2020 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Lietuvos Respublikos Seimo nario Algimanto Dumbravos apsilankymas Zarasų ligoninėje
zrs
Š.m. vasario 11-ąją buvo minima Pasaulinė ligonių diena. Šia proga Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava aplankė Zarasų ligoninėje esančiame slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje. Seimo narys apsilankė šio skyriaus palatose ir šiltai pabendravo su ligoniais bei darbuotojais: jam ypatingai malonu buvo girdėti gražius pacientų atsiliepimus apie aptarnaujantį personalą. Apsilankius džiugino mielas ir nuoširdus žmonių bendravimas, gera nuotaika.
 
Ligonius pradžiugino Seimo nario dovanoti vaisiai ir saldainiai. Buvo ligonių, kuriems Seimo nario dėmesys buvo ypatingai reikalingas, o kelių senolių akyse sužvilgo net ašaros.
 
Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava atsisveikindamas visiems linkėjo stiprios sveikatos ir geros nuotaikos. Jis džiaugėsi priežiūra patenkintais ligoniais ir turėta galimybe asmeniškai pabendrauti bei pradžiuginti kiekvieną senolį.
 
Regina Račkauskienė
Seimo nario Algimanto Dumbravos padėjėja-sekretorė
 
 

2014-02-17