2021 m. birželio 15 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Ačiū už švarią aplinką

Zarasų rajono savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus pareigÅ«nai visus metus tikrino, kaip fiziniai ir juridiniai asmenys laikosi Zarasų rajono savivaldybės miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių reikalavimų. Zarasų ir Dusetų miestuose, taip pat kitose gyvenamosiose vietovėse buvo tikrinama ar asmenys tvarko jiems teisės aktų nustatyta tvarka priklausančias teritorijas, ar teritorijos šienaujamos, surenkamos nukritusios šakos, genimi ir karpomi želdiniai, trukdantys praeiviams vaikšÄioti šaligatviais ar pėsčiųjų takais ir ribojantys matomumą eismo dalyviams gatvėse bei sankryžose, ar teritorijose nekaupiamos įvairios atliekos ir šiukšlės.


AčiÅ« tiems, kas nuolat rÅ«pinasi tvarka ir švara savo teritorijose ir tiems kas gavęs raginimus jas laiku susitvarkė.


Patikrinimų metu buvo nustatyta apie 120 netvarkingų teritorijų. Savininkams buvo išsiųsti raginimai susitvarkyti jiems priklausančias teritorijas per nustatytą terminą. 17 nesusitvarkiusių savo teritorijas savininkų buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir priimti nutarimai administracinių nusižengimų bylose, pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 366 straipsnį, už tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimą.


Zarasų rajono savivaldybės miestų ir kitų gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių laikymosi kontrolė bus vykdoma ir 2020 metais. Prašome fizinių ir juridinių asmenų nepamiršti susitvarkyti nuosavybės teise priklausančių teritorijų.

 

Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius

 


Svetlana Veikšrienė 2020-01-03 09:36:10