2020 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
LR Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas (SRDK) surengė išvažiuojamąjį posėdį Kelmės rajono savivaldybėje
zrs
2014 m. balandžio 3 d. pranešimas VIR­­­­­­
 
2014 m. balandžio 2 d. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas (SRDK) surengė išvažiuojamąjį posėdį Kelmės rajono savivaldybėje. Posėdyje dalyvavo komiteto pirmininkė Kristina Miškinienė, komiteto nariai Algimantas Dumbrava, Liutauras Kazlavickas, Ričardas Sargūnas, Sveikatos reikalų komiteto narė Alma Monkauskaitė bei socialinės apsaugos ir darbo viceministras Algirdas Šešelgis.
 
Komitetas susitiko su savivaldybės meru Vaclovu Andruliu, administracijos direktore Irena Sirusiene, tarybos nariais, administracijos atstovais ir socialiniais darbuotojais. Komiteto nariai lankėsi Aukštelkės socialinės globos namų Pagryžuvio filiale ir Liolių socialinės globos namuose.
 
Savivaldybės atstovams komiteto pirmininkė Kristina Miškinienė pristatė svarbiausius socialinės apsaugos ir darbo srities klausimus ir įstatymų projektus, kuriuos svarsto komitetas ir artimiausiu metu svarstys Seimas. Tai pensijų kompensavimas, pensijų sistemos perspektyvos, minimalus darbo užmokestis, socialinio būsto nuoma, daugiabučių namų renovavimas, investicijų pritraukimas į savivaldybes.
 
Savivaldybės atstovai papasakojo apie savo rajono socialines aktualijas, dalinosi patirtimi, kaip sprendžia socialinių paslaugų teikimo, užimtumo rėmimo ir kitas kasdienes problemas, taip pat teikė pasiūlymus teisės aktams tobulinti.
 
Susitikimų metu daugiausia dėmesio skirta socialinės globos organizavimo problemoms ir socialinės globos įstaigų licencijavimui.
 
Socialinių reikalų ir darbo komiteto biuro patarėja
Dalia Aleksejūnienė, tel. (8 5) 239 6776, el. p. Dalia.Aleksejūniene@lrs.lt
 
Šaltinis: www.lrs.lt
Nuotraukos

2014-04-05