2024 m. liepos 17 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

3 Zarasų rajono iniciatyvos nominuotos Prezidento inicijuoto projekto "Lietuvos galia" apdovanojimams

Rugsėjo 18 dieną startavo Prezidento inicijuoto projekto „Lietuvos galia“ apdovanojimų konkurso  viešas balsavimas, kurio metu Lietuvos žmonės kviečiami išreikšti savo pilietinę valią balsuojant už, jų manymu, labiausiai nusipelniusias projekto iniciatyvas „Stiprios“, „Teisingos“, „Žalios“ ir „Inovatyvios“ Lietuvos kategorijose.

Konkurso nugalėtojai bus renkami dviem etapais – viešu balsavimu ir komisijos vertinimu. Piliečiai už labiausiai patikusias iniciatyvas bus kviečiami balsuoti iki spalio 18 d. d. projekto interneto svetainėje https://www.lietuvosgalia.lt/pilieciu-iniciatyvos/.
 
15 daugiausiai balsų surinkusių iniciatyvų iš kiekvienos kategorijos (viso 360 iniciatyvų) bus pateiktos kompetentingai komisijai svarstyti. Ä®vairių sričių ekspertų komisija išrinks 20 šių metų konkurso laureatų, kurie bus apdovanoti iškilmingos ceremonijos metu gruodžio 9 dieną.
 
Norime pasidžiaugti, kad net 3 Zarasų rajono nuostabios iniciatyvos buvo atrinktos į balsavimą. Kviečiame visus aktyviai balsuoti!
 
Pasaulio rekordų siekimas - Marius Montikas
Marius Montikas, pasiekęs du Lietuvos rekordus, dabar planuoja siekti dar dviejų pasaulio rekordų ir taip garsinti Lietuvos vardą pasaulyje, bei atkreipti visuomenės dėmesį į kasdienines problemas, su kuriomis susiduria žmonės su negalia.
 
Zero waste festivalis - Inovatorių slėnis, VšÄ®
ZERO WASTE FEST – tai gamtai draugiškas renginys, kviečiantis susiburti visus, besidominčius aplinkosauginėmis temomis, klimato kaita, tvaresniu gyvenimo bÅ«du, aktyviu laisvalaikiu ir sveikesne gyvensena. Festivalyje buriasi ne tik gyvenantys tvariau, bet ir tie, kurie dar tik pradeda tuo domėtis.
 
Inovatorių slėnis - VšÄ® Inovatorių slėnis
Inovatorių slėnis – tai kÅ«rybos ir darbo erdvė Antalieptėje, Zarasų rajone. Ä®sikÅ«rę vietoje, turinčioje turtingą istorinį palikimą, mes norime, kad Inovatorių slėnis savo idėjomis bei darbais kurtų istoriją ir toliau. BÅ«dami socialinis verslas, kurio pirminė misija yra ne tik generuoti pelną, tačiau savo darbu visų pirma teikti naudą bendruomenei, spręsti opiausias socialines problemas, mÅ«sų tikslas yra prisidėti prie Lietuvos ir pasaulio socialinių inovacijų ir socialinio verslo plėtros, o taip pat, kurti erdvę, kurioje tai galėtų daryti ir kiti. Mes norime, kad Inovatorių slėnyje susitiktų kuo daugiau įvairiausių sričių specialistų, o iš naujų pažinčių gimtų socialinės, kultÅ«rinės, aplinkosauginės ir verslo idėjos, šviesinančios mÅ«sų dabartį ir ateitį.
 
 

 

Nuotraukos


Zarasų rajono savivaldybė 2023-09-19 16:09:06
MERĖ
Balsavimas už dalyvaujamojo biudžeto projekto idėjas
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?