2020 m. liepos 12 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

„Alkoholizmas tai liga ar mitas?“

Šių metų sausio 26 dieną, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje lankėsi Anoniminių Alkoholikų organizacijos nariai iš Vilniaus. Į susitikimą pas gimnazistus atvyko trys pranėšėjai. Susitikimo metu pranėšėjai dalijosi savo patirtimi apie alkoholio vartojimo sąlygojančias priežastis ir pasekmes žmogaus fizinei, psichologinei sveikatai. Alkoholio poveikis pastebimas santykiuose su aplinkiniais ir šeimoje. Gimnazistai pateikė klausimus, dalyvavo diskusijoje.
 
„Anoniminiai Alkoholikai - tai draugija vyrų ir moterų, kurie dalijasi savo patirtimi, jėgomis ir viltimi, norėdami padėti sau ir kitiems sveikti nuo alkoholizmo. Vienintelė sąlyga būti draugijos nariu – noras mesti gerti. Anoniminiai alkoholikai nemoka nei stojamojo, nei nario mokesčio. Mes išsilaikome iš savo pačių įnašų. Anoniminių alkoholikų draugija nesusijusi su   jokiomis sektomis, tikybomis, politika, organizacijomis ar įstaigomis, vengia bet kokių ginčų,  neremia jokių judėjimų ir jiems neprieštarauja. Mūsų pagrindinis tikslas – būti blaiviems ir padėti kitiems alkoholikams pasiekti blaivybę.“ (ištrauka iš Anoniminių Alkoholikų knygos).
 
Ignalinos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.
Nuotraukos
2018-01-29 11:13:09