2020 m. rugsėjo 23 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Zarasų rajono savivaldybės plėtros 2014-2020 metų strateginio plano projekto rengimo Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo politikos strategijos darbo grupės susitikimas
zrs
 
 
 
2014 m. birželio 9 d. Savivaldybės mažojoje salėje įvyko Zarasų rajono savivaldybės plėtros 2014-2020 metų strateginio plano projekto rengimo Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo politikos strategijosdarbo grupės susitikimas, kuriame dalyvavo Savivaldybės administracijos darbuotojai bei Utenos teritorinės darbo biržos Zarasų jaunimo darbo centro ir Zarasų jaunimo centro atstovės.
 
Posėdžio metu buvo aptarti svarbiausi jaunimo politikos klausimai ir problemos:
·      pažeidžiamas jaunimas;
·      švietimo perspektyvos ir iniciatyvos;
·      jaunimo verslumas, skatinimo programos;
·      jaunimo užimtumas;
·      nepakankamai patraukli aplinka jaunimui gyventi.
 
Susitikimo metu akcentuota, kad jaunimo rėmimo, verslumo skatinimo programos yra reikalingos, tik svarbu, jog jos būtų aktualios, efektyvios ir tinkamai parengtos. Sprendžiant Zarasų rajono jaunimo politikos problemas siūloma apžvelgti buvusias jaunimo verslumo skatinimo programas, ir įvertinus jų naudą parengti naujas jaunimo rėmimo priemones, kurios būtų įtrauktos į Zarasų rajono savivaldybės plėtros 2014-2020 metų strateginio plano projektą.
 
Kalbant apie švietimo perspektyvas ir iniciatyvas, jaunimo politikos darbo grupės susitikimo dalyviai sutiko, kad Zarasų rajono švietimo įstaigos turėtų atsižvelgti į šiandieninius poreikius ir išplėsti savo programas, pvz., pasiūlydamos galimybę po mokyklos baigimo įgyti profesiją.
 
Susitikimo metu ne kartą buvo akcentuota, kad būtina įtraukti į diskusijas ir jaunimo organizacijas, tad tikimasi ir šių organizacijų pozityvaus nusiteikimo bendradarbiauti rengiant Zarasų rajono savivaldybės plėtros 2014-2020 metų strateginio plano projektą.  
 
Investicijų ir plėtros skyriaus informacija
 

2014-06-19
MERAS
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

Apklausa
  • Ar rūšiuojate atliekas?