2020 m. liepos 11 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Kultūros centras Dusetų dailės galerija
zrs
Kodas:300543472
Adresas:Vytauto g. 54, LT – 32309 Dusetos
Tel.:(8 385) 56878;
El. paštas:dusetu.galerija@gmail.com
www:http://www.dusetukultura.lt/

Informacija

Kultūros centras pagal veiklos pobūdį yra specializuotas kultūros centras, kurio pagrindinės veiklos sritys yra Lietuvos ir užsienio šalių vizualiųjų menų sklaida bei profesionalaus meno populiarinimas Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje.
Kultūros centro tikslai: skleisti geriausius Lietuvos ir užsienio šalių vizualiųjų menų pavyzdžius ir pasiekimus Zarasų rajono savivaldybės gyventojams ir mūsų krašto svečiams; reprezentuoti Zarasų rajono dailininkų, fotografų, kitų sričių menininkų kūrybą, Zarasų krašto kultūrą Lietuvos ir užsienio visuomenei; sudaryti sąlygas Lietuvos profesionalaus meno sklaidai; įgyvendinti kultūros prieinamumo bei kultūros įvairovės principus, siekiant kultūrinių paslaugų kokybės vietos bendruomenėms; rūpintis kultūros centro specialistų kvalifikacija; kaupti, analizuoti ir skleisti informaciją apie Zarasų rajono profesionalius menininkus, jų kūrybą, kultūros centro veiklą, sudaryti archyvą; bendradarbiauti su Lietuvos ir užsienio kultūros ir meno, švietimo, jaunimo, kitomis organizacijomis kultūrinės ir meninės veiklos klausimais; konsultuoti rajono Savivaldybės įstaigas ir vietos bendruomenes kultūros ir meno klausimais; rengti kultūros ir meno leidinius, skirtus rajono Savivaldybės reprezentacijai; teikti atlygintinas paslaugas pagal Zarasų rajono savivaldybės tarybos nustatytus tarifus.