2020 m. lapkričio 30 d., pirmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Kultūros centras Dusetų dailės galerija
zrs
Kodas:300543472
Adresas:Vytauto g. 54, LT – 32309 Dusetos
Tel.:(8 385) 56878;
El. paštas:dusetu.galerija@gmail.com
www:http://www.dusetukultura.lt/

Informacija

KultÅ«ros centras pagal veiklos pobÅ«dį yra specializuotas kultÅ«ros centras, kurio pagrindinės veiklos sritys yra Lietuvos ir užsienio šalių vizualiųjų menų sklaida bei profesionalaus meno populiarinimas Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje.
KultÅ«ros centro tikslai: skleisti geriausius Lietuvos ir užsienio šalių vizualiųjų menų pavyzdžius ir pasiekimus Zarasų rajono savivaldybės gyventojams ir mÅ«sų krašto svečiams; reprezentuoti Zarasų rajono dailininkų, fotografų, kitų sričių menininkų kÅ«rybą, Zarasų krašto kultÅ«rą Lietuvos ir užsienio visuomenei; sudaryti sąlygas Lietuvos profesionalaus meno sklaidai; įgyvendinti kultÅ«ros prieinamumo bei kultÅ«ros įvairovės principus, siekiant kultÅ«rinių paslaugų kokybės vietos bendruomenėms; rÅ«pintis kultÅ«ros centro specialistų kvalifikacija; kaupti, analizuoti ir skleisti informaciją apie Zarasų rajono profesionalius menininkus, jų kÅ«rybą, kultÅ«ros centro veiklą, sudaryti archyvą; bendradarbiauti su Lietuvos ir užsienio kultÅ«ros ir meno, švietimo, jaunimo, kitomis organizacijomis kultÅ«rinės ir meninės veiklos klausimais; konsultuoti rajono Savivaldybės įstaigas ir vietos bendruomenes kultÅ«ros ir meno klausimais; rengti kultÅ«ros ir meno leidinius, skirtus rajono Savivaldybės reprezentacijai; teikti atlygintinas paslaugas pagal Zarasų rajono savivaldybės tarybos nustatytus tarifus.
 
Koronavirusas
Elektroninės paslaugos
Tvarkau Zarasus
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
 
 
 
 
 

 

 

Apklausa
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?