2019 m. sausio 19 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Akcija „ Būk matomas kelyje“

Visuomenei primename, kad rudens ir žiemos laikotarpiu padaugėja eismo įvykiuose nukentėjusių pėsčiųjų, kurie tamsiuoju paros metu nesegi šviesą atspindinčių atšvaitų. Esant prastam matomumui, vairuotojai ne visada laiku pastebi it juodą šešėlį tamsoje išskubantį pėsčiąjį. Todėl būtent šie eismo dalyviai privalo prisiimti atsakomybę už savo saugumą ir pasirūpinti būti matomais kelyje.
 
Šių metų vasario 6 d. Zarasų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai kartu su  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnais ir Valstybinės įmonės kelių priežiūros Utenos padalinio Zarasų kelių tarnybos atstovais vykdė akciją „Būk matomas kelyje“, kurios metu buvo dalinami atšvaitai visuomeninio transporto keleiviams, kurie gyvena užmiestyje ir iš namų į darbą ar iš darbo į namus keliauja tamsiu paros metu. Apsilankyta prie  Zarasų rajono savivaldybės administracijos pastatų ir kitose pagrindinėse gyventojų susibūrimo vietose (prekybos centrų aikštelėse, autobusų stoties teritorijoje), kur gyventojams buvo dalinami  atšvaitai bei raginama juos nuolat dėvėti einant tamsuoju paros metu ar esant blogam matomumui.
 
Dalyvavimas eisme tamsoje nesegint atšvaito yra prilyginamas važiavimui automobiliu neįjungus šviesos žibintų. Ne ką mažiau svarbus ir taisyklingas atšvaito segėjimas, nes jis atspindi atvažiuojančio automobilio šviesas, todėl jį reikia segėti transporto priemonių žibintų aukštyje, dešinėje pusėje. Juostiniai atšvaitai dedami ant dešinės rankos, truputį aukščiau riešo. Tik teisingai prisisegę ar užsidėję atšvaitą būsite matomi vairuotojams.
 
Būkite saugūs ir matomi kelyje!

Viešosios tvarkos skyrius 2018-02-07 15:57:34
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate rajono Savivaldybėje sprendžiamus Jūsų paklausimus?