2020 m. gruodžio 2 d., trečiadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

AB „Panevėžio energija“ klientų dėmesiui

Atsižvelgiant į situaciją Lietuvoje dėl koronaviruso pandemijos, AB „Panevėžio energija“ praneša, kad nuo 2020 m. lapkričio 3 d. laikinai keičia klientų aptarnavimo tvarką ir bendrovės patalpose priims tik iš anksto užsiregistravusius klientus ir tik tuos, kurių klausimų bei problemų negalima išspręsti nuotoliniu bÅ«du, t.y. telefonu ar elektroniniu paštu.


Norinčius atvykti į bendrovės patalpas šilumos vartotojus kviečiame registruotis tel. 8-45-501050. Registracijos telefonas skirtas visų rajonų, kuriuose bendrovė tiekia šilumą ir karštą vandenį, vartotojams, t. y. Panevėžio miesto ir rajono, Kėdainių, Rokiškio, Kupiškio, Pasvalio ir Zarasų rajonuose esantiems bendrovės klientams.


Prašymą atvykti į bendrovės patalpas galima pateikti ir elektroniniu paštu klientai@pe.lt. Su vartotoju bus susisiekta telefonu ar elektroniniu paštu bei suderintas vartotojo atvykimo į bendrovę data ir laikas.


Klientai, atvykę į bendrovės patalpas, privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, įėjus į bendrovės patalpas dezinfekuoti rankas, o mokant už šilumą ir karštą vandenį pageidautina atsiskaityti ne grynais pinigais, o banko kortelėmis.


Daugiau informacijos apie klientų aptarnavimą ir klientų įvairių klausimų sprendimą – bendrovės interneto svetainėje www.pe.lt.
 


Svetlana Veikšrienė 2020-10-19 10:20:05