2022 m. rugpjūčio 12 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Abituriento ŽODIS

Vieną vakarą berengiant namų darbus dėmesį išblaškė garsus laikrodžio tiksėjimas. Ar jo tiksėjimas buvo ir anksčiau toks garsus, ar man tik dabar taip pasirodė, nežinau... Bet iškart pagalvojau, kad jau visai ne už kalnų laikrodžio rodyklės skaičiuos paskutines valandas, minutes, sekundes mokykloje... Paskutiniąsias egzamino minutes, kurios bus lemtingos žengiant į kitą gyvenimo etapą, naująjį gyvenimo tarpsnį, kuriame viskas bus nauja ir kitaip nei iki šiol. Nebebus šalia senų, gerų draugų, tėvų bei gimtojo miesto. Teks kiekvienam iš mÅ«sų priprasti prie kitokio gyvenimo, tapti savarankiškesniam, teks patiems išmokti savimi pasirÅ«pinti.
Kiekvieną žmogaus gyvenimo etapą lydi laikrodžio skaičiuojamos valandos. Jų bÅ«na tiek gerų ir džiugių, tiek skaudžių ir liÅ«dnų. Žinoma, kiekvienas norėtume, jog gyvenime bÅ«tų kuo daugiau džiugių valandų, tačiau ne visada taip bÅ«na. Ateina tokios akimirkos, kai tenka atsisveikinti. Netrukus ir mÅ«sų laikraštuko abiturientams, tarp jų ir man, teks atsisveikinti ne tik su mokykla, bet ir su redakcija. Bet yra vienas džiuginantis bet – nereikės atsisveikinti visam laikui, nes bet kada galėsime aplankyti ir mokyklą, ir redakciją.
 
Gedmintė DIMITREVIČIŪTĖ
NuotraukosEimantė Petrauskaitė 2011-11-13 16:59:38