2022 m. lapkričio 27 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Kultūros centras Dusetų dailės galerija
zrs
Kodas:300543472
Adresas:Vytauto g. 54, LT – 32309 Dusetos
Tel.:(8 385) 56878;
El. paÅ¡tas:[email protected]
www:http://www.dusetukultura.lt/

Informacija

KultÅ«ros centras pagal veiklos pobÅ«dį yra specializuotas kultÅ«ros centras, kurio pagrindinės veiklos sritys yra Lietuvos ir užsienio šalių vizualiųjų menų sklaida bei profesionalaus meno populiarinimas Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje.
KultÅ«ros centro tikslai: skleisti geriausius Lietuvos ir užsienio šalių vizualiųjų menų pavyzdžius ir pasiekimus Zarasų rajono savivaldybės gyventojams ir mÅ«sų krašto svečiams; reprezentuoti Zarasų rajono dailininkų, fotografų, kitų sričių menininkų kÅ«rybą, Zarasų krašto kultÅ«rą Lietuvos ir užsienio visuomenei; sudaryti sąlygas Lietuvos profesionalaus meno sklaidai; įgyvendinti kultÅ«ros prieinamumo bei kultÅ«ros įvairovės principus, siekiant kultÅ«rinių paslaugų kokybės vietos bendruomenėms; rÅ«pintis kultÅ«ros centro specialistų kvalifikacija; kaupti, analizuoti ir skleisti informaciją apie Zarasų rajono profesionalius menininkus, jų kÅ«rybą, kultÅ«ros centro veiklą, sudaryti archyvą; bendradarbiauti su Lietuvos ir užsienio kultÅ«ros ir meno, švietimo, jaunimo, kitomis organizacijomis kultÅ«rinės ir meninės veiklos klausimais; konsultuoti rajono Savivaldybės įstaigas ir vietos bendruomenes kultÅ«ros ir meno klausimais; rengti kultÅ«ros ir meno leidinius, skirtus rajono Savivaldybės reprezentacijai; teikti atlygintinas paslaugas pagal Zarasų rajono savivaldybės tarybos nustatytus tarifus.
 
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?