2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Aktyvaus poilsio zonos įrengimas Dimitriškių kaime

Dimitriškių bendruomenės centras džiaugiasi įgyvendinę projektą „Aktyvaus poilsio zonos įrengimas Dimitriškių kaime“, kuriam buvo skirta 5000 Eur parama pagal 2018 m. Nacionalinės mokėjimo agentūros prie ŽŪM kvietimą „Parama kaimo bendruomenėms". Lėšas projektui įgyvendinti skyrė Lietuvos respublikos žemės ūkio ministerija. Bendruomenė prie vietos projekto turėjo prisidėti 320 Eur, tačiau šios lėšos buvo skirtos Zarasų rajono savivaldybės administracijos. Po atliktų viešųjų pirkimų, bendra vietos projekto vertė sumažėjo iki 5210 Eur. Įgyvendinus projektą buvo įsigyta vaikų žaidimų aikštelė iš dviejų elementų (žaidimų aikštelė su nameliu ir gimnastikos kompleksas) ir 4 lauko treniruokliai, iš kurių du, skirti vienu metu treniruotis 2 žmonėms.


Rugpjūčio 14 d. Dimitriškių bendruomenės centro primininkas Visvaldas Paliūnis sukvietė kaimo gyventojus į atnaujintos aktyvaus poilsio zonos atidarymą, kurio metu į svečius atvyko sporto treneris Darius Ketleris, pristatęs Dimitriškių kaimo gyventojams treniruoklių naudojimo galimybes, pamokinęs, kaip taisyklingai atlikti pratimus bei atsakęs į susirinkusiųjų klausimus, susijusius su sveika gyvensena ir sportu. Treneris paragino bendruomenės narius nesidrovėti naudotis sukurta infrastruktūra, išnaudoti galimybę aktyviai praleisti laiką lauke, taip prisidedant prie savo sveikatos puoselėjimo.


Bendruomenės pirmininkas V. Paliūnis dėkojo prisidėjusiems prie viešosios erdvės sutvarkymo ir projekto įgyvendinimo. Tuo tarpu kaimo gyventojai džiaugėsi atnaujinta kaimo infrastruktūra, taip sukuriant patrauklesnę gyvenamosios vietovės aplinką, siekiant didinti pilnavertišką ir įvairiapusiškai laisvalaikio praleidimą, bendruomeniškumo skatinimą.

 

Dimitriškių bendruomenės centro informacija

 


2019-08-20 11:27:18