bei kitas patalpas. Liūdnoka buvo matyti, kad daugelis patalpų jau senokai nematė jokio remonto. Suprantama, kad čia kali nusikaltimus įvykdžiusios moterys, tačiau Seimo nario nuomone, jos yra Lietuvos Respublikos pilietės ir turi teisę į šiek tiek geresnes gyvenimo sąlygas. Negerai, kuomet tokia įstaiga neturi net sporto salės. Džiugina įstaigos administracijos veikla ieškant privačių rėmėjų, kurių dėka nors dalinai vykdomi nesudėtingi remontai. Seimo narys pažadėjo pataisos namams padovanoti kompiuterį. 
 
Gerą įspūdį paliko naujai įkurtas Panevėžio socialinių paslaugų centras. Malonu buvo girdėti jo vadovo V. Misevičiaus pateikiamus planus, džiugino motyvuotas jaunų socialinių darbuotojų kolektyvas.
 
Algimantas Dumbrava su gera nuotaika išvyko iš Panevėžio ir pažadėjo, kad dar ne sykį čia apsilankys, o iškilusias problemas spręs kartu su socialinių reikalų ir darbo komitetu, kuriame jis darbuojasi.
 
 
Seimo nario Algimanto Dumbravos padėjėja R. Račkauskienės informacija
 

2014-05-18