2019 m. sausio 19 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Antalieptė - muziejų kraštas, o ekskursijas veda aštuntą dešimtį perkopęs gidas

Nedidelis miestelis Zarasų rajone – Antalipetė, pasak vietos gyventojų – tikras muziejų miestelis. O ekskursijas po žymiausias apylinkių vietas ir muziejus veda patyręs, aštuntą dešimtį perkopęs gidas.
 
Ekskursijas po Antalieptę vis dar vedantis 83-jų Vincas Kibirkštis, turistų pažintį su kraštu pradeda Antalieptės kraštotyros muziejuje. Šiandien jame – beveik 400 įvairiausių eksponatų, kurie pasakoja šalies, krašto ir vietos gyventojų istoriją. Anot antalieptiškio, šio muziejus pradidninkas  - Algimantas Žilėnas, vėliau jį kaupė ir pildė visa bendruomenė.
 
Ponas Vincas visus eksponatus kruopščiai prižiūri, inventorizuoja ir sistemina. O labiausiai garbaus amžiaus gidas pergyvena dėl to, kad su atvykusiais svečiais iš kitų šalių, susikalbėti gali tik per gidą, mat nemoka anglų kalbos. Tikras savo krašto žinovas, sako, kad tai didelis barjeras, tačiau ekskursijas mielai priima ir būna, kad net po kelias per dieną po Antalieptės kraštą pavedžioja.
 


2018-05-15 21:03:22
Elektroninės paslaugos
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Kaip vertinate rajono Savivaldybėje sprendžiamus Jūsų paklausimus?