2018 m. rugsėjo 20 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Verta aplankyti
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 

Bendruomeniniai šeimos namai „Saugi šeima“ 
 

 
 
 
vspace=4
 
Atnaujink būstą
  
 
 
Mes socialiniame tinkle  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svetainės sukūrimą rėmė

Kiti projektai
Naujiena
zrs

Antalieptėje duris atvėrė energetikos muziejus

Antalieptės kraštas nuo seno garsėja ne tik įspūdinga gamta, bet ir be galo darbščiais ir kūrybingais žmonėmis, stipria bendruomenine veikla, originaliais sumanymais. Dar tik prieš metus pradėta gvildenti idėja dėl energetikos muziejaus įkūrimo Antalieptėje, šį rudenį tapo realybe – rugsėjo vidury duris plačiai atvėrė visuomeniniais pagrindais įkurtas Antalieptės energetikos muziejus (M. Reinio g. 6, Antalieptė, Zarasų r.).

 

Antalieptės krašte energetikos tema ypatingai artima, juk čia dar 1961 m. buvo pastatyta vienintelė kalnų tipo elektrinė Lietuvoje. Džiugu, jog į muziejaus atidarymą atvyko ne tik garbūs svečiai, bendruomenės nariai, bet ir kadaise Antalieptės HE dirbę kraštiečiai.

 

Susirinkusiuosius sveikinęs Zarasų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius bendruomenės nariams, kraštiečiams už gražias iniciatyvas puoselėjant Antalieptės kraštą, juk duris atvėręs muziejus – tai ne vieno žmogaus nuopelnas, o visų prisidėjusių, palaikiusių, padėjusių didelis ir sunkus darbas. Tad simbolinę atidarymo juostelę perkirpo šventėje dalyvavę ir prie naujojo muziejaus atsiradimo prisidėję rajono Savivaldybės mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius, seniūnaitė Olga Raugienė, VU Jaunųjų energetikų klubo nariai Ina Vaitiekutė bei Jonas Zinkevičius, drožėjas Pranas Savickas bei Algimanto Žilėno duktė Irena.

 

Kviečiame visus smalsius ir neabejingus mūsų krašto grožiui keliauti, pažinti ir atrasti unikalius lankomus objektus!


Svetlana Veikšrienė 2017-09-21 15:55:36
Elektroninės paslaugos
Renginiai
Verta dėmesio
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Teise
 
Jaunimo laikrastis
 
 
 
 
 
Apklausa
  • Ar stebite tiesiogines Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžių transliacijas