2020 m. gegužės 28 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Zarasų „ Santarvės“ pradinės mokyklos ketvirtos klasės mokinių išleistuvės
zrs
2014 m. gegužės 29 dienos vakare mokyklos aktų salėje pakiliai dūzgeno ketvirtokų tėveliai, artimieji, draugai. Pro pagarbiai iškeltų tautinių juostų vartus kartu su savo klasės mokytojomis žvaliai į salę įžengė mažieji abiturientai. Šešiasdešimt keturi ketvirtokai, prieš iškeliaudami į Pauliaus Širvio progimnaziją, tvarkingai užėmė vietas scenoje. Pagal mokytojų surežisuotą programą, mokinukai „sodindami pupas“, nukėlė žiūrovus į ketverių metų praeitį. Dainų, šokių, prasmingų minčių fone, lyg kaleidoskope, prasisuko ketverių metų akimirkos. Mokytojų: Dalios, Birutės, Irenos per ketverius metus ugdomi mokiniai pasižymėjo kaip labai draugiška, vieninga ir didžiulė šeima. Renginiai, projektinė veikla, ekskursijos, sportinės varžybos, olimpiados – visi visur kartu. Gal todėl mokiniai drąsiai, su pasitikėjimu pristatė savo kurtus šokius, reiškė savo nuomonę, mintis, įžvalgas... Drėko akys, ėjo per kūną šiurpuliukai, energingiau plakė širdis žvelgiant jau į savarankiškus, dailiai nuaugusius, jaunatve ir energija spinduliuojančius mūsų mokyklos abiturientus. Kaip greit viskas prabėgo! Jau reikia įteikti pradinės mokyklos baigimo pažymėjimus. Mokyklos direktorė Valerija Palivoda jautriai ir šiltai padėkojo mokinių tėveliams už ypatingą rūpestį ugdant savo sūnus ir dukras.
 
Seimo narys Algimantas Dumbrava pasidžiaugė dideliu būriu ketvirtokų, kurie sėkmingai įveikė pamatinį mokslo etapą ir kartu su mokyklos direktore pirmiausiai padėkojo labai gerai ketvirtą klasę baigusiems mokiniams. Pažymėjimo su aukščiausiais įvertinimais atsiimti buvo pakviesti mokiniai kartu su savo tėveliais. Penkiolika šaunių šeimų išsirikiavo scenoje. Smagi ir jauki nuotrauka papuoš šeimos ir mokyklos metraštį. Mokyklos direktorė ir Seimo narys šiltai ir džiugiai sveikino ir nuoširdžiai spaudė mažas rankytes dar dvidešimt septyniems pagrindiniu lygiu įvertintiems mokiniams ir dvidešimt vienam ketvirtokui sėkmingai baigusiam pradinę mokyklą. Ypatingai džiugu, kad šioje laidoje mokėsi išskirtinių gabumų dainininkų, sportininkų, muzikantų, šokėjų, artistų, dailininkų, įvairiose dalykų olimpiadose, projektinėse veiklose sėkmingai dalyvavusių mokinių. Visus šventės dalyvius pasveikino mokyklos tarybos pirmininkė Alina Razmienė. Jautrius padėkos ir sveikinimo žodžius mokytojams ir vaikams tarė mokinių tėveliai. Už ketverių metų pareigingą, nuoširdų darbą ugdant mokinius, mokyklos direktorė šiltai padėkojo pirmosioms mokytojoms: Daliai Kukonenko, Birutei Veličkienei, Irenai Sabaliauskienei. Nuskambėjus jaudinančiai dainai, kurią dainavo jungtinis pirmųjų mokytojų ir ketvirtokų choras, šventės dalyviai džiugiai nuklegėjo į savo klases. Kaip gerai, kad dar atostogos ir mūsų didieji mokiniai neskubės palikti savo mokyklos.
 
Ugdymo skyriaus vedėjos Nijolės Ragauskienės informacija
 

2014-06-05