2020 m. rugpjūčio 8 d., šeštadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. info@zarasai.lt
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
Versija neįgaliesiems
Informacija
Naujiena
zrs

Antalieptėje vyks Zero Waste Fest’20

Zero Waste Fest’20 – gamtai draugiškas šeimos festivalis kviečiantis suburti visus besidominčius aplinkosauginėmis temomis, alternatyvų ieškojimais bei aktyviu ir harmoningu laisvalaikiu. Festivalyje laukiame ne tik „be atliekio” gyvenimo šalininkų, tačiau ir tų, kuriems kyla klausimas, dėl asmeninio indėlio link tvaresnio rytojaus. Esi pradedantysis rūšiuotojas ar įgudęs „freeganas”, nesvarbu, esi laukiamas Zero Waste festivalyje.

 

Šiemet socialiniuose tinkluose visi kartu nusprendėme festivalio temą - vanduo, tad nardysime, plūduriuosime ir maudysimės diskusijose bei pranešimuose būtent apie vandenį.

 

Tad ateik, pamatyk, išgirsk!

 

Koks mūsų tikslas? Festivalis orientuotas į edukaciją ir švietimą ekologijos problematikos klausimais, pastatant „Be atliekį“ (Zero Waste) gyvenimo būdą į siekiamybės poziciją ir parodant, jog nereikia atsisakyti esamo gyvenimo norint gyventi sąmoningiau. Mūsų tikslas įrodyti, jog pozityvus pokytis įmanomas kiekvienam iš mūsų. Svarbu pradėti nuo klausimo „kaip galiu prisidėti?” ir atvykti pas mus.

 

Festivalio programa nemokama!

 

Visos festivalio erdvės, įskaitant muzikos pasirodymus, bus nemokamos ir prieinamos visiems.

 

Sprendimas padaryti festivalio programą neapmokestinamą buvo priimtas siekiant tikslo, kad festivalis taptų tikru visų festivaliu ir, kad į jį norėtų atvykti ne tik besidomintys tvariu gyvenimo būdu, bet ir tie, kuriems neteko girdėti žodžių - zero waste.

 

Šiais metais pristatome TKM (taršos kompensavimo mokestį) kurį susimokėjus galėsite naudotis visais patogumais (vandeniu, elektra, tualetais, šiukšlių bei kompostavimo konteineriais) taipogi prisidėsite prie festivalio metu padarytos taršos gamtai kompensavimo projekto.

 

Kam reikalingas taršos kompensavimo mokestis? Festivalyje susidarančios atliekos bei išeikvotos sąnaudos yra vienas ryškiausių padarinių aplinkai bei akivaizdus poveikis festivalio lankytojui. Tai taip pat yra viena brangiausių festivalių išlaidų. Festivalio metu galėsite naudotis tualetais, dušais, geriamu vandeniu, elektra, kompostavimo bei šiukšlių konteineriais.

 

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/events/621216412059756

 

Greta Ašmantaitė

 

NuotraukosSvetlana Veikšrienė 2020-07-22 14:36:59