2020 m. rugpjūčio 4 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

,,Alkoholio žala žmogaus sveikatai ir vartojimo pasekmės“

Alkoholio poveikis žmogaus organizmui yra žinomas jau nuo senų laikų. Alkoholis yra pati kenksmingiausia narkotinė medžiaga, kuri daro didelį poveikį žmogaus organizmui. Tikriausiai nėra nei vieno žmogaus, kuris būtų neparagavęs alkoholio? Tačiau suvartotas kiekis, dažnumas, stiprumas alkoholio kiekvieną žmogų veikia skirtingai.
                     
Apie alkoholio žalą žmogaus sveikatai ir vartojimo pasekmes 2018-02-20 išklausė paskaitą ir Salako socialinės globos namų gyventojai. Vyrai, sužinoję paskaitos temą, labai skirtingai visi sureagavo, daugelis tiesiog su pašaipa sakė, ,,kad tai mums neaktualu“, kiti – ,,kam to reikia?“ Tačiau atvykusi Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistė Svetlana Vilkauskienė taip įdomiai pravedė paskaitą, kad visi liko sužavėti ir nuotaika buvo jau puiki. Žiūrėjome du pamokančius video filmus. Bandėme vaikščioti užsidėję ,,Girtumo akinius“.
 
Ačiū S. Vilkauskienei kuri buvo labai atvira ir nuoširdi. Nors susirinkome klausyti paskaitos su skeptiškomis nuotaikomis, bet besiklausydami įvairių gyvenimiškų istorijų susimąstėme, apgalvojome ir tikrai ne vienas peržvelgėme savo gyvenimus, ir suklusome. Ir manau, bent vienas pagalvojo, gal kažką dabar darysiu kitaip?
 
Išsiskirdami su Svetlana vieni dėkojo, kiti norėjo, kad parašytų keletą atsisveikinimo žodžių, o dar kiti prašė nusifotografuoti...
 
Pamokanti paskaita, manau buvo išgirsta...
 
 
Vyr. socialinė darbuotoja
Vita Tumėnienė 
Nuotraukos


2018-02-21 12:54:50